• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکوک نیستید ؟

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی
پاسخ : مشکوک نیستید ؟

دو تا سوال :D
1هدفتون چیه قراره با این بحث به کجا برسین ؟
:-"
2 ربط این تاپیک با گفت و شنود؟

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

به نقل از زهـــــرا :) :
دو تا سوال :D
1هدفتون چیه قراره با این بحث به کجا برسین ؟
:-"
2 ربط این تاپیک با گفت و شنود؟

1:میخوایم به اطلاعات ودرک درست تری ازوقایع -مکه واتفاقات-برسیم
2:خب یه جورایی فقط به گفت وشنود واجتماع ربط داره به طور کلی حالا شایدم یکم به سیاست کشیده شه ولی درکل مربوط به گفت وشنود اجتماعی ـه درمورد مسائل پیش رو

Mim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ;;) :
11 سپتامبر روز چیه؟ مثلا کشتن ایرانی ها
ببینید به نظر من چیز خاصی نیست و حتما منظورشون این نیست که ایرانی ها رو به شهادت برسونن خب پنکه میوفته از کجا معلوم روی سر کسایی بیفته که عراقی باشن مثلا؟
من صرفا یه چیزیو یادآور شم !
11 سپتامبر نسبت داده شده به مسلموناس ! نه لزوما ایرانی ها !

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

من صرفا" یه چیزی رو اضافه کنم : آتش سوزی درهتلی درمکه .

بازم میگید اتفاقیه وازسر سهل انگاری ؟

سرماخوردگیم

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان

این رابطه ی حادثه مکه با حادثه برجهای دوقلو رو شنیدید؟
مثلا:
۱- سرعت باد بسیار پایین و حدود ۲۲ کیلومتر بوده است، اگرچه شبکه العربیه سرعت باد را ۶۵ کیلومتر اعلام کرده که قطعاً دروغ بوده و سرعت باد در تمام نقاط زمین و در تمام روزهای تا یک ماه آینده هم دقیقاً ثبت و قابل رهگیری است.

۲- جهت باد از محل استقرار تاور (جرثقیل) به طرف مروه یعنی به سمت شمال غرب بوده است و جرثقیل به دلیل باد نمی توانسته به طرف خلاف جهت باد سقوط کند.

۳- به‌دلیل بارندگی تاور زیر بار نبوده است.

۴- حادثه دقيقاً در روز ۱۱ سپتامبر رخ داده است.

۵- جرثقیل دقيقاً به پشت مقام ابراهیم علیه‌السلام (دارای بیشترین تراکم جمعیتی در هر ساعت از شبانه روز) سقوط کرده است.

۶- شکل سقوط نشان می‌دهد که سقوط برخلاف لنگرگاه جرثقیل صورت گرفته که فقط می‌تواند به‌دلیل باز بودن پیچ های جرثقیل و دستکاری عمدی واقع شده باشد.

۷- نیروهای امدادی با تاخیر به محل رسیده‌اند!!!

۸- هیچ جرثقیل دیگری سقوط نکرده است.

۹- در همین روز ۱۱ سپتامبر در مسجدالاقصی نیز توسط یهودیان کشتار رخ داده است.

۱۰- گفته شده که یهودیان با مقدس اعلام کردن ۱۱ سپتامبر و انتصاب حادثه به مسلمانان (بن لادن و القاعده و طالبان) معتقدند هر سال باید در چنین روزی از مسلمانان انتقام گرفته و خون بریزند.

۱۱- به هنگام حادثه ۱۱ سپتامبر همه یهودیان ساختمان‌های دوقلو را ترک کرده بودند و در حادثه مکه نیز در ساعت ۵/۱۵ عصر (بعد از نماز عصر) حتی یک نفر سعودی در صحنه حادثه نبوده است!
از سایت قطره

و
اینم از تلگرام بدستم رسیده:
آیا میدانید اولین هواپیما در چه زمانی به مرکز تجارت جهانی در نیویورک برخورد کرد؟
ساعت 9 و 10 دقیقه
روز 11 سپتامبر 2001

آیا میدانید جرثقیل در چه زمانی در مسجدالحرام سقوط کرد؟
ساعت 17 و 10 دقیقه
روز 11 سپتامبر 2015

نکته: اختلاف ساعت مکه با نیویورک 8- ساعت است.

نمیخوام پراکنده کنم اینو فقط میخوام ببینم درسته یا نه.

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

درمورد دومی نظرخاصی ندارم .

ولی درمورد نقل قول اولی :یه جورایی اغراق آمیزنیست ؟ :-? با کلی آدم توی مکه که صعودین که نمیشه صحبت کنن فلان روز فلان جا نباش فلان ساعت وبرنامه خاص گسترده ایم که نمیتونن بزارن .

بعد اگه درست فهمیده باشم یهودیا میان توسط صعودیا ازمسلمون ها انتقام میگیرن وهمچین چیزی؟

migmig109

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
krmn

عجب :-? نمی دونستم اینارو :-?

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

یادمه چند سال قبل کاملن یهویی تو اینترنت یه مساله ای پخش شد.
اینکه وقتی کد پرواز هواپیمایی که به برجهای دوقلو برخورد کرد رو میزنی تو فونت خاصی یه شکلهایی میاد که نشون میده این کار اسرائیله.
بعدش واسه فیلمهای مهران مدیری هم تازگیا کلیپی دیدم که علامت شیطانپرستی اینا داره( درست بعد اینکه انتقاد کرد از پزشکا ساخته شده انگار)
.
درسته حادثه مهمی بوده و شایدم کار یهودی ها باشه ولی سایتهای خبری خیلی زیاد کردن پیاز داغشو وخیلیام به نفع خودشون تغییر میدن اخبارو :-"

سرماخوردگیم

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از مـیـنـا :
یادمه چند سال قبل کاملن یهویی تو اینترنت یه مساله ای پخش شد.
اینکه وقتی کد پرواز هواپیمایی که به برجهای دوقلو برخورد کرد رو میزنی تو فونت خاصی یه شکلهایی میاد که نشون میده این کار اسرائیله.
بعدش واسه فیلمهای مهران مدیری هم تازگیا کلیپی دیدم که علامت شیطانپرستی اینا داره( درست بعد اینکه انتقاد کرد از پزشکا ساخته شده انگار)
.
درسته حادثه مهمی بوده و شایدم کار یهودی ها باشه ولی سایتهای خبری خیلی زیاد کردن پیاز داغشو وخیلیام به نفع خودشون تغییر میدن اخبارو :-"
گاملا اون بند اول شما بی اساس و کمی تا مقداری مضخرف است با معذرت خواهی :-"

کلا یه جرثقیل بی احتیاطی شده افتاده اینقد بحث نداره!
بمب نزدن به مسجدالحرام که :-"

MissM

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرز ۵
شهر
Teh

موافقم.
یکم داره بزرگ میشه این حادثه و مثلا چییزای دیگه از کنارش میاد؛ فقط چیزی که یکم عجیبه تاریخ این اتفاق ه. :-?

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

در مورد جرثقیل مکه باید بگم که این واقعا مشکوکه :-?
اخه مسیری که باد میومده با مسیری که اون جرثقیل افتاد یکی نیست!
مگه داریم ؟مگه میشه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک

راستش من دیگه دارم شک می کنم :-?
در خوشبینانه ترین حالتم مقامات عربستان بی عرضه ان که ملتش باید یه کاری بکنن

Rezvan.gh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دوبار مرحله اول شیمی و زیست..یک بار ادبی:دی
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

با این اوضاع میشه شک کرد....شاید میخوان توطیه کنن که پادشاه الانشون برکنار شه?!?!

migmig109

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
krmn

:| :| دیگه بعد از منا اعمال دیگه ای هست که باید انجتم شه؟ هنوزم باید منتظر یه اتفاق دیگه بود؟ :| اگه دیگه اتفاق نیوفته موقع پرواز هواپیما یهو سقوط می کنه مثلا؟؟ البته زبونم لااااااااال :|
انجام* :))

alirahimi43

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
MPWC
شهر
Cambridge

در رابطه با حادثه ي جرثقيل كه مرتب گفته ميشه باد خلاف جهت سقوط بوده
بايد بدانيد هوا حالت طوفاني و گردبادي گرفته يعني چرخشي بوده كه باعث اين اتفاق شده
اگر هم كاري تروريستي بود از كسي جز گروه هاي اسلامي افراطي مثل داعش و.... بر نمياد

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

یعنی از این برنامه ریزی شده تر ندیده بودم!دلیل هم برای این حرفم دارم:
1-چرا کربلا با 20میلیون زائر چنین اتفاقی نمیوفته اونم جای تنگی مثل بین الحرمین؟؟
2-مگه اون مقام عربستانی نمی دونست که روز عرفه ،منا در حد چی شلوغه؟حالا حتما ماشینش باید از وسط جمعیت عبور می کرد؟؟
3-چرا یهویی راه اون همه ادم رو بدون هیچ اطلاعی عوض کردن؟؟؟چرا از قبل اطلاع رسانی نکرده بودن؟
4-چرا دروازه ی اصلی که محل تردد همه ی زائرین بود رو یهو باز کردن که همه از چهار طرف با هم برخورد کنن و چنین چیز وحشتناکی اتفاق بیوفته؟؟
حالا خودتون قضاوت کنید .البته بگما پیامبر 1300سال پیش گفته بود 25ذی حجه در مکه کشت کشتار عضیمی رخ میده که از همه جا خون سرازیر میشه وهزاران نفر هم در اون حادثه کشته میشن!!الله اکبر!اینم از پش بینی پیامبر!
البته بگما من از خودم در نیاوردم اگه یه سرچ بزنید وقایع آخر زمان در روز 25 ذی حجه براتون میاد .یکی از منابع هم بحار النوار هست

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از DARK SHADOW :
4الا خودتون قضاوت کنید .البته بگما پیامبر 1300سال پیش گفته بود 25ذی حجه در مکه کشت کشتار عضیمی رخ میده که از همه جا خون سرازیر میشه وهزاران نفر هم در اون حادثه کشته میشن!!الله اکبر!اینم از پش بینی پیامبر!
سلام.سایر دلایلتون رو قبول دارم تا حدودی..اما در بمورد گفته پیامبر:1-حادثه در منا ب گفته پیامبر,بر اثر جنگ های قبیله ای ایجاد میشه..ک اینجا جنگی دیده نشد..
2-در حدیث گفته شده که خون هایی در جمرات جاری میشه..ک در اینجا,افراد از خفه شدگی فوت کردن و خونی جاری نشده...
منبع:بحار الانوار+کتاب روز های رهایی
متن فارسی روایت:"بانگی در ماه رمضان شنیده می شود، آتش جنگی در ماه شوال بر افروخته می گردد، قبیله ها در ماه ذیحجه به جنگ بر می خیزند ونشانه آن این است که حجاج را غارت می کنند وفاجعه بزرگی در منا روی می دهد وافراد بیشماری کشته می شوند وخون ها روان می شود وبر جمرات می ریزد"

• لایک
امتیازات: Mim

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

عنوان تاپیک چیزی از محتواش نمی رسونه. اگه مثلا باشه به آل سعود مشکوک نیستید بهتره: ) صرفا پیشنهاد: )

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

به نقل از MHO :
سلام.سایر دلایلتون رو قبول دارم تا حدودی..اما در بمورد گفته پیامبر:1-حادثه در منا ب گفته پیامبر,بر اثر جنگ های قبیله ای ایجاد میشه..ک اینجا جنگی دیده نشد..
2-در حدیث گفته شده که خون هایی در جمرات جاری میشه..ک در اینجا,افراد از خفه شدگی فوت کردن و خونی جاری نشده...
منبع:بحار الانوار+کتاب روز های رهایی
متن فارسی روایت:"بانگی در ماه رمضان شنیده می شود، آتش جنگی در ماه شوال بر افروخته می گردد، قبیله ها در ماه ذیحجه به جنگ بر می خیزند ونشانه آن این است که حجاج را غارت می کنند وفاجعه بزرگی در منا روی می دهد وافراد بیشماری کشته می شوند وخون ها روان می شود وبر جمرات می ریزد"
1-در مورد جنگ های قبیله ای :در عربستان جنگی بین پادشاه عربستان و ولیعهد به وجود اومده چون پادشاه عربستان پسر عموی خودش رو می خواست ولیعد بکنه و از اون جایی که مسئول حج عربستان با پادشاه عربستان مشکل داره و اونو قبول نداره به طور عمدی از با ماشین از وسط جمعیت رد شد.همه ی جمعیت به دروازه ی اصلی که خیلی کوچیکه رسیدن.در بسته بود اما یهو در رو باز کزدن و جمعیت خغه شدن
2-آیا در مورد بانگی در ماه رمضان نمیشه به شروع جنگ بین این دو کشور اشاره کرد که تقریبا از ماه رمضان بود هر چند این دو کشور از سال های گذشته مشکلاتی علنی نشده با هم داشتند؟
3-آیا نمیشه دربار ی جاری شدن خون به حادثه ی افتادن جرثقیل در بیت الله الحرام اشاره کرد؟
4-آیا نمیشه درمورد اتش جنگ به اوج گرفتن جنگ میان عربستان و یمن اشاره کرد؟
5-در انجا هم مثل روایت گفته شده تعداد بیشماری کشته شدند که فعلا به گفته ی آمار 2000نفر کشته و300نفر مصدوم وجود داشته
البته عربستان داره تمام این کارا رو برای بد نام کردن اسلام واقعی انجام میده که یکی از این نمونه ها اینه که میگن کل مسلمانا دارن به یه دیوار سنگ میزنن و این خیلی خرافاتیه.(البته اینو من نمی گم اونا دارن میگن و خوشون هم مثلا مسلمونن)

alirahimi43

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
MPWC
شهر
Cambridge

مركز شروع خداپرستي؟؟؟
از كي محمد اولين پيتمبر خدا پرست شده??!!!

بالا