• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حرفِ آخر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : حرفِ آخر

کنکور ...
قرار بود بترکه ... قرار بود بترکونیم ... قرار بود خیلی چیزا جبران بشه ...
شرایط ویژه ای پیش اومد ... انتظارا خیلی زیاد بود ازم ... خیلی خیلی زیاد تر !
ولی مهم خود من بودم ... منی که نتونستم هدف مشخض کنم برای خودم ...
اینا مهم نیست ... شرایطی هم که مدرسه پیش آورده هم مهم نیست !
گذشتنی ها گذشته ومسیری که پیش رومه خیلی خیلی مهم تر و تعیین کننده تر از راهیه که پشت سر گذاشتم .
من راضیم خدارو شکر !
من با خدا معامله کرده بودم و این صلاحم بود. واسه همین این آشوب نتونست قلبمو تسخیر کنه من خدایی دارم که دلم در کف مهر او اسیر است هنوز ... 8->

ronin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
معماری

کنکور یه مانعه . نه یک شروعه نه یک پایان . یه مانعه که آدم باید از روش بپره همین . سال کنکور برای من به قدری وحشتناک گذشت که دیگه به هیچ وجه حاضر نیستم برگردم بهش . در واقع تو سال کنکور یه تعداد زیادی از زیبایی های زندگی رو فراموش کرده بودم . اگر واقعا دلتون یه رشته رو میخواد یا مثل من از چندسال قبل یه هدف مشخص دارین تلاشتون رو بکنید ، به نتایج آزمونا کاری نداشته باشین ، با پشتکار پیش برین و به خدا توکل کنین. کل فر ایند چهار ساعته کنکور اونقدر سریع میگذره که متوجه نمیشین . اما این یه سال سخته. ولی میتونین متعادلش کنین. استرس هم یه سم بزرگه .
کنکور غول نیست. امیدوارم همه کسایی که مثل ما کنکوری های 94 و کنکوری های پیش از ما مجبورن این مسیر رو برن که به آینده قشنگی که تو ذهنشونه نزدیک تر بشن ، موفق باشن .اما یادتون باشه کنکور همه زندگی نیست . سعی کنین زندگی کنین. در ضمن به حرفهای اکثرا دروغ بعضی شاگردان خاص که به گفته خودشون روزی 24.5 ساعت !! میخونن و تهش ترازشون 4000 ه گوش نکنین. آهسته و پیوسته برین جلو و براتون کیفیت مهم باشه نه کمیت. x:

شیـوا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
یه سری خاطرات سبز شیمیایی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

خُب، اول از همه جا داره از عینکم تشکر کنم ، واسه اون شبی ک رو چشام موند تا صبح و له شد اما نشکست، واسه مقاومتش در برابر ضربه ،واسه همراه بودنش در سراسر سال کنکور و البته خود کنکور،واسه اینکه همش با گوشه لباس و مقنعم تمیز می شد و جاش ته جیب یا کیفم یا حتی جامدادیم بود و قاب نداشت ، ممنون قرمزی ؛؛)

دوم جا داره از بابام و ماشینش تشکر کنم که یه سال منو برد و آورد و آخ که چقدر اون مشاوره های بین راهی و آهنگای جمعه صبح رادیو کیف می داد به من :-‏"

سوما از مامانم تشکر کنم که یه سال دعا کرد به تهران نرسم و فقط همدانو بزنم :‏)) و خب خدا مامانارو دوست داره :د

چهارم از المپیاد و موسسه زبان تشکر کنم که هر چه هست از برکت شماست :‏))

پنجم یادی می کنم از اردوی عید ، چای :-‏" ، اشک :-‏"، ترس :-‏" ، قرابت معنایی ، هندسه :‏| ، نمازخونه ، اتاق منجمد بالای مدرسه ، رستوران چوبین، سوپری کوهپایه ، کافه داستان ، شب کنکور ، شب های تیره قبل قلم چی ، آسایش بعد قلم چی، سه بعدازظهر جمعه و سایت قلم چی ، کتاب زرد عمومی :‏| ، نفرات برتر :" ، اعلام نتایج و دیالوگ اعلام رتبه به کیانا :
من: پونصد
-پونصد و چند؟
-چ میدونم پونصد دیگه
-ینی نگا نکردی پونصد و چند؟
-مهم نیس پونصد بسه :‏) .

و در آخر خطاب به کنکور بگم که اگرچه 94 با ما یار نبود ولی کنکور 94 خوب تموم شد ، شُکر

atmosphere

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
زنجان
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

از همون اول هم اهمیت زیادی به کنکور نمی دادم د
با اینکه درس خوندم ولی نه خودم انتظارات بالایی داشتم و نه اجازه دادم کسی انتظار زیادب ازم داشته باشه
همین باعث شد نتیجه ام کیلومتر ها بالا تر از انتظارم باشه
دوران لذت بخشی بود و اعتماد به نفس خیلی بالایی بهم داد

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

از نتیجه که نه ، از تجربه ی دوباره ی کنکور راضیم .
از اینکه ترس اطرافیان از بدتر شدن به جای بهتر شدن نتیجه تاثیری روم نذاشت و اون اوایل باعث نشد که تصمیم دیگه ای بگیرم راضیم .
به امتحانش میارزید !
و روز های خوبی در کنار 5 نفر عزیز گذشت ...

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

یک معلم فیزیک داشتیم که ازکنکور خیلی صحبت میکرد . همونم یه روز بهمون گفت :«امسال بدترین وبهترین سال زندگیتون میشه و هیچوقتم یادتون نمیره این سال رو » . کاملا" همین فقط .

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
من الذهب و الفضة و الخیل المسوِمة
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علم رایانه

فقط خواستم یه نکته خیلی مهم بگم بهتون:
بچه ها هیچ وقت و هیچ وقت روی رتبتون تو آزمونای آزمایشی مث قلم چی تمرکز نکنید،
.
.
.
ترازتون رو ببینید چیز واقعی تریه :D :D

Rezvan.gh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دوبار مرحله اول شیمی و زیست..یک بار ادبی:دی
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

نمیدونم چرا ولی تا قبل ازینکه کنکور بدم حس بدی راجع بهش نداشتم ولی الان حاضر نیستم حتی ی لحظه به عقب برگردم وقتی توی اون جو و شرایط قرار گرفتی نمیدونی چطور میگذره(یا حداقل درست نمیدونی)ولی بعدش که به گذشته نگاه میکنی باورت نمیشه ازون مراحل گذشتی 8->

ی خوبی هایی هم داره واقعا ادم قوی میشه :D و اینکه اطرافیانت میشناسیی :>

کنکور ی بی عدالتیه همگانیه ولی چون برای همه شرایط یکسانه بهش میگن عدالت! البته اگه منطقی باشیم با این شرایط راه بهتری نیست!
راجع به مصلحت و ... اره قطعا ی مرحله ای هست که 90%آیندتو میسازه (;پس جدیش بگیرین و در مقابلش کم نیارین!

امیدوارم همه از نتایج راضی باشن x: و بقیش بسپرن به خدا :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا