• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور ارشد

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
بچه ها چرا گرایش شبکه و رایانش امن و اینا ظرفیتاش انقددددد کمتره نسبت به رباتیکز و هوش مصنوعی؟

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
بچه ها من ارشد ازمایشی پارسال دادم و اردیبهشتی که داره میاد میخوام ارشد بدم.
اما با توجه به اینکه بچه های سال بالایی میگفتن بخونی خیلی خوبه راحت رتبه میشی و... اما نمیدونم چیکار کنم یه سردرگمی عجیب غریبی دارم.
هزار تا کار ریخته سرم...
بنظرتون عاقلانه است سرکار نرم؟
یا یه سری کلاس های فوق برنامه داشتم حذف کنم بطور کلی؟
انتخاب واحد هم که کردم همه روز هام پر هست
پایان نامه هم دارم
اصلا همه اش رو با هم میشه جمع کرد...
Help me plz

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اما با توجه به اینکه بچه های سال بالایی میگفتن بخونی خیلی خوبه راحت رتبه میشی و... اما نمیدونم چیکار کنم یه سردرگمی عجیب غریبی دارم.
هزار تا کار ریخته سرم...
پایان نامه هم دارم
Help me plz

رشته شما چیه؟
پارسال رتبه چند شد؟
شاغلی؟

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
هزار تا کار ریخته سرم...
پایان نامه هم دارم
Help me plz
هر کسی خودش تصمیم میگیره که میخواد چیکار کنه، اما من اگه برگردم به قبل ارشد نمیخونم دیگه. اگه کاری داری که توش راحتی و دوسش داری به نظرم اشتباهه ارشد خوندن اصلا. ارشد خوندن برای آماده شدن برای دکترا هست، و دکترا برای کسی که عاشق کار پژوهشی و مقاله خوندن و مقاله نوشتن و آموزش هست و می خواد مسیر آیندۀ زندگیش از مسیر علم بگذره. اگه اینایی که گفتم رو توی خودت نمی بینی و برای دکترا برنامه ای نداری ارشد خوندن به نظر من وقت تلف کردنه. همون وقتی که میذاری میری دانشگاه رو میتونی بذاری خودت چیز جدید یاد بگیری یا کلاس بری. صد برابر بازدهیش بالاتره. توی رشته ی ما حداقل اینطوریه و خوب البته سلیقه ی شخص من اینطوریه...

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته شما چیه؟
پارسال رتبه چند شد؟
شاغلی؟

فلسفه
خیلی بد شد البته من هیچی نخوندم همینجوری رفتم .. یه سری سوال ها هم اصلا نزدم چون نخونده بودیم البته جوابش رو میشد حدس زد اما نزدم
یه کار پاره وقت کوچولو اما قشنگ دو روز در هفته ام رو میگیره

هر کسی خودش تصمیم میگیره که میخواد چیکار کنه، اما من اگه برگردم به قبل ارشد نمیخونم دیگه. اگه کاری داری که توش راحتی و دوسش داری به نظرم اشتباهه ارشد خوندن اصلا. ارشد خوندن برای آماده شدن برای دکترا هست، و دکترا برای کسی که عاشق کار پژوهشی و مقاله خوندن و مقاله نوشتن و آموزش هست و می خواد مسیر آیندۀ زندگیش از مسیر علم بگذره. اگه اینایی که گفتم رو توی خودت نمی بینی و برای دکترا برنامه ای نداری ارشد خوندن به نظر من وقت تلف کردنه. همون وقتی که میذاری میری دانشگاه رو میتونی بذاری خودت چیز جدید یاد بگیری یا کلاس بری. صد برابر بازدهیش بالاتره. توی رشته ی ما حداقل اینطوریه و خوب البته سلیقه ی شخص من اینطوریه...

نه کاره فقط صرفا برای در محیط کار بودن و کمک خرجم هست(دقت شود کمک خرج!!)

خب ببین من این مسیر علمی رو بیشتر دوست دارم و میپسندم

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
فلسفه
خیلی بد شد البته من هیچی نخوندم همینجوری رفتم .. یه سری سوال ها هم اصلا نزدم چون نخونده بودیم البته جوابش رو میشد حدس زد اما نزدم
یه کار پاره وقت کوچولو اما قشنگ دو روز در هفته ام رو میگیره

نه کاره فقط صرفا برای در محیط کار بودن و کمک خرجم هست(دقت شود کمک خرج!!)

خب ببین من این مسیر علمی رو بیشتر دوست دارم و میپسندم
برای ما معمولاً سالی که بچّه‌ها هیچی نمی‌خونند و آزمایشی میدن طرفای 2500 می‌شند و سال بعدی که می‌خونند براش طرفای 100 میشند یه همچین تفاوتیه.
همینطور که amparisay گفت باید اوّل ببینی که اون اشتیاق جدی به ادامه تحصیل و بالا رفتن پله‌های علم وجود داره یا خیر.
من دفترچه رو نگاه کردم 7 تا درس باید بخونی که نمی‎دونم حجم هر درس چقدره ولی یه چیز حدودی با توجه به برنامه فشردت اگه می‌خوای کنکور بدی کلاس‌های فوق برنامت رو کنار بذار و به جاش یه روزهایی واسه تفریح مشخص کن که شادابی زندگیت حفظ بشه.
در خصوص واحد‌ها هم اگه درس کنکور نیستند باید کم براش وقت بذاری و یه مقدار هم افت تحصیلی در پیش خواهی داشت که به خودت خوردت نگیر
در واقع باید تا اونجا که میتونی بپیچونی :D البته اگه رتبه اوّل دانشگاه باشی به هیچ وجه نباید رتبتو از دست بدی چون رتبه اوّل رتبه کنکورش حداقل یک سوم میشه.
در مورد شغل هم من بودم از دستش نمیدادم دیگه انتخاب با خودته، در کل با توجه به شرایطت سال سختیه امیدوارم سربلند از پسش بر بیای.

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
برای ما معمولاً سالی که بچّه‌ها هیچی نمی‌خونند و آزمایشی میدن طرفای 2500 می‌شند و سال بعدی که می‌خونند براش طرفای 100 میشند یه همچین تفاوتیه.
همینطور که amparisay گفت باید اوّل ببینی که اون اشتیاق جدی به ادامه تحصیل و بالا رفتن پله‌های علم وجود داره یا خیر.
من دفترچه رو نگاه کردم 7 تا درس باید بخونی که نمی‎دونم حجم هر درس چقدره ولی یه چیز حدودی با توجه به برنامه فشردت اگه می‌خوای کنکور بدی کلاس‌های فوق برنامت رو کنار بذار و به جاش یه روزهایی واسه تفریح مشخص کن که شادابی زندگیت حفظ بشه.
در خصوص واحد‌ها هم اگه درس کنکور نیستند باید کم براش وقت بذاری و یه مقدار هم افت تحصیلی در پیش خواهی داشت که به خودت خوردت نگیر
در واقع باید تا اونجا که میتونی بپیچونی :D البته اگه رتبه اوّل دانشگاه باشی به هیچ وجه نباید رتبتو از دست بدی چون رتبه اوّل رتبه کنکورش حداقل یک سوم میشه.
در مورد شغل هم من بودم از دستش نمیدادم دیگه انتخاب با خودته، در کل با توجه به شرایطت سال سختیه امیدوارم سربلند از پسش بر بیای.

ممنون
خب نه من ازمایشی خوب نشدم متاسفانه
این 7 تا درس
نهایه اش سخته
کلامش راحت هست ولی حجمش زیاد هست
منطق هم چون کاربردی میاد یکم سخته و حجمش زیاده
عربی و زبان هم من حرفی در خصوصش ندارم...
زبان عمومی چی باید بخونیم؟

آخرین ویرایش:

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
ممنون
خب نه من ازمایشی 300 شدم متاسفانه
این 7 تا درس
نهایه اش سخته
کلامش راحت هست ولی حجمش زیاد هست
منطق هم چون کاربردی میاد یکم سخته و حجمش زیاده
عربی و زبان هم من حرفی در خصوصش ندارم...
زبان عمومی چی باید بخونیم؟
من اگه سالی که آزمایشی دادم 300 شده بودم شیرینی میدادم :)) حالا نمیدونم رشته شما به چه صورته.
ان شاء الله که بتونی از پسشون بر بیای:)
ما برای زبانمون یه کتاب هست زبان عمومی که اومده لغت پرتکرار کنکور رو جدا کرده و آروم آروم طی برنامه میشه خوندشون برای قسمت‎های متن هم که خوندن نداره من همون تکنیک‌های تست زنی متن دبیرستان رو به کار بردم. حالا بگرد ببین برای شماها همچین کتابهایی موجود هست یا نه.
سعی کن تست لغت زیاد بزنی.
در کل هم یه برنامه برای خوندن داشته باش که مشخص کنه که طی 2 ماه آینده مثلاً چه درس‌هایی رو تمام کرده باشی و ...
جوری برنامه بچین که تا پایان اسفند درس خوندن تمام بشه.

آخرین ویرایش:

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
نمی‎دونم امسال چندتا کنکوری داریم ولی پیشنهاد می‎کنم که برنامه‌ای برای خوندنتون بریزید که تا اسفند هرچی قراره بخونید تمام بشه.
(در واقع تلنگری دارم می‎زنم به اونا که هدفمند پیش نمی‎رند هرچه زودتر به خودشون بیان تا دیر نشده)

آخرین ویرایش:

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
کسی هست که امسال بخونه ؟ :-?

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
نظرتون چیه یه سال بمونم دانشگاه نرم بتونم درس بخونم واسه کنکور؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب

بستگی به روحیاتتون داره. من اینکارو کردم و خیلی خوب نتیجه گرفتم. ولی یه سری خسته میشن. اگه خسته نمیشید خوبه و تسلط بیشتری بهتون میده.

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

به من که خیلی خوش گذشت یه سالی که کنکور خوندم ، یه تنفسی بود بین این همه سال هر مهر کلاس رفتن و هر خرداد امتحان دادن به علایقم رسیدم و یه خرده ای پخته تر شدم. ولی خوب حتما باید یه جایی آزمون بدی و با برنامه اش پیش بری که شل نشی . بعد یه خوبیش هم این بود که واقعا دلم برای دانشگاه تنگ شد مهر امسال با ذوق و شوق رفتم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب
به من که خیلی خوش گذشت یه سالی که کنکور خوندم ، یه تنفسی بود بین این همه سال هر مهر کلاس رفتن و هر خرداد امتحان دادن به علایقم رسیدم و یه خرده ای پخته تر شدم. ولی خوب حتما باید یه جایی آزمون بدی و با برنامه اش پیش بری که شل نشی . بعد یه خوبیش هم این بود که واقعا دلم برای دانشگاه تنگ شد مهر امسال با ذوق و شوق رفتم
منم خیلی خوش گذشت بهم. به خصوص اینکه بعد کنکور تا شروع سال تحصیلی هم به مدت کاملا بیکاری و من تموم این مدت رو رفتم مسافرت ;;)

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
ولی خب من از گذر یه سال عمرم خیلی می ترسم

اگه راحت همونی که می خوای رو قبول می شی سال چهارم لیسانس ، رشته تو هم خیلی دوست داری ، اصراری نیست به یه سال فاصله ، ولی من از پیامت ترسیدم. یه لحظه یاد وقتایی افتادم که فکر میکردم هیچ چیز مفیدی جز درس تو زندگیم نیست! اگه اون نباشه پس من تلفم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
اگه راحت همونی که می خوای رو قبول می شی سال چهارم لیسانس ، رشته تو هم خیلی دوست داری ، اصراری نیست به یه سال فاصله ، ولی من از پیامت ترسیدم. یه لحظه یاد وقتایی افتادم که فکر میکردم هیچ چیز مفیدی جز درس تو زندگیم نیست! اگه اون نباشه پس من تلفم
راحت نمی دونم گویا راحت تر شده من رشتمو خیلی دوس دارم ولی می ترسم اگه سال 4 بخونم نتونم خوب یاد بگیرم تقریبن همینم فیزیک اولویت اولمه حتا قبل از خونوادم

BRADA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ََشهید دستغیب
شهر
شیراز
برای ارشد برق، دقیقا از چه زمانی باید کنکوری خوندن رو شروع کرد؟
مثلا من الان مدار 1 دارم، باید از الان کنکوری بخونم؟

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام
برای ارشد برق، دقیقا از چه زمانی باید کنکوری خوندن رو شروع کرد؟
مثلا من الان مدار 1 دارم، باید از الان کنکوری بخونم؟
نه الان بهتره همون مفهومی بخونید ولی خب این کتابای کنکوری رو هم داشته باشین بهتره چون یه سری نکات رو واضح تر گفتن و اینا

• لایک
امتیازات: BRADA
بالا