• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آلبوم های هنری برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری
همانطور که میدونید و دارید رعایت میکنید ( L-: ) نظر دادن تو آلبوم ها طبق قوانین اولیه ممنوعه و شما میتونید به صورت پ.خ یا در قسمت کامنت های بانگ هر فرد نظرتون رو درباره ی آثار اون شخص بهش اعلام کنید.
منتها برای اینکه انجمن فعال تر بشه و کسایی که فعالیت خوبی دارن تشویق بشن من طرح هایی دارم که علاوه بر این ها میتونه سطح کارارو بالاتر ببره و راهنمای خوبی برای اعضا باشه .
شیوه ی کار به این صورته که من هر هفته یه نظرسنجی میذارم و توی اون نظرسنجی اسم 5 تا از کسایی رو که فکر میکنم نظر دادن در مورد کاراشون مفید تره رو اعلام میکنم.در پایان هفته تاپیکی برای شخصی که بیشترین رای رو آورده زده میشه و شما میتونید نظراتتون رو در مورد آثار اون شخص بیان کنید .در طول این هفته،نظرسنجیه بعدی گذاشته میشه و در پایان هفته تاپیک بعدی زده میشه.

×فقط چند تا نکته اینجا هست که :

- سعی کنید تا اونجا که میتونید از نظراتی مثل :
"چقدر قشنگه ! "
"خیلی خوبه . "
و ... خودداری کنید و اگر که فکر میکنید نظرتتون در بهبود فعالیت اون شخص موثره اعلام کنید.هرچند درست یا غلط.

- کسانی که به هر دلیل دوست ندارن تاپیکشون تو نظرسنجی بره و دیگران در مورد کاراشون نظر بدن،میتونن از طریق پیام خصوصی به من اعلام کنن .

- اگر نظری در مورد این طرح هم دارید میتونید اینجا اعلام کنید.

+پ.ن : انتخاب آلبوم هنری برتر هم داریم و چند وقت دیگه برگزار خواهیم کرد.سعی کنید آلبوماتون رو خوشگل و منظم کنید .

• شروع کننده موضوع

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بعد از مدت ها بالاخره تصمیم گرفتیم
دومین دوره نقد و بررسی آلبوم های هنری
و
اولین دوره آلبوم هنری برتر
رو داشته باشیم البته با کمی تفاوت
تا ۳۰ مهر ۱۳ آبان فرصت دارید که آلبوم های هنریتون رو برای آلبوم هنری برتر قشنگ و منظم و پربار کنید
کسانی که مایل هستند در نقد و بررسی شرکت کنند به من پیام خصوصی در اینجا یا در تلگرام (@shnava7 ) بدهند

لطفا قوانین کلی را در ابتدای همین تاپیک بخوانید.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
به درخواست دوستان مهلت مسابقه تا ۱۳ آبان تمدید شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا