• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی 94 (ریاضی و تجربی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : امتحانات نهایی 94 (ریاضی و تجربی)

به نقل از خوشحال :
کلی استرس دارم واسه نهایی.واسه همین نمیتونم درس بخونم.
از درسایی مثل زبان فارسی میترسم :(( :(( :(( :((

استرس چی آخه من اینقد استرس داشتم کل امتحان نهایی تو بیمارستان بستر شدم و معدل نهاییم از تمام معدل های که تو عمرم داشتم بدتر شد .. نکنید این کارو نهایی آسون نیست ولی سختم نیست که بخوای استرس داشته باشی

زبان فارسی خوبه ولی سال ما زمین خیـــــــــلی ریز بود و همین طور دین و زندگی بقیش راحته هیچ استرسی هم نداشته باش :)

sara999

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد

استرس برای چی؟؟؟؟باور کن بعدش به استرست میخندی..... اینم یک امتحانه مثه امتحانای دیگه تازه از امتحان های داخلی هم راحت تره :)
کافیه به کتاب ها مسلط بشی مثال های حل شده رو کار کنی و توصیه میکنم چند دوره امتحان نهایی کار کن استرس فقط سرعتگیره تلاشتو بکن بعدش هرچی میخواد بشه بسپار به خدا و مطمئن باشید گرفتن نمره ی 20 از امتحان های نهایی واقعا سخت نیست
اگه یک امتحان رو خراب کردید به هیچ وجه خودتونو درگیرش نکنید که این بزرگترین اشتباهه با تلاش بیشتر بعدی رو عالی بدید (;
مووووفق باشید

jh.hamideh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
B!N@b
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

آیا استفاده از خودکار رنگی حتی یدونه تو امتحان تقلب محسوب میشه؟
آیا میشه اون برگه A4 یا هرچی که میدن روش ج بدیم از وسط یه خط بکشیم بعد دو نیم شه؟!!! اخه من تو درس هایی مثل زبان فارسی که جوابا کوتاهن نمیتونم همین طوری بنویسم باید یه خط بکشم تا بتونم تمیز بنویسم! :|
لاک سفید که اکیدا ممنوعه؟

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

به نقل از SN|O|W WH!TE :
آیا استفاده از خودکار رنگی حتی یدونه تو امتحان تقلب محسوب میشه؟
آیا میشه اون برگه A4 یا هرچی که میدن روش ج بدیم از وسط یه خط بکشیم بعد دو نیم شه؟!!! اخه من تو درس هایی مثل زبان فارسی که جوابا کوتاهن نمیتونم همین طوری بنویسم باید یه خط بکشم تا بتونم تمیز بنویسم! :|
لاک سفید که اکیدا ممنوعه؟
لاک ممنوعه، برگ سفید نمیدن بهت واسه هر بخش و جز به جز جا در نظر گرفتن تو اون برگه نیازی به خط کشی نیست خودکار رنگی رو نمیدونم ولی باید ممنوع باشه چون تابلو هست واقعا
مثلا اگه سئوالی 4 مورد از چیزی خواسته روبه روی شمارش تا پاسخنامه نوشته:
الف(.............) ب(.............) ج(............) د(.............)

اقا ماشین حساب مهندسی ممنوعه جهت تقلب ماشین حساب ساده که جلد کتابی داره میتونه کمک کنه! روی جلدش با مداد بنویسین تو نور بگیری ظاهر میشه :))
امتحان نهایی یادش بخیر خاطرس همش >:D<

lllllllll

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
xzx
شهر
xasa

من یه ماهه قصد دارم نهایی بخونم ولی واقعا نمیدونم چی باید بخونم از کجا باید شروع کنم .. هنوز شروع نکردم :-s :-s :-s
واقعا روش نمیدونم ... کسی بلده کمک کنه لطفا!!
یعنی کتاب بخونیم و سوالات نهاییی بخونیم تمام؟ کمه؟ زیاده؟ اصلا از کجا باید استارت زد ؟ از کدوم کتاب؟ اگر اینه چرا همه میترسن(منم یکیش)؟؟؟

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

البته به نظر من تقلب تو امتحان نهایی کار درستی نیس.من خودم (فک کنم هممون) تا حالا تقلب کردم تو مدرسه ولی ازونجایی که این تو سرنوشتمون تاثیر داره، اگه با تقلب باشه حق خوری حساب میشه.
دزدیدن رتبه ی یکی دیگه حساب میشه حتی.

پ.ن واسه پست جدید بالایی: به نظر من کتاب وزارتی و سوالای نهایی کافیه

lllllllll

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
xzx
شهر
xasa

البته بالایی (;
با این حساب فرجه قبل از هر امتحان کافی به نظر نمیرسه؟؟ ؟؟؟ چرا نگرانیم پس؟ :-\
البته به جز یه سری چیزا مثه زبان فارسی یا چند فصل زیست

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آخ حواسم نبود :D
این دیگه بستگی به خود فرد داره. یکی نابغس،هیچی نخونه شب امتحانی بازم بیس میشه (البته شب امتحانی خوندن ماندگاریش خیلی پایینه.فقط به درد همون امتحان میخوره). یکی خیلی خونده و همون شب امتحان واسه مرور براش کافیه.
ولی خب از همین الان شرو کردن خیلی خوبه که.ماندگاریشم بیشتر میشه واسه کنکورم به درد میخوره.ضمنا اینجوری تو فرجه آرامش و اعتماد به نفست بیشتر و استرست کمتر میشه.

sima_r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

پاسخنامهٔ بنی‌هاشم چه قدر با کلید آموزش پرورش فرق داره؟
ینی مثلا می‌شه کلید اصلی رو نخوند فقط بنی‌هاشم خوند؟ :د

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

باز خوبه وقت شما و فرجتون مناسبه.برنامه ی مارو برداشتن کشیدن جلو واسه جام جهانی :| 21 خرداد امتحان نهاییا تموم شد و حالا 21 خرداد کنکور میدیم.واقن شرم آوره انقدر ما بدشانسیم :))
من تو دوران امتحانا:
بعد از امتحان وقت زیاد تلف میکردم تا برم پا درسم
شبا مجبور میشدم بیدار بمونم
صبح خواب آلوده میرفتم امتحان میدادم
بعدشم کلیدو چک میکردم و واسه یسری بارمایی که الکی دادن و اکثرن تصحیح کننده ها انقدر سخت نمیگرفتن اعصاب خودمو خورد میکردم
توصیه میکنم اینکارارو که من کردم شما انجام ندین :D
خداروشکر امتحان نهاییا گذشت.
:D
این دینی رو از همین الان بخونین حجمش بالاس.فیزیکو دست کم نگیرین.شیمی مسءله های کتابو به دقت حل کنین اما تعدادشون کمه بهش اکتفا نکنین
به تغذیتون برسین
با برنامه پیش برین که تفریح هم داشته باشین
صبح زود پاشین ورزش کنین که سرحال شین واسه امتحان
به خدا توکل کنین
موفق باشید

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

متن وتمرینات کتاب هاتونوبخونین وبیخیال جزوه شید بعدشم.بادقت زیادنمونه سوالات نهایی روحل کنین.حرص نزنین تااسترس نداشته باشید :D
یه نکته خیلی مهم که البته الان برای گفتنش زوده اینه که اگه یه امتحانوبددادیدفک.نکنین دیگه امتحان نهایی براتون تموم شده وبدبخت شدید بااین فکرافقط نهاییابراتون بی معنی میشه وانگیزتونوازدست میدید.امتحانای بعدیتون ودرنهایت معدلتون خیلی الکی بدمیشه.من امتحان جبرمو19میشدم سریه نموداراینقدروزای بعدزواسش حرص خوردم که زبان که بعدش بودرو18.5شدم

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

یه مشکلی که من خودم همیشه دارم اینه که برگه امتحانی رو که میگیرم میخام تند تند جواب بدم و برسم به تهش.ولی از همون اول واسه هر سوال زیاد وقت بزارین چون هرچی اول بنوسین همونه.و هر چقدم دوباره از روش بخونید احتمال اینکه غلطتونو درس کنید؛زیاد نیست.

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

خیلی خلاصه و مفید بگم اینه که کتابو بجویین! کتاب کار و جزوه به هیچ عنوان کار نکنین! سوالای سالای قبلو حسابی کار کنین! سوالو کامل حل کنین حتی دینی و زبان فارسی و ادبیات! یاد بگیرین که چجوری بنویسین!
واسه دینی هرچی بلدین بنویسین! من همین جوری بیست شدم! :D کلا داستان بنویسین!
درسای محاسباتی اول کتابو بخونین حسابی طوری که مساله هاشو حفظ بشین بعد اگه حال داشتین برین سر سوالای جدید واسه شیمی مخصوصا! از متن کتاب فیزیک غافل نشین که مثه من ازتون نمره کم میکنن سر چرت و پرت :|
اگه روز امتحانی حالتون بد بود در حد غش و اینا نرین سر جلسه! غیبت موجه کنین بعد سر فرصت با غایبین امتحان بدین! من واسه ریاضی ب شدت حالم بود تب و لرز ! رفتم سر جلسه امتحان با اینکه آسون بود من شدم 17 :|

استرس هم نداشته باشین البته من اولی که دینی بود یخورده استرس داشتم ولی خب حل شد! واقعا اینم مثه باقی امتحاناست!

سعی کنین تقلب نکنین! امتحانای مهمین! و ناهید هم خوب گفت اصن عجله نداشته باشین! با حوصله بنویسن، شونصد بار دور کنین و اگه تو مساله یه عددی رو باید ضرب در صفر بکنین بنویسینش! حتما! شیمی پارسال بارم داشت :|

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

برای سوالای نهایی کسی گاج زردکارکرده؟خوبه؟ازپاسخنامش راضی بودید؟بهترازبنی هاشمه؟ :D

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

اصلا گاج و بنی هاشمو بذارید کنار! سوالای نهاییو با کلیداشون دانلود کنین. وقتی کلید داشته باشین دقیقاً میدونین چجوری باید جواب بدین دیگه. از روی پاسخنامه ی بنی هاشمی که نمیان برگه هاتونو تصحیح کنن.

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از پری ناز :
اصلا گاج و بنی هاشمو بذارید کنار! سوالای نهاییو با کلیداشون دانلود کنین. وقتی کلید داشته باشین دقیقاً میدونین چجوری باید جواب بدین دیگه. از روی پاسخنامه ی بنی هاشمی که نمیان برگه هاتونو تصحیح کنن.
مگه پاسخنامه گاج وبنی هاشم وغیره همون پاسخنامه امتحان نهایی نیست؟خودکلیدی که موزش پرورش میده؟

m@ry@m18

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سادت رفیعی
شهر
شیراز

:D

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

این فیزیکی که من دارم میخونم حجمش فوق العاده زیاده اگه بخوای هم کتاب بخونی هم جزوه اصن نمیشه تمومش رد

تو فیزیک حفظیات زیاد میاد منم خیلی اوضام خرابه تو این مورد چیکار کنم؟

فردا امتخان شبه نهایی فیزیک دارم تا الانم دوتا فصل اول فقط خوندم 3 فصل مونده

فرجه جبر واقعا زیاده کاش داده بودنش به فیزیک حسابان رو میشه جمعش کرد تو دو روز اما این فیزیکه واقعا کار حضرت فیله :((

drpardis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

کارو فناوری فیزیک میاد تو امتحان اخه معلم ما ازش سوال نمیداد #S-:
من واقعا استرس دارم مخصوثصا واسه زبان فارسی :-ss
یه سوال زنتیک زیست در چه حد بلد باشم که سوالای نهایی بشه حل کرد :-?
فعلا دارم اختصاصیا رو میخونم عمومیارو گذاشتم واسه هفته اخر فرجه کار درستیه؟ :D

ILUX

کاربر جدید
شهر
...

بنظرمن به عمومیا خیلی توجه کنین بویژه عربی و دین زندگی که وقعا نمیشه تو هفته آخر جمعشون کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا