• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راه کار و روش قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان (سمپاد)

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام به همه لطفاً اگر میتونید کمکم کنید برای آزمون نهم به دهم که از کی شروع کردین و چه کتابایی خوبه و اینا ممنونم
برای خواهرم میخواستم کلاس هفتم هست
از اونجایی که از هشتم هم سوال میاد از نظرتون از سال دیگه شروع کنه به خوندن ؟
چون من ششم قبول شدم تجربه ندارم کمکش کنم

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام به همگی h-:
من خواهرم امسال میره هشتم و میخواد نهم تیزهوشان بده
از اونجایی که در آزمون از هشتم هم سوال میاد از نظر شما چقدر باید به سوالات هشتم مسلط باشه؟مخصوصا دروس حفظی که باید حفظشون کنی
ممنون میشم از تجربیاتتون در اختیارم بگذارید بتونم کمکش کنم ممنون:RedHeart

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام به همگی امیدوارم که حالتون خوب باشه h-:
×اسپم نباشه یه وقت
میشه لطفاً برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم راهنمایی ام کنید خواهرم میخواد امتحان بده لطفاً کسانی که قبول شدند بگن که از چه منابعی استفاده می کردن با تشکر
هوش کمپلکس و 32 آزمون دقت و تمرکز نیترو برای تست هوش های هفتم خوب بودن؛ببنیدی برای پایه ایشون هم چاپ شده یا نه شاید بدرد ایشون هم خورد

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
هوش کمپلکس و 32 آزمون دقت و تمرکز نیترو برای تست هوش های هفتم خوب بودن؛ببنیدی برای پایه ایشون هم چاپ شده یا نه شاید بدرد ایشون هم خورد
بله هوش کمپلکس ششم داریم نهم هم داریم
کتاب نیترو هم مخصوص همه پایه هاست اگه اشتباه نکنم،ممنون از کمکتون

Asheghedar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
‌ترکیان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام دوستان
من امسال فرزانگان ورودی هفتم قبول شدم و فقط کتاب مهر و ماه رو زدم به شما هم پیشنهادش میکنم:D

shahrad.na

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1399
زیاد سخت نیست فقط باید فرمول حل سوالات مختلف رو یاد بگیرید چون خیلی از سوالا شبیه به هم هستن

Herearshia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ساری
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام
یک نفر بخواد در آزمون ورودی مدرسه های راهنمایی و دبیرستان تیزهوشان سمپاد و نمونه دولتی قبول بشه باید چیکار بکنه؟ چه کتابی بخونه؟ شما چیکار کردید؟ تجربتون چیه؟
چند وقتیه که دیگه آزمون ها هوشه دوتا کتاب اسماشون رو شنیدم کمپلکس و ET اینارو بزنید وقت کردید دوباره بزنید||=||
در ضمن اگه فقط سمپادیا تو انجمن هستن کسایی که هنوز قبول نشدن چطوری می‌خوان این تاپیک رو بخونن؟

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من که خودم سمپادی ام
خواهرم امسال هفتمه برای ششم به هفتم امسال قبول نشد
می‌خوام بدونم برای نهم به دهم از کی باید شروع کرد و چه منابعی پیشنهاد میکنید؟
چون خودم ششم قبول شدم نمی‌دونم نهم چجوریه
در ضمن اگر خبری شد از زمان ثبت نامش لطفاً خبر بدین مرسی

Herearshia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ساری
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1404
من که خودم سمپادی ام
خواهرم امسال هفتمه برای ششم به هفتم امسال قبول نشد
می‌خوام بدونم برای نهم به دهم از کی باید شروع کرد و چه منابعی پیشنهاد میکنید؟
چون خودم ششم قبول شدم نمی‌دونم نهم چجوریه
در ضمن اگر خبری شد از زمان ثبت نامش لطفاً خبر بدین مرسی
از نهم به دهم خبر ندارم ولی فکر کنم بعضی وقتا یه آزمون هفتم به هشتم میگیرن

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
از نهم به دهم خبر ندارم ولی فکر کنم بعضی وقتا یه آزمون هفتم به هشتم میگیرن
آره سال ۹۸ گرفتن
اگه امسال هم بگیرن خوب میشه ولی خودش میگه امسال نگرفتن از هشتم شروع میکنم برای نهم به دهم میخونم

Sarin84

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1402
لطفاً به سوال منم جواب بدید
دختر خالم میخواد از الان شروع کنه برای ورودی تیزهوشان نهم به دهم بخونه ، امیدی هست؟ وقت هست؟

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
دختر خالم میخواد از الان شروع کنه برای ورودی تیزهوشان نهم به دهم بخونه ، امیدی هست؟ وقت هست؟
نهم ب دهم کلن قبولی خیلی سخته چون اگه بخوان پذیرش کنن باید از سمپاد یکی بیرون رفته باشه تا بتونن یکی رو بجاش پذیرش کنن بعضی سالا ک کلن پذیرش ندارن بعضی سالام اگ داشته باشن خیلی کمه تعدادشون

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من هشتمم، ینی از الان باید شروع کنم به درس خوندن واسه نهم به دهم؟

Bastani

به دنبال پشمک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من نهم قبول شدم ! ریاضی علوم هیچی سر جلسه نتونستم بزنم بخاطر وقت اما عمومیام عالی زدم ! حتما حدیث های هشتم و نهم برا دینی رو تو یه دفتر تمیز بنویسین هر شب دوره کنین ! برا فارسی ام تو یه دفتر اعلام اشخاص ؛ معانی مهم و لغات املایی مهم ! اجتماعی سال نهم بخونین دقیق و تست بزنین اما اجتماعی هشتم رو از تابستون اینکه برین نهم شروع کنین حتمااا حتمااا ! ریاضی و علوم هم صد درصد بلد اید بزنید سر جلسه بلد نبودید نزنین ! اهان هیچ وقت به سوالهای پارسال تکیه نکنین که آن سال اینجور بود الانم بر وقف مرادمه ! مدلش تغییر میکنه

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
من برای هفتم پارسال همین وقتا شروع کردم......از لحاظ شدن که شدنیه ولی باید چندین برابر بقیه تلاش کنه......

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
دوستم میگفت ۱۶ فروردین شروع کرده خوندن(((:
میگفت قبلش صفر بوده ها ولی میگفت از مدرسه میومدم ساعت ۱۲ بود شروع میکردم خوندن تا ۲ که ناهار آماده شه میگفت حتی لباس مدرسمم در نمیوردم سر ناهار داشتم لغت میخوندم بعد تا شب ساعت ۲ درس میخونده
البته دوستم واقعا عجیبه\: امسال که المپیادی هست بهم میگه بعضی روزا ۲۰ ساعت درس میخونه (یه حسی بهم میگه المپیاد قبول نشده و داره به من الکی میگه که همچنان واسه المپیاد میخونه چون از هرکی میپرسم میگن المپیاد نجوم برگزار شده تموم شده و رفت\: ولی خودش میگه داره واسه المپیاد میخونه) به هرحال خودمم کلاس ۶ ام کلا از بعد عید شروع کردم و اولویت اولم قبول شدم ...(:

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
دوستم میگفت ۱۶ فروردین شروع کرده خوندن(((:
میگفت قبلش صفر بوده ها ولی میگفت از مدرسه میومدم ساعت ۱۲ بود شروع میکردم خوندن تا ۲ که ناهار آماده شه میگفت حتی لباس مدرسمم در نمیوردم سر ناهار داشتم لغت میخوندم بعد تا شب ساعت ۲ درس میخونده
البته دوستم واقعا عجیبه\: امسال که المپیادی هست بهم میگه بعضی روزا ۲۰ ساعت درس میخونه (یه حسی بهم میگه المپیاد قبول نشده و داره به من الکی میگه که همچنان واسه المپیاد میخونه چون از هرکی میپرسم میگن المپیاد نجوم برگزار شده تموم شده و رفت\: ولی خودش میگه داره واسه المپیاد میخونه) به هرحال خودمم کلاس ۶ ام کلا از بعد عید شروع کردم و اولویت اولم قبول شدم ...(:
یکی از همکلاسیای منم از عید برای خوندن شروع کرده بود و الان نه تنها قبول شده؛بلکه شاگرد اول کلاسمونه

• لایک
امتیازات: mung

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
اره بابا امید هست . من خودم ورودی دهمم ، سال ۹۸ .
از اواسط فروردین شروع کردیم برای خوندن و درس نامه هیچ کتاب خاصی رو هم نخوندم و فقط سوال حل کردم به ویژه برای سال های قبل خود سمپاد و نمونه رو....(یکم مرشد خوندم برا ریاضی)

پ.ن: البته شهرهای بزرگتر مثل تهران و اصفهان و .... رقابت سنگین تره بخصوص برای مرکزهای قدیمیتر..!
نهم ب دهم کلن قبولی خیلی سخته چون اگه بخوان پذیرش کنن باید از سمپاد یکی بیرون رفته باشه تا بتونن یکی رو بجاش پذیرش کنن بعضی سالا ک کلن پذیرش ندارن بعضی سالام اگ داشته باشن خیلی کمه تعدادشون
من این حرف شما رو کاملا رد میکنم...
ازمون نهم به دهم همیشه هست و جایگزین صورت نمیگیره ..بلکه ظرفیت رو نسبت به دوره اول میبرن بالا.
(مثلا ۲ یا ۳ کلاس راهنمایی رو توی دبیرستان تبدیل میکنن به ۴ تا کلاس‌...)

بالا