• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

منابع کنکور (دیفرانسیل و انتگرال )

کتاب های پیشنهادی شما

• 10 استاد

رای‌ها: 2 6.7%
  • خیلی سبز

رای‌ها: 12 40.0%
  • قلمچی

رای‌ها: 7 23.3%
  • گاج

رای‌ها: 17 56.7%

• رای‌دهندگان
    30
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
اینجا تاپیک بحث برای منابع مناسب کنکور در درس دیفرانسیل و انتگرال هست. توی نظرسنجی شرکت کنید برای انتخاب بهترین کتاب منبع. اگر پیشنهادی برای اضافه کردن کتابی دارید همینجا بگید.

اگر هم نظر مشروحی در مورد کتاب و یا سوالی دارید تو همین تاپیک بگید.

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : منابع کنکور (دیفرانسیل و انتگرال )

تخته سیاه : درس‌نامه و پاسخ‌نامه ـش خیلی خوب ـو کامل ـو قابل‌فهم توضیح داده.
فقط یکم زیاده! :-"

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

برای کسی که دنبال تعداد سوال کمه قلمچی خوبه
چون یه سری از بچه ها وقتی با حجم زیاد کتاب رو به رو میشند میترسند برند سرش(مثه خودم :D)
برای همین با کانون شروع کنند و وقتی دستشون راه افتاد برند سراغ یه کتاب دیگه مثه الگو یا گاج

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

توصیه من گاجه،
هم روی سوالای سراسری مانور داده
و هم در حد اعتدال و استاندار تالیفی های در حد کنکور داره.

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر - علوم تصمیم و دانش

تخته سیاه! کامل توضیح داده همه چیو!

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

نشر الگو. دیفرانسیل و ریاضی پایه. اولین چاپش 93عه. ولی الگو دیف تنها خوب نیست.
قلمچی 30سال هم سوالا کنکوره خب واجبه ولی اصلا کافی نیست. مخصوصا اگه قلمچی آزمون میدید:/

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

گاج را توصیه میکنم.سوالاش در حد معقول سخته.

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

تخته سیاه جلد یک رو به هیچ وجه نزنید...افتضاحه....و پیشنهاد من اینه در درجه اول دو جلد گاج رو حتما یه دور بزنید تا با سبک سوالات کنکور اشنا بشید...بعد واسه قویتر شدن الگو و جلد دو تخته

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

دوستان گاج تو پاسخ نامش درسنامه هم داره؟

واسه ریاضیات پایه (ریاضی 2 و حسابان ) چرا تاپیک نداریم؟

کتاب خوبی برای ریاضی پایه رشته ریاضی سراغ دارید ؟

من نشر الگو دارم ولی حس میکنم خیلی سخته کلا نشر الگو همه درساش سخته یا من این جوری فک میکنم؟

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از arvin.a :
دوستان گاج تو پاسخ نامش درسنامه هم داره؟

واسه ریاضیات پایه (ریاضی 2 و حسابان ) چرا تاپیک نداریم؟

کتاب خوبی برای ریاضی پایه رشته ریاضی سراغ دارید ؟

من نشر الگو دارم ولی حس میکنم خیلی سخته کلا نشر الگو همه درساش سخته یا من این جوری فک میکنم؟
آره داره،

منم برای حسابان الگو داشتم،احساس کردم برای پیش نمیتونم باهاش کار کنم حسابان گاج گرفتم،خوبه توصیه میشه!

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

یه کتاب جامع برا ریاضیات پایه میخواستم .حسابان و ریاضی 2و دیفرانسیلو داشته باشه دلیلتون برا پیشنهاد کتابم اگه میشه بگید.پاسخنامشم برام خیلی مهمه

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از khanoomi :
یه کتاب جامع برا ریاضیات پایه میخواستم .حسابان و ریاضی 2و دیفرانسیلو داشته باشه دلیلتون برا پیشنهاد کتابم اگه میشه بگید.پاسخنامشم برام خیلی مهمه

files-books-book-cover-hesab-difransiel-va-antegral-va-riazi-paye-1-07%5Bbe8e4c2a9a741f569a3f4193150eb227%5D.jpg

empress

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهـــران
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

دیفرانسیل آقای شفیع زاده(انتشارات خوشخوان)هم کتاب خوبیه.
به درد سطح بالا می خوره

dinosaur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از د. :
دیفرانسیل آقای شفیع زاده(انتشارات خوشخوان)هم کتاب خوبیه.
به درد سطح بالا می خوره
من امسال حسابانشو داشتم خیلی حال کردم باهاش میدونین همون فرمه یا نه؟ اون درسنامه هاش خدا بودن اصن!

empress

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهـــران
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

حسابان خوشخوان رو من نخوندم (اگه منظورتون همونه ک جلدش تقریبا سفیده!)ولی امسال توی پاییز فکر کنم یه مجموعه سه جلدی دیف ۱ دیف۲ و ریاضیات پایش اومد ک هم درسنامه هاش هم تستاش سطح بالایی داشت( قبل از اون هم دیف خوشخوان بود ک جلدش سفید بود
ولی به خوبیه این نبود)

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

ديفرانسيل و رياضيات پايه:

نشرالگو دوجلد (يك جلد سوال و يك جلد پاسخ):

سطح سوالات خوب (در سطح كنكور). پوشش كامل سوالات كنكور. حجم كتاب بسيار مناسب. درسنامه ها كامل درس رو ياد نميده براي پشخواني ولي براي كسي كه قبلش سر كلاس درس رو گوش داده بسيار كارآمده. پاسخنامه رو نميشه گفت خيلي خوبه ولي مشكل خاصي در كار كردن باهاش پيش نمياد برامون. براي قسمت ديفرانسيل حدود 10 آزمون با پاسخ كليدي داره كه توش از تمرينهاي مهم كتاب درسي استفاده شده كه براي مرور درس مطابق با آزموناي قلمچي، گزينه دو و ... خيلي خوبه ولي خب آزمونا از رياضي پايه طرح نشدن و پاسخ تشريحي هم ندارن. تستاي كنكور سالهاي 85 به بعد در آخر جدا شدن ولي توي تستهايي كه آدرسي جلوشون نيست هم از تستاي كنكور قبل 85 استفاده شده.

تخته سياه سه جلد (يك جلد رياضي پايه، يك جلد ديف 1 و يك جلد ديف 2):

پوشش كامل سوالات كنكور. كتاب رو بيشتر تستاي تاليفي تشكيل ميدن. سطح سوالات خوبن ولي از نظر من كنكوري نيستن. حجم كتاب بسيار زياده و خيليا نميتونن خوب كار كنن. درسنامه هاي كامل كه نياز به دبير هم نداره و ميشه باهاشون پيشخواني كرد. البته گويا كتاب رياضي پايه درسنامه نداره (خودم رياضي پايه رو نديدم). پاسخنامه بسيار خوب. تمريناي كتاب رو به صورت تست درآورده و از اين نظر مشكلي نيست. توي پاسخاش مولف زياده گاهي چرت و پرت و جوك هاي مسخره ميگه :/

خوشخوان سه جلد (يك جلد رياضي پايه، يك جلد ديف 1 و يك جلد ديف 2):

درسنامه ها به صورت نكته اي هستن و مثل نشرالگو براي پيشخواني بدون دبير خيلي نميشه روشون حساب باز كرد. تستاي تاليفي خيلي خوب. مطابقت خوبي با كنكور 94 داشت. تستاي كنكور رو به خوبي نشرالگو و تخته سياه پوشش نميدن. پاسخها خيلي بهتر از ويرايش قبلي شدن ولي بازم نميشه عنوان "عالي" روشون گذاشت. حجم كتابهاي خيلي مناسبه. براي هم ديفرانسيل هم رياضي پايه آزمون با پاسخ تشريحي داره (پاسخ تشريحي روي سايت خوشخوان هست)

خيلي سبز (فعلا يك جلد):

اين كتاب تا يك ماه ديگه چاپ ميشه ولي با توجه به سابقه ي مولف ها و خيلي سبز كتاب خوبيه و ميتونم پاسخهاي خيلي عالي و پوشش كامل تستاي كنكور و درسنامه ي مناسب (البته نه براي پيشخواني) رو براش پيشبيني كنم. با توجه به يك جلدي بودن كتاب حجمش بسيار مناسبه

خيلي سبز تكميلي يك جلد:

اسم مولفاي كتاب كه بياد ديگه هيچ حرفي براي گفتن نميزاره. شفيع زاده و عباسپور و ايزدپناه. كتاب تماما تست تاليفي كه تا دو ماه ديگه چاپ ميشه و براي 100 زدن ديفرانسيله. (چون اصولا تا 80 درصد رو خيلي راحت با بقيه كتابا هم ميشه زد)

گاج دوجلد (فعلا فقط ديفرانسيل):

اين كتاب آخر شهريور چاپ ميشه. مولف اون به احتمال زياد عزيزي، مولف كتاب خط ويژه هست. از ويژگي هاي احتمالي ميتونم به تمركز خيلي زياد روي تمريناي كتاب و پوشش كامل تستاي كنكور و مقاديري تستهاي رشته ي تجربي و درسنامه هاي نكته اي اشاره كنم. حجم كتاب مناسب.

فار سه جلدي:

آموزش كامل. تا حدودي ميشه براي پيشخواني ازش استفاده كرد. تستاي كنكور كامل. تاليفي مقدار مناسب. پاسخهاي خيلي خوب. قديمي!

فار آزمون (فقط ديفرانسيل):

حجم زيادي از تستهارو تاليفي تشكيل ميده. براي مرور همراه آزمونهاي درطول سال. داراي آزموناي جامع و موضوعي. پاسخهاي بسيار خوب. سطح سوالات تاليفي خيلي خوب. جديد!

مهروماه يك جلدي:

بدنه ي اصلي تستها تاليفي هستن. پوشش تستهاي كنكور خوب ولي كامل نيست. پاسخنامه خوب. درسنامه خيلي خوب نيست. قسمتي به عنوان هايپرتست داره كه توش تستهاي سخت رو آورده. اين قسمت خيلي عالي نيست ولي قابل قبوله. هرفصل يك آزمون داره. حجم كتاب خوبه. آخر كتاب نكات رو جمعبندي كرده به صورت خلاصه. تمرينهاي كتاب هم آورده.

آبي قلمچي دوجلدي:

پوشش كامل تستاي كنكور و مقداري سنجش و مقادير كمي تستاي كانون. تست تاليفي از كتاب درسي هم داره. سطح سوالات به نسبت پايينه و در سطح كنكوراي الان نيست. پاسخنامه و درسنامه خيلي بد. حجم مناسب. تستاي آزاد هم داره. تيپ بندي تستهايي با روش حل مشابه

كتاب "نسبتا دشوار، دشوار. دشوارترين" قلمچي:

سوالاتي كه دانش آموزا در آزموناي كانون به مقدار كمي جواب دادن رو داره. يعني به قولي سوالات سخت آزموناش رو. براي مرور و سنجش خودمون خيلي خوبه و براي كسايي كه درصد بالا ميخوان.

توضيحات و توصيه ها:

همه ي كتابايي كه بررسي كردم آخرين چاپشون منظورمه.
خودم تقريبا همشون رو داشتم و اونايي كه نداشتم ديدم بررسي كردم و توضيح نوشتم.
لينك كتابا توي سايت انتشارات رو ميزارم به زودي كه اشتباهي نگيرين.
اگر كتابايي كه هنوز چاپ نشدن رو انتخاب كردين، تا زماني كه چاپ بشن از يك كتاب ديگه استفاده كنيد كه عقب نمونيد. از كتابخونه.

براي افرادي كه تا درصد 70 ميخوان، توصيه ام يا خيلي سبز يا گاجه. براي درصد بالاي 70، يا خيلي سبز و خيلي سبز تكميلي، يا نشرالگو و كتاب نسبتا دشوار قلمچي، يا گاج و خيلي سبز تكميلي يا خوشخوان سه جلدي پيشنهاد ميشه.
كلا كتاباي اساسي، گاج و خيلي سبز هستن و كتاب كنارشون خيلي سبز تكميلي و يا كتاب نسبتا دشوار قلمچيه.
بقيه كتابايي كه ميخوايد بررسي كنم رو و يادم رفته بهم بگيد. بعضي از كتابا هم خودم ترجيح دادم اسمشون نياد تا گيج نشيد.
كلا كتاب خوب واس ديف زياده. وسواس به خرج ندين. همين تركيبايي كه گفتم با هركدوم راحتتر بودين خوبه.
اگه از توضيح ها نفهميديد كدوم كتاب مناسب شماست، پ.خ بدين درصدي كه ميخوايد رو بگيد تا خودم بگم كدوم مناسب شماست.

هر سوالي بود پ.خ بپرسيد.

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

دوستات من ریاضی 2 الگو و حسابان میکرو دارم و راضیم کتاب تست درست حسابی (استاندارد نه الکی سخت مثِ حسابان الگو) سراغ دارید؟
آمارم یه جزوه دارم،تست نزنم که مشکلی نداره؟

فقط دیف ها

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از arvin.a :
آمارم یه جزوه دارم،تست نزنم که مشکلی نداره؟
تست ـای کنکور ـش رو بزنید حتما دیگه.
آمار سوال ـاش فوق‌العاده آسون ـن معمولا ولی خب وقت‌گیر هم هستن اصولا. من پیشنهاد میکنم تابستون که فرصت دارید (هی نگید نه وقت نیست خیلی وقت دارین! :-") یه سری تست بزنید و خب تو این تست زدن ـا خودتون یه سری روش ـای سریعتر یا روش ـایی که خودتون باهاشون راحت‌ترید ( که معمولا هم فقط یه سری کار ـا برای محاسبات سریع ـه نه راه‌‌حل متفاوت ) پیدا میکنید. یه سری تست ـای مهم یا جدید یا یه نمونه از پرتکرار ـا رو مارک کنید و بعدا (تو طول سال تحصیلی و بعد عید ) دوباره درس‌نامه رو یه مرور سریع داشته باشید و تست ـای مارک‌دارتون رو بزنید.
به نظر من آمار درس فراری ـه به نسبت برای همین اون آخرا باید بخونید یه دور.ولی اگه الان یه دور کامل ـو دقیق نخونید به احتمال زیاد تو طول سال ترجیح میدین برنامه ـتون رو با درس ـای مختلف و به نسبت مهم‌تری که دارید پر کنید تا آمار! و احتمال ـش هست که خونده نشه. الان بخونید خیلی وقت ـتون رو نمی‌گیره و کمک ـتون هم میکنه،خیال ـتون نسبتا از این درس راحت میشه!

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

اگه نمیخواید واسه آمار یه منبع جداگونه تهیه کنید این خوبه: http://konkur.in/1095/1095.html

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

برای آمار یه خط ویژه ی گاج بگیرید 5 تومن، عالی ترین و سریع ترین و به صرفه ترین منبعه. تضمین میکنم. ;;)

بالا