• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و بررسی آزمون‌های قلم‌چی

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
جایی واسه بحث پیرامون ازمونهای کانون

اینجا برای کسانی هست که ازمون ها رو ثبت نام کردن و اگه سوالی راجع به کلیت ازمون دارید به تاپیک ازمون های ازمایشی مراجعه کنید

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
بازم هیچی :'(
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز_پردیس
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : بحث و بررسی آزمون‌های قلم‌چی

سلام! می تونین برنامه ی راهبردی تابستون از اینجا دانلود کنین!
http://www.kanoon.ir/Public/Repository.aspx?t=0&gid=11
نظرتون راجع به برنامه چیه؟!
برای من که سال دوم اصن درس نخوندم و باید تو تابستون بخونم به نظرم خیلی برنامه ی داغونیه!

parvaz650

کاربر فعال

سلام من تابستون ثبت نام كردم ولي ميخام دوم و پيش رو جواب بدم با توجه به اينكه اين دو تا اختياره اگه هر دو تاشو جواب بدم درصداش مياد تو كارنامم؟

• لایک
امتیازات: fly

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

سلام من تابستون ثبت نام كردم ولي ميخام دوم و پيش رو جواب بدم با توجه به اينكه اين دو تا اختياره اگه هر دو تاشو جواب بدم درصداش مياد تو كارنامم؟
سوم اجباریه باید بزنی. بین دوم و پیشم باید تو هر درس فقط یکیشو جواب بدی. اصلا وقت نمیکنی دوتاشو باهم جواب بدی!

amirhj

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Saveh
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
یه المپیاد اونم از نوع شیمیایی!! ... تجربه خیلی خوبی بود ولی ای کاش نبود :D
دانشگاه
علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی

یه سوال دارم :) چرا برای چهارم تجربیا دروس عمومی سال دومو توی برنامه تایستون نذاشتن؟

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

یه سوال دارم :) چرا برای چهارم تجربیا دروس عمومی سال دومو توی برنامه تایستون نذاشتن؟
همه ی رشته ها همینجوریه. تابستون فقط عمومیای سومو میخونین؛ و همه ی عمومیا تا پایان ترم دوم برنامه ی مشخّص دارن، یعنی انتخابی نیست که چه پایه ای بزنین. اگه میخواین ببینین روندش تقریباً چجوریه برنامه ی 93-94 ُ دانلود کنین ببینین.

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

ميشه تو مبحثايه انتخابي يه درسو از پيش بزني يه درسو از سال دوم؟

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از [<Ali>] :
اره پشتیبان من گفت میشه.

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

بله، انتخاب پایه تو هر درس به بقیه ربطی نداره.

یه چیزی من یادم افتاد بگم. تو برنامه ی عمومیای تابستون می بینین نوشته منتخب کنکور؟ تو هر درس، 10 تا سوال از اونه؛ 10 تائم از اون مبحثی که سمت راست نوشته. 10 تا سوالی که منتخب کنکوره، از هرجایی از کتاب سوم ممکنه بیاد و محدود به مبحثی که برای 10 تا سوال دیگه مشخّص شده نیست. برای همین توصیه میکنم تو همین امتحانای نهایی عمومیاتونو خوب و کامل بخونین که تابستون کارِتون خیلی راه میفته.
اها، بعد این پشتیبانای شوت‌مشنگِ مائم آزمون اوّل اومدن گفتن سوالای منتخب کنکور اختیاریه؛ قاعدتاً بیشتر بچّه ها هم ولش کردن رفتن سراغ اختصاصیا و اونروز گند خورد به تراز کلّ بچّه های اون حوزه. بعداً اومدن گفتن ببخشید ما فکر کردیم اینجوریه. ;;) خلاصه حواستون باشه، بعضی پشتیبانا حرف زیاد میزنن. :)) تازه این یه چشمه‌ش بود! سوالی داشتین بیاین همینجا بپرسین، ضریب اطمینانش بالاتره!

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

یعنی چی ؟...یعنی اون 10تا سوال از هرجای کتاب میاد؟؟؟؟این جوری که هر بار باید کل کتاب بخونیم؟ :| :O
تو اختصاصیام این وضع هست؟
عمومی اصن قابل تحمل نیست.... :-w
بعد به نظرتون دومو کامل انتخاب کنیم یا نه ی درسایی از پیش برداریم با یه درسایی از دوم؟
خودم فکر میکنم دومو کامل ببندم بهتر؟؟؟ :-/

amirhj

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Saveh
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
یه المپیاد اونم از نوع شیمیایی!! ... تجربه خیلی خوبی بود ولی ای کاش نبود :D
دانشگاه
علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظرتون بین درسای انتخابی دومو بزنیم بهتره یا چهارم؟؟ :-\

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

یعنی چی ؟...یعنی اون 10تا سوال از هرجای کتاب میاد؟؟؟؟این جوری که هر بار باید کل کتاب بخونیم؟ :| :O
تو اختصاصیام این وضع هست؟
عمومی اصن قابل تحمل نیست.... :-w
بعد به نظرتون دومو کامل انتخاب کنیم یا نه ی درسایی از پیش برداریم با یه درسایی از دوم؟
خودم فکر میکنم دومو کامل ببندم بهتر؟؟؟ :-/
آره از هرجای کتاب سال سوم میاد. همینه که میگم دیگه! الان برا نهاییا خوب بخونین که تابستون لَنگِ عمومیا نباشین. مثلاً پارسال دینی اوّلین درس بود چند روز براش وقت داشتیم. من دو دور خوب خوندمش تا وسطای پاییزم یادم مونده بود. دیگه برای هر آزمون فقط همون درسی که تعیین شده بودو مرور میکردم. برای ادبیاتم که معنی لغت و تاریخ ادبیاتو باید بخونین. عربی سومم بجز معتلات بقیه ش کاری نداره.
بعضیا عمومیارو کلّاً میذارن بعدِ عید بخونن. نکنین این کارو! همین تابستون کلکشو بکّنین.
+ نه اختصاصیا اینجوری نیست. فقط سوالای منتخب کنکور عمومیا اینجوریه.

برای انتخاب بین دوم و پیش به میزان تسلّط خودتون نگاه کنین. من تابستون دومو انتخاب کردم(اونموقع هنوز تجربی میخوندم) چون زیاد دومو بلد نبودم؛ و چون زیاد پیشو بلد نبودم! شما قراره آزمون تستی بدین. باید اوّل روی مبحث مسلّط باشین تا بتونین تست بزنین. ما از تیر تازه داشتیم با درسای پیش دانشگاهی آشنا میشدیم. در ضمن درسهای دوم رو یه سالِ پیش خوندین و هرچه زمان بیشتری میگذره یادآوریش سخت تر میشه. از اوّل پاییز دوباره درسای پیش دانشگاهی توی آزمونا شروع میشه و روند پیشروی شم سریع نیست که بترسین از برنامه جا بمونین.
انتخاب زوج درسای پیش به اونایی توصیه میشه که درسای دومو کامل کار کرده ن و تست زده ن توی این یکی دو سال.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

رفتین ثبت نام خواستون باشه به زور کتابهاشون رو هم بهتون نفروشن

الکی میگن باید اینارو هم بخرین و با ازمون یه پک هستش و جداگونه نمیشه و ...

poorya-chem

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کهنوج
دانشگاه
علوم پزشکی رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام , دوستان شما برای آزمون 26 تیر که درست 1 ماه بعد از پایان امتحانات نهایی هست چه برنامه دارین و چگونه کار کنیم ؟

!hanie!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

عاقو چجوري بين آزمونا و كلاساي مدرسه تعادل برقرار ميكنيد..؟!

من دو تا مشاور بهم گفتن كه يكيو انتخاب كنيد وگرنه به هيچكدوم نميرسيد...و تاكيدشون روي كلاساي مدرسه هست..!

اما ثبت نام كردم كانونو..!

الآن خيلي گيج شدم و كمي مسترسم..(استرس دارم :|)

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از !hanie! :
عاقو چجوري بين آزمونا و كلاساي مدرسه تعادل برقرار ميكنيد..؟!

من دو تا مشاور بهم گفتن كه يكيو انتخاب كنيد وگرنه به هيچكدوم نميرسيد...و تاكيدشون روي كلاساي مدرسه هست..!

اما ثبت نام كردم كانونو..!

الآن خيلي گيج شدم و كمي مسترسم..(استرس دارم :| )
این نکته ای که گفتن یکی رو بین اون دوتا انتخاب کن کاملا درسته ولی این که کدوم یکی از این دوتا باید انتخاب بشه کاملا برمیگرده به شرایط مدرسه و کلاس ها ، به طور مثال تو تابستون اگه مدرسه کلاس داشته باشی ، چون آزمون ها هنوز خیلی توسط بچه ها جدی گرفته نمیشه و شرکت کننده ها هم کم هستن خب توجه باید روی مدرسه باشه ولی در طول سال تحصیلی باید برنامه به شیوه ی دیگه باشه و با یک برنامه ریزی درست جلو بری ، نه میشه گفت آزمون ها درسته نه مدرسه ، گاها باید از آزمون ها جلو بری و از مدرسه عقب بیفته مثل نزدیک امتحان ها ترم اول چون آزمون ها آروم جلو میره به خاطر آزمون جمع بندی پایه و کلاس های مدرسه جلو میره چون کاری با پایه ندارن باید یک چیزی بین این دوتا رو داشته باشی تا بتونی با خیال راحت جمع بندی پایه رو انجام بدی و خیلی هم از برنامه ی پیش عقب نیفتی که فشار بهت نیاد .

!hanie!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

به نقل از A F S H I N :
این نکته ای که گفتن یکی رو بین اون دوتا انتخاب کن کاملا درسته ولی این که کدوم یکی از این دوتا باید انتخاب بشه کاملا برمیگرده به شرایط مدرسه و کلاس ها ، به طور مثال تو تابستون اگه مدرسه کلاس داشته باشی ، چون آزمون ها هنوز خیلی توسط بچه ها جدی گرفته نمیشه و شرکت کننده ها هم کم هستن خب توجه باید روی مدرسه باشه ولی در طول سال تحصیلی باید برنامه به شیوه ی دیگه باشه و با یک برنامه ریزی درست جلو بری ، نه میشه گفت آزمون ها درسته نه مدرسه ، گاها باید از آزمون ها جلو بری و از مدرسه عقب بیفته مثل نزدیک امتحان ها ترم اول چون آزمون ها آروم جلو میره به خاطر آزمون جمع بندی پایه و کلاس های مدرسه جلو میره چون کاری با پایه ندارن باید یک چیزی بین این دوتا رو داشته باشی تا بتونی با خیال راحت جمع بندی پایه رو انجام بدی و خیلی هم از برنامه ی پیش عقب نیفتی که فشار بهت نیاد .

الان تابستونو چي كار كنم..؟!توي تابستون خب طبق حرفاي شمام مدرسه بايد جدي تر گرفته بشه و چون مدرسه و آزمونام با هم پيش نميرن پس يعني آزمونا رو نخونده برم..؟به عبارت دقيق تر وقتمو تلف كنم...؟!اصلا نميشه هردو رو با هم پيش برد...؟!

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از !hanie! :
الان تابستونو چي كار كنم..؟!توي تابستون خب طبق حرفاي شمام مدرسه بايد جدي تر گرفته بشه و چون مدرسه و آزمونام با هم پيش نميرن پس يعني آزمونا رو نخونده برم..؟به عبارت دقيق تر وقتمو تلف كنم...؟!اصلا نميشه هردو رو با هم پيش برد...؟!
از سوال آخر شروع میکنم ، نه متاسفانه عموما نمیشه این کارو کرد ، چون آزمون ها طبق یک برنامه ی خاص جلو میره ولی مدرسه از درس متناسب با دلخواه معلم اون درس که عموما یک برنامه ی مرتب نداره و خیلی وقت ها وسطش به هر دلیلی برنامه عوض میشه و مشکلاتی رو درست میکنه .
یک راه که به ذهن آدم میرسه اینه که همیشه تا اون مبحثی که جلوتر هست ، چه تو آزمون ها چه مدرسه ماهم جلو بریم که در هر حالت به دوتاش رسیده باشیم ولی خب خیلی وقت ها برنامه ها اونقدر پراکنده میشه که آدم فرصت این کارو نمیکنه و به طور کلی میشه گفت نمشه با یک دست دوتا هندونه برداشت چون دوتاش میفته و میشکنه .
درباره ی آزمون دادن تو تابستون ، کلا فلسفه ی تابستون این نیست که شما بشینین یک سری درس رو برای کنکور بخونین و اونقدر یاد بگیرین که برین کنکور بدین ، فلسفه ی درس خوندن تو تابستون درمرحله ی اول اینه که یاد بگیرین درس بخونین ، چطوری درس بخونین ، چطوری برنامه ی جانبی رو کنار بزارین و چطوری آزمون بدین ، یعنی به طور کلی یاد میگیرین چطوری کنکوری باشین ، آزمون دادن تو تابستون برای این نیست که شما از آزمون ها درس یاد بگیرین ، قراره شما یاد بگیرین چطوری آزمون بدین . :D
و در باره ی سوال اول ، یکجورایی جمع بندی حرف های قبلی من میشه ، باید بگیری که درس بخونی و با برنامه درس بخونی ،وقتی تو مسیر کنکور قرار بگیری و یاد بگیری درس بخونی به راحتی میتونی تصمیم بگیری چقدر مدرسه مهمه و چقدر آزمون ها و آخرش به یک جایی میرسی که میبینی مهم ترین چیز سال کنکور تلاشه و برنامه ریزی درست و دقیق در کنار کنترل بحث روانی کنکور !

paml

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
اهواز
دانشگاه
شهیدبهشتی

آقا به نظر من برنامه مدرسه رو بگير پيش برو
قلم چي هماهنگم نبود مهم نيست
از مهر به بعد كه 100% از قلم چي جلو ميفتين
تو تابستون ناهماهنگي هست كه مطمين باش مدرسه رو بگيري به نفعته
اشتباهه منو تكرار نكن
من رفتم قلم چي رو بگيرم مدرسه از دستم در رفت بعد رفتم مدرسه رو درست كنم قلم چي از دستم در رفت اينجوري شد كه تابستونم داغون شد اما الان اگه برگردم با مدرسه پيش ميرم
چون به خصوص برنامه تابستون قلم چي اصلا خوب نيست

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

خب اینجوری ک نمیشه مدرسه ما داره درسای پیش میذاره منم قلمچی درسای دومو انتخاب میکنم اخه باید دومو مرور کنم قلم سومم داره یعنی من عملا 3 پایه رو باید تو تابستون بخونم؟ #-o ~X( :|

بالا