• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برای تابستان کنکور چکار کنیم؟

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
بازم هیچی :'(
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز_پردیس
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : برای تابستان کنکور 95 چکار کنیم؟

به نقل از reza.e.f.c :
زبان فارسي سال دوم واس كنكور مياد؟!
نه فقط زبان فارسیه سه
البته همون مطالب زبان فارسیای سالای قبل همش تو زبان فارسیه 3 هست :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از fatemeh.fa :
خب این تابستون تفریح هم جایزه یا باید ۱۰ ۱۲ ساعت خوند هرروز؟
جوری بخونین که برا آخرا نفس بمونه براتون. بعد عید تقریبا 50 درصد مهم سال کنکوره. خیلیا که از همین اول اینجوری رفتن جلو، کم میارن اون آخرا.

drpardis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

سلام
دوستان من فیزیک و ریاضیم ضعیفه نمیدونم زود خستم میکنه اصلا علاقه ای بهشون ندارم ولی زیست شیمم خوبه الان نگرانی من واسه این دو تا درسه چجوری بخونمشون چه کتابی پیشنهاد می دین ؟چجوری بخونم که خستم نکنن اصا ~X(
واقعا سر درگمم میخوم تابستون این دو تا درسو قوی کنم واقعا یه معضل شده واسه من :( :( :( :( :(

temppppp

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398

به نقل از drpardis :
سلام
دوستان من فیزیک و ریاضیم ضعیفه نمیدونم زود خستم میکنه اصلا علاقه ای بهشون ندارم ولی زیست شیمم خوبه الان نگرانی من واسه این دو تا درسه چجوری بخونمشون چه کتابی پیشنهاد می دین ؟چجوری بخونم که خستم نکنن اصا ~X(
واقعا سر درگمم میخوم تابستون این دو تا درسو قوی کنم واقعا یه معضل شده واسه من :( :( :( :( :(
منم دقیقا مثل شما همین مشکل رو دارم

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از drpardis :
سلام
ببین ذهنت تمایل به این داره که جزوه های بلند بخونی و بعد تست بزنی یا اینکه جزوه های کوتاه و تیکه تیکه و بین هرکدوم تمرین برای دیدن اینکه خواندنه جابیفته
متناسب باهاش کتاب کمک درسی هست و با ارامش میتونی هرروز براش سهمیه بذاری مثلا دوساعت بخونی تست بزنی.حتما با تسلط تمومشون میکنی.

nestour76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین

من خودم نقاط ضعفمو تقویت میکنم و چونکه مدرسه میرم پیشو میخونم و تابستون بیشتر اختصاصی میخونم تا عمومی و آروم و پیوسته میرم جلو نه یهویی (; چون ساعت مطالعم پایینه کم کم زیادش میکنم

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

ما واسه تابستون درسای دومو و سومو باهم بخونیم(موازی هم)یا نه اول مثلا سومو ببندیم بعد شروع کنیم از دوم؟

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اینکه مشاورا میگن اختصاصی فقط بخونین عمومی نخونین...من خودم یه مثال نقض واقعیم
من تابستون از دینی خوشم میومد نشستم دینی خوندم بعد تو کل سال وقت نکردم دینی بخونم ولی با همون دینی که تابستون خونده بودم و چیزایی سر کلاس گوش میدادم تونستم تا همین اواخر هم وضع خوب دینی رو حفظ کنم
پس تابستون عمومی کنار نزارین(کلا هیچوقت عمومی رو کنار نزارین)

به نظرم یه سری مطلب انتخاب کنین توشون به تسلط برسین خیلی حجم مطالب مهم نیس :-"

Reyhaneh-TKS

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
BRZ

اینطور ک معلومه اولین آزمون سال سوم 26 تیر هست از کل سال سوم! گیج شدم... ینی تا 26تیر فقط باید سال سوم رو بخونم؟؟! بعدش دوم رو شروع کنم؟

drpardis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه :D
کانون ثبت نام کردم از کی شروع کنم؟ با چه درسی شروع کنم؟
کسی شروع کرده ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-w

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Reyhaneh-TKS :
اینطور ک معلومه اولین آزمون سال سوم 26 تیر هست از کل سال سوم! گیج شدم... ینی تا 26تیر فقط باید سال سوم رو بخونم؟؟! بعدش دوم رو شروع کنم؟
فکر میکنم آزمون 26 متون آزمون تعیین سطحه :-?

آره سوم بخون
چون تازه نهایی خوندی و درسای سوم یه دور مرور شدن و درساشم مهم ترن،اولویت با تست زنی از سوم باشه

poorya-chem

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کهنوج
دانشگاه
علوم پزشکی رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از drpardis :
دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه :D
کانون ثبت نام کردم از کی شروع کنم؟ با چه درسی شروع کنم؟
کسی شروع کرده ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-w

ببینید زمان شروع کردن چیزیه که شما تا بخواید باید انجام بشه ، یعنی باید این حس اراده رو در خودتون به وجود بیارید پس هر وفت چه از فردا چه از شنبه چه از ... می تونید با یک برنامه ریزی درست و اصولی شروع کنید و این که دیگران شروع کردند یا نه اصلاً و ابداً چیز مهمی نیست و شما باید کار خودتون رو بکنید و از زمانی که تشخیص می دید وارد رقابت کنکور بشید .
آزمون 26 تیر یک آزمون تعیین سطحه و شما با دادن این آزمون مثلاً می فهمید مبحث الکتریسیته جاری رو ضعف دارید و یه دید کلی بهتون می ده که باید واقعاً در تابستون رو این مبحث خیلی کار کنید . و الان هم تا زمان آزمون بهتره تست بزنید چون شما مطالب رو برای امتحانا خوندید حالا با تست مرور می کنید ( مبحث هایی رو که ضعف دارید سعی کنید برطرف کنین .
التماس دعا

alibasirat

کاربر حرفه‌ای

روزی چندساعت خوبه?

maryam v

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تبریز

به نقل از h@d!s :
من شنیدم 6تا9ساعت خوبه.. :D
اوووو چه خبره مگه جنگه :-\ :-\
ریاضیا 4.5 ساعت :D x: x:
تجربیا 6.7 ساعت :-"

M.Reza.K

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان

به نقل از maryam v :
اوووو چه خبره مگه جنگه :-\ :-\
ریاضیا 4.5 ساعت :D x: x:
تجربیا 6.7 ساعت :-"
اره ب نظر منم 4-5 ساعت برا ریاضی کافی باشه ، البته بیشترم بخونین ک بهتره ولی خب ی طوری نشه که ی دفه زده شین بیخیال درس خوندن شین ;;)

کلا سعی کنین هر برنامه ای میریزین برا تابستون دقیق مشخص کنین چیه تا بتونین عملیش کنین ، من خودم اول تابستون تصمیم گرفتم ک "حتما" گسسته و دیفرانسیلو پیشخوان کنم ولی "اگه تونستم" وقت اضافیو بزارم رو مرور درسای پایه
بخش اولو چون قطعی مشخص کرده بودم برنامه ریزی هم کردم ک مثلا باید روزی صد تا تست دیف بزنم و تا اخر تابستونم تونستم تموم کنم این دو درسو . ولی در عوض درسای پایه رو چون دقیق تعیین نکرده بودم چه درسایی رو بخونم و خیلی هم قطعی تصمیم نگرفته بودم تقریبا هیچی نخوندم تو وقتای اضافه :-" :-"

maryam v

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تبریز

به نقل از M.Reza.K :
اره ب نظر منم 4-5 ساعت برا ریاضی کافی باشه ، البته بیشترم بخونین ک بهتره ولی خب ی طوری نشه که ی دفه زده شین بیخیال درس خوندن شین ;;)

کلا سعی کنین هر برنامه ای میریزین برا تابستون دقیق مشخص کنین چیه تا بتونین عملیش کنین ، من خودم اول تابستون تصمیم گرفتم ک "حتما" گسسته و دیفرانسیلو پیشخوان کنم ولی "اگه تونستم" وقت اضافیو بزارم رو مرور درسای پایه
بخش اولو چون قطعی مشخص کرده بودم برنامه ریزی هم کردم ک مثلا باید روزی صد تا تست دیف بزنم و تا اخر تابستونم تونستم تموم کنم این دو درسو . ولی در عوض درسای پایه رو چون دقیق تعیین نکرده بودم چه درسایی رو بخونم و خیلی هم قطعی تصمیم نگرفته بودم تقریبا هیچی نخوندم تو وقتای اضافه :-" :-"
من گسسته خوندم و نتونستم سوالشو جواب بدم
گسسته خوندن کاریست بس اشتباه

M.Reza.K

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان

به نقل از maryam v :
من گسسته خوندم و نتونستم سوالشو جواب بدم
گسسته خوندن کاریست بس اشتباه
خب حالا این ک آدم چه درسیو بخونه تو تابستون بیشتر ب خود فرد بستگی داره ، من ک خیلی راضیم گسسته رو پیشخوان کردم . درسته اول بعضی از مبحثا مثه همنهشتی گنگ بود برام ولی کم کم راه افتادم . در طول سال هم گسسته نقطه قوتم بود

البته کلا منظورم از پست قبل این نبود ک بگم چی بخونین تو تابستون می خواستم بگم هدف و برنامه تونو مشخص کنین تا بدونین چه قدر و چه درسایی رو باید بخونین ;;)

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بالاخره موفق شدم بیام.. #S-:

توی تابستون مهم ترین کار عالی کردن عمومیاست!! هیچی اندازه این مهم نیست، باور کنین چندین بار اختصاصیاتون رو میخونین ولی عمومیا چندان وقت ندارید دیگه براشون.. تازه عمومیاتون که عالی باشه، توی سال عمومی صرفا تست وتمرینه و فقط اختصاصیتون کار میبره نه هم عمومی هم اختصاصی. از دیگر اپشن هاش هم اینه که عمومی رو عالی کردن با صرفا روزی5 ساعت خوندن تو تابستون مقدوره! اما برای اختصاصی خیلی بیشتر باید وقت گذاشت..
و لطفا یوهو از12 شروع نکنین، ممکنه خزداد سال بعد ببرین.

sepeedar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ی عده ه
به نقل از سمپادك :
بالاخره موفق شدم بیام.. #S-:

توی تابستون مهم ترین کار عالی کردن عمومیاست!! هیچی اندازه این مهم نیست، باور کنین چندین بار اختصاصیاتون رو میخونین ولی عمومیا چندان وقت ندارید دیگه براشون.. تازه عمومیاتون که عالی باشه، توی سال عمومی صرفا تست وتمرینه و فقط اختصاصیتون کار میبره نه هم عمومی هم اختصاصی. از دیگر اپشن هاش هم اینه که عمومی رو عالی کردن با صرفا روزی5 ساعت خوندن تو تابستون مقدوره! اما برای اختصاصی خیلی بیشتر باید وقت گذاشت..
و لطفا یوهو از12 شروع نکنین، ممکنه خزداد سال بعد ببرین.
ی عده هم میگن تابستون اختصاصی رو مسلط شید در طول سال عمومی رو میشه خوند
تکلیف چیه؟

بالا