• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من برای پشتیبانی کنکور آماده ام

senator-1

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی تبریز
شهر
تبریز - تهران
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
تلگرام
پاسخ : من برای پشتیبانی کنکور آماده ام

من ی انتقادی به همه کسایی که پشتیبان می خواستن بکنم .... وقتی اعلام امادگی می کنیم و میان در خواست میدن ...بعد قبول پشتیبانیشون میرن و اصلا پیام نمیدن و بقیه کسایی که رد داده شده بدون پشتیبان می مونن

یا در خواست ندین یا هم اگه در خواستی میدین پشتش باشین

محمّد عرفان

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

من سرم خلوت تر شده و مى تونم پشتيبانى قبول کنم اگه کسى خواست :D
رتبه و رشته و بقيه مخلفات هم اينجا هست ;;) :-"

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از m0rvarid :
ینی متاسفم برا کسایی ک قدر شاگرداشون رو نمیدونن :-" :D

اگه دقیق حساب کنی می بینی ؛ ما دقیقا هیچ سودی برای اونا نداریم : -" یعنی قبول شدن یا نشدن ما در واقع چیزی از/به اونا کم/زیاد نمیکنه : -" پس فکر نکنین پشتیبان هاتون " موظف " اند شمارو به یه جایی برسونن : -"

پشتیبان هاتون هیچ هزینه ای دریافت نمیکنند و در واقع مسئولیتی در قبالتون ندارند : -"

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از زﮩرا :
اگه دقیق حساب کنی می بینی ؛ ما دقیقا هیچ سودی برای اونا نداریم : -" یعنی قبول شدن یا نشدن ما در واقع چیزی از/به اونا کم/زیاد نمیکنه : -" پس فکر نکنین پشتیبان هاتون " موظف " اند شمارو به یه جایی برسونن : -"

پشتیبان هاتون هیچ هزینه ای دریافت نمیکنند و در واقع مسئولیتی در قبالتون ندارند : -"
وقتی شخصی (در اینجا پشتیبان) مسئولیتی رو قبول میکنه، حالا چه در ازای اون مسئولیت چیزی بهش برسه یا نرسه، "موظف"ه که اون کار رو انجام بده. چون این شخص الان "اعتماد" شاگردش رو دراختیار داره.

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از باريون :
وقتی شخصی (در اینجا پشتیبان) مسئولیتی رو قبول میکنه، حالا چه در ازای اون مسئولیت چیزی بهش برسه یا نرسه، "موظف"ه که اون کار رو انجام بده. چون این شخص الان "اعتماد" شاگردش رو دراختیار داره.

اون فرد وقتی اینکارو انجام میده در واقع وظیفش نیست و صرفا "لطف" میکنه که کمک میکنه : -" و هیچ تضمینی هم وجود نداره که بخواد تا آخرش به این "لطفش" ادامه بده : -"

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بسه دیگه خب :-"

از نظر معنوی و اخلاقی کسی که اینجا اعلام آمادگی کنه مسئول رسیدگیه. اگه به کارتون رسیدگی نمیشه و راضی نیستین پشتیبانتون رو عوض کنین.

اسپم ندین تا مدیرش بیاد رسیدگی کنه:د

aj1011

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی5
شهر
تهران

با سلام.بنده علیرضا آجورلو هستم،دانشجوی پزشکی قم.مدتی در دبیرستان علامه حلی5 تهران مشاور بچه های تجربی پایه پیش دانشگاهی بودم ولی به علت تحصیل در قم مجبور به ترک این کار شدم.در مدت فعالیت کاری،با استاد رضا امیر در زمینه زیست کنکور هم همکاری کردم.در حال حاضر یک کانال زیست و مشاوره در تلگرام دارم و با خانم اناهیتا نجفی(رتبه 2 کنکور تجربی 93)و یکی از دوستان ایشون یک تیم مشاوره تشکیل دادیم و اماده ی پذیرش دانش اموزان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی(و کاملا مجازی)هستیم.به امید موفقیت همه کنکوری ها
https://telegram.me/zistologyclass

بالا