• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مهسا_The sustainables

وضعیت
موضوع بسته شده است.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : استریت مهسا_The sustainables

به نقل از ریهانولیت :
ه به چندین زبان زنده مسلط هستش :-?
کودک درون بسیار بسیار فعال و اینا.
چندین نوع میز مختلف هم دارن :-"
به چند زبان مسلط نیستم ولی دوست دارم چیزای جدید یاد بگیرم اون کتابام واسه اینه لذت میبرم ;;) بعد اینکه تو جاهای مختلف خونه عکس گرفتم

به نقل از زهــــــــــــــــــرا :
با توجه به عکسی که از صفحع گوشیش گذاشته ..نرم افزار ضبط مکالمه داره..
در نتیجه علاقه داره چیزای مربوط به گذشته رو نگه داره :D :-"

و حتی شاید نتیجه گرفت شخص خاصی هس ک دوس داره مکالماتش رو هم داشته باشه علاوه بر پیاماش :-" :))
ضبط مکالمه نیستا آهنگ پخش میکنه:-" ولی آره کلا خیلی خیلی دوست دارم چیزای گذشته رو نگه دارم..

به نقل از ایلیا :
مورد اول:
مضنون اعتقادی به استفاده از کابل یو اس بی برای انتقال اطلاعات نداره، باید حتما کارت اس دی رو در بیاره، بچپونه توی رم ریدر، و بعد رم ریدر رو وصل کنه به پی سی، مضنون کلا دوست داره لقمه رو دور سرش بپیچونه.
از شیرازی بودنمه :)) بعضی جاها گوشی رو که نمیشناسه با کابل زورم میاد درستش کنم... برای مثلا راحتی رم رو در میارم :-"

به نقل از ایلیا :
مورد دوم:
مضنون زبان انگلیسیش از بنده هم افتضاح تره، زبان تبلتش رو ببینید، فارسیه.
دقیقا... من فقط الکی پاس کردم تموم شه بره. :))

به نقل از ایلیا :
مورد سوم:
مضنون مثل من برنامه منظمی برای شارژ کردن دیوایساش نداره، انقد در حال شارژ ازشون استفاده میکنه که باطریشون بره به اِف.
دقیقا همین طوره ;;)

به نقل از ایلیا :
مورد چهارم:
مضنون احتمالا بخاطر عِرق سمپادیش(!) به مدرسش سر میزنه هر از گاهی، این عکسه رو هم تو مدرسه انداخته گویا -اشاره به پرچم-
مدرسه خودمون نیست :-"

به نقل از ایلیا :
مورد پنجم:
مضنون اصلا به فکر مصرف بهینه انرژی نیست، از شومینه استفاده میکنه.
پس چی؟ کل خونه با همین ی شومینه گرم میشه. :-"

به نقل از ایلیا :
مورد شیشم:
عینک ماله خودش نیست، چون هرچی عکس ازش دیدیم بی عینک بوده، پس ممکنه بقیه وسایل توی اون عکس هم ماله خودش نباشه.
عه ایلیا اولین عکسی که تو اینستا. گذاشتم یادت رفته؟ :-/ الان پاکش کردم هرچند ولی یادمه سرش حرف زده بودیم :-"

به نقل از ایلیا :
مورد هفتم:
مضنون دوست داره چیزای قدیمی رو حفظ کنه، مثلا اون پو عزیز رو هنوز بعد خز شدنش نگه داشته، یا مثلا روی میزش دو عدد نوار کاست دیده میشه.
آره... پو رو فقط دارمش. :))

به نقل از پــَـــرن :
عکس اول
مضنون اصن فازش مشخص نیست چون کیف و ساعت و دستکشاش با هم هیچ هماهنگی نداره. مضنون تو جاکلیدیش چهارتا کلید داره که کاربردشون مشخص نیست. مضنون کارت بانکیم داره که از ظاهرش مشخصه زیاد استفاده شده که نشون میده خریدش زیاده! مضنون موقع گرفتن عکس هم خیلی شوق و ذوق داشته و هرچی دم دستش بوده برداشته گذاشته تو عکس عینکشم گذاشته تو عکس واسه همین زیاد خوب نمیدیده معلوم نیست بعضی چیزا چین این وسط گذاشته! از این موضوع به این نتیجه هم میرسیم که شماره عینکش بالائه اصن هیچی بدون عینک نمیبینه. اینجا هم مشخص میشه که بعضی وقتا بدون عینک میاد سایت:
عینکم همیشه یا بالا سرمه یا رو چونم :)) بعد اینکه کیلید خونه و کمد هستن :-".. کارت بانکیم تو.کیفم بوده اینطوری شده وگرنه اصولا اینترنتی خرید میکنم :-"

به نقل از پــَـــرن :
عکس سوم
خب اینجا هم موارد بالا رو میشه گفت راجبه روحیه شاد که با مدادرنگیا و چیده شدن خوشگل کتابا میشه گفت. به علاوه بازم با این همه کتاب اشاره به پرمشغله بودنش داره. مضنون ویولن میزنه! آفرین خوشم اومد. <D= البته معلوم نیست این همه کتاب ویولن داره خود ویولنش کجاست! :-? در بین هشت کتاب شش تاشون ماله ویولنن که نشون میده علاقه ی زیادی به نواختن ویولن داره و حالا این وسط آیلس و تست رانندگی هم میده. البته معلوم نیست قراره بده داده یا صرفا فقط کتاباشو داره! :-"
این کتابا رو صرفا دارم زیاد استفاده نکردم چون چندین ماه بیشتر ویولن نرفتم...وویلنم داره خاک میخوره یه سیمشم پاره شده... اون موقع ذوق داشتم هرچی کتاب راجب ویولن میدیدم میگرفتم.. هعی. :-<

به نقل از پــَـــرن :
عکس چهارم
مضنون در اینجا یادش رفته واسه پرمشغله بودن ظاهرسازی کنه همه ی برنامه های سوشل نتوورکش دیده میشه! :-" یا شایدم مثلا از وایر و لاین و کیک و غیره با هماهنگ کردن کاراش استفاده میکنه و ما خبر نداریم! :)) اگه واسه این باشه که خیلی پرمشغلس حسابی، یه نگاه به نوار بالای موبایل بندازیم بد نیست! :-" به علاوه موبایلشم جواب نمیده، بازم اشاره به نوار. این نو مسجز هم معلوم نیست ماله چیه که پاک کرده ما نبینیم مسجاشو! :-"
همین الانش 10تا اس ام اس نخونده دارم... حوصله ندارم... کیک رو فقط بخاطر یکی از دوستام نصب کرده بودم که میخواست بام حرف بزنه.. بیشتر از تلگرام و وایبر استفاده میکنم... واسه هرکاری :-"

به نقل از پــَـــرن :
عکس پنجم
مضنون معلوم نیست قصدش از فرستادن این عکس چی بوده. شاید مثلا دلش میخاد عروسک بازی کنه ولی کسی نیست این عکسو داده که یکی دلش به حالش بسوزه بره باهاش عروسک بازی کنه. البته بازم اشاره به حس و حال کودکانش داره!
عروسکامو بسی دوس دارم.;;)

به نقل از پــَـــرن :
عکس ششم
فرستادن این عکسم هدفش نامعلومه. به احتمال زیاد مضنون میخاسته تواناییش در عکس هنری گرفتن رو هم نشون بده. :-"
من به زهرا گفتم هرکدوم خوبه بذار زهرا همه رو گذاشت :-"

به نقل از پــَـــرن :
عکس هفتم
مضنون در زبان فرانسوی تبحر داره به طوری که ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد و خارجی رو به فرانسوی میخونه. البته نسخه ی کوتاه و ساده شدش چون فکر نمیکنم کتابای اصلی قطرشون اینقدر باشه! :-"
هوم تبحر ندارم :-"

به نقل از پــَـــرن :
عکس هشتم
این عکس همزمان علاقش به عروسک بازی و دکتر شدن رو نشون میده. :-" ینی میخاد بگه کاش میشد دکتر بود و همچنان عروسک بازی کرد! :))

بازم میام! :))
این عروسک کادو هستش دوس دارم :))

به نقل از Samaneh.T :
مضنون پر از عواطف دخترونه ـست. اینو میشه از عروسکاش، خودکارای رنگیش، مداد رنگیایش، بکگراند گوشیش، دفترچه ـش فهمید.
بلی. ;;)

به نقل از titanium :
میدونین..به نظر من ، با توجه به رنگارنگ بودن همه چیزی در بیشتر عکس ها و اون عروسکها که نشون دهنده ی فعال بودن کودک درون ایشون هست ، این رو هم ثابت می کنه که اون کیف سیاه ماله ایشون نیس :D احتمالاً ماله مادر گرامی بوده که دیده کیف نداره جایگزین کرده :D :D :D

به طور کلی ایشون فردی هستند که فکر میکنند شخصیتی که ار خودشون نشان می دهند ، اون چیزی نیس که درونشونه و باطنشونه... و سعی دارند که شخصیتشون رو جوری دیگه نشون بدهند ......

میدونین این رو جدی میگم ، ایشون فردی هستند که فکر میکنند هنوز خودشون نیستند و نتونستن که شخصیت درونی خودشون رو بروز بدن و سعی دارند که بتونن یا شخصیتی کاملاً کاملاً کاملاً متفاوت با درونشون یا چیزی که نزدیک ترین شباهت رو داشته باشه رو نشون بدن....به طور کلی شاید ایشون کمی با خودشون هم مشکل داشته باشن و هنوز خودشون رو نتوسته باشن بشناسن ... ولی کلن آدم لطیف و احساسی هستن و خیلی حساس هستن ولی با اینکه حساسن میتونن خیلی چیزای سخت رو تحمل کنن و یه جورایی مطمئن هستم که اگه دستاشون رو در هم قفل کنن وضعیت شستشون اینجوریه:(شماره 2)
ra4-846.jpg

یعنی اینجوری(شماره 3) نیس...
جز کیف سیاه بقیه رو قبول دارم... این کیف رو پارسال تابستون مامانم کیش برام خرید درسته بزرگه نسبت به هیکلم ولی دوسش دارم.:))

به نقل از titanium :
و باید بگم با توجه به عکس صفحه موبایل/تبلت ایشون بازی پو رو دارن و اون پسره :D و البته با توجه به دختر بودنشون بازی دخترونه هم دارن!
باید اضافه کنم که ایشون خیلی خوب از عروسکهاشون مراقبت کردن که نشون میده مضنون آدم امانتدار و مرتبیه و از لوازمش خوب نگهداری میکنه و با توجه به این صفت مضنون مورد نظر ، آدم مهربونیه!!! کاملاً روح لطیفی دارن چون از کتاب های موسیقیشون مشخصه که ویولون میزنن پس خیلی بایدلطیف و مهربون و البته دلسوز باشن......

حالا باز نظرهای روانشناسانم رو میزارم.... فعلن لایک کنین :D :D
وسایلمو دوس دارم... مهربونم ;;)

به نقل از ارغوان :
با توجه به اسکرین‌شاتِ تبلت/گوشی‌ش، مظنون پو و ساب‌وی بازی می‌کنه. [اون دو تا گیمِ دیگه رو تشخیص ندادم چی ن. """-:] می‌شه نتیجه گرفت که به بازی‌های استراتژیک یا فکری عل‍اقه‌ای نداره. صرفاً وقتی بازی می‌کنه می‌خواد ذهن‌ش خیلی درگیر نشه و وقت‌گذرونی و سرگرمی باشه، بی‌کار نباشه تو مترو و اتوبوس و مهمونی‌های فامیلی خل‍اصه. ""-:
ایضاً، از اینترنتِ سیم‌کارت‌ش استفاده می‌کنه [لوگوی H+ نوار بال‍ایی] که یعنی معتاد اینترنت ه دوست‌مون ""-: و جایی که وای‌فای نباشه هم نیاز داره به موادش. "-:
از همه‌ی ادواتِ ارتباطی هم استفاده می‌کنه: تلگرام و واتسپ و کیک و ل‍این و اینستاگرام. از نوار بال‍ایی هم که لوگوی پی‌امِ وایبر ه می‌شه فهمید که وایبر هم داره ولی کم‌تر استفاده می‌کنه ازش که نذاشته هوم‌پیج‌ش.. شاید از نسخه‌ی دسکتاپ استفاده می‌کنه و سنگین ه برای دیوایس‌ش، که اون ویجتی که حجم اشغالیِ رم رو نشون می‌ده هم تایید می‌کنه این مساله رو. براش خیلی مهم ه که چه‌قد از رم دیوایس‌ش استفاده می‌کنه، پس ل‍ابد پرفورمنس‌ش خیلی خفن نیست.. ؟-:
کلا واسه گذروندن وقت تو جایی مثلا بازی کنم. :-" اون. دوتا یکیش v families هست. اون یکی هم کوزه میسازی که بازی مورد علاقه مامان جان هستش :)) اینترنت باید همه جا باشه.. نباشه اصن نمیشه :-< ولی یه چیزی تو تصویر وایبرم رو صفحه هستا :-"

به نقل از ارغوان :
به خرت‌وپرت‌های دخترونه هم عل‍اقه داره. از مدادرنگی‌ها و عروسک‌هاش مشخص ه. ولی عروسک‌هاش خیلی نو نیستن، پس می‌شه نتیجه گرفت که از کودکی رشد کرده باهاشون و احتمال‍اً وابسته س به‌شون. ویولن هم می‌زنه به وضوح. [کتاب‌ها رو نگاه کنید.]
هنوز گواهینامه نگرفته که داره کتاب آیین‌نامه رو می‌خونه. با توجه به روحیه‌ی دخترونه‌ش، احتمال‍اً کارکردِ مدادرنگی‌ها های‌ل‍ایت‌کردنِ نکات مهم کتاب ه. "-: ایضاً، داره برای آیلتس می‌خونه. یا زبان‌ش خیلی خوب ه و می‌خواد ال‍ان آیلتس بگیره، یا داره از ال‍ان زیرسازی می‌کنه که درس‌ش تموم شد بره سریع آیلتس بگیره بره اون سمتِ دنیا. "-: که مدادرنگی‌ها این‌جا هم کارکرد دارن. "-:
در پی خوندن برای گرفتن آیلتس :-" بعدش شاید بریم اون سمتِ دنیا. :-"

به نقل از ارغوان :
از اون‌جایی که احتمال‍اً فرانسوی بلد نیست، کتاب‌های زبان اصلی «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد»ی کوئلیو و «بیگانه»ی کامو رو به علّت شیفتگی‌ش نسبت به کتاب‌ها ابتیاع کرده. شاید هم فرانسوی بلد ه و خیلی فرانسوی‌ش شاخ ه و خیلی ادبیات‌ش شاخ ه، که کاموی زبان‌اصلی می‌خونه. "-: دیگه خدا داند. "-:
درمورد کتاب کوئلیو هم، احتمال‍اً خیلی تاثیر گرفته ازش، که از روحیه‌ای که از ح.ب‌هاش برمیاد هم بعید نیست. تطابق داره باهاش تا حد خوبی حتّی. ؟-:
در تلاشم یاد بگیرم فرانسوی کتاب کوئلیو فوق العادس. :-x

به نقل از ارغوان :
کیف‌ش خیلی خانمانه ست. دستکش‌هاش هم و ساعت‌ش هم و کیف‌پول‌ش هم. می‌شه نتیجه گرفت چندان اسپرت نیست تیپ‌ش.
شارژرش رو هرجا می‌ره می‌بره با خودش. یا در حال سفر ه و لوکیشن استقرارش مشخص نیست؛ یا دیوایس‌ش خیلی شارژ مصرف می‌کنه. اگه فرض کنیم که پرفورمنسِ گوشی‌ش خیلی خفن نیست، می‌شه این رو هم فرض کرد که باتری‌ش هم زیاد جالب نیست. که منجر می‌شه به این ایده که مظنون موجودی‌ش پایین بوده موقعِ خرید، یا این که خیلی بلد نیست وسیله‌ی الکترونیکی انتخاب کنه، یا این که استفاده‌ش از دیوایس‌ش صرفاً ادواتِ ارتباطی و گیم بوده و پرفورمنسِ قضیه خیلی مهم نبوده براش.
آینه و کرمِ دست داره توی کیف‌ش، به اضافه‌ی رژ و عطر. می‌شه نتیجه گرفت که حواس‌ش هست به خودش کل‍اً، یه وقت دست‌ش خشک نشه و ظاهرش بد نباشه خدای نکرده و این صحبت‌ها ""-: که با توجه به خانمانه‌بودن‌ش بعید هم نیست اصل‍اً.
× با بررسی پست‌ها درخدمت‌تون خواهیم‌بود.
اینم حرفی ندارم کلا قبول دارم تیپم فقط قاطی پاتیه :))

به نقل از Milad.R :
- قضیه ی کارت بانکی که همه دوستان به اشتباه بهش اشاره کردند! :>
مظنون تازه تولدش بوده!!! احتمالا ماه اسفند! اینا هم کارت هدیه است! مدرک تولدش هم اون پاکتِ "Best Wishes" بغل عکس عروسک های دکتر عه!
ولی از این کارت ها به این پی می بریم که یا

1- مظنون خیلی چاقه!

2- یا اینکه شخصیتِ ذهنی پیچیده ای داره!

* چون که واسه آدمی که چاق نیست، کادو تولد لباس می برند!
* واسه آدمی هم که عجیب و پیچیده نیست و میشه ذهنش رو خوند، اون چیزی رو می خرند که دوست داره! نه که کارت هدیه پول بدند که هرچی خودش خواست بخره و ...

چون که 3 تا کادو تولد هم گرفته، (2 تا کارت هدیه و یک جفت عروسکِ دکتر) و سنش هم کم نیست که مثله بچه ها بهش 2000 تا کادو بدند، پس کلاً کادو های تولدش همیناست! پس یا چاقه یا مرموز!

ولی ولی ولی!!!

همه ی دوستان فکر کردند که اون عکسِ هنری سیاه سفید در راستای سیاستِ روشن فکر و هنری بودن ایشونه (همون کتاب موسیقی ها و سوزوکی!) ولی این طور نیست! اون عکسه رو گذاشتند که نشون بدند که چاق نیستند!

پس مطابق فرضیات بالا! -> اگر چاق نیست، پس آدم قطعاً عجیب و غیر قابل درکی عه! :>
عاقا اصلا چاق نیستم معروفم به 39 :)) از عکسای اینستام مشخصه :-" بعدش اینکه اولی کارت هدیه س بانک ملته ولی دومی بانک شهر حساب پس انداز آرمان شهر هستش :)).. این عروسک دکتر هم ماله تولد امسالم بوده درسته دوسش دارم :))

به نقل از Milad.R :
- ایشون عمراً گواهینامه نداره! چون با اون 20 30 صفحه اول کتاب آیین نامه (که معلومه خونده شده و خم شده) کسی آیین نامه قبول نمیشه. آیین نامه رو فقط واسه این گذاشته که اون حال و هوای خیلی خیلی "با کلاس" ایجاد شده توسط اون کتاب های موسیقی و سوزوکی و اینا ... یه خورده تعدیل شه.
کتاب توسط مامان گرامی به این روز افتاده :-"

به نقل از Milad.R :
- همون طور که اشاره کردند، مظنون حال و هوای دخترونه داره به شدت. ولی یک تناقض بنیادی هم تویه رفتارش مشاهده میشه. و اونم اینه که ساعت مچی! که یکی از اصلی ترین وجوهِ نشان دهنده ی شخصیت فرده، نوع ش کاملاً پسرونه است!
(یه دونه از این ساعت ها داشتم، یهو خراب شد، داغ اش هنوز روی دلم عه! :-< )

در رابطه با اون دیگ مسی هم حرف دارم ...
این ساعت کادوی تولد 19سالگیم بود مامانم اینا خریده بودن... اصنم پسرونه نیس من دوس دارم :)) ولی آخ گفتی پسر دایی بنده که دوم دبیرستانه رنگ زردش رو داش اومد بهم گفت که ساعت تو اصل نیست ماله من اصله و این حرفا ساعتشو پرت کرد گفت دیدی اصله طوریش نشده بم گفت اگه ساعتت اصله پرتش کنن ببینیم چی میشه منه احمق پرت کردم ساعت عزیزم به فنا رفت :((

به نقل از baran_cc :
می خوام از عکس پنجم شروع کنم
1.نشون میده فرد خیلی منظم هستش که عروسک هاش تا الان به این خوبی مونده
حالابه چندتا مورد ترکیبی اشاره میکنم(انگار تسته (; )
1.تو عکسهایی که از کتاباش گداشته کتاباش گوشه هاش تا خوردن پس با این سلیقه که ایشون دارن همه ی کتاب هارو خوندن(و احساس نمیکنم که مضنون بخواد خودش رو نشون بده چون اون موقع از کتاب ها روی فرش عکس نمی انداخت)
2.اگه دقت کنین عروسک ها خیلی منظم چیده شده ولی وسایل های مورد استفاده اش نه.که این نشون میده دلش برا کودکیش تنگ شده
3.درمورد عکس هفتم که هدیه هستش 3نظریه دارم
یا تولدش این نزدیکی ها بوده جو گرفته عکس انداخته
یا کسی که هدیه رو خریده اینجا عضو هستش . می خواد بگه من خیلی دوست دارم
یا واقعا از این هدیه خیلی خوشش اومده که نشون میده خیلی رومانتیک و احساساتی هست
و می تونم بگم کسی که هدیه رو برا مضنون خریده یا عشقشه اگه داشته باشه :D یا یکی از دو دختری که تو عکس شماره ی 6 هستش

دلم همیشه برای کودکیم تنگ میشه :-< هوم اون کادو عروسک دکتر رو همسر آیندم برام فرستاده :-""""

به نقل از Weeping Angel :
خو میریم سراغ بررسی مظنون
نکته ای که باید ذکر بشه اینه که کارای چیپی مثل بررسی پست ها (که توش عملا مثلا طرف میاد میگه من عاشق شدم ==> مظنون عاشق شده ) رو یه کارآگاه قابل و شاخصی مثل من انجام نمی ده و می سپره دستیارش انجام بده پس بررسی پست ها باشه با امین :-" :D
عکس اول :
اولین نکته ای که چشمان تیزبین من متوجهش میشه اون فلشی هست که به زیبایی روی کیف پول استتار شده حالا چیزی که مهم ه اینه که هدف مظنون از این مخفی کاری رو متوجه بشیم چند تا فرضیه اینجا مطرح میشه 1) مظنون می خواسته قدرت استتار خودش رو به رخ کارآگاهان بکشه و بگه ببین همین جوری که فلش تو تصویر هست ولی شما نمی بینیدش منم می تونم در عین حالی که جلو چشتونم همین جوری از جلو چشمتون غیب بشم 2) مظنون اطلاعات ناجوری روی فلشش داره و از تیزبینی آدمی مثل من ترسیده و گفته اگه کارآگاه انجل ببیندش قطعا متوجه اطلاعات درونش هم میشه پس بیام قایمش کنم (و به ذهنش هم نرسیده که کلا می تونه تو عکس نیاردش) 3)بر اساس تئوری جهان های موازی این اون جهانی رو شامل میشه که کاملا به صورت اتفاقی فلش به حالت مستتر در اومده
بر خلاف نظر افراد آماتور که گفتن کیف متعلق به مظنون نیست کیف کاملا جزء دارایی های مظنون به حساب میاد و مورد استفادش هم در مهمانی ها و مراسم رسمی ه. مثل عروسی! به هر حال با کیف هلو کیتی که نمیشه رفت عروسی :-" :-"
مظنون علاقه وافری به هلو کیتی داره این رو از عکس بک گراند گوشیش هم میشه فهمید احتمالا اگه بهش بگن یه آرزو کن هر آرزویی باشه برآورده میشه آرزو می کنه تبدیل به هلو کیتی بشه :D :-"
با توجه به اطلاعات موجود مظنون توی ادارات یا مراکز دولتی مشغول به کار نیست و نبوده! چون توی بین کارت های بانکیش کارت بانک ملی دیده نمی شه. احتمالا بانک شهر رو از یه سپرده داره روش سود می گیره (بانک های خصوصی بهتر سود می دن) بانک ملت رو هم برای استفاده روزمره استفاده می کنه.
مظنون کلا درکی از ست کردن نداره :-" ساعت اسپرت + کیف پول رسمی/نیمه رسمی تنها 2 تا چیزی که تو این عکس ست هستن ساعت و قرصشن که قرص هم جهت آنالیز به لابراتوار مرکز ارسال شده نتایجش در اینده اعلام میشه! :D
واسه فلش همون توضیح 1خوبه2-" اصلا اتفاقی نبود :)) سود میده ولی پولم کجا بود =)) داشتم تو خیابون رد میشدم گفتم عه برم حساب باز کنم کارت ملیم همرام نبود.. بعد تنها بانکی که بدون کارت ملی با شناسنامه حساب باز کرد بود :-" راضيم:))..راجب کیتی هم عاشق کیتیم ینی هرجا کیتی باشه دلم ميخواد بخرم... اصنم بچه نیستم دوس دارم :))خوبه گفتی کیف خودمه :-" هوم ست نیستن اصولا فقط رنگا اصولا تناسب دارن :))

عکس 2 :
در این عکس یه سری مداد رنگی دیده میشه که احتمالا در تناسب بقیه کتاب ها که اکثرا کتاب موسیقی ه میشه این نتیجه رو گرفت که مظنون می خواد به ما بگه که من هنرمندم و این حرفا ولی من بعید می دونم واقعا همچین چیزی باشه و صرفا کارش در حد کتاب رنگ آمیزی ه با اون مداد رنگیا :-" کلا از این عکس + عکس آخر که یه سری کتاب فرانسوی ه می شه این نتیجه رو گرفت که مظنون دنبال شوهر داره می گرده! درر اصل با زبون بی زبونی داره میگه ببینید من از هر انگشتم یه هنر می باره یکی بیاد منو بگیره دیگه :-"
=)).. در حد کتاب رنگ آمیزی رو خوب گفتی

عکس 3 :
با وجود اینکه ما تو عکس قبلی کتاب آیلتس مشاهده کردیم اینجا مشاهده میشه که زبان گوشی مظنون فارسی ه! پس با این حساب به رانندگی بلد بودن ، ویولون بلد بودن و فرانسوی دونستن مظنون باید شک کرد. در کل اون فرضیه شوهر خواستن مظنون با این مدرک جدید تقویت شد. (خواستگاران گرامی آینده مظنون گول حرف های پوچ مظنون رو نخورید مظنون حتی ممکنه به شما بگه سفالگری بلد ه ولی خو اطلاعات بیشتر نده و نگه از نوع مجازیش :-" )
هوم ویولن در حد. چند ماه بلدم فقط اونم الان یادم رفته.. فرانسوی هم دوس دارم... در پی گرفتن آیلتس :-" رانندگی هم میکنم

عکس 4 :
در اینجا ما عروسک های دوران کودکی مظنون رو می بینیم (پ نه پ می خواستی عروسک های دوران بزرگسالیش باشه؟! خرس گنده مگه عروسک بازی می کنه :-" ) نکته ی قابل تامل در این عکس ترسناک بودن بلااستثناء عروسک هاست مثلا شما این 2 عکس رو با هم مقایسه کنید.
images.jpg

حالا این علاقه ی وافر مظنون به عروسک های ترسناک از کجا میاد؟ فرضیه من اینه که این توی بچگیش از هیولای زیر تختش می ترسیده بعد خانواده برای اینکه این ترسش بریزه این عروسک ها رو خریدن که همون طور که با این عروسکا دوست میشه با هیولا های زیر تختش هم دوست بشه مثل Rihanna که میگه I’m Friends with the monsters under my bed.
راستش این عروسک بزرگه کادوی تولد بچگیمه مادربزرگم برام خریده بود بعد صدای آدمو ضبط میکرد تکرار میکرد :)) بعد اینکه بقیه هم کادو هستن :-" ولی این بزرگه با ترسناک بودنش خیلی با ارزش برام ;;)

عکس 5 : این عکس به قضیه هاله ی نور اشاره داره. :-" مظنون فرد وسطی ه و می خواسته نور آفتاب تو عکس یه جوری بیافته که حالتی مشابه هاله نور ایجاد شده که فرد دست چپی (چپ پزشکی) وقتی متوجه این ایده میشه اونم می خواد که هاله داشته باشه و از اونجایی که فقط یه خورشید وجود داره برا این که بینشون دعوا نشه تصمیم می گیرن خورشید رو بذارن بینشون :D
عالی =))

عکس 6 : گویا من در عکس 4 اشتباه کرده بودم و خرس گنده هنوز عروسک بازی می کنه :-" :D این عکس کادو ی تولد مظنون رو نشون می ده و قطعا این کادو از طرف دوست پسرش نیست چون اگه بود عروسک پسر رو واسه خودش نگه می داشت که یه جورایی یه ارتباطی باشه بینشون. و با دقت بیشتر میشه متوجه شد که پسر ه دکتر ه و دختر ه پرستار و این کادو به یه دانشجوی داروسازی دختر داده شده پس میشه نتیجه گرفت هرکی این کادو رو داده قصدش تمسخر رشته مقدس داروسازی بوده و به مظنون می خواسته بگه ببین تو واسه من در حد یه لیسانس پرستاری هستی نه دکتری (غیر از امین :-" ) داروسازی :-"
نکته دیگه این عکس اینه که مظنون اعتقادی به نورپردازی نداره و احتمالا به قابلیت خاموش کردن فلاش دوربین هم پی نبرده.
غلط کرده به رشته مقدس داروسازی توهین میکنه :-" :))... کادو تولد هست اینکه چرا 2تاس رو نمیدونم :-"

عکس 7 : 2 تا کتاب فرانسوی که هدف عکس در بررسی های پیشین توضیح داده شد. فقط نکته ای که اینجا می مونه اینه که اون کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد هم حتی زبان اصل نیست. (زبان اصلیش پرتغالی ه) تو که داری ترجمه می گیری خو یه چیزی بگیر راحت بتونی بخونیش چه کاریه لقمه رو دور دهنت بچرخونی :D شایدم کتاب ها رو واسه تمرین زبان گرفته.
فرانسوی دوس دارم :-"

به نقل از Odette :
عکس اول:
از این پستش که تو حرف بزن بوده میشه فهمید مضنون کلا عاشق ادامسه باید همه جا آدامس همراش باشه
طبق این پست صندلی داغشم مضنون عینک رو فقط واسه فشنگی داره :))
100%باید همه جا آدامس باشه.. عینک یا بالا سرمه یا رو چونم :))

به نقل از Odette :
عکس سوم:
طبق این پست صندلیشم مضنون ویولن داره ولی اون کتاباش فقط واسه دکور هستن چون طبق این پست خیلی وقته ویولن کار نمیکه
هعی :-<

به نقل از Odette :
عکس هفتم:
طبق این پستشم بهترین کادوش عروسک بوده حالا این عروسک هست احتمالا عروسکم که شبیه پزشک پرستاره یه همچین چیزی یا روز ولنتاين اینو کادو گرفته یا روز دارو ساز و چون دوتا هست احتمالا طرف مقابل هم پزشکی دارو سازی چیزی بوده :-"
این عروسک نبوده عروسک دوران بچگیم بوده...اینم کادوی تولدمه طرف مقابل هم پزشکی بوده :-"

به نقل از Odette :
عکس سوم باز :
طبق این پست و این و این نقل قول مداد رنگی ها برعکس بقیه نظرم اینه مضنون هنرمند هستن نقاشی زیاد میکشن

ویرایش میکنم ;;)
هنرمند نیستم زيادم نقاشی نمیکشم :-"

به نقل از Am!nM . A :
اولاً لازمه بگم چیپ خودتی :))

ثانیاً، شوگــــــــــر :-" :-"

تصمیم دارم نگارشِ خودمو تغییر بدم که باز نگن شبیه فلانی شدی :))

1- ساسپکت![nb]کثافتای عوضی :))[/nb][nb]بر وزنِ ساستنبل مثن :-"[/nb] عن‌تلکت‌نماست، چشماش ده دهمه ولی اونجا عینک گذاشته که بگه بله من از بس که در حالِ مطالعه‌م، چشمام کور شدن و عینک چیزی هست که همیشه باید همراه من باشه؛ غافل از این که ما می‌دونیم قفسه‌کتابش پُر است از کتاب تست‌های دورانِ دبیرستانش که نتونسته بفروشدشون :))
کتابای کنکورمو.برای خواهر گرام نگه داشتن :-"

به نقل از Am!nM . A :
2- ساسپکت شدیداً به «Kitty» ارادتِ خاصی داره. :-" در تمامِ گوشه کنارِ خونه و تبلت و موبایل و کلاً زار و زندگیش کیتی دیده میشه و یه جورایی برای مهسا، به مثابه‌ی «پاستا» هست برای پاستاگرایان :)) :-"
هوم :))

به نقل از Am!nM . A :
3- ساسپکت به عمرش کتابی غیر از کتابای درسیش مطالعه نکرده، اون‌وقت میاد 5 6 تا کتابِ متفرقه که همه موضوعاتی غیر از داروسازی دارن می‌ذاره وسط ازشون عکس می‌گیره میگه «من و کتاب‌هایم» ، اینم از همون نشونه‌های روش‌عن‌فکرنمایی‌ست :)) عمو برو فارماکولوژی‌تو بخون تورو چه به آیلتس :)) زبانِ انگلیسی‌ش هم در حدّی قوی هست که بهش پیشنهاد دادم چن تا پیج مثل 8fact و از این قبیل فالو کنه ولی قبول نکرد و گفت من چه می‌فهمم اینا چی میگن :-"""
:| من دوس دارم آیلتس بگیرم دوس دارم کتابهای دانشگاهی رو چه میدونم از این حرفا....ولی عاقا به جان خودم داره الکی میگه تو کِی به من گفتی فالو. کن و من گفتم نه اتفاقا خیلی وقته فالو کرده بودم :-" باز منو با کی اشتباه گرفتی؟

به نقل از Am!nM . A :
4- ساسپکت بارها دم از حذف‌کردنِ وایبرش زده، ولی شونصدتا اپ ارتباطیِ دیگه مث کیک و لاین و واتس اپ و تلگرام داشته مارو اسکل گیراورده :-" ساسپکت در اسکل‌کردنِ ملّت یدِ طولایی دارد. گربه جانورِ موردِ علاقه‌ی اوست - اشاره به کیتی - امّا دریغ از یک عروسکِ گربه :/
خوبه هردفعه برات توضیح دادم :-/ ربطی به اسکل کردن نداره من اصولا با تلگرام و وایبر کار میکنم وایبر بیشتر که نباشم فقط نیستم همین.. دلیل حذف وایبر که حذف هم کردم ی بار :-"

به نقل از Am!nM . A :
5-
ساسپکت از کلاغ متنفّره، ولی تو آخرین عکس، روی جلدِ یکی از کتاب‌ها، «کلاغ» دیده میشه؛ باز هم اسکل‌گرانه و ریاکارانه :-"
:-"

به نقل از Am!nM . A :
6-

آقای کامران :-" بیا توضیح بده :)) چه صنمی با مهسا داری؟ :-" فیزیک درس می‌دادی؟ :-"
همون فیزیک :)) شایدم یه چی دیگه =))

به نقل از Am!nM . A :
7- ساسپکت تقلیدکارِ قهّاریه :-" خیلی زیاد از حد تقلید می‌کنه :D

مثلاً

اینجارو:

l1.jpg

از اینجا:

l2.jpg

تقلید کرده. یا مثلا اینجارو:

عیناً از اینجا تقلید کرده:

یا باز هم اینجارو:

از اینجا تقلید کرده:

دیسوگرافیشو که کلاً از روی من کپ زده =))

یعنی نه تنها محتواش رو بلکه رنگِ نوشته‌هاش هم :)) :))
خب راجب اولی این پست رو خودم نشستم دوباره ویرایش کردم آخرین ویرایش. پست رو نگاه کن.. از اول خودم اوکیش کردم
راجب حرف بزن و تکست های ماندگار هم ندیده بودم :| بعد راجب دیسوگرافی [nb]به خودت 100دفعه گفتم [/nb]1.این رنگ رو دوس دارم تو بانگای قبل دیسوگرافی هم از این رنگ استفاده میکردم و میکنم 2.اصنم کپی نبوده
به نقل از Os Sustentávels :
بارزترین ویژگی شما: سرعت عمل زیاد شایدم کمی عجول بودن... دوستان هم که میگن مهربون :-"
مثلا اینو میبینی؟ نوشتم عجول و سریع اینو حرفا اینو فاضل واسه کار فصلنامه بم گفته بود که چقد سریع انجام میدادم نبودی بچه ها در جریان هستن :-" بقیه هم به همین ترتیب واسه نوشتنشون دلیل داره :-"

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : استریت مهسا_The sustainables

با تشکر از همتون که شرکت کردید .مرسی از مهسا که اومد جواب داد.مرسی از خودم که میخوام تاپیک رو قفل کنم .استریت خوبی داشتیم.

تاپیک قفل میشه .×

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا