• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهاد فیلم

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
من یکی از قشنگترین فیلمایی که دیدم و بر اساس داستان واقعی بود ، I still belive بود
هرچند یه کم بی هیجان بود چون براساس داستان واقعی بود ولی برای منی که فیلم های پرهیجان خیلی دوست دارمم قانع کننده بود چون واقعی بودنش ملموس بود و فوق العاده زیبا
ببینید ولی زیاد همه پسند نیست ، من دوستای خودم یه سریاشون خیلی دوست داشتن و یه سریاشون اصلا خوششون نیمد
ولی تجربه خوبیه ببینید(;

rezahaghi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1393
پیشنهاد میکنم تو فیلم های اکشن فیلم Bloodshot رو حتما ببینید.
تو فیلم های کمدی رمانتیک هم فیلم Last Christmas با بازی امیلیا کلارک رو ببینید.
من الله توفیق

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
مطمئنا تمام عاشقان سینمایی فایت کلاب عاشق سریال مستر ربات هم میشن
این سریال رو همین الان تموم کردم یکی از بهترین سریال های تاریخه
بعد از تموم شدن قسمت آخر اشکم دراومد و ناراحت شدم از تموم شدنش بعد از بریکینگ بد هم تا حدودی اینجوری شده بودم
پ.ن:وسط های سریال خیلی دلم میخواست تغییر رشته بدم و برم کامپیوتر بخونم

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
مطمئنا تمام عاشقان سینمایی فایت کلاب عاشق سریال مستر ربات هم میشن
این سریال رو همین الان تموم کردم یکی از بهترین سریال های تاریخه
بعد از تموم شدن قسمت آخر اشکم دراومد و ناراحت شدم از تموم شدنش بعد از بریکینگ بد هم تا حدودی اینجوری شده بودم
پ.ن:وسط های سریال خیلی دلم میخواست تغییر رشته بدم و برم کامپیوتر بخونم
راجع به قسمت آخرش هم بگم که نمره ی 9.9 گرفته از imdb

• لایک
امتیازات: glad

Mfurmia

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1400
کسی سریال big bang theory رو دیده

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
:Comedy
bruce almighty
Liar liar
Tag

Intern
------
the gentlemen
Whiplash

*
ساعت ها میشه درمورد تفاوت سینما و تلویزیون خودمون و کره حرف زد ک چقدر اونا پیشرفت کردن و غیره؛اما ب هر حال
1)villainess فیلمی هست که 7دقیقه و 20 ثانیه ی اولش شما فیلم رو اول شخص میبینید-مث بازی های کامپیوتری-که یه حمام خون راه میندازه و هر کی دم دستش میاد و رو سلاخی میکنه اونم ب بدترین شکل.بعد کم کم داستان میاد دستتون:د در کل فیلنامه ی قوی ای نداشت اما اون دیوونگی ای ک از اول فیلم با شخصیت فیلم هست و اخر فیلم دوباره نشونش میده رو خیلی دوست داشتم.باحالش این بود ک اول فیلم دقیقا آخرِ فیلم تکرار میشه.من Kill Bill رو ندیدم اما یه صحنه هایی رو ازش دیدم و این فیلم و خشونت هاش من رو کاملا یاد خشونت تارانتینو انداخت؛بنابراین فیلمِ خشنِ رو ب بالایی حساب میشه ک پر از پاشیدن خون رو دوربینه-#صرفا جهت اطلاع-یکم همین مسئله خون و خونریزی فیلم خز شد بس ک گندش رو درآوردن اما من دوس داشتم:))خلاصه اینکه اگر چنین ژانر هایی دوس دارین و با سینمای کره مشکلی ندارین،توصیه میکنم ببینیش

2)the swindlers یکی از دوتا فیلمیه ک جمعه دیدم(در راستای ح.ب ی جمعه و فهمیدن اینکه کی توش بازی کرده:)) ) رگه هایی از طنز داشت و خسته کننده نبود
چیزی ک دوس داشتم،این بود ک دادستان توی فیلم،برخلاف اکثر فیلما،آدمِ فاسدی بود
بدین صورت ک ی عده خلافکار دور هم توسط همین دادستان عه ک گفتم جمع میشن تا یه خلافکارِ کله گنده رو بگیرن چون چند تا از مسئولین ازش رشوه گرفتن و نمیخوان کسی بفهمه.تو همین داستانا،یه نفر بهشون اضافه میشه ک همین آقا خلافکار کله گنده هه،باباشو کشته و میخواد انتقام باباشو بگیره و خلاصه همه ب هم کمک میکنن ک بگیرنش و....
Sike :))
آخر فیلم میفهمیم اونی ک داشته همه رو گول میزده؛در واقع طی یه برنامه داشته خودش گول میخورده:عینک آفتابی
خلاصه اینکه در آخرین لحظات همه چی عوض میشه و من خیلی این رو دوست داشتم

پ.ن:
شروع:7:30
پایان:9:58
:|

Ho3ein.m79

Ho3e:n
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
راسته که میگن امسال سال هالیووده.من همین چن وقت پیش یوتیوب تریلر فیلم جیمز باند وسریع وخشن و میدیدم.عجب سالی بشه امسال:))
گاهی ادم غرق سینمای هالیوودی میشه دلش میخواد فقط نگا کنه
مخصوصا ژانر اکشن که دیگ نگم براتون صفر تا ۱۰۰ ماجرا فقط هیجان داره بشینی دنبالش کنی❤❤

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
@Mar82 @Ho3ein.m79
تاپیک،تاپیک پیشنهاد فیلمه نه بحث و تبادل نظر
لطف کنین اولین پست رو همیشه بخونین تا متوجه بشین جریان از چ قراره
اگر هم از فیلمی خوشتون میاد،پیشنهادش بدین و زیرش در مورد نظر شخصیتون بنویسید نه اینکه بشینین باهم بحث کنید چی خوبه چی بده.نظر هر کسی محترمه اما اینجا،جاش نیست

پ.ن:آدمو مجبور میکنین کاری ک ازش متنفره رو انجام بده:/
اسپم هاتون رو پاک کنین و بچه های خوبی باشین:د

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
اول از همه a quiet place خب فیلم ترسناکه، اولش سکوتش رو دوست نداشتم و رو اعصابم بود ولی بعد عاشق این فیلم شدم، خیلی قشنگه خلاصه اینکه نبینین ضرر کردین
بعدم میریم سراغ It 1&2 ژانر اینم وحشته و خب زیاد ترسناک نیس ولی قشنگه:)
سومی هم last christmas هست با ژانر کمدی و رمانتیک و باید بگم بسی زیباست و آخرش دهنتون باز میمونه و البته ممکنه گریه کنین(من که گریه کردم^_^) و این رو هم حتما ببینین
چهارمی هم the other woman هس که خوب بود اینم ژانرش کمدی و رمانتیکه و ترجیحا در متوسط رو به بالا قرارش میدم و ببینین بد نیس جالبه:)

Alonewolf

Rmin
نام مرکز سمپاد
مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
02
کودکی ایوان اثر اندری تارکوفسکی
داستان کودکی که ناخواسته وارد دنیای خشن و بی روح جنگ میشه

rezahaghi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1393
پیشنهاد من برای دیدن فیلم توو این روزای قرنطینه فیلم Ad Astra هست. یه فیلم بی نظیر فضایی با بازی برد پیت که هرچی از خفن بودنش بگم کم گفتم.

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
shawshank redemption (رستگاری درشائوشنک) IMDB. 9.2
GOD FATHER 9.2
GREEN MILE
Stalker

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
Little Women
نمیدونم چرا؛اما خیلی جو رو درک میکردم.تو موقعیت هایی قرار گرفت و بنا ب اونها احساساتی داشت اما با اینکه من هیچکدوم از اون موقعیت ها رو نداشتم؛عجیب میفهمیدمش
و واقعا در تعجبم از اونایی فیلم رو نقد میکردن و بعضا میگفتن ک چرته(تخصصی هم نظر نمیدادن ک بر فرض از زاویه ی فیلمبرداری خوششون نمیومد.خیلی کلی میگفتن ب درد نمیخوره)در حالی ک از نظر من خیلی خوب بود-البته من کتابش رو نخوندم-

P.S:تا اینجا ک اومدیم حیفه ک Passengers رو پیشنهاد ندیم
امروز خیلی اتفاقی دیدم جایی داره پخش میشه و فهمیدم چقدر خوب بودش.شاید اون لحظه ک فیلم تموم میشه نفهمین چقدر خوبه اما ب مرور زمان و همچنین دیدن چار تا چرت و پرت تخیلی؛میفهمین خیلی خوبه

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
سریال Lucifer: نبینین ضرر کردین، یکی از بهترین سریالایی هس که دیدم. درباره شیطانه که برای استراحت میره به لس آنجلس و باید اضافه کنم که اصلا اون شیطانی نیس که فکرش رو میکنین و اینکه هر قسمت یه پرونده قتل هم حل میکنن.
مینی سریال Unorthodox: کلن ۴ قسمت یک ساعته هست. درباره دختری هست که تو یه جامعه بسته یهودی تو نیویورک زندگی میکنه و تو ۱۷ ۱۸ سالگی شوهرش میدن ولی اون اصلا از این وضع راضی نیست و در حال که بارداره فرار میکنه.
سریال Friends رو هم که نگم براتون:)

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
1. Scar face/1983/crime drama

2. Requiem for a dream/2000/psychological drama

3. The current war/2017/historical drama