• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گزارش هفتگی

• شروع کننده موضوع

A.maede

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی ایلام
رشته دانشگاه
پزشکی
من خودم ادمی هستم که روی تشویق دیگران درباره کاری که میکنم یا حتی تنبیه و سرزنش اونا خیلی حساسم اگه تشویق شم کار رو تا اخر

ادامه میدم یا اگه تنبیه یا سرزنش شم دیگه سمت اون کار نمیرم! واسه همین این تاپیک رو درست کردم که یه جور همو تشویق یا تنبیه کنیم

در واقع به هم کمک کنیم . اگه موافق باشین آخر هفته ها هرکس یه گزارش از کار هفتگیش ارائه بده و نقاط قوت و ضعف خودش رو توی اون

هفته بیان کنه بقیه هم میتونن نظر بدن و اشتباهاتمون رو بمون گوشزد کنن یا حتی تشویقمون کنن که یه روشی رو ادامه بدیم.منظورم از گزارش

هفتگی یه گزارش کامله که ساعات مطالعه نوع درس ها و تست و کلاس خصوصی و روش مطالعه و تلویزیون و فیلم و موبایل واینترنت و... رو در

بر میگیره مثلا :"این هفته 12 ساعت فوق برنامه داشتم به نظرم مقدار زیادیه هفته دیگه باید کمش کنم"یا"این هفته 40 ساعت مطالعه مفید

با تمرکز کامل داشتم"حواستون باشه قصدم مقایسه خودمون با بقیه نیست مقایسه خودمون با خودمونه اینکه چقدر پیشرفت یا پس رفت

داشتیم .وقتی اینجوری بنویسیم هم یه جور انگیزه واسمون به وجود میاد هم حس رقابت با خودمون .از روش های بقیه هم مطلع میشیم.حالا

اگه موافقین بگین دیگه چیکار میتونیم بکنیم که گزارش هفتگیمون بهتر بشه؟

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...
پاسخ : گزارش هفتگی

کار خوبیه
البته امیدوارم دوستان حقیقت رو بنویسن

Veteran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
عروس زاگرس ؛ آلامتو

کار خوبیه ، امیدوارم ا ازش استقبال بشه ،

خودم حتما" شرکت میکنم .

ممنون از استاتر

Veteran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
عروس زاگرس ؛ آلامتو

خب ، خودم شروع میکنم :P

اولش باید بگم آزمونی که به صورت جدی تر شرکت میکنم ، گزینه دوِ و از دفتر برنامه ریزی مهر و ماه استفاده میکنم که پنجشنبه رو پایان

هفته قرار داده . فارغ التحصیل هم هستم .

این هفته حدود 47ساعت مطالعه کردم . ساعت مطالعم اصلا منظم نبود ، در شروع هفته ساعت مطالعم بالا بود اما به تدریج افت چشمگیری

داشت به طوریکه دیروز به 3 ساعت رسید ! البته از پنجشنبه ها بعد از ظهر به تفریح و عشق و حال اختصاص شده .

این هم ساعت مطالعه من به تفکیک :

ادبیات : 9 ،عربی : 4 ، دین و زندگی : 5 ، زبان :2 ==» کار عمومی ها یکسره شده تقریبا" ، دیگه برای آزمون 25 فقط باید مرور بشن .

ریاضی:3 ،زیست:10 ، شیمی:8،فیزیک :6 ، زمین: صفر !==» زیست و شیمی و ریاض ی رو به آزمون رسوندم .

احتمالا این هفته زیست بذارم برای خوندن آزمونایی که حجمشون زیاده .

فیزیک فصل اول پیش و سال سوم رو خوندم ،مقداری ازشون باقی مونده که باید این هفته تمومشون کنم و هفته بعد مرور .

+++++++++++++++++++++++++++
حس میکنم ساعت مطالعه ام به نسبت یک پشت کنکوری کم باشه . سعی میکنم این هفته بیشترش کنم .

خانواده ام همگی این هفته به مسافرت رفتن ، باید خودم بپزم ، بشورم و بسابم ! احتمالا وسوسه هم یشم و دوستان رو دعوت کنم :D

مطالعم پیوستگی خوبی نداره ، یعنی مثلا نیم ساعت میخونم بعد میرم یه لیوان آب میخورم . دوباره بر میگردم 45 دقیقه میخونم

بازم برمیگردم سری به یخچال میزنم !

بعضی وقتا فکر میکنم اتفاقا این کار بیشتر به نفع منه ! چون تا الان تاثیر منفی ای رو نتیجه ی آزمون ها یا آزمون های تک درسی که گهگاهی

از خودم میگیرم نداشته .

موبایلم هم که در 90 درصد مواقع خاموش بوده ، دیر به دیر روشن میکنم . ساعت نت رفتن و فیلم دیدن هم زیاده .

خواب و ساعت ناهار و شامم همیشه تنظیم بوده ! تا 10 بیشتر نخوندم ، یک ساعت آهنگ گوش میدم ، میگیرم می خوابم تا 7 .

و ساعت 8 روز بعد شروع به خوندن میکنم .

همین دیگه ;;)

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

خيلي تاپيک خوبيه ها اما مشکل اينه که ادم حوصله نداره اينهمه نوشته را يکي يکي بخونه و نظر بده.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب،ملت چهل ساعت خوندن میگن کمه"-:
من برنامم چهل و شش ساعت بود.
الان اگه پاشم برم دو ساعت مکانیک رو هم بخونم میشه سی و سه ساعت :-"
مشکلات هم که همین بساط گشادی و اینا بد معضلیه بهرحال :-" وسط هفته به نیم ساعت در روز هم رسوندیم :-"
ولی خوب بحث هایی که میخواستم مطالعه کنم تا حدود هفتاد هشتاد درصد انجام شدن :-?
×شیمی دوم قرار بود درس چهار رو از مبتکران بخونم و تست بزنم و وارد درس پنج شم که فقد قسمت مطالعه‌اش انجام شد:/
×زیست پیش قرار بود درس یک و دو مطالعه بشه و تست‌هاش رو هم بزنم.ولی خوب تست درس دو رو نرسیدم و درس یک هم مونده یکم دیه.
‍‍×فیزیک،ریاضی،دینی،ادبیات رو هم تا حدود زیادی طبق برنامه رفتم.
(ریاضی تابع خوندم و تست زدم،فیزیک مکانیک تست زدم و القاء خوندم،دینی هم درس یک و دو دوم رو خوندم و تست زدم ادبیات هم قرابت و آرایه،یه روز نیم ساعت تست آرایه روز بعدش نیم ساعت قرابت)
‍‍××عربی عزیز رو هم که آدم زورش میاد دستش بگیره:))اونم باید یه کاریش بکنم:/

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

هفته پرباری بود اصن :/ دو روز از سه روزی که تعطیل بودم رو کتابخونه تعطیل بود :/ روز دیگه اش هم همایش بودم :-"
26 ساعت:))
خوب،ریاضی 4 ساعت ـش انجام شد ، قرار بود احتمال رو کار کنم..قسمت اعظم تست زدنش مونده ولی.
شیمی کلا 5.5 ساعت انجام شده فعلا!استوکیومتری رو خیلی سبز خوندم ولی کامل نشد.امروز هم باز یه یکی دوساعتی شاید بخونم.پیش رو هم که مباحثش رو قبلا یاد گرفتیم تو المپ.امروز یه 40 تا تست از گاج زدم.
فیزیک 5 ساعت.مکانیک رو هفته های قبل جمع کرده بودم حدودا.ساکن رو دو و نیم ساعت تست زدم فعلا :-"
زیست،پنج و نیم ساعت.زیست دوم درس ـای یک و دو تستای گاج رو زدم.یک در میون.
پروتئین سازی هم قبلا جمع شده بود حدودا.
دینی 3.5 ساعت.درس سه و چهار دوم + درس یک پیش
عربی 2.5 ساعت.اول دبیرستان رو از گاج خوندم.نصف تستاشم زدم
یه نیم ساعت هم تست آرایه زدم ^___^‌:)))

پ.ن1: با تشکر از اون مسوول عن که اونجا نشسته بود و هی گفت کتابا اجباری‌ه و باعث شد کانون ثبت‌نام نکنم هیچ،اون روزم عصبی شم و یک ساعت بیشتر نخونم.#سه‌شنبه|
پ.ن2:این قربان که اومد و باعث تعطیلی کتاب‌خونه؛هفته دیه غدیره و کلی مهمون خونمون:/ایناهم برن ممنون میشم:/
پ.ن3:شنبه هم که از طریق واسطه تخفیف دهنده برم ثبت‌نام کانون:/
یه وقتی هم خالی شه برا درس خوندن چقد خوب میشه:/

Veteran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
عروس زاگرس ؛ آلامتو

هفته قبل گفتم که تنهام . هیچی دیگه کلا" ری#م.

این هفته هم تنهام ! خدایا ! گفتیم تنهایی رو دوست داریم ولی نه در این حد دیگه ! ا

خوبه حداقل به برنامه آزمون 90 درصد رسیدم . این تنها موندن باعث شده فکرای عجیب غریبی به سرم بزنه !

زنگ زدن به پسر خاله و دوستاش برای نواختن نی و سنتور و تار ، برای چند شب !

کباب کردن سوسیس در ساعت 5 بعد از ظهر !

کباب کردن ماهی در ساعت 12 شب طوری که همسایه ها معترض شدن !

دعوت کردن دوستان به صرف ناهارو شام !

بدبخت شدم :D

متاسفانه این جور که پیداس ، تاپیک قراره خاک بخوره .خصوصا" که خبری هم از خود استارتر محترم نیست .

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Veteran :
این هفته حدود 47ساعت مطالعه کردم . ساعت مطالعم اصلا منظم نبود ، در شروع هفته ساعت مطالعم بالا بود اما به تدریج افت چشمگیری

داشت به طوریکه دیروز به 3 ساعت رسید ! البته از پنجشنبه ها بعد از ظهر به تفریح و عشق و حال اختصاص شده .

ساعت مطالعه‌تون اگه کیفیت و بازده خوبی داشته باشه اصلا هم کم نیست و یه چیز متعادل رو به خوبه :) فقط نکته‌‌ای که هست اینکه همین نامنظم بودنه یکم خطرناکه.سعی کنید درحدی بخونید هر روز که خسنگی به وجود نیاره برای اوت شدن روزهای بعد.متعادل بودن برنامه هر روز حسنی که داره هم نظم کاریتونو بیشتر میکنه هم برنامه روزای بعدیتونو تضمین میکنه :)
راجب اون عشق و حالِ پنجشنبه بعدازظهر هم بگم که اتفاقا یه نیم‌روز توی هفته واسه استراحت لازمه...
به نقل از Veteran :
این هم ساعت مطالعه من به تفکیک :

ادبیات : 9 ،عربی : 4 ، دین و زندگی : 5 ، زبان :2 ==» کار عمومی ها یکسره شده تقریبا" ، دیگه برای آزمون 25 فقط باید مرور بشن .

ریاضی:3 ،زیست:10 ، شیمی:8،فیزیک :6 ، زمین: صفر !==» زیست و شیمی و ریاض ی رو به آزمون رسوندم .
خب اینجای کار یکم خطرناک بنظر میرسه :-? زیاد مطالعه کردن خوبه اما در هر صورت چه 20 ساعت.الان ساعت مطالعه ادبیات از 3 تا درس اختصاصیتون بیشتره و از "زیــــست" هم فقط یه ساعت کمتره که اصلا معقول نیست.بطور کلی هرچقد که درس میخونید سعی کتید 40% ش به زیست اختصاص داشته یاشه چون هم حفظیات زیاد داره هم مهم ترین درس کنکورتونه.طبق برنامه شما حدوداً خوب بود 17 ساعت برنامه‌تون زیست بود کلن :-" بطور کلی سعی کنید هر روز به مدت 2 ساعت حداقل این درس رو بخونید یا تست بزنید.بقیه درسهای اختصاصیم همینطور واقعا سهمشون خیلی کمه فک میکنم :-/ مثلا ریاضی به ایـــن وقت‌گیری ساعت مطالعش نباید کمتر از عربی باشه بنظرم.بهرحال ساعت مطالعه‌تون خوبه فقط متعادلش کنین.
موفق باشید :)

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fireball.II :
خوب،ملت چهل ساعت خوندن میگن کمه"-:
من برنامم چهل و شش ساعت بود.
الان اگه پاشم برم دو ساعت مکانیک رو هم بخونم میشه سی و سه ساعت :-"
ببین ساعت درسی هر کسی یچیز شحصیه(!) و قطعاً قرار نیست ملاک قرار بگیره ولی مهمترین چیز اینه تو بتونی هرجوری که شده خودت رو به برنامه‌ای که واسه خودت چیدی برسونی. ;;)
به نقل از Fireball.II :
×شیمی دوم قرار بود درس چهار رو از مبتکران بخونم و تست بزنم و وارد درس پنج شم که فقد قسمت مطالعه‌اش انجام شد:/
×زیست پیش قرار بود درس یک و دو مطالعه بشه و تست‌هاش رو هم بزنم.ولی خوب تست درس دو رو نرسیدم و درس یک هم مونده یکم دیه.
‍‍×فیزیک،ریاضی،دینی،ادبیات رو هم تا حدود زیادی طبق برنامه رفتم.
(ریاضی تابع خوندم و تست زدم،فیزیک مکانیک تست زدم و القاء خوندم،دینی هم درس یک و دو دوم رو خوندم و تست زدم ادبیات هم قرابت و آرایه،یه روز نیم ساعت تست آرایه روز بعدش نیم ساعت قرابت)
تو سال پیش خیــــلی مهمه که هر درسی رو که میخونی براش تست هم بزنی حتی تو دوره‌های قبل عیدت هم این باید انجام بشه.حتی شده 2 صفه رو خوندی براش تست بزن.10 تا تست بزن شده هرچی خودت میتونی اون روز ولی بزن حتما ^#^ :D مخصووووصن واسه زیست که این تست زدنه خییلی مهمه چون قشنگ کتاب درسی رو برات جا میندازه.زیست کلا درس نکته‌ای ه دیگه بعیده بدون تست بدون صرف متن کتاب درسی رو با اون دقتی که کنکور ازتون میخاد بخونی پس واسه زیست تست زدن یه وسیله تثبیته کلا و هرچقدم بین این درس و تست فاصله‌ی کمتری بیفته خب بهتره :-?
راجع به اون برنامه تست آرابه و قرابتتم که عالیه اگه مرتب انجامش بدی تا عید؛حرفی نمیمونه اصن /m\
موفق باشی :)

• لایک
امتیازات: N!ma

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب،این هفته ام که عید بود و ما ـم سید :/ بدبختی((: امروز هم که آزمون بود و دو سه ساعتی هم تحلیل آزمون میکردم (با اون تراز گندیده ام"-: ولی خوب دفعه اولم بود،نادید میگیرم این دفه رو :-" )
24.5 ساعت در کل.ولی خوب دیگه هفته بعد نباید زیر سی بشه:///
عمومی ها رو نه زیاد وقت کردم بخونم نه چیزی برا خوندن بود اون چنان "-:
عربی یک ساعت تست، ادبیات نیم ساعت لغت، دینی هم نیم ساعت مرور صرفا.
زیست شش ساعت.یک ساعتش مطالعه درس سه دوم بود ، بقیش تست زدن بود.
هفت ساعت ریاضی.یک ساعتش مطالعه آمار بود.تست هم نرسیدم بزنم.بقیش هم تست زدن برا احتمال بود.
شیمی؛ پنج و نیم ساعت.پیش رو لااقل گاج رو فردهاش رو زدم.ولی استوکیو رو واقعا اون مقداری که میخواستم نشد.و عقبم هنوزم.باید جبران کنم.
فیزیک چهار ساعت.یک و نیم ساعت تست ساکن،یک ساعت مکانیک.یک ساعت دینامیک و تست های این معلمه"-: نیم ساعت هم جزوه خوندن ساکن

××ملّت،بنویسید ازین گزارشا.اینجا نمینویسید برا خودتون یجا بنویسید.یه دوره ای بشه براتون که چیکار کردید تو این هفته.

بالا