• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اسم این فیلمه چی بود؟!

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
کتابشو که من خوندم اسمش A man with iron mask بود،حالا فیلمشو حقیقتا نمیدونم اسمش چیه؟!

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
فیلم ایرانی:))
یه فیلمه بود مجید یاسر بازی میکرد که تو فیلم با زنش مشکل داشت میخواس طلاق بگیرن و اینا فک کنم.
اسم این فیلمه از یادم رفته پدرم دراومده همه ش ذهنم مشغوله:))
چی بود این؟

heliyaa

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
همدان
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
90
اسم فیلمی که بازیگر نقش اصلیش یه زن هست که میتونه ذهن دیگران رو بخونه و این قضیه باعث دردسرش شده و دیونش کرده چون صدای افکار و ذهن تمام دوربریاش میاد تو ذهن اینزن و باعث شده تحت مراقبت پزشک روانشناس باشه و با کمک این روانشناس شرایط طبیعی خودش رو پیدا میکنه و با پیشنهاد دکتر روانشانس وارد گارد پلیس میشه تا بتونه به اونا کمک کنه و در اولین همکاری وارد یک اتاق بازجویی میشه و در زمان بازجویی ذهن طرف رو میخونه

coco

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
برق
یه فیلم خارجی دیدم ولی اسمش یادم نیس
داستانش این بود که یه مادر و دختر همزمان باهم می رن دانشگاه توی یه رشته هستن اگه اشتباه نکنم باستان شناسی و باهم می خوان فارغ التحصیل بشن
منون میشم اگه می دونید اسمشو بگید:)
فکر کنم life of the party باشه

NSHN

nil
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
اسم فیلمی که بازیگر نقش اصلیش یه زن هست که میتونه ذهن دیگران رو بخونه و این قضیه باعث دردسرش شده و دیونش کرده چون صدای افکار و ذهن تمام دوربریاش میاد تو ذهن اینزن و باعث شده تحت مراقبت پزشک روانشناس باشه و با کمک این روانشناس شرایط طبیعی خودش رو پیدا میکنه و با پیشنهاد دکتر روانشانس وارد گارد پلیس میشه تا بتونه به اونا کمک کنه و در اولین همکاری وارد یک اتاق بازجویی میشه و در زمان بازجویی ذهن طرف رو میخونه
این بود اگ اشتباه نکنم
https://www.imdb.com/title/tt0339785/?ref_=ttpl_pl_tt

♡marianne♡

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Teh
سال فارغ التحصیلی
97
یه فیلمی هس ک جانی دپ توش نقش کار آگاه بازی کرده بود بعد یه فردی که فراماسونی بود برای اجرای یه جور مثلا مراسم مذهبی میخاست ۵تا دختر رو بکشه بعد با انگور اونارو گول میزد دل و رودشونو در میاورد میزاشت رو جسدشون ....اسمش چیه یادم نمیاد لامصبببب

coco

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
برق
یه فیلمی هس ک جانی دپ توش نقش کار آگاه بازی کرده بود بعد یه فردی که فراماسونی بود برای اجرای یه جور مثلا مراسم مذهبی میخاست ۵تا دختر رو بکشه بعد با انگور اونارو گول میزد دل و رودشونو در میاورد میزاشت رو جسدشون ....اسمش چیه یادم نمیاد لامصبببب
from hell باید باشه اگه اشتباه نکنم

sajad2295

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
حدود 10 الی 15 سال پیش یه فیلمی دیدم که روی دوتا سی دی بود
یکی از خودش درآورده بود که اسم فیلم جهنم هست اما هرچی سرج کردم اون فیلم نیومد
تا جایی که یادم هست اول فیلم اینجوری شروع میشد که از زیر اسلحه یه یارو یه مایعی روی یه مرد ریختن و آتیشش زدن
یعد این مرد تیدیل میشد به یه ابر قهرمان یعنی یه جوری شد که از بدنش چیزایی بیرون زد و به عنوان محافظ کل بدنشو گرفت تقریبا مثل سوپرمن شد و گاهی میبردنش جهنم و با حاکم جهنم ملاقات میکرد که یه غول بود
در نهایت آخرین باری که با اون غول ملاقات کرد از چشماش اشعه هایی بیرون اومد و تمام کسایی که توی جهنم بودن و اون غول را نابود کرد...
خیلی دنبال اسم این فیلم گشتم اما متاسفانه پیدا نکردم..
اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
clip_image001.gif
clip_image001.gif
clip_image001.gif
clip_image001.gif
clip_image001.gif

Moh3en7

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه فیض
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1384
یه سریال هست یه آقایی به هرچی دست میزنه جنسش به همون تغییر میکنه
اینم لینک آپاراتش که یه قسمتی هایی ازش رو پخش میکنه
ولی اسمش رو اشتباه نوشته

• لایک
امتیازات: PD

Moh3en7

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه فیض
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1384
سلام دوستان ، چه جالب که همچین تاپیکی هست
منم فقط یدونه سریال ذهنمو بشدت درگیر کرده

شاید ۱۰ -۱۲ سال پیش ، یه سریال خارجی علمی تخیلی و فضایی از شبکه ی ۳ پخش شد ، که موضوعش در مورد یه خواهر و برادر کوچیک بود که یه خواهر بزرگتر از خودشون داشتن که به این صورت بود که همشون طی یه اتفاقی از زمین خارج شدن و وارد یه فضای عجیب شدن و ....
سریال از شبکه ی ۳ و جمعه شب ها پخش میشد ، ولی خب در کمال تعجب فقط ۳-۴ قسمتش پخش شد و پخشش بصورت کامل متوقف شد ، برای همین هم هست که اطلاع بیشتری ازش ندارم

راستی یه موضوع دیگه اسم سریالشم طولانی بود و اگه اشتباه نکنم ، توی اسم سریال هم کلمه ی «زمین» هم بکار برده شده بود

ممنون میشم اگه کسی میدونه اسم این سریال رو بگه

من یه فیلم دیدم که داستان و تاریخ و سایر مشخصاتش با چیزی که شما گفتین جور درمیاد
ولی فیلمه و سریال نیست
Zathura - A Space Adventure (2005)
به احتمال زیاد منظور شمام همین بوده چون این فیلم هم دوبله فارسی شده
و احتمالا تلوزیون همین فیلمو دو سه قسمت کرده و پخش کرده شما فکر کردین سریاله

آخرین ویرایش:
  • لایک
امتیازات: PD

amirrach

امیرآچ
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
17
یه سریال هست یه آقایی به هرچی دست میزنه جنسش به همون تغییر میکنه
اینم لینک آپاراتش که یه قسمتی هایی ازش رو پخش میکنه
ولی اسمش رو اشتباه نوشته

agents of shield
سریال ساخت مارول

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
یه فیلمی بود که یه قاتل سریالی افراد مختلفیو در سطح شهر میکشت.یه کارآگاهی ارتباط این قتلا رو با هم پیدا کرد و فهمید همه‌ی این قتلا کار یک نفره و این قاتل هم همه چیش شبیه یه قاتل زنجیره‌ایه که n سال پیش آدم میکشته.مثلاً مقتول هر دو قاتل مثل هم بیست و خورده‌ای سال داشتن.بیست ضربه چاقو خورده بودن و روده‌اشون از سمت چپ شکمشون آویزون شده
فقط در همین حد یادم میاد ازش :‌(
کسی میدونه اسمشو؟

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
چ باحال تاپیک خ کاربردیه!
ی فیلم دیده بودم ی دختری روی دستش ی سوراخ میبینه ب هرکی میگه ک این سوراخ رو میبینین یا ن؟ میگن دیوونه شدی هیچ سوراخی نیس
و بعد از ی مدت دیوونه میشه و میبرنش سراغ ی روانشناس ک تشخیص بده... ی نمونه از ذهنش میگیرن و اینا...اسم دکتر هم فکر کنم سهیل بود. فیلمه ایرانی نبود هالیوودی بود

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
سلام یه فیلمی بود دیکاپریو توش بازی کرده بود یه تعدادی شوالیه مانند بودن یه شاه خیلی ظالمی فرمانرواشون بود بعد اینا فهمیدن شاهه یه برادر داره با اختلاف 2ثانیه یا 2دقیقه ازین به دنیا اومده بعد چون این میخواسته حاکم بشه برادرشو یه ماسکی میزنن صورتش زندانیش میکنن تو یه قلعه از بچگی ایناش جوری که کسی نمیدونسته این برادری داره بعد اینا میرن شاه ظالمه رو میکشن و برادرشو شاه میکنن برادره ازون بدتر درمیاد بخاطر عقده هاش=))=))
کسی اسمشو میدونه خیلی معروف بود از روش یه انیمیشنم ساختن
مردی با نقاب آهنین رو منظورته؟من فیلمشو ندیدم کتابشو خوندم این داستانش همونه... ب نظرم حتما بخون کتابشو می ارزه... در ضمن ب انگلیسی A man with iron mask هست.

bookreader

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : اسم این فیلمه چی بود ؟!

يه انيميشنه ، تو مايه هاي فلسفيه ..داستان يه شهر دو بعدي روي كاغذه كه افراد در طبقات اجتماعي اي هستن و تعداد اضلاع اشكال هر چي بيشتر باشه طبقه ي اجتماعيشون بيشتره، تا اينكه يكي از شهروندا با يه مكعب آشنا ميشه و ... اسمش چيه فقط يادم نيست ، ~X(

Flatland: The Movie

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
ایرانی نیست،اونقدم قدیمی نباشه فک کنم
اولش ی بچه‌پولدار ولخرجو نشون داد ک چون مست بود تصادف کرد،ی دخترم تو ماشینش بود..بعد باباهه فرستادش ی جایی شبیه ی ساحل صخره‌ای،نوک ی صخره بود فک کنم!ک ب خودش بیاد مثلا،نمیدونم ی جایی بود ک چنتا جوون دیگه‌هم توش بود ی حالت مربی‌م اونجا بود
بعد ی مدت ی عده بهشون حمله کردن فک کنم مربیه‌رو کشتن بعد اینا زدن ب جنگل‌و برای بقا جنگیدن:)غلط نکنم بعد ی مدتم اومدن نجاتشون دادن:D
هرچی زور میزنم اسمش یادم نمیاد

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
ایرانی نیست،اونقدم قدیمی نباشه فک کنم
اولش ی بچه‌پولدار ولخرجو نشون داد ک چون مست بود تصادف کرد،ی دخترم تو ماشینش بود..بعد باباهه فرستادش ی جایی شبیه ی ساحل صخره‌ای،نوک ی صخره بود فک کنم!ک ب خودش بیاد مثلا،نمیدونم ی جایی بود ک چنتا جوون دیگه‌هم توش بود ی حالت مربی‌م اونجا بود
بعد ی مدت ی عده بهشون حمله کردن فک کنم مربیه‌رو کشتن بعد اینا زدن ب جنگل‌و برای بقا جنگیدن:)غلط نکنم بعد ی مدتم اومدن نجاتشون دادن:D
هرچی زور میزنم اسمش یادم نمیاد

Billionaire Ransom

mhde2021

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
ری
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1401
~X(اسم این فیلمه ایرانی قدیمی چیه~X(؟؟؟ که یه زنه با یه مرده عروسی میکنه که تو اون ( مراسمی که ( همان شب ) ، بعد از تالار با همان لباس های عروسی ، عروس داماد سوار ماشین عروس میشن و بقی باماشناشون دنبال ماشین عروس میکنن هی بوق بوق میکنن که اگه اشتباه نکنم به این مراسم میگن عروس کشون) که توی این مراسم که دوماد (داماد) راندیی ماشین عروس بود یک دفعه تسمیم میگیره که دوتایی برن شمال و میهمان ها (مهمان ها) را جا بزاره و از دست مهمنا ( مهمان ها) فرار کنه و بعد این که فرار کردن تو راه پیشه یه جگرکی وای میسن که دروست همون موقع که دوماد (داماد) در مغازه جگرکی رو باز می کنه که وارد مغازه بشه ، عروس خانم که داخل ماشین نشسته بود یک دفعه دید که یه ماشین عروس درست کنار ماشین اونا وای میس آقا دوماد اونا هم از ماشین پیاده میشه که یکدگرا می‌بینند بعد یکدفعه تصویر اوز میشه بعدش نشون میدن که دوتاد دومادا دارن باهم صحبت می کنند جگر ها را آماده می‌کنند و دوتا عروسا داخل یکی از ماشین ها نشسته صحبت می کنند ؛ بعد از خوردن جیگر ها و راه افتادن دوتا عروس ها توی یکی از ماشین ها و دوتا دومادا ها توی اون یکی ماشین مینشینند باهم دیگه میرن تو جاده چالوس که برن شمال بعد که توی جاده چالوس وارد هر یک از تونل ها می شودند هی بوق بوق
می کردند جیق میزنند شادی میکردند تا اینکه وقتی که از یکی از تونل ها برون می آیند یک اتفاق می‌افتد که بقیش رو یادم نمیاد

+ البته بگم که این فیلم شباهت زیادی به فیلمه عروس دارد

آخرین ویرایش:
بالا