• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ارغوان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سلام ;;)
بح بح! چه استریت جذابی 8^
خداییش جاداره همینجا از کلاس و دیسیپلبن ارغوان در عکس دادن تشکر کنم. بسیار شیک و مجلسی عکس گرفت فرستاد و مثل بعضیا نبود :-"
تاپیک هم تا هفته ی آینده پذیرای پست ها و لایک های شماست. موفق باشید! ;;)

■ عکس ها
عکس شماره یک
عکس شماره دو
عکس شماره سه
عکس شماره چهار
عکس شماره پنج
عکس شماره شش
عکس شماره هفت
عکس شماره هشت

■ قبل از گذاشتن پست حتما تاپیک اصلی استریت و قوانین و بخونید لطفا.

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
پاسخ : استریت ارغوان

مظنون علاقه‌ی زیادی به ماهی‌گیری داره، همون جوری در که در عکس هفت می‌بینید، ۲۲ تا طعمه داره و گویا جایی که میره برای ماهی‌گیری ماهی های خیلی احمقی داره :))

لطفا یکی بیاد بگه مظنون کتاب زیاد می‌خونه. :)))

#خونه خانواده صادقی، الان:
مظنون چه کدبانویی‌ه، لعنتی، آشپزی مانیکا‌طور بده، تمیز کردن مانیکاطور بلده، ظرفم که می‌شوره، اتاقشم که مرتبه. مامان، مامان، همینو برام بگیر :))
خانم ارغوان صادقی :))، یکیتون بیاد وکیل شه ایشون رو به عقد دائمی من در بیاوره :-"

به نقل از ارغوان :
به پست‌ها هم اهتمام بورزید خب. >-: من خیلی هیجان داشتم که قرار ه به پست‌هام توجه شه و فاینالی قرار ه کسی به‌م توجه کنه >-: :-گربه‌ی شرک ""-:

متهم خودش خواست، پس پاش هم وای‌میسته. بح‌بح.

بعدا نوشت:
به رمزگشایی ح.ب های مظنونین که هم اکنون به دستمان رسید، توجه کنید:

به نقل از ارغوان :
چه دلیلِ منطقی‌ای می‌تونه پشتِ این باشه که وقتی حدود صد سال ه که Untouchable ِ آناتما رو گوش نکرده‌م، یهو پخش می‌شه؟..
و چرا وقت‌هایی که شنیده می‌شه و هیچ ربطی به موقعیت نداره، باز هم ان‌قدر کُشنده س؟
Something I can't explain ...

× تکستِ Untouchable I ؛ تکستِ Untouchable II .
× از اون وقت‌هایی که دل‌م می‌خواد خودم نباشم.

ح از حدود.
م از اناتما.
ی از دلیل
د از صد

س از تکست
ا از باز
ع از موقعیت
ت از پشت

ش از شنیده
ی از منطقی
ش از باشه

ه از کشنده
م از هم
ا از انق‌در
ن از می‌تونه

ه از شنیده
ن از نداره
ر از ربط

ب از باشه
ا از سال
ش از گوش

حمید ساعت شیش همان هنر باش.

به نقل از Ham!D ShojaE :
- سبک سنگین کردن می‌دونی یعنی چی؟
- خیر.

ب از سبک
ی از سنگین
د از می‌دونی
ر از خیر

بی دِر.

سوال: هنر چیست؟
جواب: کافه هنر، واقع در خیابان اسکو، بر خیابان انقلاب، معروف به همون کوچه ی افق، یکی از محل‌های پرتردد مظنون در سطح شهر.

سوال: چرا کافه هنر؟
جواب:چون به دلایل زد و بندهای نامعلوم، کافه دار ‌آن‌جا با مظنون خیلی رفیق است و ارزون تر حساب می‌کند، علاوه بر آن، دم دست هم هست.

سوال: «همان» هنر یعنی چه؟
جواب: کوچک ترین ایده‌ای نداریم.

سوال: چرا شیش؟
جواب: مظنون معروف به جفت شیش اوردن در موقعیت های حساس است.

سوال: چرا نُه نباشد؟
جواب:چون که نُه وارونه است.

سوال: ببین کاسه‌ی صبرم، چه لب‌ریزه زمونه؟
جواب: تو غربت خونه کردن، غم‌‌انگیزه زمونه.

سوال: مظنونین تو هنر چی‌کار می‌کنند؟
جواب: چای می‌خورند و به محدودیت ضمایر می‌اندیشند.

سوال: دیگه چیکارا می‌کنند؟
جواب:همید ## یک سوژه رو در می‌اره و میاد هی به ما نشون می‌ده.

سوال: ساعت جفت ح.ب ها ۱۷:۳۰ بوده، توشون اشاره شده شیش هنر خواهند بود، چی رو به ما نشون می‌ده؟
جواب:جفتشون این موقع تو هنر نشسته بودند، از اینترنت اونجا پست می‌دادند. برای مخاطب سومی، که کی باشه؟

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

اون [unknown] چیه تو عکس اول؟ می‌خوای بگی که از خواننده‌‎های بی‌نام‌ونشان گوش می‌دی و «اینا چیه شماها گوش می‌دین؟ اه اه.»؟
دوستان، ببینید، کسی که ۳۲۹بار اپیزودای رادیوچهرازی رو پلی کنه، حتماً یه‌چیزیش هست. :))
۴۳۸بار یه آهنگ آخه؟ حالت به هم نخورد از اون آهنگ؟ :))
احمد شاملو رو توی Top Trackهاش ملاحظه می‌کنید، کسی که «روشن‌فکرنماها» به راحتی از اسمش برای «روشن‌فکربازی‌درآوردن» استفاده می‌کنن.
ترک ۱۲ تاپ ترکاش، «جسی، جسی» که می‌کنه همینه؟
این آدما هستن که بزرگ نمی‌شن، همیشه تا Teddy Bearشون نباشه نمی‌تونن بخوابن؟ :-"
توی ماگ‌هاش هم آدامس خرسی می‌خوره به‌نظرم، توجه داشته باشین، هیچ چیزی بعید نیست از این آدم.
علاقه‌ی زیادش به انواع جک‌وجونور از قبیل «شتر، فیل و خرس» واضحه؛ اصلاً برای همینه که علف‌خوار شده.
ویت، ویت، ویت! :)) وال‌-ایِ تو کیفش همینه؟ جداً همینه؟ :))
یک مورد شایان ذکر دیگه که وجود داره اینه که علایق پروفایلش، توی چیزمیزهای روی کشوی بغل تختش خلاصه می‌شه.
جدی، اون فیل خیلی خیلی خیلی ریزه رو استفاده هم می‌کنی؟ :-"
داره روی Girlie نبودنش تأکید می‌کنه، وگرنه از این کیفای Fancy عکس می‎ذاشت به جای اینی که گذاشته.
به این سامسونگه نیگا نکنید، آیفون ۶+ش رو زیر کیفه قایم کرده.
از این هدفونایی که نباید به زور بکنیشون تو گوش؛ راضیم. :-"
سوال اساسی: «چرا هم همید و هم ارغوان «کارت بانک ملی» و «کارت اعتباری مترو» دارن؟»
تسبیح به‌عنوان مچ‌بند، نشانه‌ی دیگری از «روشن‌فکرنمایی».
خیلی منظم و مرتب و اینا که از نظر من این خصوصیات برابرن با Meh, boring.
من احساس می‌کنم این گوشواره‌هاش شبیه اسب دریایی می‌مونن. :))
ما همه می‌دونیم که ارغوان هیچی از نرم‌افزار سرش نمی‌شه، پس بیا لطف کن و بگو که کی برات ویندوز ۸.۱ نصب کرده. :))

× نذار درباره کادو تولدات حرف بزنم. :))

-عروس خانوم رفته گلاب بیاره.

شباهت‌ها:
یک. اینا همیشه با هم می‌رن خرید، از نمایندگی تخصصی‌م می‌گیرن، همید دوربین خدا تومنی می‌گیره، در حالی که ارغوان حواسش به جیبش هست.
Shebahat1.JPG

دو. فکر کردین الکیه؟ فکر کردین نمی‌شه؟ می‌شه آقا؛ خوبشم می‌شه.
Shebahat2_new.JPG

سه. برای فهمیدن مورد سه، باید این عکس رو ببینید قبلش؛ با تشکر از فاطیما. حالا اصل کار
Shebahat3.JPG

چهار. یه ه.د صورتی، یه آبی و یه نارنجی؛ مگه اصلاً ممکنه که اتفاقی باشه؟ ممکن نیست.
Shebahat4.JPG

پنج. همون‌طور که می‌بینید، همید سلیقه موسیقایی نداره و به ارغوان وابسته‌ست که مقداری مشکوکه این قضیه.
Shebahat5.png

شیش. کارت ملت و مترو، کارتاشونم با هم می‌گیرن لامصبا. :))
Shebahat6.JPG

هفت. عکس داره داد می‌زنه؛ داره داد می‌زنه!
Shebahat7_2_.jpg

هشت. خیلی‌م Fitه و می‌خوره بهشون.
Shebahat8.jpg

نه. هیچ‌چیز اتفاقی نیست؛ ختم کلام.
Shebahat9.jpg

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
استریت ارغوان - بخش اول: دسکتاپ

این پست فردا ویرایش خواهد شد.

ارغوان اسم کتاباتو نمی‌تونم ببینم. :/ با یه چیز کیفیت‌مندتر عکس بگیر.

۱.
از خلوت بودن دسکتاپ مظنون + قسمت مانیکاتور در گوشه‌ی سمت راست وبلاگش + این پست حرف بزن (و پست‌های مشابه) می‌فهمیم که وسواس مرتب کردن و علاقه‌ی زیادی به مانیکا بودن داره.
همین‌طور می‌شه حدس زد که لپتاپش رو تازه خریده و وقت نداشه شلوغ‌ترش کنه هنو. :-"

۲.
فولدر اسکرین شات روی دسکتاپ نشون می‌ده شخص به جمع‌آوری شات و نگه‌داری چیزایی که یه زمانی مهم بودن علاقه داره.

۳.
فولدر Mubu's ؟ :‌‌)))))
تو عکس مشخص ه که فولدر حاوی فایل متنی باید باشه احتمالن، ارغ همه‌ی مشقای کلاس زندی و پروژه‌های دوره رو که کمکم می‌کرده بنویسم اون جا نگه داری می‌کرده. و هم‌چنین رجوع کنید به مورد ۱ و ۲ دوباره.

۴.
Italian Workshop؟ وات د هل ایز دت؟:‌‌‌))
از اون جایی که متهم هنوز در خوندن متون انگلیسی هم مشکل داره می‌شه با تقریب خوبی گفت که این فولدر مربوط به خودش نیست. :-"""

به نقل از سینا‌ :
مظنون چه کدبانویی‌ه، لعنتی، آشپزی مانیکا‌طور بده، تمیز کردن مانیکاطور بلده، ظرفم که می‌شوره، اتاقشم که مرتبه.
خانم ارغوان صادقی :))، بنده وکیلم شمارا به عقد دائمی خودم در بیاورم؟ :-"

عروس رفته کتاب بخونه. :‌ ))
[در حال قند سابیدن]

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

مظنون شماره چشمش زیاد بالا نیس. به احتمال زیاد هم آسیگماته.
گوشیشو زیاد دوست نداره. بدش نمیاد عوضش کنه! ولی خیلی اهنگ گوش میده و هندزفریشو دوس داره و دوست نداره گره بخوره و ریسک خراب شدنش بره بالا! پس زحمت مرتب پیچیدنشو به جون میخره تا هندزفری نازنیش خراب نشه :D

+ لازمه بگیم اینارو از کجا فهمیدیم؟! :-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

حتماً باید آخرِ استریت به پست‌ها جواب داد یا می‌شه همین وسط هم به عرفان فحش داد؟ ((:
× زهرا: کلا نیازی نیست جواب بدی :-"

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بسم الله
عکس شماره4 :
مظنون به سفالگری و هنر خیلی علاقه داره ظاهرا...از اون عاشقای عرفانیم هست(لازمه بگم چرا؟)مظنون به شدت دوست داره پز بده که ساعت مچی داره چون دوبار تو دوتا عکس ساعتشو گذاشته.مظنون دختره(خیلی فکر مردم در اینباره) چیزای قدیمیشم دور نمیندازه(از لبه های ساییده شده میزش میشه فهمید...به آویزو ایناهم زیاد علاقه داره...درحدی که مثلا اگه تو خیابون دیدیدش میتونید از آویزی که بهش وصله اونو شناخت.فکر کنم مظنون دوست داشته باشه به هند یه سفری داشته باشه و فیل سواری کنه حتی...

عکس شماره 8:
مظنون آدم گشادیه(معادل بهتری پیدانشد :D )چون 1. 7تا مسیج وایبر داشته اصن اهمیت نداده 2.وهمینطور داشته از برق مستقیم استفاده میکرده نذاشته این بیچاره شارژ شه 3.از پستاش فهمیدم چند وقت دوستش سایتو پیشنهاد کرده بهش نمیومده بینه اینجا کجاست.مظنون آدم متقلبیه...داده قبل از شات گرفتن یکی دسکتاپشو خلوت کرده(داریم اصلا دسکتاپ به این تمیزی خداوکیل؟؟؟)فایر فاکس هم که داره دیگه خودتون بفهمید...درباره ویندوز 8 اش هم نظری ندارم بدم.

عکس شماره3 :

مظنون برنامه ریزی داره برا کاراش(اگه درست چشمام یاری کنه...)تختشم یه نفره است پس مجرده هنوز(چیه؟؟؟مامثلا مظنونو نمیشناسیم)

عکس شماره5 :
مظنون آدم ساده ایه(عینک و جاکلیدیش داد میزنه)مظنون آدم سنتی ایه (کارتش بانک ملیه) بامترو هم رفت و آمد میکنه مظنون خسیسه چون پولاش نوئه...عیدیم زیاد میگیره حتی آدم بانظمیه(هندزفریشو گره زده خودش...برید از خدا بترسید)به این گوشواره ها هم علاقه زیادی داره (دوبار ازشون عکس گرفته)باخداهم هست تسبیح گذاشته(البته اگه بعنوان گردنبندو دستبند ازش استفاده نکنه)
عکس شماره6 :
تو قبلی گفتم این با نظمه شماها بگین نه...مظنون آدم به شدت خرخون و نکته سنج وکلیشه ایه(از ماژیک فسفری اونم نه یه رنگ نه دورنگ سه چار رنگ استفاده میکرده)زیاد با دغدغه نیست...چون دکوراسیونش اصلا باهم جور نیستن.مظنون دوربینش اصلا با کیفیت نیست و من نمیتونم کتاباشو ببینم

عکس شماره7 :

مظنون به گوشواره زیاد علاقه داره.بیشتر هم از طرحای سنتی استفاده کرده (کارتشم که بانک ملی بود)

درآخرهم معذرت میخوام از ارغوان به خاطر چرت و پرتایی که گفتم...

من بوخودا هیچ کدوم از پستای قبلو نخوندم الان می بینم نصفشون شبیه عرفانن

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

از جایگاه ابی ناراضیم عاغا خیلی ادعایه اِبی داشت که 11 ام هم شد رتبه اخه :-?

ولی با اون لیوان مطرح ادامس خرسی قابل چشم پوشیه :))

عروس رفته گل بچینه.

moOn:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ارومیه

اونطور که معلومه ارغوان عاشقِ موسیقیه و آهنگایِ قشنگی ام گوش میکنه :-" (سلیقه یِ مشترک :D )
اساسن و طبق تجربیات من،آدمی که همشهری داستان میخونه،علاقه یِ خاصی به ادبیات و علی الخصوص ادبیات ایرانی داره. شخصِ مذکور از سنینِ پایین کتاب خوندنو شروع کرده و بسیار هم آدمِ نوستالژیکیه . مدلِ بیشتر پست هاش یجوریه که آدم فکر میکنه لابد هنر میخونه!!! ولی ریاضی میخونه و احساس میکنم تیپ و شخصیتِ هنری داره . از اونا که دیوونه یِ هنرن .
البته ارغوان دخدرِ بسیار متعادل و آرومی بنظر میرسه و علایقِ مختلفش کنارِ هم قرار گرفتن و فقط در ظاهر شبیهِ عاشقانِ خیلی بی قرارِ هنره!
کامپیوترشو خیلی دوست داره :D اصلن وقتی باهاش کار میکنه به آرامش میرسه و افکارش منظم تر میشن.
از کتابخونه و دسکتاپش معلومه که بشدت مرتب و منظم و آرومه. و البته دخترِ ساده ای هم هست.(مثلن جا کلیدیِ ژیگولی نداره برعکسِ خیلی از دخترا!!!)
گوشواره هاش وآویزِ زیپ کیفش نشون میده که شخصیتِ هنریِ خاصی داره و خیلی با تجملات حال نمیکنه و دوست داره مدلِ خودش باشه. من یه بار دیگه تکرار میکنم که خیلیییی مرتبه (هندزفریشو نگاه :D )
از عینکش هم دائم استفاده نمیکنه بنابراین چشماش خیلی ضعیف نیست ولی انگار عینک زدنو دوست داره!!!
در کل فکر میکنم ارغوان دخترِ دوست داشتنی و محبوبیه که عامل اصلیش اینه که بسادگی خودشه :)

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

علاقه زيادي همزمان ب گوشواره و بافتني داره چون روي گوشواره هاشم تو عكس شماره 7 با بافتني ديزاين شده 8->

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

در مورد عکس 1و2 فقط میتونم بگم مظنون ب موسیقی ارادت خاصی داره ولی اصن سلیقه اش ب من نمیخوره :-" بعد اصنم وطن دوست و اینا نیس نصف خواننده ها خارجکی ان :-"

بعد تو همه عکسا ب جز عکس 1و2و8 یه ویژگی مشترک هس ک تو ذوق میزنه اصن! اونم اینه که مظنون علاقه ی زیادی ب تظاهر داره احتمالا! چونکه کاملا مشخصه اتاقش انقد تمیز نیس و واسه عکس تمیزش کرده :D اصن ضایعس تازه مرتب شده!
بعد مثلا تو عکس 6.. اخه کی بعد درس خوندن انقد مرتب مدادو خودکاراشو ردیف میکنه؟ :-" :D

عکس3: مضنون احتمالا فرد دقیق و برنامه ریزی هستن،باتوجه با اون تابلو ک از این ورق چسبی ها روشه :D و یا اینکه خیلی با حوصله اس که بعد از بیدار شدن تختشو مرتب میکنه یا اینکه برای عکس مرتب کرده که فرضیه ی دوم احتمالش قوی تره

عکس 4: کاملا مشخصه مظنون علاقه ی خاصی ب هنرهای دستی داره.. و یا کودک درونش اکتیوه هنوز یا تو فاز نوستالژی و ایناس ک حتی لیوانشم عکس ادامس خرسی داره روش! و به ادبیات هم خیلی علاقه داره که میشینه اون دیوان ها و کتاب های قطور رو میخونه

عکس 5: باز هم میگم کاملا مشخصه تازه مرتب شده وسایل... مظنون عینکی هستن.. از اون کیف پول باد کرده معلومه بچه مایه داره :D و از اون سکه ها هم معلومه بقالی زیاد میره! .. از مترو هم که زیاد استفاده میکنه ولی خب من نمیدونم وقتی کارت بانک داره چرا انقد کیف پولش پره و خب این هم دوباره مایه دار بودن مظنون رو میرسونه..و در مورد تسبیح ها سه تا فرضیه هست :1-مضنون ب تظاهر علاقه داره 2- مضنون از تسبیح ب عنوان دست بند استفاده میکنه 3- مضنون خیلی با خداست که اینا هنوز در حال بررسی هستن .. و اینکه مضنون با گوشیش زیاد کار میکنه از صفحه ی ناتمیزش معلومه :D و با گوشی هم زیاد اهنگ گوش نمیده این از هندزفریش که خیلی شیک و تاخورده و بسته اون کنار گذاشته معلومه.. مضنون احتمالا پدر و مادرش کارمندن و وقت هایی که ایشون از کلاس مثن یا بیرون برمیگرده خونه نیستن که ایشون کلید داره یا اینکه ایشون خیلی مستقلن .. باتوجه به اون اسپری مضنون به اراستگی و نظافتش اهمیت میده

عکس6: باتوجه به اون ساعت که روی قفسه اس باید بگم مضنون خیلی وقت شناس هستن ... و احتمالا از این دسته عشق مطالعه های خرخونی هستن که جزوه اشونو رنگی رنگی مینویسن :D خرخونی و علاقه ب مطالعه که از اون همه کتاب تو قفسه ها و روی میز کنار تخت بود مشخصه، جزوه ی رنگی رنگی هم با توجه به چند ماژیک نشانه و دو جامدادی دیگه که پشتشه و پر خودکار و مداده و مداد رنگی های که توی لیوان (همون جامدادی) و خودکار هایی که دوباره پشت این مدادرنگی ها توی لیوان روی میز هستن و چند مدل مداد و خودکاری که روی میز کنار کتاب هستن مشخصه ... و اینکه مضنون به گوش دادن ب موسیقی با صدای بلند علاقه ی چندانی نداره که این از اون اسپیکر ظریف و باریکشون مشخصه

عکس 7: مظنون خیلی جینگیل تشریف داره :)) نمونه ی کامل یه دختره :)) به طرح های سنتی بیشتر علاقه داره و از بین اون گوشواره ها هم اون جفت سبز و زرد رو بیشتر دوست داره ظاهرا و احتمالا هم بیشتر استفاده دارن چون توی عکس 5 هم اثراتش هست

عکس 8: بازهم باید بگم مضنون طرفدار طرح ها و مکان های سنتیه و کلا چیزای قدیمی رو بیشتر دوس داره از اون ابی توی لیست اهنگاش هم مشخصه .. و باز هم باید بگم یا خیلی تمیز هستن ایشون یا خیلی متظاهر ک دسکتاپ ب این تمیزی دارن ! :)) ... و خیلی هم ناکنجکاو و بی تفاوت هستن که اون 7 تا پیام وایبر رو ول کردن و دارن شات میگیرن!!! یا شایدم انقد زیاد پی ام دارن عادیه واسشون و از همین هام میشه نتیجه گرفت ادم اجتماعی ای هستن... و یا سیستمشون جدیده که ویندوز 8 دارن یا علاقه ب اپدیت و اینا دارن و یه چیزایی از کامپیوتر سرشون میشه ک ویندوز عوض کردن !

اها و اینکه مضنون علاقه ی زیادی به فضای شاعرانه داره :D این از اون چراغ زرد اتاقش که چشمو درد میاره کاملا واضح و مبرهنه!

همینا دیگه :D
موفق و موید باشید :D

** عاغا باید بگم من قدرت بینایی عرفان رو واقعا تحسین میکنم :)) چجوری اون فیله رو دیدی اخه؟ :))

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

اون چیزی که توی همه ی این ها موج می‌زنه اینه که مظنون پیوند خیلی عمیقی با رنگ قهوه ای داره .
(این پست شاید بازم ادامه دارد...)

مظنون(عروس خانوم) از freegateاستفاده می‌کنه، در صورتی که الان خیلی چیزهای بهتر [تر]ی از اون هستش، این نشون میده که دستی تو کامپیوتر ندارن و اون ویندوز ۸.۱ رو دوستان لطف کردن همید هم که روشنفکر نماس و از این کار چیزی سرش نمیشه
من حدس می‌زنم اون نفر سومی که تو پست سینا بهش اشاره شد همین باشه.

چرا فایل موبو رو دسکتاپه؟
بعد از بررسی های فراوان به این نتیجه رسیدیم که مطنون به دلیل روشنفکر نما بودن فولدری رو به اسم موبو سیو کردن و تمام صحبت های رمزی شون با همید رو در اونجا ریختن، مطنون به این اصل ایمان داره که اگر میخوای کسی چیزی رو نبینه اونو دم دسترس ترین جا بذار
+ سینا حتما زمانی که ارغوان همید رو حمید صدا کرده یه قضیه خیلی مهمی وجود داشته و نفر سوم اینجا داره خودشو بولد می‌کنه.
اگر دقت کرده باشید به اعداد ۱،۵،۳،۲ می‌رسید(ح حرف اوله حدود،م از اناتما و ...) پیغام باید ساعت ۱۵:۳۲ به دست مظنون کوچه پشتی (همید) می‌رسیده اما متهم ساعت ۱۷:۳۴ این پیغام رو فرستاده، من در اینجا باز هم با نفر سوم شک دارم .

سیمز ۳؟ ریلی؟ برید لپتاپ اون یکی مظنون رو هم بگردید اگه سیمز نداشت من خودم جای سینا مهریه رو پس میدم ، مگه می‌شه آدم روشنفکر نما باشه
و سیمز ۳ بازی نکنه؟؟؟ استغفر الله خدایا منو ببخش... [همون آواتار خودم تو وایبر :-" ]

مظنون رو حالت موت گذاشته پی سی رو ، آغا من هر چیو می‌بینم نفر سوم هی ویز ویز می‌کنه تو گوشم میگه منم هستم ، چرا حالت موت واقعا؟

نقل قول از سینا :
"سوال؛ مظنونین تو هنر چیکار می‌کنند؟
جواب؛چای می‌خورند و به محدودیت ضمائر می‌اندیشند"
و در اینجا به این توجه کنید
نقل قول از همید:
"لابد چایشان خوش طعم تر است"
می‌رسیم به حرف عرفان که هیچ چیز اتفاقی نیست؛ ختم کلام

در حدیثی از پیامبر اسلام (ص) داریم، « النِّکَاحُ سُنَّتِی فَمَنْ رَغِبَ عَنْ سُنَّتِی فَلَیْسَ مِنِّی‏ » از سخنان پیامبر اکرم (ص) است. ازدواج، سنّت من است. هر کس از سنّت من رویگردان شود از من نیست.
دوشیزه خانم، ارغوان صادقی، آیا بنده وکیلم، شما را به مهریه‌ی یک جلد کلام الله مجید. پنج شاخه کلم بروکلی [nb]عروس خانم وجترین هستند.[/nb]، دوهزار تا لایک، و، سه جلد رمان زرد به عقد دائمی جناب آقای سینا رییسی، مدیر اجرایی انجمن در بیاورم؟

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از سینا‌ :
مظنون چه کدبانویی‌ه، لعنتی، آشپزی مانیکا‌طور بده، تمیز کردن مانیکاطور بلده، ظرفم که می‌شوره، اتاقشم که مرتبه. مامان، مامان، همینو برام بگیر :))
خانم ارغوان صادقی :))، یکیتون بیاد وکیل شه ایشون رو به عقد دائمی من در بیاوره :-"
به نقل از عڔفان :
-عروس خانوم رفته گلاب بیاره.
به نقل از MissMarvelous :
عروس رفته کتاب بخونه. :‌ ))
[در حال قند سابیدن]
به نقل از gaucho :
عروس رفته گل بچینه.
به نقل از مـهدی :
در حدیثی از پیامبر اسلام (ص) داریم، « النِّکَاحُ سُنَّتِی فَمَنْ رَغِبَ عَنْ سُنَّتِی فَلَیْسَ مِنِّی‏ » از سخنان پیامبر اکرم (ص) است. ازدواج، سنّت من است. هر کس از سنّت من رویگردان شود از من نیست.
دوشیزه خانم، ارغوان صادقی، آیا بنده وکیلم، شما را به مهریه‌ی یک جلد کلام الله مجید. پنج شاخه کلم بروکلی [nb]عروس خانم وجترین هستند.[/nb]، دوهزار تا لایک، و، سه جلد رمان زرد به عقد دائمی جناب آقای سینا رییسی، مدیر اجرایی انجمن در بیاورم؟
با اجازه‌ی بزرگ‌ترها، بله.
[از خجالت سرخ می‌شود.]

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

از پست هاش معلومه رنگ چشمای روشن داره :-" مایل به سبز مثلا :-"

بعد اینکه به ظاهر ادبیش نگاه نکنید ، وقتی اعصاب نداره خیلی بد دهن میشه :D مثلا حتی مشاهده شده گفتن چه احساسی داری؟ بعد ج داده **ری :-"

#جدا بار اول که بالایی رو دیدم خودم باورم نشد :-"

با پوشیدن جوراب بعد استخر مشکل داره :D

از سوسک نمیترسه ولی با مارمولک مشکل داره :D

مو هاش به مدت مَدیدی چتری بوده :-" از دوران طفولیت :D

اصلا از حرفاش معلومه متولد پاییزه، خیلی هم خوب ، ولی زمستون بهتره :-" مثلا دی !

یا مثلا از آهنگ Human Nature مایکل جکسون خوشش میاد.

احتمالا دارای اصلیت آبادانی هستش :-" بسی هم دوست داره که میتونست محل تولدشو خودش انتخاب کنه.

یا خودش با نرم افزار های ادیت عکس آشنایی داره و میتونه ادیت کنه یا دوستی داره که میتونه اینکارارو بکنه :D (با توجه به عکس دسکتاپش احتمالا دوستی داره که اینکارارو براش بکنه)

لازم به گفتن نیست که آنشرلی با موهای قرمز و جودی ابُت رو دوست داشته.

بعد اینکه این روزا کی از عربی متنفر نیست ؟ :D

طرفدار نفت آبادان و رئاله، صد از پرستیژ مورینیو هم خوشش میاد .

بنظرش هدف وسیله رو توجیه نمیکنه،

از جاستین بیبر خوشش نمیاد :-" (کی میاد؟ )

بنظر خودش یه کم از نظر روانی مشکل داره.

به موبایل و لپتاپش وابستگی زیادی داره.

شاید باورتون نشه اما گویا بچه که بوده با توپ پلاستیکی دو لایه فوتبال بازی میکرده :D

یا مثلا میدونه این دیالوگ واسه کدوم فیلمیه، "من مقصر نبودم، فقط اشتباهی بودم آقای قاضی"

فک کنم از اوناست که با مجازات اعدام مشکل داره :-<

دستشویی رفتن گویا جزو سرگرمی هاش حساب میشه :-" البته اینا هم هستن:شب از یه بلندی همه شهر رو دیدن ، قدم زدن زير بارون ، گوش دادن به موسیقی، بیرون رفتن با دوستای

کینه ای هم میباشد بسی :rolleyes:

دوست داره گذشتشو تغییر بده.

اگه قرار باشه معروف باشه، ترجیح میده نویسنده معروفی باشه.

با تعطیلی 5 شنبه های مدارس مخالف بوده >:p

دین براش خیلی مهم نیست، بیشتر داشتن انسانیت و اینا مهمه براش.

بعد اینکه اگه خواستید هدیه بش بدید، پول بش بدید جای کادو ها :-"

وقتی میره کافی شاپ ، کیک شکلاتی و قهوه سفارش میده :-< :-باکلاس :-<

حجاب هم بنظرش باید در محدوده اخلاق آزاد بشه.

امنیت تو زندگیش براش اولویت داره.

از همون بچگی کتاب داستان میخونده :-< مثلا سیندرلا.

بعد از ایناس که میگه پرچم ایران نباید هیچ علامتی وسطش باشه، اما خب وقتی دین رسمیمون اسلامه، چه مشکلی داره الله وسطش باشه؟ :D

از تک نوازی ویالون و پیانو هم خوشش میاد.

بیشتر هوای بعد بارون رو دوست داره تا وقتی که بارون میاد.

مشکلت با کامران هومن چیه آخه ؟ :))

از فینگلیش نویسی بدش میاد.

با آهنگ الکی سیاوش قمیشی خاطره داره.

میگه از آدمای ساده و بی آلایش خوشش میاد، ولی بعیده درست باشه :-"

لازم به ذکره از شریفی نیا و فیلم اخراجی ها و معراجی ها و پایان نامه و ... بدش میاد :D

از رنگ ترکیب رنگ آبی و قرمز فک کنم خوشش میاد همینطور سفید و مشکی

کلا ماکارونی جات دوست داره :D مثلا لازانیا و پاستا و اینا..

از تیپ اسپورت خوشش میاد

از ساسی مانکن و lady gaga و eminem و رپر ها بدش میاد.

از اسمش راضیه ، فیلم های اصغر فرهادی رو دوست داره ، سالاد شیرازی رو نیز :D

آلوچه رو هم خیلی دوست داره :D

از سایت BBC اخبار رو پیگیری میکنه.

ابرو هات چشون بود مگه؟ :D

یه سری فیلم جالب هم از بچه گیاش داره در حال حافظ خوندن مثلا :-"

از 4 شنبه سوری هم بدش میاد، از این ملتی که میرن ترقه میندازن و این حرفا.

بعد اینکه بنظرش پیشگیری بهتر از درمانه، همونطور که میبینید قبل از گره خوردن هندزفریش، خودش گره زدتشون :D

------------------------------------

خواستم اینارو همرو مرتب کنم و دلیل و اینا بنویسم، اما زیاد بود آقا ، گفتم همین شکلی بهتره :-<

به نقل از ارغوان :
به پست‌ها هم اهتمام بورزید خب. >-: من خیلی هیجان داشتم که قرار ه به پست‌هام توجه شه و فاینالی قرار ه کسی به‌م توجه کنه >-: :-گربه‌ی شرک ""-:

همونطور که قبلا گفتم ، اگه نثر متن هات یه کم بیشتر به سمت عامیانه میل میکرد، ملت بیشتر میتونستن روش مانور بدن :-"

• شروع کننده موضوع

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

دوستان من؛
لطفا، بگید از کجا و چطور این اطلاعات و بدست آوردید. اگرهم پست گذاشتید ویرایش کنید بنویسید. :|

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خب سلام
در مورد این عکس حرف های زیادی هست که باید گفته بشه
http://s5.picofile.com/file/8140546118/Untitled.jpg
خب در مورد بک گراند باید بگم عکس که خودش گرفته تو احتمالا یزد یا اصفهان و بازم احتمالا تو یک هتل سنتی یا رستوران سنتی
اما در مورد ایکون ها مظنون وقت زیادی از خودش رو در سیمز 3 سپری میکنه و احتمالا خانوادش رو تا نوه نوه رسونده
کاربر بی حوصلست اما با نظمه
بی حوصله چون شات که از کامپیوترش گرفته رو هنوز تو پوشه اسکرین شات نذاشته اما با نظم چون پوشه ای به نام اسکرین شات داره <D=
از روی فری گیت پایین و پروفایل میشه فهمید یکی دیگر از تفریحات ایشان پین ترست است اما وایبر از وایبر مشخص است مظنون دوست های زیادی دارد اما در وایبر در گروه فعال جوکی نیست
مظنون به زبان علاقه خاصی داره اما چرا شاید می خواد به ایتالیا فرار کنه چرا کار سوق ؟؟؟چرا یک دوره بلند مدت نمیره ؟/چون باید زودتر فرار کنه :))
(از ایکون ایتالیان ورک شاپ)
کاربر لپ تاپ قوی داره چرا لپ تاپ چون با وای فای متصل شده چرا قوی؟؟چون وایبر و فری گیت و کروم و چند تا فایل دیگه رو باهم باز کرده راستی فایلا چیه ؟؟؟ نکنه مظنون می خوا فایل را برای ایتالیا بفرسته؟؟؟
http://s5.picofile.com/file/8140545992/IMG_0105_2_Copy.JPG
عکس بعد
مظنون به زیور الات سنتی علاقه داره شاید به صنایع دستی هم علاقه داره و می خواد اونا رو برای ایتالیا بفرسته :)) :)) :))
اون فایلا هم احتمالا عکس زیر خاکیایی که می خواد ببره ایتالیا
این عکسو رو پتو گرفته که اتفاقا اون پتو هم سنتی
http://s5.picofile.com/file/8140545534/IMG_0104_2_Copy.JPG
جنبه نظم مظنون اینجا مشخص تره همه چی مرتبه مظنون از اون دستا دانش اموزانی است که کل کتاب رو فسفری می کنه چون حداقل چهار تا ماژیک فسفری دیده میشه انگلیسی مظنون خیلی خوبه انگلیسی ها زیر خاکیا رو نخریدن و گرنه میرفت اونجا :P
از اونجا که کتاب تافل داره زوم کنید می بینید و البته قفسه سمت چپ بالاپر کتابای انگلیسیه
مظنون تا پایان دوره تحصیلیش خودکار گرفته دولت ابادی برای نوشتن کلیدر اینقدر خودکار مصرف نکرده
کاربر کتابای شاملو رو داره و شاملو هم گوش میده
مظنون فنجون و کوزه قدیمی هم داره که خیلی مشکوکه =))
http://s5.picofile.com/file/8140545150/IMG_0103_Copy.JPG
مظنون تسبیحم داره که تزئینیه کاربر پول زیادی داره اما خاکیه پولدار چون من 10 تومنی و پنج تومنی میبینم خاکی چون 10 تومنی و پنج تومنی رو زیر 1000 تومنی و سکه ها قایم کرده مظنون با مترو و تاکسی و وسایل نقلیه عمومی رفت و امد می کنه
مظنون خرت و پرت زیاد می خره چون خرده زیاد داره
اما مورد مشکوک اینجا ساعت 2 ظهره اما در عکس قبل ساعت 8 بود
ایا عکس ها رو در زمان های متفاتوت گرفته و به چه علت زمان ها تفاوت داره؟؟؟؟ایا ساعتش باتری نداره گمون نمی کنم پس چرا؟؟؟
مشکوکه
http://s5.picofile.com/file/8140544934/IMG_0101_2_Copy.JPG
مظنون به فنجون علاقه زیادی داره حداقل تو اتاقش 7 تا 8 لیوان دیده میشه که تزئینیه
وبازهم شاملو شاملو اینجا شاملو اونجا شاملو همه جا کتاب شاعر شبانه ها و عاشقانه ها ز شاملو
مظنون برای قلبه بر استرس ناشی از سرقت ائامس می خوره ادامس خرسی و به ادامس خرسی علاقه داره و البته به وال ای
اما بالای تختش تابلو اعلانات داره باز نظم نظم نظم (ویژگی اکثر سارقین حرفه ای) و البته شاملو شاملو شاملو چون شعرای شاملو رو هم به تابلو اعلانات زده و قایق به گل نشسته
هر چی فک کردم معنی اون فیله رو نفهمیدم اون چی میگه الان
http://s5.picofile.com/file/8140544368/Capture2.PNG
بعنی ما خیلی انگلیسی می فهمیم :)) :))
و باز شاملو X_X X_X
http://s5.picofile.com/file/8140544342/Capture1.PNG

بعد از موسیقی انگلیسی و لاتین ابی و چارتار و احمد شاملو ~X( ~X(

http://s5.picofile.com/file/8140544826/IMG_0099_2_Copy.PNG
در مورد عروسک عروسک قدیمی و کثیفه و فک نمی کنم ناز باشه شاید توش مواد جا ساز کرده ^-^ مظنون تاب سواری دوست داره

ادامه دارد......................

rdahl_kn

دایان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
شیراز
دانشگاه
University of Calgary

این طور که از عکس اول مشاهده می‌شه، آهنگ‌ها همه فاز نسبتن قدیمی و آروم دارن. مثلن شما جو ساتریانی نمی‎‌بینی این‌جا! فقط پیانوی ملایم می‌بینی. یا صدای بسیار ملیح اون خانوم فرانسویه تو بیفورها. پس مشخصه که مظنون (حالا همه می‌گن مظنون منم باید بگم؟) در دنیای پاریسی با آهنگ‌های کیوت زندگی می‌کنه. یا مثلن تو ترک‌ها داریم Asleep و استارز فل آن آلاباما لست نایت. می‌تونم با اطمینان بگم اگه بخوام بهش آهنگ معرفی کنم تو سبک جاز خواهد بود.

پوستر روی دیوار به وضوح داد می‌زنه "من عاشق مدرسه‌مم."

با توجه به خرت‌و‌پرت‌های آویزان از چراغ مطالعه و اون وال‌-ای بسیار خوشگل روی پاتختی، می‌فهمیم که به خرت‌و‌پرت‌های آویزان علاقه داره! پس یک هدیه‌ی مناسب برای ارغوان خرت‌و‌پرتیه که قابل آویزان شدن باشه. (یا ماگ)

اون عکسی از از کیف و محتویاتشه به ما می‌گه که شی ایز نات ا بک‌پک پرسن. و این که توی خیابون با خودش خرت‌و‌پرت اضافی نمی‌بره! امّا وجود پول خرد و کارت مترو و این بساطا نشون می‌ده اصلن سوسول نیست و در عمرش خیلی کم "کی منو می‌رسونه؟" رو به کار برده.

گوشواره نقش مهمی رو در زندگیش بازی می‌کنه و من حدس می‌زنم که گوشواره‌هایی که با موبو خریدن اون پایین سمت راستیاست که یکیش زرده یکیش سبز. نکته‌ی جالبی که تئوری "به خرت‌و‌پرت‌های آویزان علاقه دارد" من رو اثبات می‌کنه اینه که همه‌ی گوشواره‌ها آویزون‌شو هستن و گل‌گوش مشاهده نمی‌شه!

دسک‌تاپش خالی نیست، سطل‌آشغالش پره و فیلترشکن و وایبر بازه. این یعنی این لپ‌تاپ همیشه در حال استفاده‌‌ست.
بک‌گراندش شباهت زیادی به دوتا از گوشواره‌هاش داره. من نتیجه می‌گیرم اگه ببریمش توی خونه‌های قدیمی ایرانی، قسمت موردعلاقه‌ش شیشه‌های رنگی پنجره خواهند بود.

به نقل از ارغوان :
با اجازه‌ی بزرگ‌ترها، بله.
[از خجالت سرخ می‌شود.]

و از این و بقیه‌پست‌هاش می‌فهمیم دخترمون چقدر باجنبه و کوله. :-" مبارکت باشه، ایشالا خوشبخت شی.

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

اصلا علاقه زیادی به تکنولوژی و به روز بودن و هم چنین پول خرج کردن واسه این مسایل نداره. گوشیش قدیمیه. با توجه به علاقه وحشتناکش به موسیقی گوش کردن هدفونش هم قدیمیه. و از اونا که توی گوش راحت جا نمیشن. فکر میکنم هدفونیه که با گوشیش بوده (به نظر من یه هدیه مناسب میتونه یه هدفون خوب باشه!). دسکتاپ و کامپیوترش اصلا مرتب نیست. فقط خلوته. وگرنه چه دلیلی داره آیکنایی مثل adobe reader, KM player, intel HD graphics اون جلو باشه؟ حتی به نظرم ویندوز ۸.۱ رو همی کسی دیگه براش نصب کرده.
راست دسته. چون میز کنار تخت سمت راسته؛ اسپیکر سمت راست میز مطالعه است؛ خودکارا سمت راست دفترن و...
زیاد با اینکه شخصیت خیلی منظمیه موافق نیستم. حدس میزنم بیشتر از منظم بودن قانون‌منده.ببینید چه سخت گیرانه به نیم فاصله های پستاش و علایم نگارشی و ویرایشی توجه میکنه! ولی خب یه سری اشتباه ویرایشی هم دارن پستاش که احتمالا به دلیل اینه که قوانین رو نمیدونه
اصلا اهل زیاد پول خرج کردن و تجملات نیست. این از وسایلش و گوشیش و گوشواره ها و ساعت مچی و پولا و... مشخصه. ولی در زمینه‌ی کتاب و ادبیات دست و دلباز تره. به طوری که هرماه ۶تومن میده همشهری داستان میخره!

پ.ن: امکان بازجویی از مظنون وجود نداره؟ نمیشه ازش سوال بپرسیم؟

بعدا نوشت: خیلی تحت تاثیر رادیو چهرازیه! پستای اخیرش تو حرف بزن قشنگ آدمو یاد چهرازی میندازه. مخصوصا بیدارخوابی!

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از ارغوان :
بهت قول‌ می‌دم، از گفتن این پشیمون می‌شی، یو ها ها ها ها ها.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا