• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خندوانه

• شروع کننده موضوع

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
این برنامه هرشب از شبکه‌ی نسیم ساعت 11 اجرا می‌شه. با محوریت طنز. :د
مجریِ برنامه و کارگردان‌ش‌م رامبد جوان‌ه. به نظرتون در کل برنامه‌ی خوبی هست یا نه؟ :د

Parisand

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : خندوانه

ما راستش نسیم نداریم ، ولی دو سه بار خونه اینو اون دیدم ، عـــــــــالــــــیه ب نظرم :))
اون چند باری ک من دیدم تا ساعتها بعدش داشتم میخندیدم :))
ب قیافه ی مهموناش دقت کنین سوژن :)) رامبدم ک x:
شفیعی جم عم عالیه =))
فقط ی عده از بازیگراش لوسن ی کم !

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

دقت کنید که هدف این برنامه چیه
هدفش خندیدن و خالی کردن انرژیه.
الان اگه به تو بگن 25 ثانیه کرکر بخند چشکلی میشی :|
ولی اون دقیقا قسمت تخلیه انرژیشه
تو غرب دقیقا دارن این کارو میکنن تو رو با یه تاب از یه دره پرتت میکنن جیغ میکشی و انرژیت تخلیه میشه
اینم مشابهشه که رامبد جوان داره انجام میده کاراشم دقیقا آدمو یاد حرفای برایان تریسی و استیو جابز میندازه
اون دندونپزشکه که خلاقیت داشتو ازین حرفا خیلی باحال بود :))
رامبد خاست اون چیزه رو بفروشه دقیقا داشت از حرفای استیو جابز استفاده میکرد (من یچیزی دارم فوقالعادست، اصلا جدا از کارکرد خوشت نمیاد یه ....(اسم عجیب غریبی داشت) داشته باشی و ...)
یا مثلا شروع برنامه هاش سلام من رامبد جوان هستم :D
یا قسمتی که میپرسن حالتون چطوره همه داد میزنن عالی B-)
یا اون عملکردشون که رفتن زباله ها رو جمع کنن
نیمام که بیسته (;
من که خیلی حال میکنم باش
لوس بازیم نیست
مهموناشم خوب انتخاب میکنه

فک کنم بس باشه #S-:

من چطورم؟
عااااااااااالییییییییییییی :> :> :> :>

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظرم برنامه خیلی جالبیه. البته همچنان جای بهتر شدن داره. حداقلش اینه که متفاوته و مردم به خاطر کنجکاویم که شده شاید چند دقیقه کانال ماهواره رو عوض کنن و بشینن پاش!
به نظرم اگر صداوسیما به سمت اینجور کارای متفاوت بره خیلی موثر تر از پخش کردن سریال "مدیر کل" از شبکه تماشاس! :|

Blest Girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
هوش مصنوعی و رباتیک

خوبه بخندن، ولی واقعا واجبه قیافه هاشونم یه جوری کنن؟؟!!
به نقل از nils :
مخصوصا اون که اینجوریه همش --> :D یه مرده اییه نمیدونم دقت کردین یا نه!
و یکی ام که وقتی میخندید چشماش گرد میشد! اصن این بالایی با این که من گفتم رقابت داشتن تو عجیب شدن( خیلیم محترمانه).

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

من نمیدونم چند وخته این برنامه پخش میشه و خب تا تقریبا کمتر از دوماه پیش نسیم نداشتیم.
تقریبا یه ماهه که میبینمش مرتب.و یادمه یه مدت که خودم می مامان بابام میدیدم،مثل کسی که خجالت میکشه از شرایط موجود همش داشتم لوده بازیای جناب جوان رو توجیه میکردم.
ولی خیلی جالب بود واسم که فردا شب هیچ اعتراضی نبود که کانال رو عوض کن!این ینی اینکه راحت جای خودشو پیدا میکنه!
به نظرم نسبت به خیلی از برنامه های نسیم فوق العاده کار کرده و رسالتی که داره قابل تحسینه.تا حد زیادی هم موفق بوده و هست.
آیتمی که کمدین ها میان رو دوس دارم اغلب.قسمت هایی که نیما هیت.شعرای مسخرشون.نمایش عروسکی که خ خوبه واقعا.و اغلب مهموناشونم رو دوس داشتم تا الان.
و این قسمت که هر هفته میگه یه جمله بفرستین.در کل به نظرم واقعا لحظات شادی رو میسازه.

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

قسمتی که مهمون دعوت میکنه جذابه و بنظرم واقعن خوبه
اما اینکه هی به مردم میگن الکی بخندینو درک نمیکنم.جامعه داره به سمت افسردگی میره خب؟حالا اینکه دیر فهمیدن و دیر اقدام کردن برای حلش به کنار.رامبد جوان برای مثال اومده راه حل ارائه داده
اما نمیدونه این افسردگی باید ریشه یابی بشه و بعد اون عاملای اصلی که باعثش شده رو از بین ببرن.اینکه هی در میان میگن بخندین بخندین خب حالا طرف دو دقه الکی میخنده بعدش که یاد فقرش،بیماریش و مشکلاتش میفته دوباره برمیگرده به همون حالت ناراضی و نامناسبش
فکر میکنم یکی از شرطای لازم برای شاد بودن "راضی" بودن از زندگی و شرایطشه

+یه اتفاقی میفته فرداش یه عالمه!جک میاد تو وایبرو لاینو تلگراممون و همه مونم میشینیم میخونیم بش میخندیم.یکی از نشانه های مردمی که خوشحال نیستن،راضی نیستن و نمیدونن چیکار کنن که خوشحال و شاد باشن جک ساختنه.میبینید خدای جک ساختن شدیم و شورشو در آوردیم پس هر ماجرایی؟

++من خودم آدم شادی هستم و 24 ساعت شبانه روزم به چرتو پرت گفتنو خندیدن میگذره.الکی میخندم.آره.اما شاید 20 درصد از زندگیم راضی باشم و ترجیح میدم از نصف زندگیم راضی باشم و 20 درصد شاد باشم چون میدونم راضی بودنم شاد بودنم رو به دنبال میاره بیشتر ازین حرفا

در کل برنامش خویه.ضعف کارش همون بود که گفتم که انگار ناآگاهانس

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

ایده ی برنامه خوبه. چون شبکه های ما واقعا به یه برنامه ی طنز اینجوری نیاز داشتن. اینکه فهمیدن مردم ما بیشترشون غمگینن و این برنامه رو ساختن خوبه ولی واقعا رامبد جوان خیلی جاها خیـــلی مصنوعی میخنده :| این خنده های مصنوعیشم باعث میشه آدم احساس کنه برنامه کلا مصنوعیه.
ولی آهنگاش خوبن مخصوصا اون "خندوانه، خندوانه ..." :D

+ خب اینم در نظر داشته باشین که مردم اگه بشینن پای برنامه ای که افسردگی هاشونو ریشه یابی کنه، نمی خندن! و همچنین اینکه دو دیقه بخندی و بعد به افسرده بودنت ادامه بدی خیلی بهتره از اینکه همش افسرده باشی

lisolar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
دانشگاه
Loading...

ب نظرم رامبد ایده ی جالبی رو اجرا میکنه با محوریت خندیدن مردم...توجامعه ی فعلی ایران ک چند ساله ب سمت فرهنگ ماشینی غرب پیش رفته و حتی خندیدن ها هم مجازی شده وشاید شادترین لحظات خیلیا بین آدم های مجازی باشه این برنامه شدیدا نیازه.. اغلب مهمون هاشون خودشونن ن متظاهر ب چیزی ک نیستن مثل خانوم ویشکا آسایش
به نقل از sahere :
به نظرم نسبت به خیلی از برنامه های نسیم فوق العاده کار کرده و رسالتی که داره قابل تحسینه.تا حد زیادی هم موفق بوده و هست.
آهنگ های برنامه و وله ها بنظرم جالبن..و چیزی ک بیشتر از همه توجه منو جلب کرد مصاحبه با ملیت های مختلف مقیم لندن بود
درکل ب خاطر اشاعه ی فرهنگ خنده و شادبودن کارش تحسین برانگیزه

Reyhaneh Ranaei

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد

ب نظرم بعضی چیزاش(!)مسخرس مثلا همون برگه هایی ک از پاکت در میاره بعد مهموناشون باید جمله رو کامل کنن یا باید باهاش جمله بسازن
خب الان این کجاش باحاله؟؟ :|
یا اون جایی ک میگه ما خیلی باحالیم بعد همه میگن خیلی! الان این ینی چی؟مسخره..... :|
ولی من اون قسمتش ک رفته بودن لندن فیلمبرداری کرده بودن رو دوس داشتم چون تا ب حال مورد مشابهش رو تو تلویزیون ندیده بودم
ولی من ب شخصه اون آهنگش ک میگه :
بخند خندوانه
شیرین مث هندوانه گرم مث آش ...............
رو دوس دارم :D

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

حالا جدا از هرچی، یه سوالی که جدیدا داره از مهموناش میپرسه خیلی خوبه، و به نظرم هممون باید جواب بدیم بهش،
اینکه برا اینکه حتی دل یک نفر رو شاد کنیم، چیکار میکنیم؟ اینکه شما باعث شاد شدن دل حتی یک نفر هم بشین خیلی ارزشمنده.
و خداییش بعد مدت هاس که یه برنامه طنزی میبینم، که واقعا از ته دل میخندم! تلویزیون نداره رسما هیچی، مگه سریال دانلود کنین اونم
چقدر میتونین اخه..اخرین طنزی که من دیدم friends بوده، بعدش دیگه چیزی نبوده مگه بخوام مثلا د بیگ بنگ تئوری رو دانلود کنم، که خب یه عالمه هزینه نت هم دارم بدم..

fatemeh04

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

آخ من عاشق جناب خانم ٬ ینی کل برنامه یه طرف جناب خان یه طرف . فکر کنم یکم دیگه اسم و عکس اکانتمُ جناب خانی انتخاب کنم : دی

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

این تاپیک قبلا بودا من یادمه . ولی کلا خیلی خوبه و برای نشاط جامعه خیلی خوبه .
نشاااط جامعه به لحن جناب خان

samira1996

کاربر فعال
شهر
کرج

متفاوت ترین برنامه ایه که تو به عمرم دیدم
تنوع تو وله ها (همچین وله های شادو با اینجور ریتم آهنگا ندیده بودم تو تلویزیون خودمون)
تنوع تو مهمونای برنامه که اکثرشون بهترینای هر حرفن ،چه تو بازیگری و چه تو ورزش و سیاستو ...( مثله بعضی از برنامه ها نیست که مهمونای بیخود ک همش حوصله آدمو سر میبرن با حرفاشون دعوت کنن)
ریتم برنامه یه جوریه که هرچقدرم مهمون دعوت شده جدی باشه بالاخره یه کم شوخیو خنده تو فضای برنامه ایجاد میشه
و از همه مهمتر "حضور جناب خان" x:
فقط از نیما زیادی خوشم نمیاد،سعی میکنه با نمک باشه ولی زیاد نیس :|

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ی سرو گردن اربرنامه های دیگ بالاتره

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

برنامه جالبه اگه رامبد جوان خندشو درست کنه؛کمبود یه همچین برنامه هایی حس میشه وافعا.
این پانتومیماش خیلی ضایع اس؛مثلا یه بار بود "حساب جاری".بعد طرف یه برگه از تو کتش دراوورد بعد یکی از اون ور داد زد حساب جاری :)) خدایا. :))

ستاره

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
فیزیک

من جناب خانو خیلیی دوست دارم!!
این که از هر نوع آدمی هم برا مهموناشون استفاده میکنن هم خیلیی خوبه.

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

وای آره منم عاشق جناب خانم . جناب خان فرزندِ جناب جان : ))))
فقط ٬ این قسمت ِ فیلم بازی کردن و ادا در اوردنِ نیما یکم لوث نشده ؟ و ایضا لوس ؟ : دی اون قسمتش که مثلا با زن ِ اپلیکیشنیش رفته بود پیک نیک ٬ هِی نیگاش می کردم هِی می گفتم با خودم که خب الان باید بخندم ینی ؟ : دی

بالا