• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پشت کنکوریها

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد
پاسخ : پشت کنکوریها

به نقل از Fateme.RMA :
دوست من امسال داره دوباره میخونه. روحیه و انگیزش افتضاحه! :-< چیکار کنم براش؟!
خيلي توضيح ندادي!
اما من توي كتاب "كنكورت رو قورت بده" ميخوندم كه هر چندوقت يك بار بچه هايي كه براي كنكور مي خونن(نه صرفن پشت كنكوري ها) دچار حالت ياس و نااميدي ميشن كه توصيه ميكرد دو،سه روز به خودشون استراحت بدن و تفريح كنن و توي اين مدت درس نخونن.
من خودم شايد هر يك ماه و نيم اين مدلي مي شدم و اين كار رو مي كردم؛ روز دوم، سوم ديگه كم كم برمي گشتم به حالت اول ، هم انگيزه ام برمي گشت و هم يه ذره هم عذاب وجدان داشتم.

كسي كه مي مونه پشت كنكور اولش انگيزه ي قوي اي داره كه من فكر ميكنم قطعن دوست تو هم اين گونه بوده كه پشت كنكور وايساده و شايد الان دچار همون حالت ياس و نااميدي شده. البته مشكلات پشت كنكور موندن هم جاي خودش رو داره.

اين كه آدم به هدفش فكر كنه هم ميتونه كمك كنه.

BeepBeep

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan sanandaj
شهر
sanandaj
مدال المپیاد
D:

ميگم دوستان امسال وضعيتتون چطوره؟ ترازارو ميگم :D :D بنده افت كردم :D نميدونم چي كار كنم كه برسم به 7500؟

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

امسال سازمان سنجش تکمیل ظرفیت ترم بهمن نداره؟
یا برگذار شده من خبر نشدم؟؟ :(

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

فکر کنم تو زمینه ی پشت کنکوری بودن من پیشکسوتم :D
سال 91 کنکور تجربی دادم ( با اینکه دیپلم ریاضی داشتم) --------------- > تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم
سال 92 دوباره کنکور تجربی دادم و با اینکه رتبم تقریبا نصف سال قبل شد (تقریبا 3000 کشور) به خاطر کاهش ظرفیت دانشگاها مجبور شدم برم همون دانشگاهی که با رتبه ی سال قبلمم اونجا قبول میشدم .خلاصه تا وسطای ترم 3 (تا مهر 93) پزشکی خوندم ولی دیدم نمیتونم اونجا دووم بیارم ( به دلایل خیلی مختلف) . الانم حدودا 4 ماهه که دوباره شروع کردم به درس خوندن واسه کنکور 94...
ولی جدن امسال سخت تر از اون چیزیه که فکرش میکردم :( دیگه دارم خسسسسسسسسسسته میشم :((
خلاصه اینا رو گفتم که هم یکم غر زده باشم و هم یکم به پشت کنکوریا امید بدم که اوضاع بعضیا خیلی سخت تره B-)

rezvaneh.nasir

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

حذف

mohaddeseh ti

❄️mohi
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
اینستاگرام

به نقل از Fateme.RMA :
دوست من امسال داره دوباره میخونه. روحیه و انگیزش افتضاحه! :-< چیکار کنم براش؟!
[/quoteba he moshaver khob az alan bere jolo behtare

بالا