• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه های برتر کنکور - خانوم زهرا جلالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی
خب بله دیگه صندلی داغ ِترنج عزیز.رتبه ی 19 کنکور سراسری 93.رشته‌ی هنر. ایشون. :}
تبریک میگیم بهشون.سوال هاتون میتونین بپرسین و کمک بگیرین ازشون. :}

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397
پاسخ : صندلی داغ رتبه های برتر کنکور - خانوم زهرا جلالی

تولدتونو با رتبه کنکور با هم تبریک عرض میکنم

درمورد رشتتون بگید شاید مانوس نباشه هنرو باید چجوری کار کرد تا بالاها سیر کنیم؟

راه موفقیتتونو شرح بدید که بسگی به چی داشت؟

نقش والدین؟

نقش مدرسه؟

نقش سمپادیا؟

محیط منزل چجوری بود؟

از اینترنت چجوری استفاده میکردید کی؟ چه مدت؟

مدیریت زمانو چجوری باهاش کار میکردید؟

برنامه ریزی میکردید اصلا؟

به کدوم اعتقاد دارید؟ 1-‌تیزهوشی 2-سخت کوشی

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

@مُشک

تولدتونو با رتبه کنکور با هم تبریک عرض میکنم
مرسی ^^

درمورد رشتتون بگید شاید مانوس نباشه هنرو باید چجوری کار کرد تا بالاها سیر کنیم؟
کاش ریزتر بپرسید،ولی به طور کلی برای رشته هنر 2 نکته کلیدی هست علاقه و استعداد، و در درجه ی دوم تلاش (چه در سال کنکور چه در آینده و تو دانشگاه)، حالا در پیشدانشگاهی تلاش تو درس خوندن و درگیر حواشی نشدنه و بعدش توی تمرین و تمرین و بهتر کردن ِ توانایی ها.

راه موفقیتتونو شرح بدید که بسگی به چی داشت؟
توی سال کنکور مهم ترین محرک انگیزه ست، بعضیا دانشگاه براشون محرکه و خب خیلی مهم هم هست ولی برای من رشته م و علاقه م بهش باعث میشد که تلاش کنم و ناامید نشم و در اوج خستگی هم حداکثر توانم رو به کار بگیرم. و خب قطعا برام مهم بود که رشته مورد علاقه مو تو هرجایی نخونم. من همیشه به همه میگم اگه رشته ام ریاضی بود الان رتبه م 4 رقمی بود چون هیچ علاقه ای به درسها نداشتم.

نقش والدین؟
سعیشونو در حد توان کردن که استرس نداشته باشم چون من بزرگترین نقطه ضعفم استرس بود.

نقش مدرسه؟
اگه منظور از مدرسه فرزانگانه، کارگاه ها و کلاس های فوق برنامه از راهنمایی تا دبیرستان به من اجازه داد که در مورد همه ی رشته ها اطلاعات کسب کنم و خیلی چیزا رو امتحان کنم(تو مشخصاتم هست) و مطمئن شم که هنز رشته ی مورد علاقه مه.(و مطمئن شم که باید پیشدانشگاهی ازش برم بیرون!) شاید تو یه مدرسه دیگه حتی بهش فکر هم نمیکردم که آپشن های زیادی هست و شاید هم خیلی دیرتر بهش میرسیدم.

نقش سمپادیا؟
نقش خاصی واسه من نداشت:د از حرف بزن ولی تشکر میکنم که فشارهای روانی رو توش خالی کردیم و میکنیم:د

محیط منزل چجوری بود؟
مثل همیشه. به جز هفته آخر که همه به طرز غیرقابل تصوری مهربون و فرشته وار بودن:-" کلا از الان بگم محیط خونواده تون هرچی هست سال پیش هم همون خواهد ماند :-"

از اینترنت چجوری استفاده میکردید کی؟ چه مدت؟
هرروز معمولا سر میزدم به جز یه سری برهه ها که یهو خیلی سنگین میشد یکی دو روز شاید پای لپ تاپ نمیومدم. کلا من طرفدار دی اکتیو کردن یا مودم قایم کردن نیستم و به هیچ وجه توصیه نمیکنم چون تجربه بهم ثابت کرده که اگه نت نری میشینی یه جور دیگه وقت تلف میکنی حتی اگه راه رفتن تو خونه باشه! یعنی خودت باید به این کنترل برسی که وقتی میدونی چقد کار داری بعد یک ربع خاموش کنی و بری دنبال کارت. به شخصه تمرکزم سرکلاسا خیلی زیاد بود و مغزم واقعا احتیاج به چنین تفریحی رو داشت.

مدیریت زمانو چجوری باهاش کار میکردید؟
منظور سر آزموناست؟ من تا آخرین لحظه ها با این مشکل داشتم. عربی و ادبیاتم به خاطر کمبود وقت همیشه لطمه میخورد و تو کنکور هم خورد و علتش بیشتر استرس بود. تو خونه یا سنجش که اصلا واسم مهم نبود هیچ وقت وقت کم نمی اوردم. درحالی که کنکور تو ادبیات کللی نزده داشتم.
این چیزیه که واسه هرکس فرق داره، آزمون های آزمایشی بهترین فرصته برای امتحان کردن. این که از درس ِ خاصی شروع کنیم، به ترتیب بزنیم تو هر درس اول چیو بزنیم و ... . بعد 2-3 تا آزمون آدم کامل دستش میاد که کدوم روش کمترین لطمه و ریسک رو داره.

برنامه ریزی میکردید اصلا؟
قطعا! امسال تنها سال تو عمر تحصیلی من بود که برنامه ریزی برام حیاتی بود و برعکس قبل اگه یه وقت نداشتم دیوانه میشدم! نیمه اول سال مشاورم دقیق واسه هر روزم برنامه مینوشت مثلا روز های فرد 30 دقیقه عربی روزی های زوج 45 دقیقه ادبیات و ... و بعد مدتی صرفا درس هارو تو روز های مختلف مینوشت و خودم زمانشونو تصمیم میگرفتم یا کلی تر. (بماند که خیلی وقتا -حدااقل- یکی از درسای روز رو نمیرسیدم بخونم و استرسش هم همانا) خلاصه به مرور دستم اومد چی به چیه ولی تو هنر به دلیل حجم ِ له کننده مشاور حیاتیه.

به کدوم اعتقاد دارید؟ 1-‌تیزهوشی 2-سخت کوشی
ترکیبی از هردو. ولی قطعا اولی به تنهایی به درد ِ هیچی نمیخوره و طرف به هیچجا نمیرسه. درواقع وزنه ی سنگین سخت کوشیه و البته توانایی. مثلا کسی که حفظیاتش خیلی خوبه و با یه بار خوندن کلی چیز یادشه قطعا تو رقابت کنکور و دروس حفظی کلی پله جلوتره.

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

یک چیزی بگم، اگه کسی در مورد دروس اختصاصی کنکور هنر سوالی داشت الان بهترین فرصته، در حالت عادی به شخصه اصلا حال توضیح ندارم ( :D) ولی این تاپیک بهانه خوبیه.
باشد که بپرسید سوالاتون رو در این مورد در صورت تمایل :-"

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

سلام ;;)
تبریک میگم ، هم رتبه تونو هم تولدتونو ;;)

درسای اختصاصی هنرو میشه بدون معلم خوند آیا؟!
(البته واسه امسال نمیخوام هنر بدم، فعلا تو یکیش موندیم :D )
سوالای اختصاصی کنکور زیادی حفظی نیستن؟

به نظر خودتون مهمترین عامل موفقیتتون چی بوده؟

fatima.hadadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فلسفه

سلام ;;)
تبریک میگم P:> ایشالا موفقیت های بعدیتونو ببینیم ;;)
- نظرتون راجع به نقاشی ایرانی؟
- برای منابع آزاد چه کتابهایی رو معرفی میکنین؟
- استعداد چقدر سهیمه در موفقیت در رشته هنر؟ یه نفر با استعداد متوسط چقدر جای پیشرفت داره؟
- رشته دانشگاهتون؟( اگر مایلین بگین)

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس

سلام تبریک میگم به خاطر رتبه عالیت! :)

تولدت هم مبارک !:* ;;)

من اطلاعات خاصی در مورد رشته هنر ندارم بنابراین اگه میشه دروس اختصاصی و عمومیشو بگو ی توضیح کوچولوهم را جبه شون بده. ;;)

درس مورد علاقه ات چیه و چرا ؟

تو دانشگاه قصد داری چه رشته ای بخونی ؟

به موسیقی علاقه داری؟ ;;)

چه سبکی ؟

نقاش مورد علاقه ؟ ;;)

رمز موفقتت چی بوده به نظر خودت؟

mr wayne

کاربر
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Auschwitz
سال فارغ التحصیلی
94

سلام خیلی تبریک میگم بهتون، از کی جدی خوندن رو شروع کردین؟
این درسته که بازار کار رشته های هنری کاملا به خود آدم بستگی داره؟
میدیا چقدر تاثیر داره تو موفقیت؟
کنکور عملی چطوریه یعنی داوری ای که صورت میگیره به حقه مسلما؟ :-"
مهم ترین عامل موفقیتتون چی بوده؟
خیلی ممنون

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از SPECTRE :
سلام ;;)
تبریک میگم ، هم رتبه تونو هم تولدتونو ;;)

درسای اختصاصی هنرو میشه بدون معلم خوند آیا؟!
(البته واسه امسال نمیخوام هنر بدم، فعلا تو یکیش موندیم :D )
سوالای اختصاصی کنکور زیادی حفظی نیستن؟

به نظر خودتون مهمترین عامل موفقیتتون چی بوده؟
سلام؛؛) مرسی ^^

بستگی داره، تاریخ هنر که اکثر سوالات "درک عمومی هنر"ـه 90 درصد حفظیه و 10 درصد قدرت تحلیل تستا، و امسال بهم ثابت شد که قدرت تحلیل به تنهایی خیلی کم جواب میده ولی همراه دانش زیاد به طرز خفنی جواب میده. با این وجود بیشتر سوالای درک فرادانشی ان و باز معلمی که مطالب خارجی رو جمع و جور کنه لازمه.

چیزی مثل موسیقی و خلاقیت تصویری و نمایش هم معلم احتیاج داره تو تصویری بهت آموزش سواد بصری میدن که آدم تو کتاب ِ تنها بیشتر طول میکشه به دست بیارتش و اگه هم بتونه تیپ تستای تصویری بدون معلمی که راهنمایی کنه سخت خواهد بود.

موسیقی برای کسی که ساز نزده راحت نیست، مثل فیزیک میمونه، کلی مبحث هست، مسئله باید حل کرد که میشه بدون معلم هم سردراورد ولی سخت تر.چون تو باید هم چیزای پایه رو یاد بگیری و هم خودتو آماده کنی که تستایی که هیچی ایده ای نداری رو تو آزمون بزنی یعنی سوال ها فراتر از درسنامه میاد اکثرا. یه بخش زیادی از موسیقی هم حفظیه شامل تاریخ موسیقی و سازشناسی که خب معلم نمیخواد.

نمایش نکته ش اینه که پرت ترین و چرتترین درس کنکور هنره. سوالها در حد فوق لیسانس و دکتری است با پیچیدگی های لفظی. کلا یه عده مریض طراح سوال نمایشن و میرن از تو کتاب های مرجع سوال طرح میکنن و ازونجایی که آدم نمیتونه کتاب بردول بخونه داشتن یه معلم که مطالبو جمع و جور کنه حیاتیه.

خواص مواد کاملا حفظی و کتابش کافبه. ریاضی ِ هنر هم یه چیزی تو مایه های ریاضی ورودی تیزهوشانه، مخلوط هوش و مسئله های تناسب و...و یه ذره فیزیک. ولی ترسیم فنی یه سری مباحث مفهومی داره که تنهایی باز یا جامیمونه یا سخت میشه.

-

سوالای کنکور هنر بیسشون کاملا حفظیه و به لطف سنجش نامحدود. من تا هفته آخر نه تاریخ هنرم تموم شده بود نه موسیقیم نه خواصم نه نمایش که این استرس آورترین نکته کنکور هنره که تو کنکورای دیگه نیست. کتاب های خود آموزش پرورش اصلا کم نیستن و بود کتابی که من 4 بار خوندم حداقل و باز تستشو سر جلسه نزدم. خیلی خیلی زیاده. و بله حفظی. تو درسی مثل تصویری ولی حفظی خیلی کم میاد و امسال فقط 2-3 تا سوالش از 20 تا از منابعی بود که خونده بودیم.

-

قبل هم گفتم قطعا علاقه! با این حجم ِ بسیار زیاد اگه علاقه واسه خوندنشون نباشه همون اول جمع میکنی میری اصن :-"

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از خواب گرد :
سلام ;;)
تبریک میگم P:> ایشالا موفقیت های بعدیتونو ببینیم ;;)
- نظرتون راجع به نقاشی ایرانی؟
- برای منابع آزاد چه کتابهایی رو معرفی میکنین؟
- استعداد چقدر سهیمه در موفقیت در رشته هنر؟ یه نفر با استعداد متوسط چقدر جای پیشرفت داره؟
- رشته دانشگاهتون؟( اگر مایلین بگین)
سلام خیلی ممنون ؛؛)

-من امسال با نگارگری آشنا شدم و تازه به شگفتیش پی بردم. نقاشایی مثل ماتیس ترکیب بندی نگارگری ایرانی رو مطالعه کردن. بعضی از آثار واقعا شاهکاره و حیفه که تو مملکت خودمون انقد کم بهش پرداخته میشه.

-منابع آزاد که اسمش معلومه آزاد- :د ولی مثلا یکی از کتاب های خیلی مهم دایره المعارف هنر از رویین پاکبازه منتها نه این که بشینی از اول بخونی بلکه نقاش ها و مباحثی که اومده تو کتاب درسیا رو ازش پیدا کنی و خوب بخونی. منابع آزاد هنر کتاب های مرجع ِ400 صفحه ای ان و یه معلم باید جاهای خاصش رو بهت بگه وگرنه خودت اصلا وقت نمیکنی بخونی. توی درک عمومی هنر که شامل تاریخ هنر - عکاسی - خوشنویسی - صنایع دستی عه کتاب درسیا باید خوب خونده شن. "خوووب". بعد اگه طراح سوال کرم نداشت میشه تستو زد.نه مثل پارسال که یه سوال صنایع دستی از گوگل طرح شده بود. قضیه اینه که خود کتابای آموزش پرورش یه خروارن. بعدش که خوب اینا رو خوندی تازه باید اطلاعات خارجی رو رو اینا بریزی. و معمولا "خوب" خونده شدنشون فقط از پس رتبه 1 تا 5 بر میاد :-"
توجه داشته باشید که دروس هنر رو واسه 100 زدن نمیری سر جلسه، بالاترین درصد درک بین 50 تا 60 عه. یعنی کسی که 60 اینا زده ترازش میشه 13-14 هزار. چون تو بازم هرچی بخونی میره از کتاب ِ ایکس سوال طرح میکنه که ترجمه نشده هنوز، یا اینکه سوالای کتاب هم انقد میپیچونه و اطلاعات خارجی قاطیش میکنه که اونم اصلا سوال ساده ای نخواهد بود.

-استعداد خیلی مهم هست، چون تو هنر تو باید نوآوری داشته باشی تا از بقیه جدا شی و موفق شی. بستگی به جاه طلبیه آدم هم داره. ولی کسی که بخواد از طریق هنر پول خوب در بیاره باید استعداد و البته تلاش بسیارزیاد داشته باشه.

-گرافیک ایشالا:د

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از p@RaNdeh :
سلام تبریک میگم به خاطر رتبه عالیت! :)

تولدت هم مبارک !:* ;;)

1.من اطلاعات خاصی در مورد رشته هنر ندارم بنابراین اگه میشه دروس اختصاصی و عمومیشو بگو ی توضیح کوچولوهم را جبه شون بده. ;;)

2.درس مورد علاقه ات چیه و چرا ؟

3.تو دانشگاه قصد داری چه رشته ای بخونی ؟

4.به موسیقی علاقه داری؟ ;;)

5.چه سبکی ؟

6.نقاش مورد علاقه ؟ ;;)

7.رمز موفقتت چی بوده به نظر خودت؟

سلام مرسی خیلی ^^

1. سرفصلای کنکور هنر:
زبان و ادبيات فارسي
زبان عربي
فرهنگ و معارف اسلامي
زبان خارجي
اختصاصی:
درک عمومي هنر
درک عمومي رياضي - فيزيک
ترسيم فني
خلاقيت تصويري و تجسمي
خلاقيت نمايشي
خلاقيت موسيقي
خواص مواد -> راجع بقیه تو پستای قبلی گفتم، در مورد خواص مواد، یه سری سرفصل داره از چوب و فلز بگیر تا سیمان و چسب و رنگرزی و همش پر نکته های حفظی. مثلا تست میاد کدام چوب نیمه سنگینه و تو باید گزینه کاج دریایی و لاریکس و بزنی، یه سری سوالاتشم خواص مواد سنتیه و به صنایع دستی مربوط میشه، مثلا تو چاپ قلمکار چه اتفاقی میفته و ... .

2.تصویری که خب به عنوان کسی که میخواد گرافیک بخونه بدیهیه :د و از خلاقیت نمایشی بخش های تکنیکی سینما مثل تدوین و فیلمبرداریو دوست داشتم خیلی و از تئاتر یکی تئاتر یونان و همینطور تئاتر قرن 20 و تئاتر شرق(چین و ژاپن و هنذ). تاریخ هنر هم دوست دارم در حالت عادی ولی از حفظ کردن ِ اولین ها بیزارم و ترجیه میدم واسه فان بخونمش :د

3.گرافیک
4 و 5. خیلی زیاد. معمولا آهنگ مورد علاقه دارم تا سبک یعنی هرچی خوشم بیاد گوش میدم ولی بینشون هارد راک و متال و کلا آهنگای تند و تیز نیست و دور و ب indie رو ترجیه میدم:د

6. نمیشه گفت، اینم مثل موسیقیه ولی خیلیا هستن، ادگار دگا، رنوار، مانه، مونه و کلا امپرسیونیست ها :د،نقاشی های مرکبی رامبراند،کلیمت،نقاشی خطی های شیله و ... .
7. علاااااقه :-"

fatima.hadadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فلسفه

خیلی خیلی ممنونم بابت جواب سوالام!
چند تا سوال دیگه داشتم :-[ :-" :
- به نظرتون رشته نگارگری رو بهتره چطور ادامه داد؟ دانشگاه یا آزاد؟ از نظر اساتید و وضع آموزش
- نظرتون راجع به سبک استاد فرشچیان؟
- یکی از رویاهاتون؟
-دست خطتون چطوره؟ :-"
- چه گلی رو بیشتر از همه دوست دارین؟
- تا حالا اتفاقی یراتون افتاده که مسیر زندگیتون دگرگون بشه؟
- بهترین صفتتون؟

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از Nf-Uchiha :
1.سلام خیلی تبریک میگم بهتون، از کی جدی خوندن رو شروع کردین؟
2.این درسته که بازار کار رشته های هنری کاملا به خود آدم بستگی داره؟
3.میدیا چقدر تاثیر داره تو موفقیت؟
4.کنکور عملی چطوریه یعنی داوری ای که صورت میگیره به حقه مسلما؟ :-"
5.مهم ترین عامل موفقیتتون چی بوده؟
خیلی ممنون
1.سلام خیلی ممنون:د
از همون اول. یعنی مرداد-شهریور، منتها قضیه توانایی هست، مثلا تو دی مریض شدم یه هفته و بعدش حجم کارا بیشتر از قبل شد و خب بازدهی هممون پایین اومده بود. یا از همون اول ساعت مطالعه مو زیاد نکردم چون "نمیتونستم" ولی اینطور نبود که وقت تلف کنم. یا میخوندم یا اگه نمیخوندم دلیل خوبی واسه خودم داشتم.

2.دقیقا. یه سری میرن دانشگاه و ول میکنن و نمره های لب مرزی میگیرن. البته نمیگم دانشگاه چیز خفنیه منظورم اهمیت ندادنه. باید از همون اول علاوه بر دانشگاه تو چیزی که میخوای مطالعه جدا و تمرین داشته باشی تا یه پورتفولیوی خوب آماده کنی و بعضا قبل از تموم کردن درس وارد بازار کار بشی. میتونی هم آهسته و پیوسته بری تا بقیه ازت جلو بزنن.

3.خیلی زیاد. بودن تو یه مجموعه ای که درست کار میکنه قطعا به نفع اعضا هست.

4. تو رشته های طراحی صنعتی و گرافیک و نقاشی، کار بچه ها رو بدون دونستن اسم طرف یا رتبه ش نمره میدن که خب نتیجه به حق داره. تو تئاتر و موسیقی هم که حضوریه و به خودت بستگی داره. مجسمه سازی هست که خیلی بی برنامه تشکیل میشه امتحاناش و من خیلی در جریان نیستم.

5.برای شونصدمین بار :-" علاقه :د

خواهشمندم

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از خواب گرد :
خیلی خیلی ممنونم بابت جواب سوالام!
چند تا سوال دیگه داشتم :-[ :-" :
- به نظرتون رشته نگارگری رو بهتره چطور ادامه داد؟ دانشگاه یا آزاد؟ از نظر اساتید و وضع آموزش
- نظرتون راجع به سبک استاد فرشچیان؟
- یکی از رویاهاتون؟
-دست خطتون چطوره؟ :-"
- چه گلی رو بیشتر از همه دوست دارین؟
- تا حالا اتفاقی یراتون افتاده که مسیر زندگیتون دگرگون بشه؟
- بهترین صفتتون؟
خواهش میکنم، باعث خوشحالیه ^^

-راستش من راجع به نگارگری دانشگاه چیزی نمیدونم، کلا خروجی زیادی نمیبینیم دور و بر که به علت استقبال کم هم هست، نگارگری الان به شکل "مدرن" ش هست که دیگه اون اصالتشو از دست داده ولی خب شاید هم تو دانشگاه خوب باشه من در جریان نیستم :د

-فرشچیان تنها کسیه که تو نگارگری مدرن کاراش خوبه و مثل بقیه تهوع آور نیست، تا پارسال من فرشچیان رو خیلی دوست داشتم ولی امسال که با مکاتب نگارگری آشنا شدم، بعد دیدن کارای مکتب هرات و تبریز و کارای کمال الدین بهزاد دیگه از چشمم افتاد. خیلی شاهکار بوده نگارگری قدیمی به نسبت چیزی که الان میبینیم.

-من رویاهام بیشماره :د یکیش که به بحثمون مربوطه اپلای هست :-"

- دست خطم قبلا تحریری بود -منظور از قبلا پنجم دبستانه:د- الان با فانتزی مخلوط شده و شلم شوربا :د

-همه ی گلا قشنگن :د جدیدا به آفتاب گردون علاقمند شدم.:د

-مسیر زندگی نه، ولی دگرگون شدن آره.

-دیدن نیمه پر لیوان.

• شروع کننده موضوع

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

× از اول میخواستی کنکور هنر بدی یعنی توی ذهنت بود یا اینکه یه دفعه‌ای شد؟ :د
× به نظرت میشه هم واسه کنکور هنر خوند هم یه چیز دیگه؟ :د
همین فعلا! :}

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

درصدا آقا درصدا

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از شـب بو :
× از اول میخواستی کنکور هنر بدی یعنی توی ذهنت بود یا اینکه یه دفعه‌ای شد؟ :د
× به نظرت میشه هم واسه کنکور هنر خوند هم یه چیز دیگه؟ :د
همین فعلا! :}
تا اول دبیرستان یه هفته درمیون یا میگفتم هنر یا نجوم -دقیقا یه هفته درمیون:))- بعد رفتم المپیاد نجوم و بعد یه مدت فهمیدم که من نجوم آماتوری دوست دارم نه بیشتر و المپیادو ول کردم و وسطای اول دبیرستان مطمئن شدم که هنر میخوام. ولی به دلیل مزخرف بودن هنرستان و تجربه ی اطراف تصمیم گرفتم تا سوم ریاضی بخونم بعد برم هنر.

بستگی داره چه رتبه ای مد نظر باشه. اگه بخوای شهر تهران باشی باید فقط هنر بخونی و رتبه زیر صد اگه نه با رتبه 400-500 هم میشه شهرستان قبول شد. توجه کنید کنکور هنر نامحدوده، من با یه سال تمرکز باز هم تموم نکردم منابعو.

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از SaranaZ :
درصدا آقا درصدا

49/4 زبان و ادبيات فارسي -> 10-11 تا نزده داشتم :-" :-سرعت بسیار بالا
66/7 زبان عربي
64/0 فرهنگ و معارف اسلامي
100/0 زبان خارجي

27/8 درک عمومي هنر -> 20 درصد پایین تر از چیزی که حساب کردم واسم اومد و همین رتبه مو کشید پایین
35/6 درک عمومي رياضي - فيزيک
41/7 ترسيم فني
70/0 خلاقيت تصويري و تجسمي
40/0 خلاقيت نمايشي
33/4 خلاقيت موسيقي
31/7 خواص مواد

امیدوارم معنی میانگین پایین و منابع آزاد رو از درصدای اختصاصی متوجه بشید :د

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

سلام :د
اول که تبریک و این صحبتا :D

اینطوری که بنظر میاد استقبال از هنر و کنکور هنر بین بچه های مدرسه تون زیاده،دلیل خاصی داره آیا؟ :D

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

سلام زهرا ؛؛)
تبریک و اینارو قبلا گفتم بت، ولی بازم میگم. اول به خاطر تلاش زیادت، دوم به خاطر رتبه ی فوق العاده ت. 8^
سوالم اینه که منابع آزاد برای "کنکور" یه مقدار ناامید کننده س. ینی مثلا هرچی م بخونی باز از چیزی سوال میدن که شاید یه بار تو منابعی که خوندی اسمش برده نشده باشه. این موضوع با توجه به اینکه میگفتی ضعفت استرس بود خیلی اذیتت نمیکرد؟ چطور منابع و انتخاب میکردی؟!
بعد خوب مطمعنا کتاب تست و اینام زیاد نیست واسه رشته تون. منابع شم که خیلی گسترده س! چطور باید واسه کنکور هنر مطالعه کرد واقعا تو این شرایط؟!
تو خیلی راجب اپلای حرف میزنی. چرا اینقد دوست داری اپلای کنی؟ البته به نظرم طبیعی ه، ولی خوب دوست دارم بدونم تو هدفت از رفتن چیه. ؛؛)
چرا گرافیک؟ چطور میشه یه دختر دبیرستانی فرزانگان یک تهران و به شوق گرافیک ول کنه؟
به نظرت جو دانشگاه های هنر ایران چطوره؟ چیا شنیدی؟ خصوصا تهران. جو اونجا به نظرت شوق کسی مثل تورو که عاشق هنری و ارضا میکنه؟
بازم میام اگه شد ؛؛)
فلن ;;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا