• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه های برتر کنکور خانوم روژین داریوش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : صندلی داغ رتبه های برتر کنکور خانوم روژین داریوش.

به نقل از Mohammadreza128 :
تبریک عرض میکنم :D

ممنونم. :D

به نقل از zahra20 :
سلام روژین جون !!! :D
شما گفتی من تابستونی ک میخواستم سوم برم درس خاصی مطالعه نکردم جز 6-7 فصل اول زیست خوب برای من یکی سوال پیش اومد تو سال سوم و پیش شما ک مطالعه ی زیادی نداشتی برات مشکل ایجاد نکرد از لحاظ زمان اینا؟؟؟ :-? :-? :-?خوب بلاخره شما یه تابستونو تقربیا انگار گذاشته بودین کنار هــــــــــــــــــــا :rolleyes: :rolleyes:
احیانا اون اخرا این شکلی نشده بودی ~X( ~X(

نه مشکلی ایجاد نشد. :-"
مهم نبود خیلی برام، صرفا در حد رفع حاجت درس می‌خوندم من :-" زیست رو شاید یه کم بیشتر فقط.
ولی شما که وقت دارید الان بخونید خب، چون نهاییا هم برای شما مهمتر از ماست. ولی منظورم اینه که تابستون قبل سوم درس نخونی همچین فاجعه ای هم رخ نمیده‌ :-"" :-بدآموزی

به نقل از fateme!!! :
سلام تبریک میگم گرچه خیلی دیره !!! /m\
شما سال سوم برای امتحان نهایی بیشتر تلاش میکردین یا برای کنکور خوب اخه روش ها باهم متفاوته؟ :-? #-o :-? :-/

تا قبل عید واسه نهایی کار خاصی نمی‌کردم. واسه امتحانا و اینا می‌خوندم فقط، معلمامون بعضی وقتا مجبورمون می‌کردن مث نهایی بخونیم و کتاب رو حفظ کنیم مثلا. اما کار اضافه می‌خواستم بکنم تست می‌زدم، بیشتر زیست اونم، نه بقیه درسا. فروردین و اردیبهشت به بعد دیگه بیشتر تشریحی خوندم و نمونه سوال حل کردم.

به نقل از خوشحال :
سلام.تبریک.تاثیر نهایی امسال چقدر بود؟حتما تو پستای قبلی گفتین.درس خوندنو از روزی چند ساعت شروع کردین؟
چقدر میومدین تو نت؟چقدر میخوابیدین؟سوم که قلمچی میدادین درسم میخوندین براش؟!

25 درصد برای کسایی که تغییر رشته ای نبودن.
روزای تعطیل از 6-7 ساعت شروع کردم آخرای تابستون 8 می‌خوندم.
نت هم با گوشیم میومدم آخر شبا یه چرخی می‌زدم. حدود نیم ساعت.
واسه قلمچی هم اِی !
مداوم و پیوسته نه. بعضی آزموناش رو جوگیر می‌شدم می‌خوندم :-"

☺☺☺☺☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم

تبریک میگم (;

×ساراناز : دوستان لطفا تبریکاتون رو پیام خصوصی بفرستید : ).

alirezah_1377

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دستغیب ١ شیراز

سلام
برنامه ربزي كه ميخام كنم اگه شب قبل مشخص كنم فردا چي بخونم بهتره يا اول هفته برا كل هفته مشخص كنم؟
شما سال دوم كلاس درسي خارج از مدرسه ميرفتين ؟(ميترسم نرفتم عقب باشم)
كلا اعتقادي به كلاس دارين؟

@sanjab@

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام
تبریک میگم ;;) P:>
اعتیاد به اینترنت یا تلویزیون و اینا نداشتی؟ اگه داشتی کلن گذاشتی کنار؟ :-??
گوشی رو چیکار کردی؟
ساعت درست توی سال تحصیلی پیش دانشگاهی و بعد از عید چقد بود؟
ار پستات مشخصه که واقعن پشتکارت خیلی خوبه ولی سوالی که برا من پیش اومد اگه مثلن تو سال تحصیلی یه روز حوصله درس خوندن نداشتی [-( سعی میکردی حتمن بخونی یا میذاشتی کنار میرفتی تفریح؟؟ #-o :-?
ممنون >:D<

fateme!!!

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 همدان
شهر
همدان

سلام شما تو سال پیش اون اخرا خسته نمیشدین مثلا بخواین تفریح برین برای خودتون شاد باشین یا اینکه فقط خودتون رو تو اتاق حبس کرده بودین و فقط درس میخوندیـــــــــــــــــــن؟! {-8

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

روژین 8-> منو یادته که؟ :-"

به نظرت من که قراره از مهر برم تازه مدرسه، شاید طلا شم و سهمیه نداشته باشم، نهاییامم بالای ۱۹ نیس، امیدی برای پزشکی سه تا دانشگاه تهران قبول شدن دارم؟ :)) اگه هست چگونه؟ :D

الهام1375

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی میخوندم.
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

رابطه ات با زرد کانون چطور بود؟به نظرت تو تابستون بزنيمش؟
:D

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از inspiré :
چرت ترین چیزی که تو عمرم دیدم.بنظرم هیچ کس نمیتونه به این خوبی کتاباشو بفروشه.حیف نیس تستای کنکور رو بیخودی بخاطر صرفا تراز هدر بدیم؟

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

بچه ها اینجا که تاپیک مشاوره تحصیلی نیست،صندلی داغ ِروژین ه صرفا. :D میاد پاسخ میده. :}

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از alirezah_1377 :
سلام
برنامه ربزي كه ميخام كنم اگه شب قبل مشخص كنم فردا چي بخونم بهتره يا اول هفته برا كل هفته مشخص كنم؟
شما سال دوم كلاس درسي خارج از مدرسه ميرفتين ؟(ميترسم نرفتم عقب باشم)
كلا اعتقادي به كلاس دارين؟

کلیتش رو اول هفته مشخص کنید، جزییاتش رو (که از کجا چند تا تست بزنید و چقدر بخونید و اینا) همون روز یا شب قبلش مثلا.
سال دوم کلاسای مدرسه هم به زور می‌رفتم بابا! :))
اعتقاد چندانی هم به کلاس هم ندارم، مگر موارد خاص، مثلا اینکه تو مدرسه کلا کلاس یه درس برگزار نشه، یا خیلی ضعیف باشی تو یه درس و این مسائل.

به نقل از @sanjab@ :
سلام
تبریک میگم ;;) P:>
اعتیاد به اینترنت یا تلویزیون و اینا نداشتی؟ اگه داشتی کلن گذاشتی کنار؟ :-??
گوشی رو چیکار کردی؟
ساعت درست توی سال تحصیلی پیش دانشگاهی و بعد از عید چقد بود؟
ار پستات مشخصه که واقعن پشتکارت خیلی خوبه ولی سوالی که برا من پیش اومد اگه مثلن تو سال تحصیلی یه روز حوصله درس خوندن نداشتی [-( سعی میکردی حتمن بخونی یا میذاشتی کنار میرفتی تفریح؟؟ #-o :-?
ممنون >:D<

سلام،
تلوزیون که اصلا، ولی نت چرا. کلا نذاشتم کنار ولی خیلی کم کردم. معمولا فقط با گوشی آخر شبا میومدم نت یه نیم ساعتی می‌چرخیدم اف بی اینارو چک می‌کردم. یا وسط درس خوندنام پنج دیقه.
گوشیمم از اسفند و عید به بعد بعضی روزایی که می‌خواستم زیاد بخونم صبحش خاموش می‌کردم، شب دوباره روشن می‌کردم. چون وسط روز اس‌ام‌اس و وایبر اینا میومد یا می‌رفتم نت می‌چرخیدم و اینا تمرکزم به هم می‌خورد و خوابم هم می‌گرفت :-"
ساعت مطالعه هم به نظرم تو سال تحصیلی به طور متوسط روزای عادی 4-5 و روزای تعطیل 10 خوبه. بعد از عید هم کمی بیشتر از 10. اما بازم می‌گم شخصیه، شاید کسی بیشتر یا کمتر از این مقدار لازم داشته باشه. خود من شخصا اصلا نمی‌کشیدم که بخوام چند روز پشت هم 10 ساعت بخونم.
حوصله نداشتم هم اگه وسط هفته بود هرجوریه می‌خوندم بالاخره، ولی اگه جمعه یا روز تعطیل بود یه کم می‌خوندم بعد چند ساعت استراحت می‌دادم به خودم. جمعه شبا بیرون بودم معمولا. :D

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از fateme!!! :
سلام شما تو سال پیش اون اخرا خسته نمیشدین مثلا بخواین تفریح برین برای خودتون شاد باشین یا اینکه فقط خودتون رو تو اتاق حبس کرده بودین و فقط درس میخوندیـــــــــــــــــــن؟! {-8

حبس نکردم خودمو هیچ وقت :))
آقا من کلا آدم بازیگوشی بودم، خیلی وقتا خانواده می‌خواستن برن بیرون منم وسوسه می‌شدم می‌رفتم :-"
کلا با این مدلای حبس و اینا موافق نیستم، خودمم گردش زیاد می‌رفتم، دیگه اون اواخر کمترش کردم فقط. ولی بعضی شبا یا مامانم می‌رفتیم پیاده روی مثلا. :D

به نقل از MissMarvelous :
روژین 8-> منو یادته که؟ :-"

به نظرت من که قراره از مهر برم تازه مدرسه، شاید طلا شم و سهمیه نداشته باشم، نهاییامم بالای ۱۹ نیس، امیدی برای پزشکی سه تا دانشگاه تهران قبول شدن دارم؟ :)) اگه هست چگونه؟ :D

بله بله، مبینا 8->
تا جایی که یادمه المپیاد زیستی بودی، با توجه به این بله امیدی هست ! :D
چون زیست بلدی، ادبی هم که بودی ادبیات و عربیت حله. بنابراین می‌شه به نظرم! چگونه هم خب با درس خوندن زیاد. :D
احتمالا اوایلش باید یه چن ماهی فشار زیاد رو تحمل کنی تا ریاضی و فیزیک و شیمیت به بقیه برسه، اگه خوب بخونی می‌تونی تا بهمن اسفند تقریبا برسی به بقیه بچه ها و جلو هم بزنی!

به نقل از inspiré :

رابطه ام خوب نیست، اصلا نداشتمش! (:|
کنکورارو از دور دنیا زدم، نه قلمچی :-"
تابستون هم نزنید، الان وقتی درسارو درست نخوندید چه لزومیه بزنید؟
به موقعش می‌زنید دیگه.

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

خداو وکیل ... خداو وکیل (با لهجه شیرازی غلیظ خونده بشه.)
اگر بهت در ازای یکسال دیگه موندن یک میلیارد تومن بدن و بگن بشرطی بهت این پول رو میدیم که همین رتبه یا بهترش رو بیاری، حاضری بمونی؟ :-?
تو خودت همچین حوصله و توانی میبینی؟

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از NEO :
اگر بهت در ازای یکسال دیگه موندن یک میلیارد تومن بدن و بگن بشرطی بهت این پول رو میدیم که همین رتبه یا بهترش رو بیاری، حاضری بمونی؟ :-?

عمرا، به هیچ وجه !
یک میلیارد رو می‌کردن ده میلیارد هم نمی‌موندم :-" :- زخم خورده‌ی خسته از کنکور :))
تازه اگه بمونم رتبه ام حتما بدتر می‌شه.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از NEO :

شما یک میلیارد رو بدید به من ، کلاً قید کنکور رو میزنم :))

الهام1375

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی میخوندم.
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

نظرت درباره تانک زيست شناسي چيه؟نوشته بودي در منابع زيستت آبي؛منظورت آبي کانونه؟، يعني اينقدر خوبه؟
#با عرض پوزش من سوالام به تدريج يادم مياد :-"
پ.ن2:درباره عربي،من عربي عمومي کنکور گاج ويرايش پارسال رو دارم،با عربي کامل فرق ميکنه؟

zahra20

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
همدان

سلام روژین جون تو هندسه رو چطور خوندییی.من هرچقدر میخونمش اصلا نمیفهمم....یه روز یه مساله رو حل میکنم بعد فرداش یادم میره اینو باید چطور حل کرد..........خیلی سخته.....باید خیلی قدر باشی که هندسه رو بالای 70 بزنی....میشه کمکم کنی....بعد برا تست زنی کدوم کتابو بزنم.....نشرالگو من دارم خوبه؟یعنی کافیه واسه تست زنی؟راستی منظورم هندسه1 ها....

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از inspiré :
نظرت درباره تانک زيست شناسي چيه؟نوشته بودي در منابع زيستت آبي؛منظورت آبي کانونه؟، يعني اينقدر خوبه؟
#با عرض پوزش من سوالام به تدريج يادم مياد :-"
پ.ن2:درباره عربي،من عربي عمومي کنکور گاج ويرايش پارسال رو دارم،با عربي کامل فرق ميکنه؟

تانک رو یکی از دوستام می‌زد بهم گفت نزن به درد نمی‌خوره منم نزدم :D
نمی‌دونم حالا، شاید خوب باشه.
آبی کانون هم اونقدری خوب نیست، غلط داره یه سری ولی ای بد نیست !
اون عربی که می‌گی هم من ندیدم راستش :D

به نقل از zahra20 :
سلام روژین جون تو هندسه رو چطور خوندییی.من هرچقدر میخونمش اصلا نمیفهمم....یه روز یه مساله رو حل میکنم بعد فرداش یادم میره اینو باید چطور حل کرد..........خیلی سخته.....باید خیلی قدر باشی که هندسه رو بالای 70 بزنی....میشه کمکم کنی....بعد برا تست زنی کدوم کتابو بزنم.....نشرالگو من دارم خوبه؟یعنی کافیه واسه تست زنی؟راستی منظورم هندسه1 ها....

شما پیشی الان؟
به نظرم باید دوم یا سوم باشی که هندسه انقدر سخت به نظر میاد برات!
هندسه کنکور خیلی چیز پیچیده ای نیست، 4 تا سوال هندسه می‌دن تو ریاضی تجربی، که حداقل یکی دوتاش خیلی راحته معمولا.
در هرصورت من اشتباه کردم هندسه ام رو گذاشتم واسه بعد از عید، یه کم هول هولی شد !
من فقط هندسه 1 گاج نقره ای ستاره داراشو زدم، تو اگه فکر می‌کنی مشکل داری تو هندسه می‌تونی همه تستاشو حل کنی.
کتاب دیگه‌ای نمی‌شناسم که نظر بدم :D

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

سلام روژین ;;)
به نظرت از سال سوم چطوری استفاده کنیم که تو سال چهارم پدرمون در نیاد؟ :)) سوم تست بزنیم؟ پایه بخونیم ؟ فقط سوم بخونیم ؟ یادمون نمیره ؟ تاثیری داره اصلا ؟ درس خوندن تو سوم چقدر مهمه ؟ باعث نمیشه چهارم خسته بشیم از درس ؟ به طوری کلی چگونه سوم خود را مفید بگذرانیم ؟ :D

mohammadkalani

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393

منابعی که استفادهکردی رو خییلی جزئی میشه بگی 2.بعد قرابتو متنو درک مطلب زبان و عربی ازکی شروع3.مشاورخصوصی داشتی یانه4.عمارلومعلمه ماهستش میگه فقط جزومو بخونید کافیه نظرت چیه

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از فاطمه م. :
سلام روژین ;;)
به نظرت از سال سوم چطوری استفاده کنیم که تو سال چهارم پدرمون در نیاد؟ :)) سوم تست بزنیم؟ پایه بخونیم ؟ فقط سوم بخونیم ؟ یادمون نمیره ؟ تاثیری داره اصلا ؟ درس خوندن تو سوم چقدر مهمه ؟ باعث نمیشه چهارم خسته بشیم از درس ؟ به طوری کلی چگونه سوم خود را مفید بگذرانیم ؟ :D

سلام :D

در درجه اول درسارو مفهومی یاد بگیرید، بفهمید چی به چیه. در درجه دوم نمونه سوال واسه نهایی حل کنید (به خصوص بعد عید) و تست آموزشی بزنید. یعنی لازم نیست تک تک تستای یه کتاب رو حل کنید با زمان و درصد و اینا. واسه یه مبحث شاید 20-30 تا تست هم کفایت کنه، فقط برای اینکه اون مبحث رو کامل تر و جزیی تر یاد بگیرید.
سعی کنید نهاییاتون رو خوب بدید، نه برای تاثیرش فقط - چون من واقعا نمیدونم چقدر تاثیر گذاره - بیشتر برای اینکه سال بعد از نظر روانی خیالتون راحت باشه.
بله سوم خوندن تاثیری هم داره! قطعا اینطوری درس خوندن واسه کنکور کافی نیست و یه مقدار یادتون هم میره ولی مهم نیست، مهم اینه که سال بعد پیش زمینه خوبی از سوم دارید. خسته هم نمیشید ! لازم نیست زیاد بخونید و خودکشی کنید، تا یه حد متعادل :D

+ کلا امسال به دوم هیچ کاری نداشته باشید، دوم رو بذارید برای سال بعد.

به نقل از mohammadkalani :
منابعی که استفادهکردی رو خییلی جزئی میشه بگی 2.بعد قرابتو متنو درک مطلب زبان و عربی ازکی شروع3.مشاورخصوصی داشتی یانه4.عمارلومعلمه ماهستش میگه فقط جزومو بخونید کافیه نظرت چیه

1. صفحات قبل گفتم همه منابع رو.
2. از تابستون !
3. خیر !
4. نه مخالفم، نظر شخصیه من اینه که متن کتاب رو فقط باید از خود کتاب خوند، حتی با وجود اینکه جزوه های ایشون عینا کتاب درسی رو کپی کرده.
من صفحات کتاب درسی بهتر یادم میموند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا