• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خجالت

• شروع کننده موضوع

kowsar irani

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مراغه
خجالت

به نظر شما ادم های خجالتی واروم می تونن توارتباط با دیگران موفق باشن؟اگه نمی تونن دلیلش چیه؟چه راه حلی واسه اونا دارین؟

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : خجالت

نمیتونن ارتباط برقرار کنن.

دلیل:خب چون خجالتیه :D

راه حل:خجالت نکشه....واقعا ادم اگه خجالتی بشه منزوی میشه به درد نمیخوره توی ارتباطا خوب پیش نمیره...هیچ ادم عاقلی هم راضی نیست با یه ادم منزوی کنا بیاد چه بعنوان دوست همکار یا حتی همسر...

من ادم میشناسم 60سالشه دانشگاه علوم پزشکی تهران پزشکی گرفته... شرایط بور س روهم داشته ولی به دلیل خجالتش نتونسته بره منزوی هم هست از مرغ هم میترسه...مجردم هست :Dهیچی دیگه الان داره چوب اینو میخوره

پس خجالت نکشید ...ی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

من نمونه یه ادم خجالتی و بد شانس هستم.
وقتی خجالت می کشم صدام میره در اعماق زمین. بدون غلو می گم باید درگوششون حرف بزنم.و به دلیل سنم خیلی جاها نتونستم حرف بزنم رفتم توی اوت.
الان ای کوچیک تر :Dخجالتو بذارین کنار من نذاشتم این شدم

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

نمیتونن ارتباط برقرار کنن
خب دلیل اصلیش اینه ک خجالتین :D ولی مثلا من یه دوست خجالتی داشتم کلا خجالت میکشید بحرفه میترسید مثلا الان یه سوتی بده جلوی طرفش ضایع شه یا اینکه مثلا خجالت میکشید بره سمت دیگران چون میترسید ازش خوششون نیاد...! بنظر منکه خجالت نصفش همون ترسه اس!

راه حل خاصی عم ندارم! :-" خجالتی نباشن خب! این ترسشونو بذارن کنار! تلاش کنن! با ادمای شادو سرزنده و رک رفت و امد کنن یا با خانواده اشون مشورت کنن و از اونا کمک بخوان!
کلا خجالت جلوی پیشرفتو میگیره! بذارینش کنار!

بالا