• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

میتینگ تابستانه برای سمپادیای مشهد

.

• .

رای‌ها: 24 70.6%
  • .

رای‌ها: 17 50.0%

• رای‌دهندگان
    34
  • شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد
پاسخ : میتینگ تابستانه برای سمپادیای مشهد

احمد

سینما؟ آقا خداییش فیلما مضخرفه.قبول.ملت فیلم نمیبینن حرف میزنن قبول!ولی این سینما رفتن برا صرفا دوسه تا دوسته. و خوب میتینگ هم بشه هرکی میره کنار دوس خودش نهایتا دو کلمه حرف میزنه موقع فیلم و هیچی
قرار نیست که متوقفش کنیم بعد سینما؛ برنامه ی بعدی میذاریم؛نظر شخصیم بخاطر پیشنهاد این اینه که با توجه به بیخود بودن کل شماها حداقل بعدش یه اشتراکی واسه صحبت دارید که اینقدر جزیره وار نباشید
یعنی بعد از اومدن بیرون از سینما همینطور که به کارگردان فحش میدید و میگید چقد فیلم مزخرفی بود کم کم با هم حرف زدید و یکم بهتر شدی برای برنامه بعد ومنم انرژی نمیسوزنم :د

چیزی که تجربه نشون داده اینه که کلا ما در ارتباط برقرار کردن افتضاحیم و تقاضا دارم نمونه کارهای این تهرانی ـا رو پیاده کنین آقا
به جرئت میتونم بگم تو مخزرف ترنی در این زمینه :-""" همرو میشناسی بعد مثلا صبح تا شبم باهشون چت میکنی اونجا صرفا پشت یکی پناه میگیری :-" #والا
برنامه تهرانی ها منظورت چیست؟ (اینم پیشنهاده خودش )
این همه میتینگ رفتیم یه دفعه نشد هر کی برا خودش جدا نگرده نهایت ارتباط هم مثن اون آخر موقع معرفی کردن بود سلام من فلانی هستم.سلام من بهمانی هستم.من هم فستیانی هسم ^_^ و بعد هم خدافظ باشد که رستگار شویم -_-
آیا من خودم را برای شما مشهدیان جر واجر نکردم که یکم ارتباط بگیرید باهم؟ آیا از انواع جنگولک بازی برای این هدف بهره نبرم؟ و باز هم ایمان نمی آورید ؟!!

محمد
به عنوان پیشکوست این عرصه باید عرض کنم مسئول میتینگ باید یخ ملت رو آب کنه.
من از انواع دلقک بازی برای این ملت استفاده کردم تازه به مجاورت مکانی رسیدند :-" والا بوخودا
در حد آب کردن فلزات سنگین :-"
چجوری؟
اولش همه دور هم باشید. بشینید یک جا. شروع کنید به بازی.
چه بازی ای؟
پانتومیم.
میتینگ انگلیش تاکینگ یا نقد کتاب که نیست موضوع مشخص باشه شروع کنن به صحبت. همه میان همو معرفی میکنن همه تو صورت هم نگاه میکنن. بعدش مثلا بگی بیاین در مورد سمپاد حرف بزنیم. هرکی دو جمله میگه یه چیز مسخره ای در میاد. اگر دوست دارید چیزی دربیاد که خاطره بشه جمع دوستانه باجنبه بشینید کنار هم یک بازی شروع کنید کم کم حین بازی باهم دوست میشید. بعدشم سخت نگیرید. من تو میتینگ ها اینجوری سعی میکردم که با هرکسی صحبت کنم ازش سوال بپرسم و حرف بزنیم. طرف رو اولین بار بود میدیدیما ولی خب کلی صمیمی و گرم میگرفتیم کلا.
اگر آدم باشند اندکی تن بدهند به ین چیزا فکر خیلی خوبیه آره؛ فقط مکانشم مسئلس. اینجا شهر بیخود مشهد هستش +کشور ایرانم که هستش و گشت های موتوری بهد ماه رمضون به لطف خدا اضافه میشند ایشالا (ر.ک دویچه وله)
(در مجموع یکم چیز تره اینجا؛ با اونجا نمیشه به خوبی مقایسش کرد)

پوریا
آقا ما موندیم بخدا ، قشر عظیمی از مخالفان مکان برای میتینگ ، دخترا هستن ، و حق هم دارن ، شکی نیست ، ولی بیان تکلیف رو مشخص کنن حداقل !
آره والا؛ من میگم ابتدا باید تاپیک موقتا اختصاص بدیم به بررسی و حل معضلات پیش روی میتینگ مشهد(!) بعدش به خود میتینگ برسیم جدی..
اگه مشکل اینه که پسر میاد ، خوب اصن بحث فرق میکنه و بگین که نمیاین ، اگه بحث سر پسر و دختر بودن نیست ، نباید زیاد فرق کنه کافی شاپ و کوه و پارک ! صرفا یه چیز بدی تو ذهن بعضیا جا افتاده که ، نه ، خیلی زشته با پسر پاشیم بریم کافی شاپ ، در حالی که با همون پسر بریم خونه سالمندان و طرح پاکسازی طبیعت ، خیلی هم عالی و حلاله ! خانواده هم هیچ مشکلی نداره ! عه ، این که نشد ! بیاین خیلی قشنگ مخالفان یه لیست بدن به ما که مشکلشون با کیه و چیه و چه مکانی و چه زمانی هست ، ما برنامه میتینگ رو جوری بریزیم که همه یا اکثریت باشن !
اوهوم؛ باور کن وقتی همهنگ میکنی دونفری بریم جایی و غیر رسمی هستش هیچکی مشکلی نداره میپیچونن میان :-" اینجا که میرسه همه واهمه دارن از شرکت و کلی ملاحظات لازم داریم
منتها ما همیشه برای انتخاب مکان ملاحظه میکنیم و اینبارم همینطور خواهد بود ولی اصن فرهنگ سازی(!) نشده بین ملت

ما فقط بتونیم یه متینیگ بذاریم که همه باشن و خوب و قشنگ و از هم دور هم نشیم و اینا ، شاهکار کردیم ، بازی ، اونم پانتومیم ؟ الان تازگی فقط یه میتینگ که چه عرض کنم ، توی نمایشگاه کتاب بود ، که در حد 5 مین بودیم و رفتیم ! فرض کن ! نصف سایت هم مشهدی خیر سرمون
جانا سخن از فلان ما میگویی و اونا :-"
البته اون میتینگ رو جبری قبول کرده بودم حوصله نداشتم برا همین گند زدم توش:-" (اگه عملن به عنوان چسب بین شماها عمل نکنم دقیقا همین اتفاق میفته تو هر میتینگ؛ کاملن نیاز مبرم داره انگار به وجود یکی که هی اعضارو کنار هم نگه داره) عاغا خب نمایشگاه کتاب خوب نبود من اومده بودم کتاب بخرم کار داشتم :-"

محمد
بابا میتینگ هدفشون جمع دوستانه و دورهم بودنه. اگر هدف این رو دارید که برید سالمندان رو شاد کنید خدا خیرتون بده واقعا !
موافقم آره منتها یه فرم ایده آله برا اینجا؛ اما اگه برگذار بشه اینبار آره اکثریت زوم رو روی این بخش میذاری؛)
بین شما یعنی 12 نفر آدم پیدا نمیشه مشکلی با خانواده نداشته باشه و برید دورهم بشینید زیر یه آلاچیق و بازی کنید و باهم حرف بزنید؟ اگه پیدا نمیشه سنگین تره که اصلا میتینگ نرید! من اون ماجرای بنیاد کودک هم یادمه انگار نه انگار همه همو میشناسن. دخترا یه طرف پسرا تو جمع خودشون. هر پسری هم دقیقا با همکلاسی خودش مثلا نه با پسرا دیگه.
12 تا که نه ولی من تا 7 تارو از دوستای خودم میتونم جور بنمویم که بیان اما در حد بازی سه چهرتا بیشتر نمیتونم :د
خوبه که درک کردی وضعیت رو :د

باز این دارسی :-"
ژاژ که نمی خاییدم این همه!!! .. برا من از جهت اینکه وجهه میتینگ بودن رو بنظرم از دست میده و همه چی حول فیلم، غذا و نوشیدنی و .. خواهد گذشت در سینما، رستوران، کافی شاپ و غیره ، فرق میکنه!
الان بحث خیلی کلی تره حالا بیخیال شما گیر نده .
حالا دخترا رو دگ نـمیدونم! یعنی راستش اصن دختری نـدیدیم بخواد نظر خاصی بده تا الان و جدی .. به جز گلنوش البت ک بالاخره پیداش شد!
اینا یجورین انگار باید بری خاستگاریشون بیان نظر بدن؛ با پیغام خصوصی از دو نفر از کسانی که میشناسید و دوستانتونن بخواید که بیان نظر بدن.

افشینمون :-"

نوید من میگم یک تجدید نظری در نظر خودت بکن ، مخصوصا برای کافه کتاب !
کافه کتاب کلا 5یا 6 تا میز داره ، بعد دور میز ها دوتا صندلی هست ، بخوای هم نمیتونی میز هارو بهم بچسبونی یک میز گنده درست کنی ، فضا هم تریپ فرهنگیه ،جدا نمیشه اونجا چند نفر دور هم بشینن !
باشه حالا پیشنهاد بود چرا میزنی :-" ما نصف کلاس رفتیم و چه کارها که نکردیم :-"" ؛))
سینما هم تو همه ی فیلم هارو 3-4 بار دیدی ،میشینی وسط فیلم حرف میزنی و قسمت های دیده نشده ی فیلم رو به نقد میکشی بقیه میشنن فیلم نگاه میکنن هیچ کسی هم با هیچ کسی حرفی نمیزنه !
حق با توئه تا حدی :-"
من چند سالی هست کوهسنگی نرفتم و نمیدونم وضعیت چطوریه ، ولی به توجه به این که یک پارکه ، به نظرم خیلی بهتر از یک جایی مثل سینماس !
جواد رو دوسه بار اونجا گرفتن :-" برای همین میگم بنظر من ناامنه
با برنامه کوه و این سبک برنامه ها هم موافقم البته اگه کسی بیاد ، چون یکم زمان بر هست و خب کلا کوه یکم بحثش فرق داره عده کمتری میان !
برای کوه منم دقیقا فک نمیکنم که خیلی استقبال خاصی داشته باشه.
کافی شاپ و فست فود اینطور برنامه ها هم اگه ظهر برای ناهار ، یا ساعت های اولیه عصر باشه فکر میکنم خوب باشه و استقبال بشه !
اوهوم
#گُله گُل 8-> :-"

دارسی
منتها اینکه در کنار سایر مردم، با یه جمعیت پاشی بری رستوران، زیاد جالب نـیست و محدودیت های خودشو داره
بستگی بجاس داره نه اینطوری نیستش.
بنیاد کودک خیلی چیز متفاوتی بود. اکثر برنامه بجز پیش از شروع ک همه ول بودیم در حیاط تا سالن رو خالی کنن!! و بعدش .. همه نشسته بودن رو صندلی، سن بود و خیلی ماجرا با یه پارک و فضای باز فرق داره.
ما که با کادر بودیم خود کادر ارتباطش همچنان چیز شاخی نبودش در حالی که شرایطمون خیلی فرق داشتش.
اما سر هدفدار بودنش کمی حق با توئه اما کلن بصورت پیش زمینه ی ذهنی ملت خیلی آماده نیستند و البته بهمرور بهتر میشن.
البته بخشی از این ماجرا برمیگرده به مشکلات بزرگ سمپاد که دگ هویتِ سابق رو نـداره و یسری مسائل که خودمون میدونیم، اون خانواده بودن رو به هم زده و لااقل در مدت دبیرستان من مانور خاصی روی این اشتراکِ «سمپادی بودن» نـدیدم، حتا بعد از اینکه تعداد مدارس هم زیاد شد.
بنظر من که ربط خاصی نداره به این قضیه؛ هویتم داشت همین بود؛ عضویت سمچادیا خودش یه اشتراک مناسبه اما بازم نتیجه همون میشه
به هرحال ین یه بحث حاشیه ایه؛ بهش نپردازید.

یارو کوزت :-"
کنسل کنین :Dسنگین ترین
تو که هردفه همینو میگی کلن فازت منفیه یک اقدام شبه مثبت هم ازت رویت نشده تا حالا :د
*یکی از گزینه های روی میزمه :-"

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

نوید تو همین فردا صبح ب دوستای سمپادیاییت بگو ک بعد از ظهر میتینگه و بیان فلان جا! بعد اگه کاربری هم هس ک جزو دوستای تو نیس، بقیه بهش خبر میدن که بیاد.
مطمئن باش سر 8 ساعت حداقل 20 نفر جمع میشند میان و کلی هم خوب و خوش خواهد بود! :D ( البته فردا این کارو نکن آخه من مشهد نیستم :D )

ولی اگه میخوای بشینی تا از این مدل تاپیکا نتیجه ای جمع بشه، پس از کلی بحث و نظرسنجی های مهم جذاب (!) و کلی جدال و دعوا ( :-" ) آخر بعد ی سال هم میتینگی برگزار نمیشه :D

چیزی که تجربه نشون داده اینه که کلا ما در ارتباط برقرار کردن افتضاحیم :)) و تقاضا دارم نمونه کارهای این تهرانی ـا رو پیاده کنین آقا :-"
:)) به جای ضمیر "ما" از ضمیر "من" استفاده کن در جمله ات :-"

سینما هم تو همه ی فیلم هارو 3-4 بار دیدی ،میشینی وسط فیلم حرف میزنی و قسمت های دیده نشده ی فیلم رو به نقد میکشی :-" بقیه میشنن فیلم نگاه میکنن هیچ کسی هم با هیچ کسی حرفی نمیزنه !
نه بابا نوید هم هیچ کدوم از قسمتای فیلم رو ندیده :-" :)) البته تضمین نمیکنم باز هم حرف نزنه :)) :D

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

ارجاع به بالای تاپیک :
بنظر شما ساختار پست های آگوست شکیل تر است یا دارسی؟

اون اوایل انقلاب که سمپاد رو زیرمجموعه بهزیستی گذاشته بودن کنارِ مدارس استثنایی، یه چنین روزی و کارای تو رو دیده بودنا!!! :-"

این جمعیتی که تا الان رای دادن به نظرسنجی، من حاضرم رای آگوست بیشتر هم بشه، فقط بیان و در مسئلهِ اصلیِ تاپیک هم مشارکتِ بدرد بخور داشته باشن. والا ..

پ.ن: اگرم از جاهای دگ اومدن رای دادن، ک خب خیلی باحالن. من تشکر ویژه دارم از وقتی ک گذاشتن!!!
______
ینی واقعن نفهمیدی منظورم همین دور هم بودنه و ضمنشم فیلم دیدن؟! یه سوالایی میپرسین که مجبور میشم مجددا در میزان هوشتون تجدید نظر کنما
..
جمع خودش یه چیزه الان ؛ بیکار شدیم فیلم هم هست؛ بعدشم از من بهتر برای سرگرمی و داشتن برا واسه جمع؟! ؛؛)

آهان! یعنی شما میخوای تو خیابون دانشگاه و اطرافش دور هم باشیم یه جمع مثلا 12 نفری؟؟!! بعد ضمنش هم فیلم ببینیم؟! :-?

منم ظاهر باید همون شک رو دربارت داشته باشم! چون خیلی روشنه که فیلم دیدن میشه اصلِ کار وقتی بری اونجا و هیچ چیزی نـیس که اونو ببره در حاشیهِ برنامه در اون منطقه! :-?
..
اون جمع بودن و دور هم بودن هم که اصلِ حرفِ خودم بود؛ خسته نباشی! منتها این جمع بودن نـمیشه در وسط خیابون کنار سینما رخ بده!! برا همین پارک و کوه و فضای باز پیشنهاد شده ..

پ.ن: اگرم بخوای با دو برنامه کردنش توجیه کنی، بنظرم بیخیالش شو!! خود رفتن به سینما 2 ساعت وقت میگیره، قبل یا بعدش چقدر وقت میمونه که بریم جای دگ دور از سینما و دور هم بخوایم باشیم مثلا؟؟؟!!
_____
من باید یه جماعتی رو راضی نگه دارم ؛ قرار نیس درویش ببرم اینور اونور که

این جماعت رو اگه دیدی شون اصن، سلام منم برسون بهشون نوید جان! :-??
_____
فقط لطفا از بحث های اضافی نامربوط به تاپیک و حواشی و اینا خودداری کنید؛

وقتی مدیر و مسئول تاپیک خودش اولین نفر هست که به بی قانونی دامن میزنه، از بقیه چه توقعی میره خب؟! :-"
_____
نگران نباشید باو صبر داشته باشید؛ اگر روحیتون قوی باشه و عزم راسخ داشته باشید من قول میدم میشه

انقدری که من تو این هفته ها برا میتینگ خودمو به در و دیوار زدم و عزم راسخ داشتم، بعد از عید برا کنکورم داشتم، الان تک رقمی رو شاخش بود!! :|
_____
نظر شخصیم بخاطر پیشنهاد این اینه که با توجه به بیخود بودن کل شماها حداقل بعدش یه اشتراکی واسه صحبت دارید که اینقدر جزیره وار نباشید

صحبت درباره فیلم رو بزار به عهده مسعود فراستی!! .. شما که باخود هستی، بقول خودت یه تنه سرگرم کن جمعو دگ!
_____
عاغا خب نمایشگاه کتاب خوب نبود من اومده بودم کتاب بخرم کار داشتم

ملت رفتن کتاباشونو خریدن، ما هم ک قبل از برنامه خریده بودیم .. از اول تا موقع رفتن ک تو رو دیدیم، همش در حال بحث و حرف زدن بودی ک؟! :-? :-"

.

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

نوید تو همین فردا صبح ب دوستای سمپادیاییت بگو ک بعد از ظهر میتینگه و بیان فلان جا! بعد اگه کاربری هم هس ک جزو دوستای تو نیس، بقیه بهش خبر میدن که بیاد.
مطمئن باش سر 8 ساعت حداقل 20 نفر جمع میشند میان و کلی هم خوب و خوش خواهد بود! :D

ولی اگه میخوای بشینی تا از این مدل تاپیکا نتیجه ای جمع بشه، پس از کلی بحث و نظرسنجی های مهم جذاب (!) و کلی جدال و دعوا ( :-" ) آخر بعد ی سال هم میتینگی برگزار نمیش
من جدا با این تیکه خیلی موافقم ! :D

نوید بیا یک میتینگ خصوصی متشکل از همه دوستات بزار ، عملا میشه همون میتینگ عمومی :-"
خیلی هم خوبه :-"
رو اون قسمت خصوصی دقت داشته باش ها ! :))

نه بابا نوید هم هیچ کدوم از قسمتای فیلم رو ندیده :-" :)) البته تضمین نمیکنم باز هم حرف نزنه :)) :D
ولی من حاضرم تضمین کنم حرف خواهد زد ! :D

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

دوستان بحث رو منحرف نکنین ! مگرنه مجبور میشم قفلش کنم !
بی احترامی و تیکه پروندن ممنوع .

با تشکر

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

من نمیدونم چرا با خونه سالمندان اینقدر بد داره مخالفت میشه؟ :| :|

ببخشید خوبه قبلا هم بچه ها رفتن و همه راضی بودن :|

شما راضی نیستی میتونی بهش رای ندی اگه نظرسنجی گذاشتن :|

بازم ممنون از نوید

+ولی اگه میخواین یک جای خوب برین پارک بهترین پیشنهاده

حالا ملت یا کوسنگیش فرقی نداره

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

سالمندان من یه سری خودم رفتم بعد یه عالمه روسری بردم براشون
دعوا شد بینشون که من اینو میخوام من اونو میخوام :|

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

درگیری ادامه پیدا نکرده، تاپیک هم بحثش تموم نشده. بله کاملا درسته. اینجا هم کاملا قفل نشده. برای رسیدگی به مشکلات پیش اومده قفل شده و مجددا باز خواهد شد.

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اگر پستی پاک شده که هیچی، چون ندیدم، اگر نه ، کسی با خانه سالمندان مخالفت بدی که نکردش والا :-?
خوب الان بگین قراره چی کار کنیم که بهتر باشه ؟ بریم به بقیه خبر بدیم بیان اینجا نظر بدن ؟ بریم جاهای ممکن رو روش بحث کنیم ؟ چجوریاست ؟

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

بابا میتینگ هدفشون جمع دوستانه و دورهم بودنه.
نه خونه سالمندان رفتن :/

• شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

مکان نهایی شد:

خب دوستان من امروز یسری بررسی هایی رو در مشورت با یکی از دوستان انجام دادم و پیش قرار یسری از هماهنگی هارو هم گذاشتیم؛
ما با بررسی تمام گزینه های روی میز [nb] :-"[/nb] درواقع به این نتیجه رسیدیم که بهترین مکان در مشهد برای رفتن میتنگمون با توجه به فضای مشهد درواقع سینما هویزه هستش و خیلی چیز ها بودن که تو این تصمیم گیری مدنظر قرار گرفتن و همین مورد هم باعث یسری اصلاحات در برنامه ی سینما شد که خیلی مناس ترش کرد.

با توجه به اینکه سینما هویزه ابتداعن مکان داره و ما برای بحث مکان خیلی به مشکل میخوریم تو خ از انتخاب هامون که توضیح میدم در ادامه؛ بهترین گزینه انتخاب شد.

مشکل سینما پیش از این، قضیه ی حرف زدنش و یسری چیز های دیگه از جانب دوستان مطرح شده بود که با یسری تغییرات اصلاحش کردیم؛

خوشبختانه پدر یکی از بچه ها با مدیریت سینما هویزه دوست هستن و قراره هماهنگ کنند برای کافی شاپ هویزه که بریم و بخصوص که کافی شاپ و مکان مناسب خود اونجا داره که آنچنان هم تو دید نیس که اون بد بودن کافی شاپ بیرون برای یه جمع رو که دوستان اشاره کردند داشته باشه ؛ قرار هستش مثلن یک ساعت قبل از فیلم بریم و کافی شاپ بشینیم و چیزی صرف کنیم و صحبت کنیم و این فرم دوستانه ی میتینگ رو بهتر میکنه و فرصت صحبت هاتون رو بخوبی به ما میده.

بعد از اون برای تماشای فیلم میریم و فیلممون رو میبینیم که برای این هم اگه ممکن باشه قراره هماهنگ بشه از سالن های کوچیک سنما یه سالن یه اکران کاملن در اختیار ما باشه و کس دیگری رو پذیرش نکنند برا اون ساعت و اون سالن. (البته باید ببینیم شرایطش برامون چظوری خواهد بود)

بعد از اتمام فیلم هم بیرون میایم و برنامه رسمن تموم میشه منتها اگر اونجا بچه ها خواستن که بیشتر اندکی بیشتر باشند ما هماهنگ میکنیم کافه شوگر یا ماند رو تا بعد به اونجا بریم و اگر هم که خسته بودیم و تمایلی نداشتید دیگه خوشحال و شاد میریم خونه هامون.

و اما بررسی علت رد سایر پیشنهادات:
پیشنهاد پارک کوهسنگی و پارک ملت و مجموعن پارک به علت اینکه مطلع شدیم که ابلاغ دارند واحد های مربوط برای افزایش کنترل و گشت تو این ماه ها و راه افتادن گشت موتوری بعد از عید فطر و غیره مکان مناسبی محسوب نمیشه و ریسکی میباشد.
پیشنهاد کوه بعلت فضای نه چندان مناسب و احتمال بیشتر گروه گروه شدن جمعیت و نیاز اینکه صبح بریم و اکثرا برای صبح اومدن بیرون بیشتر از ظهر اومدن مشکل دارند و استقبال رو کمتر میکنه رد شد.
پیشنهاد سرای سالمندان بخاطر مقداری تکراری بودند و اینکه هماهنگ کننده ی اصلیش هنوز اعلام آمادگی نکرده برای میتینگ و ضمن اینکه خوبه منتها بهترش رو میشه برای میتینگ و فضاش انتخاب کرد کنار گذاشته شد.
برنامه ی ناهاری چیزی جایی هم که با توجه به شامل تر بودن سینما و بهتر بودن مکانش کنار گذاشته شد.

با توجه به تعیین مکان و برنامه ها هم اکنون آماده ی پذیرفتن صحبت هاتون اگر پیشنهادی دارید در مورد بهتر شدن برنامه هامون و یانکته ای اگر میخواید گوشزد کنید هستید.

زمان برنامه هم در طول هفته ی آینده مثل یکشنبه/دوشنبه و یا 5شنبه/جمعه خواهد بود؛ در مورد زمانش نظر بدید.

اندکی بعد هم با تشکیل کادر کوچکی برای اجرا، هماهنگی های لازم برای اجرای برنامه رو انجام خواهیم داد و اعلام آمادگی حضور اعضا رو شروع میکنیم.

sanaz13

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

با توجه به اینکه یکشنبه اعلام نتایج کنکوره مطمئنا افراد زیادی نمیان
ممنون زحمت زیادی کشیدید اما کاش این برنامه ها زودتر هماهنگ میشد
به هر حال خوش بگذره...!

• شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به احتمال زیادی برنامه چهارشتبه خواهد بود؛
اگر کسی هست با این مشکلی داشته باشه یا نظری چیزی راجبش داره همین الان بگه تا ازش صرف نظر کنیم :-"

به نقل از sanaz13 :
با توجه به اینکه یکشنبه اعلام نتایج کنکوره مطمئنا افراد زیادی نمیان
ممنون زحمت زیادی کشیدید اما کاش این برنامه ها زودتر هماهنگ میشد
به هر حال خوش بگذره...!
نتایج بیاد مثلن قرار دانشگاه شروع بشه؟[nb]حتی دانشگاه هم شروع بشه قرار چیکار کنید اولش ؟ ![/nb]
اتفاقن بخش زیادی از افرادی که تا این لحظه خارج از این تاپیک باهشون هماهنگ کردم که بیان فارغ التجصیلان بودند و اوکی دادن برا اومدن جز یک نفر که گفته احتمالن اون موقع بره همایش معرفی رشته ها تهران
من فک نمیکنم قرار اتفاق خاصی بعد از اومدن نتایج بیفته و این برنامه وقت همه ی شرکت کننده ها بغیر از کادرش رو حدود 2-3 ساعت بیشتر نمیتونه بگیره
+ من خودم فارغ التحصیلم.

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

نمیام

مرسی :)

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی

خب...من احتمالا نمیتونم چهارشنبه بیام.
برای تست دوچرخه سواری احتمالا تهرانم.
ولی خب اگه نظر جمعه حرفی ندارم...

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

به نقل از August McJoseph :
به احتمال زیادی برنامه چهارشتبه خواهد بود؛
اگر کسی هست با این مشکلی داشته باشه یا نظری چیزی راجبش داره همین الان بگه تا ازش صرف نظر کنیم :-"
از من میتونی صرف نظر کنی :-"

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

ما هم نميتونم بيام احتمالن شمالم :)

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

دوستانی که نمیتونن شرکت کنند نیازی نیست پست بذارن ، هر مشکلی هست با مسئول برگزاری هماهنگ کنید .

هرچه سریعتر تایم رو انتخاب کنید ! به هرحال هرتایمی انتخاب بشه بعضیا نمیتونن بیان مثه همه متینگ ها !

• شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از نیرمـا)΄ :
دوستانی که نمیتونن شرکت کنند نیازی نیست پست بذارن ، هر مشکلی هست با مسئول برگزاری هماهنگ کنید .

هرچه سریعتر تایم رو انتخاب کنید ! به هرحال هرتایمی انتخاب بشه بعضیا نمیتونن بیان مثه همه متینگ ها !

این افرادی که اعلام کردن میام یا نمیان سه تاشون از اونا بودن که مستقیم با پیغام خصوصی درخواست شده بوده ازشون و برای همین جواب دادن که میان یا نمیان؛ تو پستم هم خواستم از بین اونایی که قبلن قرار بوده بیان کیا برای چهارشنبه به مشکل میخورن و بگن. بیشتر اتفاقن الا برای من مهمه کی نمیاد تا کی میاد. اینا و دوسه نفر دیگه برام مهم بودن لطفا بقیه اینکارو نکنن دعوت نامه ندارن :د

. میتینگ در همین حال حاضر اجرا میشه چون حدود دستکم 10-12 نفر برای هرروزی که انتخاب کنیم هماهنگ هستن؛ ما تلاشمون برای بیشتر شدن و رسیدن به 20-25 هست اگه بشه.

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری