• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چاپ دوباره فصل نامه استعداد های درخشان

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
شماره 69 ام فصل نامه استعداد های درخشان بعد از 5 سال توقف بار دیگر چاپ شد
اگر نطری در باره این نشریه یا کلا وضع فعلی سازمان دارید بگید

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی
پاسخ : چاپ دوباره فصل نامه استعداد های درخشان

به نقل از علی دلاور :

چقدر خوب! براى مدارس ميفرستند؟ راهى داره كه ما هم بتونيم اين شماره رو داشته باشيم؟

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نسترنّگار :
چقدر خوب! براى مدارس ميفرستند؟ راهى داره كه ما هم بتونيم اين شماره رو داشته باشيم؟
بله برای مدارس فرستادند
می توانید اشتراک هم بگیرید

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

چجوری میتونیم بگیریم این فصل نامه رو؟!

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از علی دلاور :
سازمان یا مرکز؟چون از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تبدیل شده به مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و نخبگان. حالا دوباره به سازمان تبدیل شده؟
انتشارات سمپاد دوباره راه افتاده؟

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

اقا ظاهرا باید یک توضیح جامع افراد و مانع اغیار بدم:
1- در رابطه با نشریه سمپاد و سایت نودت: در طی سال های فعالیت این دو صاحب امتیاز مجله ستعداد های درخشان و سایت نودت (البته سایت که امتیاز ندارد منظورم اینه که سایت به اسمشون ظاهرا ثبت شده)جناب اژه ای بودند و البته تا زمانی که خود آن بزرگوار در سمت مدیریت بودند مشکلی نبود و همه چیز به نحو احسن بر گزار می شد با رفتن جناب اژه ای سازمان دچار یک رخوت و فشلی شد و نه حال چاپ نشریه و به روز کردن سایت نودت را داشت و نه به دلیل مشکلات فوق الذکر توانایی اش را خلاصه طی پنج سال گذشته سازمان با انواع ناملایمات روبرو شد و حتی عرضه چاپ یک خبر نامه را هم نداشت(اگر یادتون باشه زمانی که جناب اژه ای تازه رفته بودند یکی دو ماه بعد داشت یک خبر نامه یکی دو برگی چاپ می شد که همون هم در شماره دوم سوم متوقف شد) القصه ظاهرا وضع سمپاد با امدن دکتر شجاعی رو به بهبودی گذاشته و تصمیم گرفتن دوباره مجله را چاپ کنن دکتر اژه ای هم با هاشون همکاری کرده و امتیاز مجله را داده به سمپاد
در ضمن در همین مجله پرونده ای درباره پنج سال گذشته سازمان وجود دارد که توصیه می کنم بخونیدش تا بفهمید چی به سر سازمان امد
2-در رابطه با دریافت مجله: همون طوری که در بالا هم اشاره کردم این مجله به مدارس فرستاده شده میرید مدرستون و از مدیرتون یک شمارش را می گیرید یا اگر به مدرسه دسترسی ندارید باید:قیمت مجله(که قیمت تک شماره اش 3000 تومان است) را به شماره حساب 102656677003 بانک صادرات واریز نموده سپس فیش پرداخت را به همراه مشخصات تماس به شماره88894290نمابر کنید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از علی دلاور :
1- در رابطه با نشریه سمپاد و سایت نودت: در طی سال های فعالیت این دو صاحب امتیاز مجله ستعداد های درخشان و سایت نودت (البته سایت که امتیاز ندارد منظورم اینه که سایت به اسمشون ظاهرا ثبت شده)جناب اژه ای بودند و البته تا زمانی که خود آن بزرگوار در سمت مدیریت بودند مشکلی نبود و همه چیز به نحو احسن بر گزار می شد با رفتن جناب اژه ای سازمان دچار یک رخوت و فشلی شد و نه حال چاپ نشریه و به روز کردن سایت نودت را داشت و نه به دلیل مشکلات فوق الذکر توانایی اش را خلاصه طی پنج سال گذشته سازمان با انواع ناملایمات روبرو شد و حتی عرضه چاپ یک خبر نامه را هم نداشت(اگر یادتون باشه زمانی که جناب اژه ای تازه رفته بودند یکی دو ماه بعد داشت یک خبر نامه یکی دو برگی چاپ می شد که همون هم در شماره دوم سوم متوقف شد) القصه ظاهرا وضع سمپاد با امدن دکتر شجاعی رو به بهبودی گذاشته و تصمیم گرفتن دوباره مجله را چاپ کنن دکتر اژه ای هم با هاشون همکاری کرده و امتیاز مجله را داده به سمپاد
در ضمن در همین مجله پرونده ای درباره پنج سال گذشته سازمان وجود دارد که توصیه می کنم بخونیدش تا بفهمید چی به سر سازمان امد
2-در رابطه با دریافت مجله: همون طوری که در بالا هم اشاره کردم این مجله به مدارس فرستاده شده میرید مدرستون و از مدیرتون یک شمارش را می گیرید یا اگر به مدرسه دسترسی ندارید باید:قیمت مجله(که قیمت تک شماره اش 3000 تومان است) را به شماره حساب 102656677003 بانک صادرات واریز نموده سپس فیش پرداخت را به همراه مشخصات تماس به شماره88894290نمابر کنید
فارغ‌التحصیل‌ها هم می‌تونن نشریه رو تهیه کنن دیگه؟

یادش به‌خیر...در کلاسو باز می‌کردن می‌گفتن نماینده‌ی کلاس بیاد زنگ تفریح نشریه‌ها رو بگیره از دفتر... قند تو دلمون آب می‌شد...

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از علی دلاور :

اگر رفتیم پیش مدیر و احیانا گفت که فرستاده نشده ، همین شماره حساب و شماره تماس رو بهشون بدیم تا پیگیری کنن؟!

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مهســـــــــــــا :
فارغ‌التحصیل‌ها هم می‌تونن نشریه رو تهیه کنن دیگه؟

یادش به‌خیر...در کلاسو باز می‌کردن می‌گفتن نماینده‌ی کلاس بیاد زنگ تفریح نشریه‌ها رو بگیره از دفتر... قند تو دلمون آب می‌شد...
اره دیگه از همین طریق بانکی
در ضمن شما می تونید حتی برای مجله مقاله هم بفرستید( من خودم شای برای شماره بعدیش فرستادم)

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از F@|-|!mEh :
اگر رفتیم پیش مدیر و احیانا گفت که فرستاده نشده ، همین شماره حساب و شماره تماس رو بهشون بدیم تا پیگیری کنن؟!
نمی دونم ولی فکر کنم باید اومده باشه اخه نمیشه برا یک مرکز بفرستند برای یکی نفرستند

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از علی دلاور :
اره دیگه از همین طریق بانکی
در ضمن شما می تونید حتی برای مجله مقاله هم بفرستید( من خودم شای برای شماره بعدیش فرستادم)
اومد از جو سمپاد به طور کامل بیرون... شاید بگیرم بخونم ای نشماره رو دوباره برگردم تو فضا و بتونم بنویسم چیزهایی رو که درونمه. الان یادم اومد خودم فارغ‌التحصیلم داداشم که نیست :D می فرستمش ببینه مدرسه داره یا نه. آخه این روش فکس یه کم سخته چون فکس همیشه در دسترس آدم نیست.

بالا