تصور ما از کاربران - سري جديد٣

وضعیت
موضوع بسته شده است.

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان
پاسخ : تصور ما از کاربران - سري جديد٣

سلام >:D<
من اولش فک میکردم هم سن خودمونی تقریبا...
ولی وقتی رفتم توپروفایلت داغ کردم :D
خب فک میکنم دختردوس داشتنی وباپشتکارزیادوبادبی :-?
بچه ی اول خانواده ودارای خواهروبرادرکوچکترازخودت داری
عینکی مثه خودم :D
دراینده توالمپیادشیمی شرکت میکنی ومقام میاری
یه چورایی خرخون
سطح خانوادت متوسط روبه بالا
دیگه همین
>:D<

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

به نقل از N39!N :
بعد 69 صفه صندلی داغ قاطی کرده احتمالا :-"
نگین ولش کن.به رو خودت نیارببخشش :))
به نقل از صَواع. :
بچه‌ها آشنا بشید. بچه‌ها هویج. هویج بچه‌ها. :| خودم ُ عرض می‌کنم. :|
صبا عاشقتم :)) مامانبزرگ بیا بگو اسم صبارو جا انداختی بچمون روحیش حساسه :-<

فاط تصور میکنم ازیناس مثه خودم که کلی برنامه داشتن واسه تابستونشون بعد نتونستن انجام بدن :|
بعد رنگ زرد بت میاد ;))

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

من اصن تاحالا باهات یه کلام حرفم نزدم اما تصورم رو میگم
قد متوسط 155تا 160
صورت کشیده
لاغر
شیطون
دوست داشتنی
کمی تا قسمتی آرومی
کم حرف :-"
احساس میکنم خجالتی و سر به زیر باشی البته نه برای دوستات واسه بقیه
احساس میکنم مانتویی باشی ولی از اون با شخصیتاش خخخخ
اصولا سرکلاس زیاد سوال میپرسی
قدم زدن رو بیشتر از نشستن تو زنگ تفریح دوس داری
و بیشتر ابمیوه میخوری
اتاقت ته خونه اس
دیگه هیچ :)
بای بای
موفق باشی آجی

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

ساکت شید همتون، این اسم مخاطبشو به من گفته، بعد در درجه اول خدیج ، یا هویج[صبا :-"] یا اون دختره چشم داف رو دوست داره؟ معلومه که اول منم بعدش هویج و بقیه :د
ببین من همچنان با همون نگاه خطاب به تو میگم: واقعن زشته مهرانه.زشته نکن این کاراتو.حالا نیلوفر نیست تو باید انقد اسپم بدی؟تو وجدان نداری؟تو فک کردی من انقد بیکارم بیام تورو اذیت کنم؟بدبخت من به فکر سایتم.به فکر بچه هام که حالشون از اسپم به هم میخوره.تو فکر کردی من هنوز اسپم میدم؟بعدشم از چشای من خجالت نکشیدی خواستی پاشنه کفشتو بکنی تو چشای من؟من اصن یادم نمیاد اسپم داده باشم تهمت راست میزنی به ادم
منم با همان نگاه وحشتناک به فاتمه می‌گم، تو خجالت نمی‌کشی صاف داری تو چشمای عمه جانت نگاه می‌کنی و هی حرف بزرگ تر از دهانت می‌زنی؟من اسپم دادم؟ تو که با سینا و اون کی بود؟ صالح؟ خب،پدر تصورگاه سوگندو در آوردید، نیلوفرو صدسال پیر کردید، کردیدش زیر خاک و اینا، بعد میای به من میگی اسپمر؟ خجالت نمیکشی از عمه‌ت. اصلا چشمات دیگه برام داف نیستن، برو بمیر اصلا. چشمای فاط داف تره :))
و به نیلوفر میگم:نیلوفر بگو فاتمه رو بنش کنن : |

شما می‌دونید با این تصوراتتون از مدال گرفتن شیمی فاط اشک من رو درآوردید؟. فاطمه!!! مگه قرار نبود دوتایی مدال بگیریم؟ اصن مگه قرار نبود اون مدال طلا رو با چاقو از وسط نصف کنیم نصفش دست تو باشه، نصفش دست من؟پس اینا چی میگن؟بگم اسم مخاطبتو؟ : ((

×بعد من فکر می‌کنم فاطمه ازوناس که هی باربی میگرفتن دستشون و بازی بازی میکردن تا مثلا اول راهنمایی :-"
×بعد خیلی خیلی دیر جواب اس ام اس آدمو میده آدم دلش می‌خواد بره گوشیشو از دستش بگیره خودش جواب خودش رو بده.
×بعد هی هم فکر میکنه که افراد خیلی مهربان هستن درحالی که یک درصدم نیستن[اون یه قضیه‌س که کلا مسخره هم هست][من بت صدبار نگفتم نیست نیست نیست؟]

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

به نقل از مِهرانه :
ساکت شید همتون، این اسم مخاطبشو به من گفته، بعد در درجه اول خدیج ، یا هویج[صبا :-" ] یا اون دختره چشم داف رو دوست داره؟ معلومه که اول منم بعدش هویج و بقیه :د
ببین عشق من و فاط پنهانیِ.بعدشم من اونقد ادم متمدن و با فرهنگی هستم که عشق بینمونو تو تاپیک جار نمیزنم.بعله.
منم با همان نگاه وحشتناک به فاتمه می‌گم، تو خجالت نمی‌کشی صاف داری تو چشمای عمه جانت نگاه می‌کنی و هی حرف بزرگ تر از دهانت می‌زنی؟من اسپم دادم؟ تو که با سینا و اون کی بود؟ صالح؟ خب،پدر تصورگاه سوگندو در آوردید، نیلوفرو صدسال پیر کردید، کردیدش زیر خاک و اینا، بعد میای به من میگی اسپمر؟ خجالت نمیکشی از عمه‌ت. اصلا چشمات دیگه برام داف نیستن، برو بمیر اصلا. چشمای فاط داف تره :))
و به نیلوفر میگم:نیلوفر بگو فاتمه رو بنش کنن : |
من سکوت میکنم و زل میزنم تو چشای مهرانه که بیانگر: خجالت داره نگاه کردن به چشم عمه.عممه خوشگله دوست دارم نگاش کنم.حالا درسته یکم اسپمرِ ولی دلیل نمیشه ازش بدم میاد.دیگه عضوی از خاندانه مجبورم تحملش کنم.مجبورم میفهمی مجبور!!من به خدا تو اینجا اسپم ندادم.اصن اون موقع بوی گند اسپم نبود اینجا.نیلوفر عزیز دل منه.من این کارارو باش نمیکنم.ببین من اسپم نمیدم یاد بگیر از من. نگین و صبا هم از تو بهتره >:p :))
نیلوفر جان،عزیز دلم،مدیر با جنم،تو کوتاه بیا.ولشون کن بچن نفهمن.اصن بدونن اسپم چقد بده خجالت میکشن دیگه اسپم نمیدن.ببخششون.

من تصور میکنم فاط رابطه خوبی با موس داره.ولی نمدونم چرا فک میکنم موسش از موس من شاخ تره.بعد میگم جرئت داری یه روز بیا عکس موسامونو بزاریم ببین کدوم بیشتر لایک میخوره.
بعد تصور میکنم برعکس من رابطه خوبی با دستا و انگشتاش داره.

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

به نقل از صَواع. :

جهت رفع "اسپم‌یت" پست،
از قرمز خوش‌ت میاد. :-? و نارنجی و زرد شاید. :-?
کتاب‌خون نیستی. :-" یعنی دوست داری باشی ولی نیستی. :-"
نه آخه من فقط میخواستم بگم که آخر از همه فیت رو دوست داره!!! و گرنه خیلیارو جا انداختم .سه نتطه شامل تعداد زیادی از دوستامونه! شما که صبا گلی مایی!
درست معرفی کن خودتو به بچه ها!
بذار من معرفی کنم بچه ها صبا جوون دوست جون جوونی نوه گلیای من ... صبا جوون بچه ها
اصلا هم اسپم نیس!
فقط واسه اثبات اینکه اسپم نیست:
از شمال و شمالیا خیلی خوشت میاد٬ و البته در درجه اول شهر و استان خودتونو خیلی دوست داری!

+ راستی حالا که بحث هویج شد اینو بگم ک این مهرانه خانوم به من میگه هویج!! خیلی هم خوب و عالی!

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

ببین عشق من و فاط پنهانیِ.بعدشم من اونقد ادم متمدن و با فرهنگی هستم که عشق بینمونو تو تاپیک جار نمیزنم.بعله.
تو دینی نمی‌خونی؟نمیدونی عشق پنهانی گناهه؟اصن نمیدونی؟ خانواده باید در جریان باشه که دو نفر عاشق همن. منو فاطمه هم خانواده‌مون در جریان هستند، بعدم من اصلا نیازی ندارم که بگم که منو فاطمه عاشق همیم خب؟ چیزی که عیان است،چه حاجت به بیان است؟؟ :د

تمدن و فرهنگت که به من رفته که اینقد بالا هستش :د
من سکوت میکنم و زل میزنم تو چشای مهرانه که بیانگر: خجالت داره نگاه کردن به چشم عمه.عممه خوشگله دوست دارم نگاش کنم.حالا درسته یکم اسپمرِ ولی دلیل نمیشه ازش بدم میاد.دیگه عضوی از خاندانه مجبورم تحملش کنم.مجبورم میفهمی مجبور!!من به خدا تو اینجا اسپم ندادم.اصن اون موقع بوی گند اسپم نبود اینجا.نیلوفر عزیز دل منه.من این کارارو باش نمیکنم.ببین من اسپم نمیدم یاد بگیر از من. نگین و صبا هم از تو بهتره >:p :))
خب خب خب، اصلا اونقدر عمه‌ت رو نگاه کن رطوبت تو شمات خشک بشه چشمات بسوزه آتیش بگیره پودر شه نابینا شی :د
اوهو اوهو، نیلوفر اصلا این فاتمه میاد هرجا، بوی اسپم و اسپم بارانی تاپیک هم میاد، لعنتی خوش بو هم هست، آدمای سست اراده میرن سمت اسپم دهی،حالا من که نمیدم ،بعضیای دیگه میرن اسپم میدن :د

×بعد تصورم اینه که فاطمه خیلی از گودریدز بدش میاد.من بزور اینو عضو گودریدز کردم،بدبخت چارتا کتاب گذاشت فرار کرد از گودریدز .بعد فکر میکنم وقتی میاد گوریدز قیافه‌ش :/ ـه! :د

×هویج،بر وزن خدیج.البته من هویج دوست میدارم خیلی. :-"

×فاتمه عکس چشمتو بمن نشون نده، بقول آقای نیک‌پور دیگه از چشمم افتادی برو دیگه نمی‌خوام ببینمت :-"

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

به نقل از مِهرانه :
تو دینی نمی‌خونی؟نمیدونی عشق پنهانی گناهه؟اصن نمیدونی؟ خانواده باید در جریان باشه که دو نفر عاشق همن. منو فاطمه هم خانواده‌مون در جریان هستند، بعدم من اصلا نیازی ندارم که بگم که منو فاطمه عاشق همیم خب؟ چیزی که عیان است،چه حاجت به بیان است؟؟ :د
تمدن و فرهنگت که به من رفته که اینقد بالا هستش :د
ببین شورشو در اوردی دیگه.من اصن عاشق فاط نیستم.این عاشق منه. تو الان متمدن و بافرهنگی؟تو؟؟ دهن منو باز نکن آ. اسپمرِ بی خاصیت!
خب خب خب، اصلا اونقدر عمه‌ت رو نگاه کن رطوبت تو شمات خشک بشه چشمات بسوزه آتیش بگیره پودر شه نابینا شی :د
اوهو اوهو، نیلوفر اصلا این فاتمه میاد هرجا، بوی اسپم و اسپم بارانی تاپیک هم میاد، لعنتی خوش بو هم هست، آدمای سست اراده میرن سمت اسپم دهی،حالا من که نمیدم ،بعضیای دیگه میرن اسپم میدن :د
برو بابا من اصن نگاه هایی که به تو دارم فقط واسه اینه که خجالت بکشی بس کنی این کارای زشتتو.من بو اسپم میدم؟من؟مهرانه من فقط ادکلنم بو اسپم میده.من که خیلی با وجدانم اسپم نمیدم اصن.اسپم نده به خدا تاپیکو به گند کشیدی.تاپیک به اون خوبی.چقد نیلوفر جان عزیز دلم حساس بود رو اسپم.بعد تو میای تاپیکو اینجوری به گند میکشی؟وجدان نداری تو؟
نیلوفر من شخصا" از طرف کل خانواده شرمندم.من سعیمو کردم اینا به راه راست هدایت بشن دیگه خودت دیدی عزیزم.
×فاتمه عکس چشمتو بمن نشون نده، بقول آقای نیک‌پور دیگه از چشمم افتادی برو دیگه نمی‌خوام ببینمت :-"
مهرانه کوتا بیا :))

من تصور میکنم فاط رپ گوش نمیده.
ازیناس که غم دنیا ندیدن ;;)

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

یکی بیاد به فاتمه ادب یاد بده .مامانش کجایی بچه‌ت دهنشو داره وا میکنه :د
ببین ببین دیگه ادب رو بیا نگه داریم،قبول کن که دیگه داف نیستی، منم نمی‌خوامت. من که میدونم تو می‌خوای لاوم باشی دیگه حرف نزن تو پست پایینی :-"
اون ادکلن اسپمت هم برو جای دیگه بزن. :-"

نیلوفر!!! ببین یک فرد بی ادب اومده تو انجمنت، :د
خب دیگه بسّه،موهای نیلوفر سفید شد.

×بعد فکر کنم فاطمه به اندازه من قیافه براش مهم نیست،یعنی کلا این دختره قیافه براش مهم نیست،بعد منم روانی کرده منم دیگه قیافه برام مهم نیست[چرا آخه؟قیافه خیلی مهمه خب :- < ]
×بعد فکر کنم که دوست داره قد بلندم باشه، مثلا 170 یا 170 و خردی.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ـفاتــــ :
من تصور میکنم فاط رپ گوش نمیده.
ازیناس که غم دنیا ندیدن ;;)
تصورم اینه که فاط رپ گوش میده از نوع تتلو :‌-&

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

به نقل از مِهرانه :
یکی بیاد به فاتمه ادب یاد بده .مامانش کجایی بچه‌ت دهنشو داره وا میکنه :د
ببین ببین دیگه ادب رو بیا نگه داریم،قبول کن که دیگه داف نیستی، منم نمی‌خوامت.
اون ادکلن اسپمت هم برو جای دیگه بزن. :-"

نیلوفر!!! ببین یک فرد بی ادب اومده تو انجمنت، :د
من دهنمو وا نکردم هنوز ترسو :))
به خودا من ادبو نگه داشتم بازم اگه بی ادبی کردم عذر میخوام جدی.تو که میدونی شوخیه. ببین الان دیگه اصلا" برام نیست تو منو بخوای.اونقد خواهان دارم خودم :)) من هرجا بخوام ادکلن اسپم میزنم :P
نیلوفر من بی ادبی نکردم به خودا.نیلوفر تو که از ادب من خبر داری چقد با شخصیت و خوبم.بعدم به نظرم ادم بی ادب باشه ولی اسپمر نباشه.

فاط :-? میدونی تصور میکنم با اینکه قده کوتاهی داری ولی کفش پاشنه دار نمیپوشی مثه بعضیا :-"
خیلیم تصور میکنم اینجارو ببینی میای و همه تصوراتو جواب میدی و درباره منو مهرانه نظر میدی :-"

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

عا جزانه‌در خواست‌می کنم اسپم ندین :|

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از :: باران :: :
فاط عزیزم دختری کوچکنه بابا قد ِبلندی دارم کوچیک دیده نمیشم :))
یکم تپل >:D<نه لاغر مردنی :-"
موهاش بلند که خیلی وقتا میریزه رو صورتش :)هعی یادش به خیر بلند بودن :-<
عاشق بچه هاس آره به خصوص بچه های ِکوچیک ِبامزه ولی این بچه های وحشی ای که میان میپرن بهت و کتک میزننو دوس ندارم :))
دوس داره زود بزرگ شه ;;)الان بزرگ شدم مثلا :))
مانتو مدرسشو دوس نداره حتی :>دارم سعی می کنم دوسش داشته باشم :-"
از بچه های کوچولوی خونوادمون >:D<هوم :D
من بش میگم عمه فاط x:عمه؟من عمه شدم؟ :-" :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از مِهرانه :
ما هم با یک نگاه انداختن به فات بش میگیم " انتظار چی؟ کشک چی؟ بشین سرجات با اون عکس داف‌ت :-" "

ما تصور می‌کنیم فاط ازون دختر های به مقدار زیاد سوسولاس که تو زنگ تفریح دلشون نمیاد یه دور ، دور زمین بسکت بدون. و دوست دارن با دوستاشون هی حرف بزنن و حرف بزنن و حرف بزنن و حس کنن که خانم بزرگ هستن . :/ :د
سوسول؟آقا من کل ِمدرسه رو دور میزنم تو زنگ ِتفریح و یکی از تفریحاتمونم آب بازیه و ملتو خیس کردن بقیشو سانسور میکنیم :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از ـفاتــــ :
و من بر میگردم و با همون سکوت همیشه و با اون چشام که نمدونم کی میخواست پاشنه کفششو فرو کنه تو چشام خطاب به تو میگم: خجالت بکش از بزرگترت این بود عمه؟ تو میخواستی مارو تربیت کنی؟ کشک چیه؟ واقعن که!انقد اسپم نده آبرو خانواده رو بردی.
و برمیگردم با همون نگاه خاص خطاب به نیلوفر میگم: ببین حرفای مهرانه همش اسپمه همـــش!

من تصور میکنم فاط اگه دوست داشته باشه دور زمین بسکت میدوه :)) دوست نداشته باشه هم با دوستاش حرف میزنه :))
چون از نفس میوفتم سعی می‌کنم ندوام دور ِزمین ِبسکت و خنده و اینا رو بیشتر از دیدن ترجیح میدم :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از ـفاتــــ :
ببین من همچنان با همون نگاه خطاب به تو میگم: واقعن زشته مهرانه.زشته نکن این کاراتو.حالا نیلوفر نیست تو باید انقد اسپم بدی؟تو وجدان نداری؟تو فک کردی من انقد بیکارم بیام تورو اذیت کنم؟بدبخت من به فکر سایتم.به فکر بچه هام که حالشون از اسپم به هم میخوره.تو فکر کردی من هنوز اسپم میدم؟بعدشم از چشای من خجالت نکشیدی خواستی پاشنه کفشتو بکنی تو چشای من؟من اصن یادم نمیاد اسپم داده باشم تهمت راست میزنی به ادم

من یا نگاه مهربانه تر تر به نیلوفر: نیلوفر اینا بچن.به رو خودت نیار.نمیفهمن اسپم بده.ولشون کن.خونه خودتو به این چیزا کثیف نکن.

من همیشه تصور میکردم فاط خیلی صدای خانومانه تری داره :-" تیپشم اسپرت نیست :-"گویا صدام نازکه :-"

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Mohammadreza128 :
فاط......ممرضا :-"

لاغر و مردنی :-" گویا هستم :-"

سبزه :-" نه آقا سبزه نیستم :-"

مو فرفری :-" نع موعام لختن تقریبا :-"

سیرجانی :-" نه :))

صداش خیلی نازک :-" خیلی نه ولی نازک ِمعمولی :))

قدش در حد 160 اینا :-" 164 :>

خیلی با جنبه :-" نظر ِلطفته :-"

گاهی خز (:| عِ؟نمیدونم :))

علاقه به کارای تیمی داره (:| هوم،نه :-"

میدونم این سوال ما ل اینجا نیس اما میپرسم دیگه :D

فاط نظرت در مورد اینا که میرن بخوابن بعد 1 ساعت پست آذمو لایک میکنن چیه؟؟ :))هاع اینا رو اگه باشون رو در رو بِشم سعی می‌کنم خشونت ِخودمو قایم کنم و کاری بشون نداشته باشم :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از ✿خدیـــج ه✿ :
نوه گلی خودم >:D<مادرجون >:D<
خیلی فعالی و پر جنب و جوش!هاع بسی :))
گاهی وقتا بی معرفت میشی و خبر نن جون کنکوریتو نمیگیری =((به بزرگی ه خودتون ببخشید :-"
آها راستی سلام گفتن هم یادت میره بعضا!همیشه سلام می کنم من که :))
+و اینکه منو بیشتر از همه دوست داری و در درجه های بعدی ثمین و مهرانه و نگین و فات و .... و در آخرهم فیت رو دوس داری :)) :))
* بازهم تولدتو تبریک میگم! >:D<ایشالا همیشه بخندی و بخندی و بخندی (;مــرسی >:D<

اتفاقا من فک میکنم خیلی تمیز و مرتب باشی و در مواردی وسواسی :-" خیلی :-"
بعد دیگه من هر چی خواستم بگم مهرانه گف :-<
فک میکنم تو کوچیکی عاشق این بودی که کفش پاشنه بلند بپوشی و رژ بزنی و اینا . بزرگ شدن و دوس داری و تازه میفهمی این 14 که ما خیلی وقت پیش بت میگفتیم چیز خاصی نیسکشف ِپاشنه بلند نه ولی اون یه موردو آره و الان به شدت بدم میادا :-"
احتمالا در کودکی انواع کارتون های باربی رو میدیدی :-"
آره :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از صَواع. :

جهت رفع "اسپم‌یت" پست،
از قرمز خوش‌ت میاد. :-? و نارنجی و زرد شاید. :-?ازقرمز و نارنجی و زرد بدم میاد :))
کتاب‌خون نیستی. :-" یعنی دوست داری باشی ولی نیستی. :-"دقیقا اصا کتابو می گیرم دستم خوابم میبره :-" :))
به نقل از لنگه کفش! :
سلام >:D<سلام :D
من اولش فک میکردم هم سن خودمونی تقریبا...اوه الان خود بزرگ پندار می‌شم :))
ولی وقتی رفتم توپروفایلت داغ کردم :Dوقتی با 13 مواجه شدی؟ :))
خب فک میکنم دختردوس داشتنی وباپشتکارزیادوبادبی :-?اوهوم،نظر ِلطفته :-"
بچه ی اول خانواده ودارای خواهروبرادرکوچکترازخودت داریآخر هستم و بزرگ ترن از من :-"
عینکی مثه خودم :Dبعله :D
دراینده توالمپیادشیمی شرکت میکنی ومقام میاریاگه خدا بخواد 8->
یه چورایی خرخونبذارین تایید کنم همه ملت شاد شن :))
سطح خانوادت متوسط روبه بالاهوم تقریبا :-"
دیگه همینمـرسی >:D<
>:D<

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از khanoomi :
من اصن تاحالا باهات یه کلام حرفم نزدم اما تصورم رو میگم
قد متوسط 155تا 160164 :D
صورت کشیدهنه خیلی :-"
لاغراوهوم :D
شیطونگویا :D
دوست داشتنینظر ِلطفته >:D<
کمی تا قسمتی آرومیبعضی وقتا :-"
کم حرف :-"پر حرف :-"
احساس میکنم خجالتی و سر به زیر باشی البته نه برای دوستات واسه بقیه آره خیلی :-"
احساس میکنم مانتویی باشی ولی از اون با شخصیتاش خخخخ با شخصیت چطوریه؟ :))
اصولا سرکلاس زیاد سوال میپرسینع آرومم ولی کلا دارم می خندم چیزیم نفهمم نمی پرسم وقتی بخندم می فهمن که مثلا موضوعو نفهمیدم و توضیح میدن :))
قدم زدن رو بیشتر از نشستن تو زنگ تفریح دوس داریبیشتر در حال ِبالا پایین پریدنم :-"
و بیشتر ابمیوه میخوری هوم :-"
اتاقت ته خونه اسنه :-"
دیگه هیچ :)مـــرسی که اومدی >:D<
بای بای
موفق باشی آجی
همچنین >:D<

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا