• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات داوطلبان کنکور 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lisolar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
دانشگاه
Loading...
پاسخ : سوالات و مشکلات داوطلبان کنکور 94

من ی ایجی دارم ایشون میگه تابستون ریاضیات جامع مهرو ماه رو 2دور کن...ضمن اینکه توبرنامه من اینه ک ریاضی3 خ سبز وطوسی گاج بخونم..و واسه دوم گاج میکرو وبعد مهروماه...که شاید ی دور شه..یا مثلا زیست میخوام خ سبز و 8000گاج بخونم واس سوم و خ سبز و روزنه(کتاب معلم خودمونه! :> :>) بخونم واسه دوم وجامع هارو(مث تانک تست) بذارم مهر ب بعد B-)
درسته کارم عایا؟!!!!! :-/ :-/

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی نمونه دولتی kr.حقانی bnd
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
همین دانشگاه استان خودمون
رشته دانشگاه
-

به نقل از L I S O L A R :
ما ی معلم داریم توشهرمون هرکی با این کلاس رفته والبته جزوشو وچیزایی ک گفته رو خوب فهمیده وکارکرده عربی شو80 کمتر نزده..اماایشون فقط ازمهر کلاس میذاره..بهم گف تابستون فقط ترجه عربی1تا3بخون اصن قواعد نخون قواعدت بامن..گف اصن هم تست نزن ازمهر تا اسفند من خودم عربیتو درست میکنم...میشه واقعا اعتماد کرد؟؟؟!!!! :-\ ^-^
ضمن اینکه آبجیم گفته عربیتو تابستون جمعش کن.. :-s

ببین اصلا این کار رو نکن ب نظر من اگه می تونی همین الان برو از موسسه ی ونوس عربی آزاده رو بخر اینی که میگم چن تا دلیل داره
اولیش اینه که تو تابستون خیالت راحت میشه چون وقتی درسای پیش شروع شه درسا سنگین تر میشه
دومیش اینه هزینه ی کمتری صرف میکنی نتیجه بهتری میگری وقتت هم تلف نمیشه که هی بیای بری کلاس

دست کم من دو تا پیراهن از شما بیشتر پاره کردم (البته همه کنکوری های 93 تازه ما با غول سنجش مبارزه کردیم) :)) :)) :))

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من ی ایجی دارم ایشون میگه تابستون ریاضیات جامع مهرو ماه رو 2دور کن...ضمن اینکه توبرنامه من اینه ک ریاضی3 خ سبز وطوسی گاج بخونم..و واسه دوم گاج میکرو وبعد مهروماه...که شاید ی دور شه..یا مثلا زیست میخوام خ سبز و 8000گاج بخونم واس سوم و خ سبز و روزنه(کتاب معلم خودمونه! :> :>) بخونم واسه دوم وجامع هارو(مث تانک تست) بذارم مهر ب بعد B-)
درسته کارم عایا؟!!!!! :-/ :-/
زیاد کتاب دور خودت جمع نکن گاج ریاضی عاااااااالیه این که جامع ها رو بذاری واسه بعد کار خوبیه واسه زیست چند تا کتاب داشتن خوبه ولی واسه بقیه درسا یکی داشته باش و خیلی خوب کار کن
موفق باشی

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ما ی معلم داریم توشهرمون هرکی با این کلاس رفته والبته جزوشو وچیزایی ک گفته رو خوب فهمیده وکارکرده عربی شو80 کمتر نزده..اماایشون فقط ازمهر کلاس میذاره..بهم گف تابستون فقط ترجه عربی1تا3بخون اصن قواعد نخون قواعدت بامن..گف اصن هم تست نزن ازمهر تا اسفند من خودم عربیتو درست میکنم...میشه واقعا اعتماد کرد؟؟؟!!!! :-\ ^-^
ضمن اینکه آبجیم گفته عربیتو تابستون جمعش کن.. :-s
ترجمه رو اگه خیلی خوب بلد باشی جمع کردن قواعد طوری که حتا بخوای صد بزنی کار یه ماهه! اما خب اگه مثلا نگرانی و فکرتو مشغول میکنه همزمان خودت قواعدم یه نگاهی بکن.ولی معلمت حرف درستی زده.سعی کن بیشتر رو ترجمه کار کنی اول.اگه قواعدت عالی هم باشه ترجمت ضعیف باشه کارت میلنگه.تابستون بهترین موقع واسه ترجمه خوندنه.وقت تست زدن و قواعد خوندن بعدش خیلی زیاده.

niloofar.l

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

من یه چیزی میگم فحشم ندینا :-" این یارو توکلی اومده بود تو تلویزیون میگف حتما مولف یه قصدی داشته که بیشتر بدانید و اینا داده :-" :-" :O :-\ شما بخونیدش! قسمتی از کتابه و اینا خلاصه
به من ربطی نداره ها! ولی خب آخه توکلی گف!

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

شما اون سوالات رو میتونید با رد گزینه به جواب برسید ، نکنید ! وقت زیادی میگیره ، آسون هم نیست بیشتر بدانیم هاش !

hilla 2013

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 ناحیه 4
شهر
تبریز
دانشگاه
همین تبریز خودمون البته علو
رشته دانشگاه
پزشکی

این دینی 2 برا من کابوس شده...معلمی که داشتیم موقع تدریسش یه چیزایی می گفت ماهم اونجوری یادگرفته بودیم....
بعدش که می رفتیم سراغ تستا می دیدیم با گفته های معلممون یه گزینه است در حالی که کتاب جواب رو یه گزینه دیگه زده...
ازش می پرسیدیم میگفت:نعوذ بالله خواهرم ...این سوال رو دیگه نپرسا...یا می گفت کتاب اشتباهی گفته....خلاصه الان من هیچی از این کتاب سردر نمیارم...حالا چی کار کنم؟یه بار بشینم خودم کتاب رو بخونم؟اما درسای مهمترم چی میشن پس؟
ای خدا... ~X(
راستی این قضیه ی پشتیبان وپشتیبانی از داوطلبای کنکور 94 چی شد پس؟ :-?
ملت منتظریم ها...

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
رشته دانشگاه
-

به نقل از helia 2013 :
این دینی 2 برا من کابوس شده...معلمی که داشتیم موقع تدریسش یه چیزایی می گفت ماهم اونجوری یادگرفته بودیم....
بعدش که می رفتیم سراغ تستا می دیدیم با گفته های معلممون یه گزینه است در حالی که کتاب جواب رو یه گزینه دیگه زده...
ازش می پرسیدیم میگفت:نعوذ بالله خواهرم ...این سوال رو دیگه نپرسا...یا می گفت کتاب اشتباهی گفته....خلاصه الان من هیچی از این کتاب سردر نمیارم...حالا چی کار کنم؟یه بار بشینم خودم کتاب رو بخونم؟اما درسای مهمترم چی میشن پس؟
ای خدا... ~X(
ملت منتظریم ها...
واسه پشتیبانی که عجله نکن وقت زیاده آزمونا کانون هم هنو شروع نشده بچه ها هم تو فکر کنکور خودشونن که خراب کردن

دینی 2 رو هم بخون البته اگه نخونی هیچ مشکلی پیش نمیاد چون تو برنامه کانون هس البته اگه کانون پبت نام کرده باشین :-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از helia 2013 :
ای خدا... ~X(
ملت منتظریم ها...

آره بشین بخون به نظرم از روی خیلی سبز هم بخون به نسبت خوب توضیح داده ، درسای مهمتر هم وجود نداره ، تو این مقطع زمانی شوما برا همه چی وقت داری و همه درسا به یک اندازه مهم هستن ، من تضمین میکنم وقت برا هیچی کم نمیاری اگه از الان شروع کنی .

بالایی راست میگه ، فلن همه تو شکیم ، مخصوصاً ریاضی ها !!!!

hilla 2013

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 ناحیه 4
شهر
تبریز
دانشگاه
رشته دانشگاه
پزشکی

میگن کنکور نجربی شیمیش خیلی سخت بود...
بیچاره دوستم باهاش حرف می زدم داشت گره می کرد...وقت کم آورده بود نتونسته بود سوالارو کامل بخونه...

راستی ممنون که جواب دادین...
من تابستون می خوام خودم بخونم آزمونا هم شرکت نکردم...تا مهر ببینم کدومش بهتره بعد

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
رشته دانشگاه
-

شیمی ریاضی هم سخت بود فقط بخاطر ساختار شکنی طراح های محترم که تمام بودجه بندی ها رو بهم زدن و بجای 12مسئله 18 تا آورده بودن بخاطر همین نتونستم شیمی رو 80 بزنم و فقط 30 درصد زدم البته تمامی سوالایی رو که جنبه حفظی داشتن زدم چیه نگاه میکنین!!!! :-[ :-[ :-[ :-[

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از helia 2013 :
ای خدا... ~X(
ملت منتظریم ها...
دین و زندگی اول باید آیات رو دقیق بخونید و بفهمید مثلن همون کتاب آیات گاج خوبه همون کوچیکه منظورمه بزرگه نه.
بعدش ارتباط آیه و متن پیدا کنید که این قسمت خیلی مهم تره. بعدش یکی دوبار روزنامه ای کل متن رو بخونید کافی هست.

پ.ن: منظورت خانوم شهری هست؟! :)))) خیلی باحال بودن ایشون.:))) درک میکنم چی میگی!

hilla 2013

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 ناحیه 4
شهر
تبریز
دانشگاه
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستانی که کنکور دادین...ااهه اهه...
یادتون باشه که اگه این کنکور برا شما سخت بوده حتما برا بقیه هم سخت هست...
پس دلیلی ندارین ناراحت باشین...
همون امتحان رو دیگران هم دادن پس زیاد ناراحت نباشین و برین برا خودتون یکم خوش باشین چون یه اعلام نتایجی هستا...
اشکاتونو واسه اون موقع نیگه دارین (;
البته ایشا... نتایج همتون خوب میشه... :)

hilla 2013

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 ناحیه 4
شهر
تبریز
دانشگاه
رشته دانشگاه
پزشکی

آره...وای که چی کشیدیم از دستش...
اونروز به ما میگه دیدین من که سخت می گرفتم الان چه راحتین... :))
وای خدا اصلا یه وضعی بود که جلو خودمون رو بگیریم که نخندیم...
یعنی به نظر من جک ساله... :))

captane

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی یاسوج
شهر
یاسوج

به نقل از helia 2013 :
میگن کنکور نجربی شیمیش خیلی سخت بود...
بیچاره دوستم باهاش حرف می زدم داشت گره می کرد...وقت کم آورده بود نتونسته بود سوالارو کامل بخونه...

راستی ممنون که جواب دادین...
من تابستون می خوام خودم بخونم آزمونا هم شرکت نکردم...تا مهر ببینم کدومش بهتره بعد
ببین تو این سال باید شدیدا با خودت روراس باشی... همین الان از حرفات معلومه برنامت مشخص نیست نمیخوام نا امیدت کنم ولی بهتره یه کم تغیرش بدی
به نظره من اژ همین تابستون برو آزمون...قلم چی بری بهتره....سوالاش سخته...استاندارد نیست ولی طوری رو درسا مسلط میشی که سوالای کنکور واست آب خوردنه.
اگه بخوای اول مهر تازه فک کنی که کدوم بهتره شک نکن سر در گم.میشی.... بعدا هم پشیمون میشی چرا تابستون آزمون ندادی...مثل خیلی از دوستام
حتما روش فکر کن و سعی کن نظرتو عوض کنی

• لایک
امتیازات: usboy

sagharrrrsssssssss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از Dr.Stansfield :
ترجمه رو اگه خیلی خوب بلد باشی جمع کردن قواعد طوری که حتا بخوای صد بزنی کار یه ماهه! اما خب اگه مثلا نگرانی و فکرتو مشغول میکنه همزمان خودت قواعدم یه نگاهی بکن.ولی معلمت حرف درستی زده.سعی کن بیشتر رو ترجمه کار کنی اول.اگه قواعدت عالی هم باشه ترجمت ضعیف باشه کارت میلنگه.تابستون بهترین موقع واسه ترجمه خوندنه.وقت تست زدن و قواعد خوندن بعدش خیلی زیاده.
چرا جو میدی.
کی گفته قواعد با یک ماه حله :|
قواعد تسلط میخواد، زمان میخواد، تمرین میخواد
از من میشنوید عربیو کامل ببندید

amirsaesh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبىرستان مىرداماد
شهر
اراک

آقا من یه سوال دارم...اینه که تو سال کنکور کلا اینترنت و موبایل و فیلم رو بیخیال بشیم طوری که خیلیا میگن؟ :(

• لایک
امتیازات: مت

lgh95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز نجوم 92