• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كنكور 94 و آزمون هاي آزمايشي سنجش

AmirCeUCaCMe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل
پاسخ : كنكور 94 و آزمون هاي آزمايشي سنجش

من شخصا پشیمونم از این که رفتم ازمون دادم :|

ریاضیش چرا اینجوری بود مثلا زمین نزدم که وقتشو بزارم رو زیست ولی کل وقت زمین رو گذاشتم رو ریاضی! :|

فیزیکش خیلی دیگه اسون بود! :/

شیمیش هم او کی بود.

زبان ریدینگ دومی منو یادِ دوران راهنمایی انداخت :))

سطح سوالای قلمچی یکم بالاتر ه. نمیگم مثل کنکور اما زیستش یکم چالش برانگیزتر(!) ـه!

به نقل از faydim :
به شما پاسخ نامه دادن؟ تو سایتش هم که نیومده، کارنامه هیچی اقلا پاسخنامه رو بدن بهمون :|

اره به ما ک پاسخنامه دادن! :-"

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از Aroosak :
انقدر که به بررسی نتایج دوستانت پرداختی اگه به تست زدن می پرداختی رتبه تک رقمی میشدی
نمیدونم باید چی بگم ؟؟ دلیلش رو هم نمیدونم چرا این حرف رو زدین :D ... این حرفا همش حقایق بودش واسه این که مطمئن بشید نفر 6 ام ی که مثال زدم آقای پوریا عابدی بود که دیدم تاپیک رو دیده ... @پوریا : واقعا اینجوری نبودش ؟؟؟
مهم این بودش که خود من پارسال به این جور حرفا اعتقاد نداشتم و امسال ایمان اوردم ...
من اصولا در طول دو ماه پارسال به رتبه های بچه ها فکر نکردم ولی چون رتبه های همو میشنیدیم کاملا طبیعیه که اینارو کنار هم گذاشتم و پازلشو براتون تکمیل کردم، پازلی که پارسال برای ما 3 ماه طول کشید تکمیل بشه... دلیل این که من رتبه ام بد شد هم کاملا چیز دیگه ای هس و تاکید میکنم اصلا هیچ وقت پشیمون نیستم که یه سال موندم پشت کنکور ، هیچ وقت پشیمون نیستم به قول آقا ایمان.س که هفته پیش گفت زندگی مثه قیف میمونه اگه از دهنه ی تنگش وارد بشی ، در اون طرفش قدرت اختیار و انتخاب بیشتری داری ... من خودم اینختاب کردم که بمونم سال بعد ، همون شب که کارنامه مو گرفتم هم این تصمیم رو گرفتم :D
پوریا یادشه آخرین باری که همو دیدیم تابستون گفت کجا میخوای بری این قدر سریع ( :D یه دور خودش فلافل خورد یه دور هم با ما بستنی ... جا داشتی ؟؟ :D ) ؟؟ به آرمان هات فکر میکنی ؟؟؟
و جوابش رو هم گفتم آره :)
تجربه تلخ سال قبل به من یاد داد که بتونم خودم انتخاب کنم ... و رویا هام رو بسازم ... من هنوز هم همون انرژی روز اولی که شروع کردم رو دارم و حاضرم برای رسیدن به هدفم از قید خیلی چیزا بگذرم ....
هدف منم از اون پست این بود که بچه ها زیاد این رتبه ها رو جدی نگیرید به خودتون فکر کنید ، به هدفتون ، به آینده تون ... باز به قول ایمان.س تو باید بخونی ، باید بری
قراره همه دواطلبا روز 21 و 22 خرداد به اون نقطه برسن و کنکور بدن پس چه بهتر که با تمام وجود با هر آنچه که تو توانتون دارید به اون نقطه برسین ...
منظور بد یا خاصی با کسی نداشتم .. فقط میخواستم بگم یه کم دیدمون رو بهتر کنیم همین ... :)

mohaNnesS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تبریز
شهر
تبریز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

بچه ها ارزششو داره بگیریم بزنیم سوالارو؟ یعنی نزدیک بودن به تیپ سوالات کنکور سالای قبل؟

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

ریاضی ـش کم بد بود ؛ غلط ـم داره تازه! :|

سوال 103 ریاضی AC رو دراورده 75 نوشته ارتفاع نصف وتر. وتر چیه؟ AC!
راهنمایی وتر یاد گرفتیم یا دبستان؟ :-"
جواب میشه 25رادیکال3 که نیست تو گزینه ها .

+کسایی که قبلن ـم آزمون سنجش دادن؛ کی جواب ـا رو میدن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
هیچی ...
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
مهندسی

به نقل از mimɒʜƧ :
بچه ها ارزششو داره بگیریم بزنیم سوالارو؟ یعنی نزدیک بودن به تیپ سوالات کنکور سالای قبل؟

اره ;)) سواله دیگه ... وقت داری !! حال داری!! بگیر بزن ی مروری میشه ;;) موفق باشی ;;)

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

کارنامه اولیه اصولا جمعه ساعت 7-8 میاد که اومده و کارنامه نهایی شنبه شب اگه اشتباه نکنم :)

نام مرکز سمپاد
helli1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93

با این فاجعه به چه رتبه ای تو کنکور امیدوارم باشم؟
xd0z06hlw8u6rcwhntjn.jpg

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

به نقل از mimɒʜƧ :
عمومیاش به جز ادبیات خوبه.

saba7501

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ، کامپیوتر و شیمی و ادبیات
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام هفته دیگه اولین آرزمون شبیه کنکوری هست که میخام بدم من فکرمیکنم فرمولای فیزیک یه سری از شیمی و خب تحلیلی و. ... یادم زفته :-? باید چیکار کنم ؟؟ تو این یه هفته چجوری یاآوری کنم همه چیز رو ؟

mohaNnesS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تبریز
شهر
تبریز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از صــــــــبــــــــا :
سلام هفته دیگه اولین آرزمون شبیه کنکوری هست که میخام بدم من فکرمیکنم فرمولای فیزیک یه سری از شیمی و خب تحلیلی و. ... یادم زفته :-? باید چیکار کنم ؟؟ تو این یه هفته چجوری یاآوری کنم همه چیز رو ؟
ببین من تصمیمی که براخودم گرفتم اینه که هفته بعدرو تماما عمومی بخونم و برم سنجشو بدم و دستم بیاد که کجاها میلنگم دقیق، بعد شروع کنم اونارو رفع کردن
چون تو یه هفته به نظرم کاری نمیشه کرد که زودبازده باشه!

بالا