• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی داوطلبان کنکور 93

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : امتحانات نهایی داوطلبان کنکور 93

باید با سیگما می‌رفتیم اون رو؟! :‌| بی‌خیال :‌| من اول مساحتِ مثلث رو همین‌جوری درآوردم؛ بعد دیدم خیلی زشت ه توی امتحانِ دیفرانسیل از روش‌های مربوط به دبستان استفاده کنم یه دور انتگرال هم نوشتم :‌)) خُب اگه سیگما می‌خواست مرض داشت نگفته‌بود با سیگما؟ :‌|

× اگه توی جایی که گفته جوابِ سوالِ پنج رو بنویسید، جوابِ چار رو بنویسیم و برعکس و زیرش ذکر کنیم که این جوابِ سوالِ چار ه آ ؛؛) ؛ اتفاقِ بدی می‌افته؟ :-" بعد اگه سه بار هم‌چین اتفاقی تکرار شده‌باشه اتفاق بدی می‌افته؟ :-"

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد
پاسخ : امتحانات نهایی داوطلبان کنکور 93

ما دبيرمون قبل امتحان گفت كه سال هاي قبل اتفاق افتاده كه طراح ننوشته بود از سيگما استفاده كنين و با همين بارم ١.٥ نمره ...بچه ها از انتگرال گيري استفاده كردن و اصلاحيه اومده بود كه به كساني كه از انتگرال گيري هم استفاده كردن نمره بدين..ما وظيفه نداريم بر اساس بارم عمل كنيم،مشكل خوشونه كه نگفتن.. :-"
+
در مورد سوال تلوزيون هم من نمي دونم كتاب چي نوشته چون تاحالا نخوندمش... :-"
ولي براي تابع هزينه اگه بخواي هزينه ي توليد يه كالايي رو به دست بياري مشتق مي گيري و به جاي ايكس يه شماره كم تر از اون كالا رو ميذاري...
+
سوالا هم به نظر من فوق العاده آسون تر از سوالات سال هاي قبل بود..توقع سوالات سخت تري داشتم.

بالا