• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه ریزی

• شروع کننده موضوع

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : برنامه ریزی

خیلی از بچه ها بم پیام دادن که میشه برام برنامه ریزی کنی؟ من تو جواب خیلیا گفتم نه
میدونید چرا؟چون اگه من برنامه بریزم یه وابستگی به وجود میاد که این تو دوران کنکور خیلی بده
به کلمه وابستگی توجه کنید
ببینید منظور من ازاین کلمه چیه؟
اینه که هر کدوممون یه سلیقه ای رو به خودمون اختصاص میدیم( حالا این که گفتم ینی چی؟!!) ینی اینکه باید به سلیقه خودتون بیاین و برنامه ریزی کنین...
حتما به این فک کنید که تو ی هفته چه کتابی رو میخواید بخونین و تا اون مباحث مورد نظرتون تموم نشده نرین سره درسای بعدی

اگه رتبه خوب هم میخواید باید فیکس مفید حداقل۸ ساعت بخونید

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مهسا م :
خیلی از بچه ها بم پیام دادن که میشه برام برنامه ریزی کنی؟ من تو جواب خیلیا گفتم نه
میدونید چرا؟چون اگه من برنامه بریزم یه وابستگی به وجود میاد که این تو دوران کنکور خیلی بده
به کلمه وابستگی توجه کنید
ببینید منظور من ازاین کلمه چیه؟
اینه که هر کدوممون یه سلیقه ای رو به خودمون اختصاص میدیم( حالا این که گفتم ینی چی؟!!) ینی اینکه باید به سلیقه خودتون بیاین و برنامه ریزی کنین...
حتما به این فک کنید که تو ی هفته چه کتابی رو میخواید بخونین و تا اون مباحث مورد نظرتون تموم نشده نرین سره درسای بعدی

اصلا هم اینطوری نیست ادم نمیتونه برای خودش برنامه ریزی کنه یکی باید باشه برای ادم برنامه ریزی انجام بده که دقیق تر باشه و نظارت کنه
برنامه ریزی کار هر کسی نیست که هرکسی بتونه راحت برای خودش انجام بده سلیقه و وضعیت ادم خیلی مهمه ولی باید یک نفر باشه ککه برای ادم متناسب با سلیقه و وضعیت ادم برنامه ریزی کنه
برنامه ریزی یک فرد خارجی ولی به صورت خصوصی واقعا لازم و مفیده
اینم بگم 50 درصد کنکور برنامه ریزیه اگه برنامه درس نباشه هرچقدر هم ساعت مطالعه بالا باشه نتیجه خوب نمیشه
اگه خودمون بخاییم برا خودمون برنامه ریزی کنیم بطور ناخوداگاه درسی که بیشتر دوس داریم بیشتر تو برنامه میزاریم
اگه برنامه ریزی ی فرد دیگه موثر نبود الان هیچ کدوم از موسسه ها مثل کانون و گزینه موفق نمیشدن میگفتن هرکس برا خودش برنامه ریزی کنه بعد بخونه

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

به نقل از مهسا م :
نه دقیقا
میزان درس خوندن در روز فقط و فقط به خود فرد و توانایی هاش بستگی داره
من خودم یه نفر رو میشناختم که روزانه 6.5 براش کافی بود چون درسا رو عمیق میگرفت و آخر هم رتبه اش 98 شد
یه نفر دیگه هم بود با روزی 14 ساعت (مفید مفید ) نتونست کاری ب پیش ببره

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

من هرکاری میکنم روزی بیشتر از 7ساعت نمیتونم بخونم با 7ساعت چطوری میشه برنامه کانون رو رسوند؟؟؟ :-s

merzat

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1387
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و کامپیوتر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از shadiiii :
من هرکاری میکنم روزی بیشتر از 7ساعت نمیتونم بخونم با 7ساعت چطوری میشه برنامه کانون رو رسوند؟؟؟ :-s
اگه کیفی درس بخونید حتما میرسونید...
ببینید واسه موفقیت در سال کنکور باید سالهای قبل درسهای پایه رو فهمیده باشید وگرنه خیلی ف

merzat

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1387
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و کامپیوتر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از shadiiii :
اگه کیفی درس بخونید حتما میرسونید...
ببینید واسه موفقیت در سال کنکور باید سالهای قبل درسهای پایه رو فهمیده باشید وگرنه خیلی فشار میاد بهتون...یه جورایی باید کیفیت درس خوندنتون میره بالا...
البته ناامیدی نمیدم ولی خیلی بیشتر باید تلاش کنید برای رسیدن به خواستتون...چون هرکاری ممکنه...مورد داشتیم تراز 5600 رسونده به 7300 اخرشم رتبش شده 35

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

خوب من همه تلاشمو میکنم و باتمرکز میخونم ولی این سال اخری وسواس گرفتم برنامه رو مینویسم میخونم حدودا 70٪اش هم اجرا بشه باز فکر میکنم هیچی بلد نیستم :-"

بالا