• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی ۹۳ (ریاضی و تجربی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
پاسخ : امتحانات نهایی ۹۳ (ریاضی و تجربی)

اون یکی ش هم آی سایت می شد ؟

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

این ریدینگ مسخره چی بود ؟ : | چرا به شعور ما توهین میکنن. : |

بالایی : هوم ؛)

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مرحله ی اول ادبی ب صورت شانسی !

بچه ها کیا به جای won نوشتن win ??? :D :D :D

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

من هی به شعور خودم شک می کردم که به زبون خودم بنویسم آیز مصن . چشام ضعیفه :-"""

مایند + آی انجی فورم هم شد یکیش . اونم وود لایک تو کام .
این نکته وود لایک تو کام تو کتاب بود ؟ که در حالت جنرال جراند میاد و غیر جنرال تو بی ؟

من میگم اینا زیرپوستی دارن می پیچونن سوالا رو ، بگید نه . :-"""

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

به نقل از شوکوهــ :
اون یکی ش هم آی سایت می شد ؟
چی ای سایت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

امروز سر امتحانه يك موش سياه بزرك از زير صندليه ماها كه كنار ديوار بوديم رد شد انقد ترسيده بودم كه مغزم فرمان جيغ كشيدن نميداد فقط نشسته بودم نكا ميكردم ي دفه مغزمون فرامان داد و يه جيغ بنفش كشيديم و بريديم توسالن خييييلي وحشتناك بود.ا اين حوزس كه ماداريم؟ادم امنيت جاني و روحي رواني نداره ~X( X-( :((

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Prosur :
میشه بگی منظورت از این تراز گیری ک گفتی چیه؟ من اینقد تو این چند روز موارد ضد و نقیض خوندم ک نمی دونم الان این تراز گیری که میگی چجوریه!؟ بی نهایت شیوه واسه تراز گیری امت نهایی خوندم تو نت!
خوب ترازو از قبل نمیشه تعیین کرد.باید همه امتحان بدن تراز نسبت به هم دیگه سنجیده میشه واسه همین فرمول مشخصی نداره

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

دوتا سوال آخر هردوتاشونم غلط بود؟؟؟

Bittern

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan 4D
شهر
تهــــ ران
مدال المپیاد
ریاضی کار بودیم، مدال نیاوردیم ولی حال کردیم.

بچه ها اون پرستار لعنتی داشت چه غلطی می کرد؟! :|
taking care of درسته آیا؟!

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

كليد: http://aee.medu.ir/aee/aeeDocs/misc/139303nazari/n930307.1.pdf

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

[ quote author=BiTtern link=topic=104413.msg1210804#msg1210804 date=1401259746]
[/quote]

آره از همین غلطا ...

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

به نقل از BiTtern :
بعله

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام و خسته نباشین به همه عزیزانی که نهایی دارن (و البته ما کنکوری ها :د ) :ایکس
به سلامتی نصف بیشتر امتحانا رو رد کردین و البته قسمت سنگینش هم همون قسمت اولش بود که خدا رو شکر تموم شد ، خسته نباشید ویژه به همتون (;
دوباره یه چند تا نکته رو بگم بد نیست !

1-دوستان چرا اینقدر دنبال نحوه محاسبه نهایی ها هستن ؟ :د درستونو بخونین ! چی کار به این کارا دارین ! تاثیرش زیاد نیست ، حالا هی حرص بخورین :د ما ها 1 ماه دیگه کنکور داریم ، برا ما هم مستقیمه دیگه ، نتایج اومد ، خودم قول میدم بیام اینجا براتون شفاف سازی بکنم :د درستونو بخونین ، همه ی تلاشتونو بکنین ، همه دقتتون رو بکنین برا هر امتحانی ، بهترین نمره رو کسب کنید ، بعدا برا محاسبه نحوه تاثیرش دیر نمیشه ;-)

2-این درسایی که الان مونده امتحانشون ، یکم وقت گیر تر هستن ! لطفا کمتر وقتتون رو اینجا تلف کنین ! فیزیک محاسباتش ، کاری نداره برای شماها ، ولی تعریفای مزخرف زیاد داره ! پیشنهاد میشه از همین اول که میشینین میخونین ، رو یه برگه آچار ، تمامی تعریفا رو بنویسین که همش یه جا جمع بشه ، روز آخر ، قبل خواب ی مرور کلی بکنین ! محسابات هم فقط دقت دقت دقت دقت ! واحد گذاشتن یادتون نره ! به کلماتی که در صورت سوال میاد دقت کنین !
مثال : میاد میگه 25 % بار یکی رو میذاریم رو یکی دیگه ، نیرو چند برابر میشه !؟ باید حواستون باشه که اون ها بارشون هم نام هستش یا نا هم نام که بعدش نسوزین بخاطر بی دقتی ! فرمول ها رو بنویسین حتما و ... !
*زبان فارسی رو 2 دور بکنید از اول تا آخر ، مطمئن باشید نمره خوبی میگیرین ! پیشنهاد دیگه ای که هست اینه که دوستان اگه میبینن خیلی وقت اضافه دارن ، بشینن شعر حفظی های ادبیات رو بخونن ، حداقل آشنا بشن باهاشون که بتونن راحت تر حفظش کنن برا امتحان ! یا حداقل برن اثبات های فصل آخر هندسه فضایی رو کامل یاد بگیرن ! اینا وقت گیر هستن ! وقت تلف نکنین ، یاد بگیرین استفاده درست از وقتتون رو ;-)

3-لازم به ذکر هستش ، اصلا نشونه ی شاخ بودن و خیلی حرفه ای و با سواد بودن نیست ، از ساعت 10 شب شروع کردن برا خوندن امتحان فرداتون ! آدم عاقل میشینه برنامه ریزی میکنه ، درست و قشنگ و تیکه به تیکه درسا رو میخونه ، هم فشار کمتری میاد ، هم استرس نمیگیرش ، هم اینکه از فضای درس دور نمیشه ! عزیزان ، حرف من نیست ، حرف خیلی ها هستش ، خواب کافی قبل امتحان لازمه ، دقتتون رو سر کل کل و اینجور کارا نیارین پایین ! تا ساعت 3 و 4 صبح میخونین که چی خوب ؟ کم خوابی ، دقت رو هم میاره پایین ! هرچند که نهایی هیچی نداره ! ولی دقت خیلی لازم داره ! نکنین ، درست بشینین برنامه بریزین بخونین !

4-ما گفتیم بچه های سوم نیان نمرشونو بگن ، الان فکر کنم باید دوستان کنکوری رو جمع کنیم :د نمره میگین که چیزی ثابت بشه ؟ :د به فکر روحیه باشین ، اینکه بگین همشو 20 شدم جز یکی که 19.99 شدم ، چیزی به شما اضافه نمیکنه ، ولی استرس بچه های سوم رو میبره بالا ! :د

5-امیدوارم روحیه لازم و کافی رو از زبان برای ادامه امتحانا گرفته باشین ! خیلیا ، خیلیااا ، زبان رو مشکل دارن و نمیتونن بزنن ، دقیقا مثل خیلیاتون که با عربی مشکل دارین ، پس بدونین 18 یا 18.5 به بالا خیلی کمکتون میکنه ;-)

6-زیاد جالب نیست ، 19.75 بشین و باز هم " :( " بذارین ! هر چند مطمئنم و شک ندارم که خودتون خوشحالین از نمره یا حداقل ناراضی نیستین ، ولی این شکلک دلیلی نداره گذاشتنش ! :د باز هم تاکید میکنم ، نمره گفتن چیزی به شما اضافه نمیکنه ، ولی شاید یه 2 نفر روحیشون خراب بشه، فیزیک و اینا رو حواستون باشه ;-)

7- مهم : با تفکر آسون بودن درس ، درسی رو بخواین شروع به خوندن بکنین ، به شدت ، به شدت ضرر میکنین ! ولی اگه بعد خوندن تمام و کمال درس ، با تفکر آسون بودن و بلد بودن سوالا ، برین سر جلسه خیلی خوبه ! استرستون رو به شدت کم میکنه ! برا همین میگم نیاین بگین این که آسونه ، اون که خیلی آسونه ، اونو که نمیخونم ، اونو که بیخیال و ... ! دین و زندگی و امتحانای قبلی که اشتباه داشتین و نمرتون کم شده ، مطمئنا المپیاد مرحله 2 نبوده که اشتباه داشتین ، اونا هم آسون بودن ! پس مواظب باشین ! من به همون درسایی که خیلی اطمینان داشتم ضربه خوردم ! بازم خود دانید :د

8-کنکور یه دنیای دیگست ! 1 ماه دیگه هم برا شما ها شروع میشه :د خودتونو عادت بدین به درس خوندن !;-)

9-با آرزوی موفقیت زیاد برا همتون :ایکس

** در جواب پست پایینی : ما هی میگیم حرض نخورین ، نمیخواین باور کنین ، باشه :د
دوستان ، کسایی که نهایی رو 20 میشن ، هیچ ، دقیقا هیچ دلیلی نداره که کنکور خوب بزنن ! شاید به 50 % هم نرسه ! به والله قسم نمیشه همچین نتیجه ای گرفت ! لازم باشه قرآن میارم ! دوستان ، سال ما هم خوب گفتن 2 ، 3 هزار نفر 20 شد معدلشون ! ولی خوب کو ؟ :د ما که اثری نمیبینیم ، نه تو کانون ، نه سنجش نه جای دیگه ! هستن ، ولی 2 ، 3 هزار نفر نیستن ! تقلب فوق العاده زیاده ! فوق العاده ! هیچ ربطی نداره کسی که 20 شده تو کنکور هم بترکونه ! حتی کسی که میانگین تراز 8000 کانون هم داره دلیل نمیشه که بیاد کنکورشو خوب بزنه ، چه برسه به نهایی 20 ! کی میگه باید بعد اون 500 نفر حساب کنین ؟! دوست من وقتی میاد ورقه میکنه تو جامدادیش میبره سر جلسه ، وقتی مراقبا معلم اون مدارس باشن و به بچه های خودشون برسونن ، و ... ! چجوری میتونین نتیجه بگیرین که این 500 نفر حالیشون بوده از شیمی حتی ؟! بیخیال ! درستونو بخونین ! فقط دارین با حرص خوردن ، اعصاب خودتونو خورد میکنین ! :د

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

اای خدا ~X( ~X( ~X(
الان اگه ی بدبختی بخواد مثلا واس زیرگروه یک دانشگاه تهران تلاش کنه دیگه با این وضع باید قیدشو بزنه ؟
هیچ کس این موضوع رو برا من شفاف سازی نمی کنه!
با مرگ فاصله چندانی ندارم!!!!! دارم دق می کنم...
ببینین من میگم مثلا برا ی درسی مثل شیمی کم کم 500 نفر تو کشور 20 میگیرن دیگه! درسته؟ این 500 نفر 25 درصدشو گرفتن ، بعد این 500 نفر خب میرن کنکورشونم خوب میزنن در نهایت ک مثلا تو واس رتبه شیمی کنکورت (اگه امت نهاییتو 20 نگیری) حداقل از الان باید از 500 ب بعد حساب کنی! اگه اینو در نظر بگیریم که هر کی خوبه خوب هم میره بالا!
خب پس ینی من برم کشکمو بسابم! :| :|
راهنمایی لدفن، تا هنوز زندم!

Bittern

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan 4D
شهر
تهــــ ران
مدال المپیاد
ریاضی کار بودیم، مدال نیاوردیم ولی حال کردیم.

هی وای تو پاسخ نامش که زده looking after ؟! :|

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Prosur :
اای خدا ~X( ~X( ~X(
الان اگه ی بدبختی بخواد مثلا واس زیرگروه یک دانشگاه تهران تلاش کنه دیگه با این وضع باید قیدشو بزنه ؟
هیچ کس این موضوع رو برا من شفاف سازی نمی کنه!
با مرگ فاصله چندانی ندارم!!!!! دارم دق می کنم...
ببینین من میگم مثلا برا ی درسی مثل شیمی کم کم 500 نفر تو کشور 20 میگیرن دیگه! درسته؟ این 500 نفر 25 درصدشو گرفتن ، بعد این 500 نفر خب میرن کنکورشونم خوب میزنن در نهایت ک مثلا تو واس رتبه شیمی کنکورت (اگه امت نهاییتو 20 نگیری) حداقل از الان باید از 500 ب بعد حساب کنی! اگه اینو در نظر بگیریم که هر کی خوبه خوب هم میره بالا!
خب پس ینی من برم کشکمو بسابم! :| :|
راهنمایی لدفن، تا هنوز زندم!
شما خودتو درگیر نکن ...
به احتمال زیاد بازه ای حساب میشه
بعدشم اگه شما بتونی کنکورو خوب بزنی اونوقت رتبت از خیلی هایی که بیس شدن بهتر میشه

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از BiTtern :
آره خب ببينيد، اين تمرينه كتابه و بايد از يك فعل دو قسمتي كه بخش دومش قيد يا حرف اضافه است استفاده كنيم.
قسمت دوم take care نه حرف اضافه است نه قيد. ولي با اين حال مصحح ميتونه درست بگيره و احتمالش هم زياده :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از BiTtern :
نظر مصحح محترم است ! :D
مطمئن باش خیلی گیر نباشه مصحح ، نمرتو میده !

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

به نقل از BiTtern :
ایت دیپِندز آن شعور مصحح!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا