• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاثیر معدل نهایی در کنکور94

• شروع کننده موضوع NiXi
  • تاریخ شروع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
پاسخ : تاثیر معدل نهایی در کنکور94

آخه سطح نهایی امسال که با سالای قبل قابل مقایسه نیست کسی که سالای قبل امتحان نهایی داده به دست آوردن نمره ی خوب واسش کاری نداشت مثلا خودم زیست پارسالو حل کردم بیست شدم گفتم خیلی آسونه در حالی که سر جلسه زیست امسال هنگ کرده بودم آخه این که درست نیست...
بعد میگن چون امسال تاثیر مطلق بوده سطح امتحانا رو بالا گرفتن حالا واسه دیپلمه های سال 92 و 91 و حتی قبلشم که امتحان نهایی راحت تر بوده تاثیر مطلق میشه و خوب به نفع اوناست دیگه... ینی چی......... ~X( :(( ~X(

goraz76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپادی نیستم
شهر
بهبهان

گفتم شاید اونایی که نهایی رو خراب کردن با شنیدنش دوباره امیدوار شن واسه همین آپ کردم...
الگوریتم تاثیر معدل نهایی تو کنکور :
لینک دانلود: http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=7661e714713d457b30b97a6dd8c297ea
واسه ما 94ی ها هم دعا کنید که این یه سال باقی مونده رو خوب تموم کنیم

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

یه سوال برام پیش اومد فک کنم مرتبط ترین تاپیک همینجاس،ما نودو هفتیا :-" که دوره آخره نظام قدیمیم،دیگه 98 ایا میشن 6-3-3،اگه بخایم بمونیم پشت کنکور تکلیفمون چیه؟!کنکوری که 98 بخاد برگزار بشه دیگه ربطی به درسای ما نداره و بر اساس کتابای نظام جدیده!حالا یکم اگه اطلاعات دارین در این مورد توضیح بدین ممنون میشم :D

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

اگه پشت‌کنکور موندید جامه ها دریده و سر به بیابون میگذارید. :D

والا این آموزش‌پرورش تو همین کاری کرده مونده، دیگه کی میاد فکرکنه به اون بیچاره هایی که پشت کنکور میمونن اون سال...
شماهم سعی کن پشت کنکورنمونی چون همین الان سه چهارساله طرح آمایش داره اجرا میشه و به‌امید‌سال‌دوم‌موندن اشتباه محضه!

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

به احتمال زیاد اینجوریه که مثلا اگه کسی کنکوری 94 باشه و پشت کنکوری بمونه و بخواد 95 کنکور بده، معدل نهایی سومشو مطابق با شرایط اون سال (95) حساب می کنن. مثلا اگه امسال تاثیر نهایی 25 درصد باشه، اگه بخواد بمونه واسه 95 تاثیرش مثلا 35 درصد (تاثیر معدل نهایی اون سالی که طرف سال قبلش نهایی داده) میشه.

+ مث اینکه این پست من هیچ ربطی به سوال شما نداره :)) بنده عذر میخوام و در افق محو می شم ;;)

winston

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان / یکی از شهرهای خراسان
شهر
تربت جام

عاقا بعضی از این بنده خداها دیدید که میگه 75 یا 70 درصد کنکورو بچسب اون 25 یا 30 درصد معدل رو ول کن. یا میگن ما که ندیدم این تاثیر معدل رو توی رتبمون.این ادماها حرف حساب رو میگن ولی دلیلشون رو نمیدونم.
بنده از پشت این تریبون تریپون تریون اعلام میکنم که هرساله رشته تجربی نزدیکه 500هزار شرکت کننده داره که هرساله 50 هزار الی 100 هزار میرن دانشگاه اونی که معدلش خوب است درسشم میخونه پس به هوای معدلش نیس و به فکر رتبه شدن در کنکور سراسری و زدن ی درصد خوب توی کنکور هست..پس این دوستان عزیز ما جز رقیب های معدل پایینا نمیشن..
نزدیکی 400 هزار الی 450 هزار پشت کنکوری هستن در نتیجه شرایطی که حاکم میشه کسی نمیبینه و یا بهتر بگم نمیفهمه که معدلش تاثیر داده شده..دوستان اونایی که پشت کنکور قریب به یقینشون معدل پایینن ..پس اگه ده سال دیگه هم کنکور باشه همین اش و همین کاسس.پس از معدل پایین تون نترسید..نمیدونم منظورمو رسوندم ..خودم که نفهمیدم چی گفتم اگه کسی فهمید به ی زبون دیگه به بچه ها بگه میسی

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
نرفتم هنوز ایشالله پزششکی ک
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

معدل درکنور هیچ سالی تاثیر فاحش نمیذار. مگر اینکه در سیستم حذف کنکور....از اول دبیرستان نهایی بگیرن میانگینشو تاثیر یدندوست من با معدل 19-90کتبی سوم رتبه کشوریش 6000شد حتی با معدل نشد 5500رتبش درصدای کنکورتونو بچسبیت تا ای مزخرفات :D

• لایک
امتیازات: drA

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
نرفتم هنوز ایشالله پزششکی ک
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

معدل در کنکور هیچ سالی تاثبر فاحش نخواهد داشت اینه ام همش حرف مفته الان چراشو می گم...مگر اینکه در سیستم حذف کنکور ....از اول دبیرستان نهایی بگیرن میانگین معدل 4سالو تاثیر بدن....دوست من در فرزانگان کرمان شاه با معدل 19-90.کتبی سوم ....رتبه کنکورش شد6000حتی رتبش به 5500تغییر نکرد یعنی ادبیاتشو 40 زده بود با بیست نهایی نشد حتی 45 افتاد.............معدل سوریه...درصدای کنکورتونو بچسبید!!!!!!!11 :-[ :P :P :P :P :P

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از پرناز :
معدل در کنکور هیچ سالی تاثبر فاحش نخواهد داشت اینه ام همش حرف مفته الان چراشو می گم...مگر اینکه در سیستم حذف کنکور ....از اول دبیرستان نهایی بگیرن میانگین معدل 4سالو تاثیر بدن....دوست من در فرزانگان کرمان شاه با معدل 19-90.کتبی سوم ....رتبه کنکورش شد6000حتی رتبش به 5500تغییر نکرد یعنی ادبیاتشو 40 زده بود با بیست نهایی نشد حتی 45 افتاد.............معدل سوریه...درصدای کنکورتونو بچسبید!!!!!!!11 :-[ :P :P :P :P :P
is it just me or anybody else thinks this guys is a BIG, BIG crazy stupid ?

بالا