• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نقد و بررسی موبایل های شما

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
توی این تاپیک هرکس یه نقد و بررسی مختصر از موبایلش انجام بده(حالا مفصل بود که چه بهتر ولی چون کاربرای بیشتری اینکارو انجام بدن گفتم مختصر)
مثلا از صفحه نمایشش بگید از قدرت سخت افزاری از دوربین و...
در آخر هم که دلتون خاست معایب و مزایای کلیشو بگید
من به شخصه خیلی خوشحال میشم اینکارو انجام بدین.چون معمولا بررسی هایی که سایت های بزرگ(مثلا دیجی کالا)انجام میده هیچوقت کاملا از معایب گوشی رونمایی نمییکنه چون در اینصورت نمیتونه اون موبایلو بفروشه.اما اینجا کسی فروشنده نیست که :D همه مصرف کنندن.اگه اینکارو انجام بدید کمک خیلی خوبیه برای کسایی که میخان موبایل بخرن.

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : نقد و بررسی موبایل های شما

خب خودم شروع میکنم :D
مدل گوشی: huawei y511-u30
نسبت به قیمتش جدا عالیه.یعنی واقعا وقتی که کار میکنی باش فکر نمیکنی زیر 500 هزار تومن قیمت داشته باشه.شاید هم به عقیده برخی 600 تومن :-" .
از طراحی شروع میکنم.طراحی این گوشی شباهت زیادی به گوشی های اچ تی سی داره(اگه بخام مثال بزنم one s ) گوشه ها گرده و یه نوار فلزی دور گوشی رو گرفته.دکمه فیزیکی هم نداره.رنگ سفید که کاملا سفیده ولی رنگ مشکی که من دارم جلوش مشکیه ولی قاب عقبش طرح فلزه.تقریبا نقره ای رنگ.لبه پایینی و سمت چپ هیچی نیست :D .ولی بالای گوشی پورت USB و جک هدفون قرار داره.سمت راست هم دکمه پاور و ولوم که جاشون واقعا خیلی خوبه.یه نگته:دکمه پاور یه کم توی جاش لق میزنه.ولی خیلی کم .

×عاپ میگردد به مرور.

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از ایلیا :
خب خودم شروع میکنم :D
مدل گوشی: huawei y511-u30
نسبت به قیمتش جدا عالیه.یعنی واقعا وقتی که کار میکنی باش فکر نمیکنی زیر 500 هزار تومن قیمت داشته باشه.شاید هم به عقیده برخی 600 تومن :-" .
از طراحی شروع میکنم.طراحی این گوشی شباهت زیادی به گوشی های اچ تی سی داره(اگه بخام مثال بزنم one s ) گوشه ها گرده و یه نوار فلزی دور گوشی رو گرفته.دکمه فیزیکی هم نداره.رنگ سفید که کاملا سفیده ولی رنگ مشکی که من دارم جلوش مشکیه ولی قاب عقبش طرح فلزه.تقریبا نقره ای رنگ.لبه پایینی و سمت چپ هیچی نیست :D .ولی بالای گوشی پورت USB و جک هدفون قرار داره.سمت راست هم دکمه پاور و ولوم که جاشون واقعا خیلی خوبه.یه نگته:دکمه پاور یه کم توی جاش لق میزنه.ولی خیلی کم .

×عاپ میگردد به مرور.
یه سوال دوربین جلو هم داره؟ :-"
یه گوشی میخوام تا 600 نظرتون بگین! :)
بیشتر از اینم پول ندارم! :-"
vallaw! :-"
+ چرا گوشی های huawei ارزون ترن؟
مرسی

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

اینو باید توی راهنمای خرید میپرسیدی :D
آره دوربین جلو داره
این قیمتش 360 تومن با گارانتیه.اگه میتونی 610.620 بدی یه هوآوی G610 بخر.توی رنج خودش خدائه :-"
والا ایده دقیقی ندارم که چرا هوآوی ارزونتره.ولی نظرم اینه:چون میخاد پیشرفت کنه پول خونه باباشو نمیگیره.یه چیزی میذاره روی قیمت تموم شده میفروشه.اگه اینکارو نمیکرد در عرض(املا؟!)تقریبا 2.5 سال رتبه سوم فروش بعد سامی آشغال و اپلو بدست نمیاورد.ضمنا همه به اسم چینی میشناسنشو فک میکنن افته کلاسه گوشیشون هوآوی باشه.اینم شاید یکی از دلایله.ولی ایده موثقی ندارم.اینایی هم که گفتم نظره خودمه.

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

خب ز گهواره تا گور حسش نبود :)) نشد اون پست دومو کامل کنم،ولی خاستم بعد چن ماه استفاده بگم چطوریه اوضاع،خب نسبت به اولا اصلا کند نشده،همونیه که بود :D تا الان هرچی ریختم جواب داده(اچ دی نریختم چون هنوز رم برایش نخریدم...)فقط یه چیزی تو ذوق میزنه بعد چند ماه،اسپیکر داغون شده!از اول کیفیت معمولی بود،ولی الان دیگه انگار اسپیکر پاره شده وقتی روی آخرین ولوم میزاری،این یه مرود خیلی مسخرست :|

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

Nokia Asha 205

1.jpg

با توجه به قیمت‌ش میتونه به عنوان گوشی دوم٬ کافی باشه. ضمن این‌که دو سیم‌کارته هست.
وزن کم بخاطر بدنه‌ی سبک پلاستیکی و اندازه‌ی مناسب‌ش باعث شده که خیلی خوش‌دست باشه؛ با کی‌بورد Qwerty دقیقاً مناسب تکست دادن.
حافظه‌ی داخلی‌ش اونقدر کمه که باید همراه مموری خریده بشه- در این صورت یه موزیک‌پلیر خوب هم به حساب میاد که تا ۳۰ساعت نیاز به شارژ نداره(بعد از یک سال هنوز کاهش توانایی باتری توجه‌مو جلب نکرده.)
در حالت عادی هفته‌ای یک بار-هربار دو ساعت- بیشتر شارژش نمی‌کنم!
تنوع رنگ جالبی داره.

ضمناً٬ این گوشی تنها پروتکل ارتباطی‌ش با کامپیوتر٬ بلوتوث‌ه. (خبری از MicroUSB نیست یا من ندیدم!)
ظاهراً GPRS ساپورت می‌کنه ولی من هیچ‌وقت امتحان‌ش نکردم؛ چون سرعت پایین‌ش دردی به درد سرعت اینترنت ما اضافه می‌کنی و نتیجتاً وضعیت غیرقابل تحملی می‌شه!
و این‌که بعد از یک سال استفاده هنوز حروف و اعداد روی کلیدها پاک یا حتی کم‌رنگ نشده!

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

Asha 302

2361b_1.jpg

یه گوشی معمولی با کاربرد های خوب .

3g و WiFi داره .

دوربین 3.2 که کیفیتشو خیلی قبول دارم تسبت به بقیه 3.2 ها .

جزء آخرین سری های سمبین محسوب میشه .

صفحه نمایش 2.4 اینچی .

اطلاعات کامل

نظر خودم :

من موقعی که این گوشی رو خریدم دنبال یه کیبورد بودم ! ذاتا بهش علاقه داشتم و سیستم عامل برام مهم نبود !

به دوربین هم اهمیتی نمیدادم ! فقط نت + تایپ سریع + آهنگ گوش دادن !

اما خب بعد از مدتی گوشی یه مقدار کُند میشه ! من چندباری هم بدجور از دستم افتاد ولی خب قاب پشت و بغلش از جنس استیله

و ترسی از زمین خوردنش نداشته باشید ! هرچند رو کند بودن و هنگ کردنش تاثیر بدی داره.

باتری ش خیلی قویه . من با اینکه به عنوان گوشی اصلی ازش استفاده میکنم 3 روز یه بار میزنمش شارژ.

در کُل من پیشنهادش نمیکنم ! بعد از مدتی تکراری میشه ! اینم بگم که مُفت ازتون نمیخرنش !

موفق باشید :د

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

mif3rkuuhys8ctozhs31.jpg
upwkwd1gbayxld25001p.jpg

خوب من قبل از خرید این گوشی مدل قبلیش اس 4 داشتم.
چون قشنگ با سامسونگ آشنا بودم خریدم.
ولی رابط کاربریش خیلی فرق کرده و فوق العاده سریع شده و سبک!
کلا حتی برا سامسونگیا یه یه هفته طول میکشه آشنایی باهاش ولی خوب آسونه کار باهاش!
صفحش 5.1 اینچه و از همه لحاظ عالیه صفحش!
دوربین 16 مگا پیکسلی خیلی از بدنه زده بیرون و اگه حساسین باید یه گارد ضخیم خرید.
من خودم به یه لیبل ضد خش رو صفحه و لنز دوربین قناعت کردم و خیلی مواظبم کلا!
یه بارم از گوشم افتاد 191 سانتی متر ولی خودم تعجب کردم چرا خش برنداشت؟
کلا از دوربینش راضیم ولی رابط کاربریش برای سریع شدن خیلی ساده تر از قبلیا شده و عادتش برا من یه هفته ای طول کشید!
ولی از همه گوشیای بازار بهتره به نظرم!
باتریشم قابل قبوله کاملا!
به من 9 ساعت تا 10 ساعت شارژ میده تو نت گردی!
اگه عادی باشه مصرفت تا 7 روز راحت جواب میده البته با 1 ساعت کار منظورمه!
گوشیه خوش دستیه و مکالمه قابل قبول و با کیفیتی داره!
در کل بگم همه چیز عالیه غیر اینکه اسپیکراش ضعیفه من مشکل دیگه ای ندارم!

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

اگه میخواید یه فبلت با قیمت مناسب و کارایی بالا داشته باشید ، هوآوی G730 گزینه ی خیلی خوبیه.

حدود یک ماه میشه که گرفتمش ، فراموش نکنید حتما با گارانتی مایکروتل باشه ! از دیجی کالا میشه گرفت .

الان قیمتش نزدیک پونصد تومن شده .

CPU خیلی خوبه ، تاچش هیچ نقصی نداره ! میگن رزولوشنش پایینه ولی من چیز خاصی رو حس نکردم !

حافظه داخلی 4 گیگه ! اما این گوشی قابلیت نصب روی کارت حافظه رو داره پس نگران نباشید .

دوربینش ضعیفه ، پس توقع عکس های فوق العاده نباشید اما برای ثبت لحظه ها به درد میخوره !

فیلمبرداریش FULL HD ئه و میتونه ضعف نسبی عکاسی رو بپوشونه .

صفحه ی بزرگ و خوش دست 5.5 اینچی حس یه فبلت واقعی رو به شما میده .

در طی این یه ماه بازی هایی مثه clash of clans و وایبر و اینستاگرام و غیره رو خیلی خوب و بدون هنگ اجرا کرده.

باطریش خوبه و اگه زیاد باهاش کار نکنید 2 روز دووم میاره .

بعضی ها میگن موقع آهنگ گوش دادن از طریق هندزفری صداش ضعیفه اما بهتره بدونید صداش بر اساس

عدم آسیب به شنوایی طراحی شده.

Ram یک گیگ میتونه یکی از مشکل های دیگه ش باشه که اگه باهاش مدارا کنید مشکل خاصی بوجود نمیاره چون در حالت عادی

اگه زیاد بهش فشار بیارید بازم 30 - 40 % فضای خالی داره.

نسخه اندرویدش 4.2 Jelly Bean ئه که توو دیجی کالا اشتباهی 4.3 زده اما نگران نباشید ، سال بعد آپدیت 4.4 ش میاد.

دو سیم بودن هم ممکنه واسه بعضیا مهم باشه که این گوشی 2 سیم کارته س . یکیش سایز معمولی و اون یکی مینی .
خلاصه من حدود یک ماهه نتونستم ازین گوشی ضعف بگیرم غیر از دوربینش که از اول هم برام معیار نبوده چون واسه عکاسی

از دوربین مستقل استفاده میکنم.موفق باشید.

اطلاعات بیشتر

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

hxjlt6qgrv452wh8nwhe.jpg

96kro5fupljfv9qfdoo6.jpg

خب به نظر من iphone 5s گوشي "خيلي خوبي" هست.
قيمتش كه خب آره زياده ولي به نظرم ازشش رو داره.
از دستم افتاد روي آسفالت و فقط گوشه هاي ضد خشش آسيب ديد و هيچي اش نشد صفه ي اصلي اش.
يك بار هم تو گيت فرودگاه افتاد زمين هيچي اش نشد.
از اونجايي كه با اندرويد هم با ios كار كردم شخصن ios رُ ترجيح ميدم.
از باطري اش كه راضي ام زود تموم نميكنه و خوب دووم مياره. با توجه به اينكه من خيلي از نت استفاده ميكنم.
دوربين 8 اش كيفيت خوبي داره.
كيفيت صداش هم عالي هست.
تنها مشكلي كه به نظرم مياد بعضي مواقع خيلي بد داغ ميكنه مخصوصن موقع هايي كه چندين ساعت پشت سر هم دارم باش كار ميكنم.
البته يك مشكلي هم داره همين قضيه هس كه مثلن تك تك نميشه بهش برنامه زد مستقيم بخواي آهنگ دانلود كني بايد اپ اش رو داشته باشي يا هم با آي تونز از طريق كامپيوتر بريزي به گوشي.
به نظرم مهم ترين ايرادش همون مورد بالايي هس.
*پ.ن:عکسها جایگزین شدند:)

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

zeh6yhskl0lrlso2lkm.jpg

من هم فقط IOS و ویندوز فون رو قبول دارم به عنوان سیستم عامل موبایل
خودم 3 ماهه ویندوز فون دارم
8.1
واقعا لذت می برم از سینک بودن و کاملا هماهنگ بودن موبایلم با لپ تاپم (اونم 8.1 هست) و همچنین اکانت مایکروسافت که تمامی مطالب داخل آفیس رو (چه موبایل چه لپ تاپ) یا فایل های خاصم رو به راحتی داخل OneDrive میریزم و هرجا بخوام ازش استفاده می کنم.
به راحتی از ورد، پاورپوینت و یا اکسل آنلاین مایکروسافت استفاده می کنم و به راحتی فایل رو می ریزم داخل گوشیم!
سیستم اپلیکیشن های موبایلم کاملا امنه و اینطور نیست که از هر ننه قمر و هر جایی بشه برنامه دانلود و بلوتوث کرد! نه ! برنامه باید از یه سری فیلتر های امنیتی رد شه بعد بره تو استور مایکروسافت
از اینکه سیستم عاملم بروز رسانی میشه به راحتی، تغییرات محسوسی میکنه تو هر آپدیت، کلی برنامه هر روز براش تولید میشه که واقعا برنامه های قویی هستن . چه ایرونی چه غیر ایرانی
و هزاران حسن که این موقع شب مغزم بیشتر کار نمی کنه!!
بریم سراغ گوشی
واقعا عالی بوده
تاچ فوق العاده ؛ به این صورت که انگشت اگر به ال سی دی هم نخوره باز هم کار می کنه، با دستکش هم کار می کنه، با دست سرد هم کار می کنه، کلا با هر چی که انگشت هم همراهش باشه به هر نحوی، کار می کنه!! تمام این تنظیمات و میزان حساسیتش قابل تنظیمه.
یکی از حسن های سری لومیا اینه که نمی خواد با کلید قفل، گوشی رو باز کنید. دو بار رو ال سی دی بزنید باز میشه!! خیلی خوبه!
کیفیت صفحه نمایش که صحبتی نداریم دیگه! AMOLED و صحبت؟؟؟ کیفیت فوق العاده!!!!!
رم 2 گیگ که اینقدر ویندوز فون سبک هست که 512 مگ رم هم زیادشه! چه برسه به 2 !!!
حافظه داخلی هم 32 گیگه!
خوش دست و سایز خیلی خوب .
سی پی یو 2 هسته
دوربینش هم بدک نیست میشه تحملش کرد!!!! :D :D
نسل سوم و چهارم سیم کارت رو هم ساپورت می کنه
فقط تنها مشکلش باتریشه که یکم ضعیفه برای این گوشی همین!
در کل خیلی عالیه

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

HTC-One-M8-Windows-Phone.jpg

HTC ONE M8
خب این گوشی از نظر قیمت مساوی آیفون فایو اس هستش
قیمتش 1900 یا 2 تومن هستش حالا چندتا چیزه خفنشو میگم تا بفهپمید چرا بهترین گوشی امسال معرفی شد
از نظر ظالهری تمام فلز هستش و ضد ضربه و این یکی از ویجگیای مثبت گوشیه .... صفحش
Corning Gorilla Glass 3خب اینم مثبته واسه گوشی
سی پی یو و رم بالاش باعث شذه مشکل هنگی رو کنار بذاره
صفحش 5 اینچه و خیلی خوبه
اولین گوشی تو دنیاس که 3 تا دوربین داره
یکی از نکات مثبتش دوربین جلو 5 مگا پیکسلیشه که حتی از فرانته ایفونم بهتره و رزلوشنش بالاس
پشتش دو تا دوربینه 4 اولتراپیکسل داره که تا حلا هیچ موبایلی دوربین اولترا نداشته
مخصوص عکاسیه فقط کافیه یه عکسشو چاپ کنین تا بفهمین دوربینش چقد خوبه
صداش فوق العادس
باتریش خیلی خوبه و قشنگ نگه میداره
کلا یه گوشی کامل از کمپانیه اچ تی سی و اگه پول دارین تا این مقدار گوشی فوق العاده ایه
بقیه مشخصاتشو اینجا بخونین
http://www.digikala.com/Product/DKP-31659/HTC-One-M8-16GB
من اول htc one e8 گرفتم دادم داداشم اینو گرفتم باهم فرق نداره اون جدید تره چند ماه اما فرق چندانی ندارن قیمت اون پایین تره

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

ملت این تاپیک خوب داشت پیش میرفتا، ادامه بدین.

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

blackberry z10

Z10_18a57b68_83d4_456f_a8de_f2e305b860e7550.jpg

ظاهر زیبا و خاص و طراحی خوبی داره... اما بدنه گوشی پلاستیکه...از لحاظ اندازه و فرم گوشی خیلی خوش دسته

سی پی یو و رمش نسبتا کافیه و بازی های سنگین رو هم اجرا میکنه و شخصا با بازی ای به مشکل نخوردم و گوشیم هنگ نکرده تا حالا..
سیستم عامل روون و خوبی داره و اکثر برنامه های اندرویدی رو اجرا میکنه...

صفحه نمایش هم رزولوشن و رنگ خوبی داره و هم نور کافی... اندازه صفحه هم 4.2اینچه که به معنای واقعی سایز نرمالیه

دوربینش 8مگاپیکسله که کیفت خوبی داره و برای مثال در نور کافی از آیفون 5 تصویر یهتری داره.
دوربین جلو هم نسبتا خوبه

کیفیت صداش هم خوبه و نسبتا بلنده

4سری تولید شده که فقط سری اول 4جی پشتیبانی نمیکنن...

تنها مشکلش باتریشه که یکم ضعیفه...مثلا در استفاده ی معمول حدود 2 روز

درکل نسبت به قیمتش که حدود 700تومنه الان، گوشی خیلی خوبیه

• لایک
امتیازات: Diyar

Rezvan.gh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دوبار مرحله اول شیمی و زیست..یک بار ادبی:دی
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

M8Ace_PerRight_White_2014May8_678x452.jpg

به نظر من یکی از باکیفیت ترین برند های گوشی htcعه با توجه به قیمت مناسب کیفیت خیلی خوبی دارن...این مدل فرق زیادی با m8نداره ولی اون قیمتش بیشتره!!

دوربین جلو 5...پشت 13 فقط شب و در نور کم ی مقدار بی کیفیت میشه عکسا!!!و اینکه لرزش گیر هم نداره!!

رابط کاربری htc sense هم عالیه(گوشی قبلیم گلکسی بود که htc ترجیح میدم)

تا حالا هنگ نکرده برخلاف بعضی گوشیا که بایدباتریشونو ذربیاری تا ازون حالت خارج بشن...خودتون میدونید باتری htcکلا غ قابل دسترسیه!!

کیفیت صدا و تراکم پیکسل و...هم خیلی خوبه...ی cpu چهار هسته ای داره.

صفحه نمایش 5 اینچی و وزنم 145 که مناسبه!بدنه هم فلزیه ولی ی کم سر ه!!

کیفیت باتریشم 6-7 ساعت کار مداوم..مثلا یک ساعت اهنگ 3%شارژ مصرف میکنه!!

ی موردی هم که اوایل خیلی برای من غیر عادی بود این بود که دکمه پاور برخلاف اکثر مدلا بالای گوشی بود ولی عادی شد! :D

و در آخر اینکه خیلیییی خوش دسته >:D<

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
اقا این تاپیک بیارین بالا حیفه خاک بوخوره من خوب کنکور بودم گوشی خاصی ندارم اما برادرم a5 سامسونگ داره که خوب به شدت ازش راضی هستیم !خونوادگی استفاده میکنیم !چون والدینم نظامی اند !واین تنها گوشی اندرویدی که داریم اما باحجم اطلاعات زیادی که روش ریختیم هنگ نکرده !دوربینش تمام جزییات نشون میده اما درشب کیفیتی نداره !شارژ مدت زیادی نگه می داره! و زود شارژ میشه! تازه سامسونگ امده مدل ورودی شارژر از دوطرف یک شکل کرده حالت یک مستطیل! اسکرین شات گرفتنش با حرکت دست روی صفحس که خوب نیس به نظرم !دو ساله داریمش بازی های سنگینی هم که برادرم نصب کرده مشکلی نداره

آخرین ویرایش:
بالا