• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

SMS اشتباهی!!!

• شروع کننده موضوع Alien
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

Alien

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
رشته دانشگاه
میخوام برم پزشکی
حتما واستون پیش اومده!!!! ^-^ :P
اگه نگم حتما ولی به احتمال زیاد واسه همه پیش اومده که بخوای به یکی s بدی اشتباهی بره واسه یکی دیگه!
(حالا اگه کس خاصی باشه ک بدتر) :P
یا یکی دیگه یه S اشتباهی فرستاده واسه شما!
بیاین خاطرات خودتون رو از این اشتباها که بعضا مرگبارن رو بگین فقط انصافا راستگو باشین. (;
خب اولیش خودم :D
چند روز پیش داشتم با گوشی کار میکردم که یهو یه پیامک(حال ندارم انگلیسیش کنم بعد دوباره فارسی (:| ) اومد واسم ،خوندمش همش عدد بود نیگا شمارش کردم اولش0919 بود گفتم حتما اشتباهیه ولش کردم. :-< (یکی به ما اس نمیده اخه :-<)
بعد از چند مین دوباره نگاش کردم تعداد اعداد رو شمردم 16تا بود فهمیدم شارژه ایرانسلهههههه(خودم ایرانسل دارم ;)) P:>) بعد با سرعت عمل هرچه تمامتر زود شماره رو با144 وارد کردم(نامرد هزاری فرستاااااد :|)
بعد از چند دقیقه طرف زنگید.
من هی رد تماس میزدم اون دوباره میگرف
هی من رد میکردم اون میزنگید #S-:
آخرش دیدم ولکن نیست و با توجه به شواهد (هزاری بود) گفتم شاید امکانشو نداره بره بخره بنده از خود گذشتگی کردم و 1000تومن (بیشتر ازاونی که خوده شارژ ،شارژمیکنه)واسه شماره مقصدش فرستادم [-( [-( [-( ***خودم شارژمعمولی داشتم)
بد پشیمونمااااا بددددد ~X( :-< :-< :rolleyes:

خودم از این خاطرات زیاد دارم ولی بقیه شخصیه (; :-" :-" ^#^

خب حالا شما بگین

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
پاسخ : SMS اشتباهی!!!

من اشتباهی اس ندادم تا به این لحظه :D
ولی..... شده مخصوصا اشتباه بدم گاهی برای لج درآوردن گاهی غیر مستقیم بخوام چیزیو به کسی بگم و اهداف گوناگون ... :D :>

mahzadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
مدال المپیاد
شیمییی
دانشگاه
ان شالله سال بعد دانشگاه ته
رشته دانشگاه
ان شالله سال بعد داروسازی
پاسخ : SMS اشتباهی!!!

واییی اون دفعه خواستم به مادرم اس بدم که تازه از باشگاه اومدم خیلی عرق کردم میخوام برم حموم بیا خونه....
اشتباهی دادم به معلم زیستم :D
قشنگ اب شدم رفت!
تازه یه بار دیگم یه سوتی دیگه دادم ک نمیشه بگم :D

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
یه دفعه پسر عمه من سرما خورده بود حالش خیلی بد شده بود بعد خودش رفت دکتر و خلاصه دکترم براش سرم نوشت و تو این وضعیت مامان باباشم خونه نبودن و قتی فهمیدن حالش بده عمم زنگ زد بابام و گفت که اگه میشه بره ببینه حال پسر عمم خوبه یا نه بعد از این که بابام رفت پیشش و برگشت پسر عمم که حالا مثلا به غیرتش برخورده بود که مامانش گفته حالش بد شده و سرم زده !!! خواست به مامانش sms بده که حالا نیاز نبود همه جا را پر کنی واسه یه سرما خوردن ! از شانس بدش ! به جایی اینکه مخاطبشو مامانش بزنه دست خورد رو شماره بابای منو پیامش برا بابام اومد ! =))

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
تایپ کردم «عشقم کجایی» (پسر بود:-") چون شمارش سیو نبود از شماره های اخیر انتخاب کردم فرستادم بعد دیدم برا‌ راننده اسنپ فرستادم :|

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
حالا اس ام اس یکم قدیمی شده
تو تلگرام یکی بهم گفته برو به فلانی بگو فلان
بعد فلانی گفت من باورم نمیشه این حرفو بهم زده باشه
منم از چتش اسکرین گرفتم ولی اشتباه برا خودش فرستادم : ))))
برگشت گفت لازم نیست برا اینکه باور کنه اسکرین براش بفرستی

RREEZZAA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
ميخواستم به دوستم اس بدم كه بيا كلاس زبانو بپيچونيم، اشتباهي به معلم زبان اس دادم :))
اومد كلاس گفت ميخواستين گروپ بانك كنين؟!

Hadise

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
ی بار یکی از دوستام تو تلگرام با یکی دیگه قهر کرده بود من مثلا اومدم واسطه بشم بگم بابا این کارا چیه قهرنکنین و اینا...:D مثلا میخواستم برم پی وی اون دوستم که قهرکرده بود رفتم پی وی یکی دیگه از دوستام هی نوشتم
بابا سحر جون بیخیال دیوونه بازی درنیار بچه ای مگه قهر میکنی و کلی چیز دیگه آخرش دوستم برگشت گفت بابا من سحر نیستم:D منم ضایع شدم کلی ازش معذرت خواهی کردم:D

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
یه همسایه داشتیم اسم پسرش فرهاد بود،واسه کار رفته بود شیراز،یه بار واسش یه اس ام اس اومد که فرهادتونو دیدم تو بیمارستان که تصادف کرده بود،خیلی ناراحت شدم،انشالله زوددتر از کما دربیاد. ... اون اس ام اس اشتباهی اومده بود و اتفاقی اسم پسر اینم فرهاد بود،پیرزنه همونموقع سکته کرد و فلج شد...اگه اون پیام اشتباهی نیومده بود...
--------------------------------------
یه بار خالم اینا قرار بود بیان خونمون مهمونی،مامانم گفت به بابام پیام بدم بگم چند کیلو میوه بیاره،منم اشتباهی واسه خالم فرستادم،بیچاره وقتی اومدن سه کیلو خیار و شلیل آورده بود!!!!! :))

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
یه تیکه از آهنگ اکس بند و وویسش و گرفتم با گوشیه مامانم که بفرستم برای خودم
و خب فرستادم و وویس و از گوشیه مامانم پاک کردم
رفتم وویس و واکنم کههه
دیدم وویس برای من نیومده:|
تا همینجا بگم که چت پایین صفحه چت من تو گوشیه مامانم،معلم قران/هدیه ام بود..:)

بالا