• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدیران مدرسه

Mva

๔гєค๓єг
نام مرکز سمپاد
حلی1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
هفته ای دوبار اگه قدم رنجه کنن از اتاقشون بیان بیرون میبینیمش فقطم در حد فامیلی و اینا میشناسیمش
ولی بار اول که موقع ثبت نام دیدمش خیلی مرد با شخصیت و با ابهتی بود و بنا به حرف خودش روانشناسم هست

نام مرکز سمپاد
تبریز
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1387
اصلا یادم نمیره سوم دبستان مدیرمون سر صف بخاطر دو دقیقه دیر اومدن یدونه محکم جانانه ب روش سامورایی زد تو سرم و بعد مدرسه هم داد تا سر خیابون من کیفشو بردم😐😐
امام زاده ها با هم همدست بشن بزنن کمرت مدیر جان داغ دلم تازه شد☹️

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
هیچ مدیریتی عجیب تر از مدیریت دبیرستان فرزانگان خرم آباد نیست...
سالها پیش از ورود من به دبیرستان خانم م. مدیر بوده...دقیقا نمیدونم از چه سالی ولی خب از هر کی که از من هم سنش بیشتره بپرسی میگه که اون مدیر بوده همیشه :)) میدونم که سالها پیش بازنشسته شده اما نفهمیدم چطور ممکنه این همه سال هنوز پست داشته باشه!
دقیقا من 9 سال پیش وارد دبیرستان شدم و اون مدیر بود؛ و خب البته 12 سال پیش هم که وارد راهنمایی شدم باز اون مدیر دبیرستان بود و...هنوزم هم هست :)) این مدیریت عجیب ثابت قدم!
خانوم م. سه سال پیش بالاخره رفتن و مدرسه غیر انتفاعی تاسیس کردن
خاطره هم اینکه ما هشتم بودیم و رفتیم توی حیاط دبیرستان واسه خوارزمی زبان فیلم بگیریم، خانوم م. چونکه حیاط مدرسه ارث پدرشون بود بهشون بر خورد و زنگ زدن مدیر ما که بچه‌هاتون اومدن توی حیاط ما مقنعه‌هاشونو درآوردن و میرقصن:))
ماهم چهار تا طفل بودیم که متاسفانه خیلی اهمیت می‌دادیم چه حرفی راجع بهمون زده شده، رفتیم اونور و هرچی سعی میکردیم رفع تهمت کنیم معاون میفرمودن ناح دروغ میگید عکساتونو واسه ما فرستادن (فقط اگه در ایران به مدرسه دخترونه رفته باشید این داستان براتون سورئال به نظر نمیاد)
مدیرمون هم از بس برامون متاسف بود قبول نکرد باهاش حرف بزنیم
ماهم گریه کنان رفتیم پیش دبیر زبانمون که اینا😭😭 الکی میگن😭😭 خانوم گ. هم 😭😭 به حرفمون گوش نمیده😭😭😭😭
آره خلاصه
م. هرجا هستی بدم میاد ازت.

بالا