• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدیران مدرسه

• شروع کننده موضوع

m.r.jazini

محمدرضا جزینی زاده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره دوم علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
یبار شیمی
دانشگاه
kmu ( علوم پزشکی کرمان )
رشته دانشگاه
دندون
تلگرام
اینستاگرام
مدیران مدرسه های ما یکی از مهمترین افراد در رشد و ترقی ما به حساب می آیند و از کسانی اند که ما رو خوب می شناسند .
مدیر مدرسه ی شما چطوری است ؟
آیا از او خاطره ای دارید که تعریف کنید ؟
اخلاقش چطوریه ؟

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی
پاسخ : مدیران مدرسه

بععععععععععععععععععله گفتی مدیر مدسه
ماکه از بس این مدرسه طلفکی رو ازذیت کردیم
اون روز مدیرمون به یکی دیگه از معلمامون داشت میگفت اینا دیگه شوررش رو دراوردن باید یه گوشمالی حسابی به اینا بدیم
و دقیقا الان ما منتظر یه تنبیه حسابی هستیم

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

مدیر مدرسه ما که به وینستون چرچیل معروفه!!! ، خیلی سیاستمدار و قالتاقه!!!

یادمه مدیر قبلیمون وقتی مثلا دبیری از مدرسمون جدا میشد یا تعویض میشد، کل مدرسه فرداش باخبر میشدن و با اصرار از مدیر میخواستن که نه فلان دبیر بذار باشه اون یکی رو نیار این یکی رو بیار و ... و مدیر هم انجام میداد!!! ولی این مدیر اصولا خیلی از دبیرا رو ترور میکنه (silent assassin ) بدون این که آب تو دل کس دیگه تکون بخوره! خیلی مخفیانه و مثل سازمان های جاسوسی عمل میکنه و پنهانی و با زیرکی هرچه تمامتر مدیریت میکنه و شایستگی لقب مدیر (چرچیل) رو داره. حتی معاونین و دبیرای دیگه هم متوجه نمیشن که فلان همکارشون عوض شده چه برسه به ما. سال بعد خبرش میپیچه که آره مثلا دبیر فیزیک قبلی عوض شده و الان آقای فلانی اومده.

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

اصلا دانش آموزا رو آدم حساب نمیکنه مگر اینکه رتبه المپ و کنکور داشته باشی. :|

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

بعله امسال درباره برنامه ریزی باهامون حرف زد کلی خر خون شدیم کلی کارا کرده برامون 8->
مدیرمون اقای ممقانی خیلی ادم خوبیه کلن انسان هم اخلاقی هم معنوی و ...
بععله کلی خاطره داریم یه بار مشهد بودیم بچه هاا بمب بد بو زدن تو دستشویی منم اونجا بودم داشتم خفه می شدم با شلوار کردی اومد نجاتم داد از دست دوستام :D
اخلاقش خیلی خوبه <D=

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط میتونم بگم دهنت...
گندزده به همه چی در حده بنــــــــــــــــــــــــز
:-? :-?

• شروع کننده موضوع

m.r.jazini

محمدرضا جزینی زاده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره دوم علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
یبار شیمی
دانشگاه
kmu ( علوم پزشکی کرمان )
رشته دانشگاه
دندون
تلگرام
اینستاگرام

مدیر مدرسه ما که خیلی آدم باحالیه .
نظارتش رو بچه ها خوبه و هم با بچه ها خودمونی میشه هم دعواشون می کنه .
تازه شوهیم می کنه . بیشتر از نوع زدنش . همه رو هم می زنه از سال اولی بگیر تا 4ی .
من که ازش خوشم میاد . برنامه ریزیش توپه و بعضی مواقع در برابر اداره شهر از بچه ها خوب دفاع میکنه (حقشون ضایع میشه ):|
کلا آدم خاکیه و با همه می جوشه

@M@HL

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
شهر
کرمان سیرجان
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

رفتم دفتر به مدیر میگم سلام خانم 4تجربی رو 13 ابان تعطیل میکنید؟
یه خنده زیرپوستی میکنه میگه نه فردا روزیه که من شما رو بزنم دیوار منم گفتم خدارو شکر خانم خیالم راحت شد اخه شیمیمون خیلی عقبه برم به بچه ها بگم خیلی خوشحال میشن چشاش داشت از حدقه بیرون میزد.

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

پریدم بغلش و شادی مو باهاش تقسیم کردم،شادیه معدلمو.
و مدیرم منو در اغوش کشید و هی لبخند میزد..
طولی نکشید از خواب بلند دم..
آی تو گورت زندگی نمیذاری حوادث تاریخیروهم زیاد ببینیم

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
مدیر راهنماییم خانم دشوارگر...
عالی بود این بشر،
همش می‌گفت، می‌خندید با بچه‌ها،
هرچند ب موقع‌ش جدی بود و کارشو انجام میداد،
اما همین ک عین بعضیا عصا قورت‌داده نبود باعث شده بعد این همه سال بازم با خاطره‌ی خوش یادش کنم...

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی

مدیر مدرسه ما که به وینستون چرچیل معروفه!!! ، خیلی سیاستمدار و قالتاقه!!!

یادمه مدیر قبلیمون وقتی مثلا دبیری از مدرسمون جدا میشد یا تعویض میشد، کل مدرسه فرداش باخبر میشدن و با اصرار از مدیر میخواستن که نه فلان دبیر بذار باشه اون یکی رو نیار این یکی رو بیار و ... و مدیر هم انجام میداد!!! ولی این مدیر اصولا خیلی از دبیرا رو ترور میکنه (silent assassin ) بدون این که آب تو دل کس دیگه تکون بخوره! خیلی مخفیانه و مثل سازمان های جاسوسی عمل میکنه و پنهانی و با زیرکی هرچه تمامتر مدیریت میکنه و شایستگی لقب مدیر (چرچیل) رو داره. حتی معاونین و دبیرای دیگه هم متوجه نمیشن که فلان همکارشون عوض شده چه برسه به ما. سال بعد خبرش میپیچه که آره مثلا دبیر فیزیک قبلی عوض شده و الان آقای فلانی اومده.
مگه مدرستون چه قدر بزرگه منظورت از عوض کردن تو تابستونه ها خوب اون که اصلا طبیعیه ولی خوب تو شهر ما تعداد معلم های خوب کمه اگر یکی از اون خوبا رو بندازه بیرون از لیست معلمای مدرسه به زرر خودشه کله خودش رو می کنن.

بحث مدیر شد از مدیر راهنماییمون می خوام بگم (مدرسه نمونه بود ولی واقعا مدیر باید ازش یاد شه) اولای سال(هفتم بودیم اون موقع) ویدوپلژکتور کلاس خراب شده بود اومد سر کلاس پرسید خراب شده گفتیم آره خرابه با یک تریپ ناراحتی تو چاهار چوب کلاس وایستاد من با خودم گفتم عجب مدیری غصه ما رو می خوره که ابزار و وسایل کلاس ناقصه بعد گذشت گذشت ما فهمیدیم نه این آقا وسایل مدرسه براش مهم تر از ما هاییم مثلا یه روز تو زنگ ورزش توپ اتفاقی خورد به یکی از لامپا و حسابی تکون تکون خورد (رو می له وصل بود تقریبا شبیه این لامپای شهرداری تو خیابونا) بعد به جای این که بگه اتفاقی بوده یک توبیخی کرد دانش آموز رو بیا و ببین .

ولی واز یه خوبی می تونم بگم که هیچ کس تو شهر ما این کار رو نکرده .
ما وقتی تو مدرسه نمونه بودیم می گفتیم دولتیه نباید شهریه ای چیزی ازمون بگیرن ولی سالی یه 200 (بعد که اداره مجبور کرد 100 نفر دانش آموز رو بکنن تو 3 کلاس 400) هزار تومن حدودا می گرفتن بعد می پرسیدیم چرا می گفتن پس فرق مدرسه ما و تیزهوشان از مدرسه های عادی چیه (جواب اصلی اینه که معلم های بهتر و جامعه بهتر و یک پارچه تر دانش آموزی از مدارس عادی ) ولی می گفتن همین کلاس های اضافه مایه ولی حالا که خبر ها رو میشنوم این مرد اومده و یه تغییر مهم داده شهریه رو حالتی کرده یعنی اگر دانش آموز ضعیف بود مجبور می شه تو کلاسای تقویتی شرکت کنه بعد شهریه بده و اگر دلش خواست واز دانش آموزی تو کلاسای المپیاد شرکت کنه همین کلاس های المپیادش هم تغییر کرده جنسش فکر کنم از اون مدرسه دو نفر تکمیل ظرفیت اومدن تیزهوشان شاگرد اول دومای کلاس ریاضی رو تشکیل دادن (تأثیری کی جو مدرسه قبلی گذاشته) بعد یه فایده دیگه ای هم داره کسایی هم هستن که هیچ کدوم از دسته های کلاس ها رو شرکت نمی کنن خوب این جوری بر خلاف قدیم که معلم مثلا خوب با دانش آموزای مثلا خوب میومد درسی که معلم بد تو مدرسه ای با دانش آموز بد رو مثلا تو 4 ساعت درس می ده رو تو 5 ساعت درس می داد و 1 ساعت شاید اضافه بر سازمان کار می کرد و گرنه همون رو هم عادی درس می داد ولی این جوری مجبور می شه درسش رو تو 4 ساعت بده
و این کار رو می دونم لائقل تو مدرسه های پسرونه نمونه تیزهوشان شهرمون برای اولین باره

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
هیچ مدیریتی عجیب تر از مدیریت دبیرستان فرزانگان خرم آباد نیست...
سالها پیش از ورود من به دبیرستان خانم م. مدیر بوده...دقیقا نمیدونم از چه سالی ولی خب از هر کی که از من هم سنش بیشتره بپرسی میگه که اون مدیر بوده همیشه :)) میدونم که سالها پیش بازنشسته شده اما نفهمیدم چطور ممکنه این همه سال هنوز پست داشته باشه!
دقیقا من 9 سال پیش وارد دبیرستان شدم و اون مدیر بود؛ و خب البته 12 سال پیش هم که وارد راهنمایی شدم باز اون مدیر دبیرستان بود و...هنوزم هم هست :)) این مدیریت عجیب ثابت قدم!

_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
دکتر شهریاری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
دو تا نقره
تو زمان دبستانمون که مدیرا فقط نزول خور بودن :)) موندم چه ربطی به کارشون داره
اما تو سمپاد مدیرای خیلی خوش اخلاقی داشتیم

half of pine

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1400
مدیر ما اعجوبه اس!
همون سال اول که اومد،جای جای مدرسه رو دوربین گذاشت
کتابخونه ی مدرسه رو تبدیل کرد به سالن جلسات معلمان و قفسه های کتاب رو منتقل کرد به نماز خونه و چند تا از میز صندلیا رو گذاشت کنارشون و اسم اون قسمت از نماز خونه شد قرائت خانه
خودشم چون یه مدت مشاورمون بود،جیک و پیک همه رو میدونست و این تو دوران مدیریت به دردش خورد

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
مدیر راهنماییم خانم دشوارگر...
عالی بود این بشر،
همش می‌گفت، می‌خندید با بچه‌ها،
هرچند ب موقع‌ش جدی بود و کارشو انجام میداد،
اما همین ک عین بعضیا عصا قورت‌داده نبود باعث شده بعد این همه سال بازم با خاطره‌ی خوش یادش کنم...
بذارید اسماشونو بنویسم ک اگه ی روز یادم رفت، حداقل ی جا داشته باشمشون!!

خانم کیوان مدیر اول تا چهارم دبستان
خانم طاهری مدیر پنجم دبستان
خانم دشوارگر مدیر راهنمایی
خانم مزرعی مدیر اول تا سوم دبیرستان
و خانم حیدری مدیر چهارم دبیرستان

ک همشون رو خیلی دوست دارم و صمیمانه ازشون بابت تمام زحماتی ک برای من کشیدن تشکر میکنم
امیدوارم هرجا هستن تنشون سالم و دلشون خوش باشه...

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
مدیر ابتداییم که اصلا اعصاب نداشت آخرین سال که با معاون دعوا کرد اخلاقش بهتر شد(:
مدیر فعلیمونم که خب خوبه (:
خانم آزاد مدیر ابتدایی
خانم نجم آبادی مدیر فعلی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
کوهنورده هنوز @Mkj ?? اگه اون باشه که یک سلیطه ی وحشی بی شعور تمام عیار.

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
خیلی تغییر کرده مدیر دوره اول ما خانومی با سن بالا و عقاییدی پوسیده بود و همچنین معاونین هم همین عقاید را دنبال میکردند
البته بسته به استانی که توش درس میخوندم متفاوت بود ولی وضعیت کم و بیش همین بود
مدیر دوره ی دوم به محض تغییر مدرسه ی من تغییر کرد تا قبلش یه مدیر روشن فکر داشتن ولی خب من افتخار دیدن این مدیر گرامی رو نداشتم به هر حال
مدیر مدارسی که توش بودم با سلیقه ی من نقطه نظرات مشترک کمی داشتن اگه سنشون کمتر بود شاید راحت تر یه سری چیزا رو درک میکردن و مسلما حرف زدن و برقراری ارتباط باهاشون هم راحت تر میشد

زهرا .

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1403
مدیر ما خیلی فعال و عالی بود اما یکم زیاد سخنرانی می کرد برامون، در حدی که سر صف پاهامون بی حس می شد از بس می‌ایستادیم 😅

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدیر مدرسه ای که حالا ازش رفته م(گریه)، خانم ب. مامان دوم همه بچه ها بود؛ مهربون، قابل اتکا و قدرتمند. خیلی دوستش داشتم ولی ظاهرا تازگیا احوال خوشی نداره...

بالا