• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد وپيشنهاد

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی
اينجاتاپيك زده شده هرچي انتقادي چيزي دارين أينجا مطرح بشه اينجابراى بهترشدن أنجمن زده شده :)

innocent

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان (1)
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
مطالعه (!!!) برای مرحله دوم المپیاد ادبی...که البته قبول نشــدم:دی
رشته دانشگاه
دانشگاه شهید چمران هواز - دانشگاه شیراز
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : انتقاد وپيشنهاد

نمی دونم اینی که الان میخوام بگم جاش اینجا هست یا نه؟
راستش من دوره بیست و پنج حدود یک ماه مونده به مرحله اول تصمیم گرفتم بخونم واسه ادبی.
اون موقع واقعا حتی یک وبلاگ یا سایت نبود که بتونم توش یه نمونه سوال یا حتی یه مدال برنز پیدا کنم سوالامو ازش بپرسم تو مدرسه خودمون نداشتیم ادبی، تو سایت هم کسی که مدال اورده باشه اون موقع نبود.
با این که مرحله دو قبول نشدم اون روزا از بهترین روزای دوران دبیرستانم بود، با این که الان دیگه دانشجو شدم و رشته م هیچ ربطی به ادبیات نداره اما هنوزم گاهی میام این تاپیک سر می زنم
امروز بعد از چند هفته اومدم وقتی دیدم تاپیک چه رونقی گرفته،وقتی دیدم بچه هایی که مدال ادبی دارن اینجان وقتی دیدم سایت هایی واسه المپ ادبی ایجاد شده از ته دلم خوشحال شدم.
نمی دونم این تاپیک رو قبل از پاکسازی دیده بودین یا نه خیلی سوت و کور، واسه دوره بیست و پنج چند تا تاپیک گذاشتم که الان یکیش هنوز هست، اما فقط چند هفته ای یک بار چند نفر میومدن یه سری میزدن و .... همین.

واقعا از این فرصت استفاده کنید، از ته دل دوس داشتم الان جای شما بودم و داشتم ادبیات میخوندم واسه المپ.

موفق باشین

missy-zah

کاربر نیمه‌فعال
شهر
.
پاسخ : انتقاد وپيشنهاد

اهم اهم :D

بابا بروبچ ادبی بیاین این بخش رو راه بندازین دیگه :-"

حداقل یکی از ادبی ها بیاد از ترمه و تغزل رو واسمون توضیح بده ...هم ثواب داره واسه خودتون میگم :> {-8 هم ما از هنگی در میایم... این منزوی هم که مارو دیوانه **** کرد رفت :-\ :D :D

*لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید.

بالا