• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقۀ عکس کیف شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Elnaz.gh

دختر پرتقالی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج
پاسخ : مسابقۀ عکس کیف شما

اینم کیف من!کوله ی بیرون وکلاس زبان و گاهی تابستونا مدرسه!
71281904668321951866.jpg

اون برچسبای پاندا و میمونم( >:D< ) چنوقت پیش گرفته بودم مونده بود تو کیفم!(پایه ثابت نیس!)
اون دفر و چنتا برگه ی داخشم برا اینه که بیکار شدم حل کنم باید برا اول مهر ببرم مدرسه که خدارو شکر بیرون بیکار هم بشم حوصلم نمیگیره حلشون کنم! :|

sadaf-m

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 کرج
شهر
کرج

1. این دستبند هایی که تو عکس مشاهده می کنید نیمه های گمشده ی من هستن x:
2.پیکسل نمایشگاه مدرسمون
3. در ضمن من گوشیم رو تو عکس نزاشتم که بد آموزی نشه . ناسلامتی داریم میریم مدرسه [-( اون pc رو هم که می بینید صرفا برای کارهای تحقیقاتی هست :-"
4- البرز کارت هم که در این عکس رویت می نمایید در واقع همون کارت اتوبوسه :D خواستم در جریان باشید که من چقدددر صرفه جو هستم و با اتوبوس سیر می کنم

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

این عکس کیف بیرونم هستش ، زمانی که میخوام برم مهمونی یا مسافرت و از این جور جاها. ;;)

19092013215.jpg

و یه نکته ای ذکر کنم راجع به اون فرفره ؛ بنده علاقه ی شدیدی به فرفره دارم ، و روزی من و داداش شیش سالم دو تا فرفره خریدیم . و متاسفانه فرفره ایشون خراب شد و از اون موقع به بعد داداشم منتظر میشینه که این فرفره ی عزیزتر از جان ـو تنها بزارم تا برش داره ؛ به همین خاطر برای حفظ جان فره فره ـم که شده با خودم حملش می کنم تا با صحنه ی غم انگیز ربوده شدنش مواجه نشم. :-"

به بافتنی نخندین ؛ قراره شال گردن بشه . ;;)

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

ممنون از همۀ اونایی که شرکت کردن و همۀ اونایی که لایک کردن، مهلت مسابقه ۳ دقیقۀ پیش تموم شد. ‌عکس کیف sRina با ۸۱ لایک برندۀ این مسابقه هست. :D

× طبیعتاً کسی که ۸۱ـی لایک خورده دیگه نشان لازم نداره. ;;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا