• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دی وی دی آموزشی بگیریم یا نه ؟

Hananamdar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحيه ١ تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
المپياد نانو مدال نقره
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
تجربى
من اصلا دى وى دى نميگيرم...اصلا خوشم نمياد.آدم همون كتاب خودشو بخونه:>

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
کسی از کلاسای فرید شهریاری استفاده کرده؟
من کتابای فرید شهریاری خوندم و اکیدا توصیه میکنم اما در مورد کلاسش اطلاع چندانی ندارم. یادم هست پارسال ادمین کانال یک جلسه از کلاس برای نمونه رایگان ارسال میکرد.
به نظرم اول کتابشو بخون ، اگر دیدی مشکل داری (که به نظرم بعیده!) نمونه کلاسشو ببین و اگر خوب بود شرکت کن.

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستای عزیز گول تبلیغات این موسسات کلاه بردار رو نخورین من خودم از این دی وی دی های حرف آخر رو گرفتم و اصلا به دردم نخورد همه کلاه بردارن منم گول تبلیغاتشون رو تو رسانه ملی خوردم و بهشون اعتماد کردم بهم زنگ زدن و او نقدر از موسسه شون تعریف کردن و تو گوشم خوندن که ثبت نام کردم. وقتی پول رو فرستادم روز بعد پشیمون شدم و گفتم نمی خوام با شما کار کنم اونقدر زنگ زدن و بهونه آوردن کلاه بردارا که حالم از خودم به هم می خورد وقتی مطمئن شدم پولمو -بر خلاف قوانینی که تو سایتشون بود- رو بهم نمی دن مجبور شدم دی وی دی ها شون رو بگیرم وقتی فرستادن کامل نبود وقتی باهاشون تماس گرفتم گفتن باید پول بیشتری بدی واونقدر تو گوش ما خوندن زنگ زدن که مجبور شدیم بقیه پول رو هم بریزیم به محض ریختن پول مشاوراشون من رو بلاک کردن و موسسه دیگه شمارمو جواب نمی داد خدا ازشون نگذره.

این رو بدونید این دی وی دی ها معجزه نمی کنن و فقط واسه کسایی خوبن که می خوان از صفر شروع کنن قبولی تو کنکور فقط خر خونیه گولشونو نخورین تلویزیون ازینا دعوت نمی کنه خودشون پول می دن میرن تو شبکه های مختلف.
همین کارو موسیه احمدی با من کرد
بی وجدانا

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
فرقی نمیکنه ب هرموسسه ای شما زنگ بزنی ک بهت مشاوره بدن بدووووون خبری از مشاوره دادن نیس
قرار قشنگ شست و شوی مغزیت بدن
جوریه ک تلفن قطع کردی میگی دگه تموم شد با این دی وی دیا قرار رتبه برتر بشم
طوری مانور میدن ک فک میکنی اگه دی وی دیا رو نخری از الان بازنده کنکوری
من از همشون خریدم از هر موسیه ای ک فک کنی همش چرت یدونه ادبیات منتظری حرف اخر خوب بود خدایی بقیه هر چی از هر موسسه ای دیدم پشیمون شدم

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من کتابای فرید شهریاری خوندم و اکیدا توصیه میکنم اما در مورد کلاسش اطلاع چندانی ندارم. یادم هست پارسال ادمین کانال یک جلسه از کلاس برای نمونه رایگان ارسال میکرد.
به نظرم اول کتابشو بخون ، اگر دیدی مشکل داری (که به نظرم بعیده!) نمونه کلاسشو ببین و اگر خوب بود شرکت کن.
مگه خودشون جزوه دارن؟
من فقط خیلی سبز میدونم از مولفاش

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
مگه خودشون جزوه دارن؟
من فقط خیلی سبز میدونم از مولفاش
نه دیگه منظور ایشون هم همون کتابای شگفت انگیزشون بود، ولی خب به احتمال زیاد برای کلاس های حضوری و آنلاین که دارن، جزوه هم تالیف کردن...

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
من دو ساال پیش زنگ زدم ونوس میخواستم دی وی دی واسه فیزیک بگیرم گفتن باهات تماس میگیرم یه سال بعععدش تازه زنگ زدن بعد گفتن درصدای فیزیکت تو قلم بگو وقتی گفتم گفت میدونی که با اینا پزشکی قبول نمیشی ؟گفتم اره
گفت خب این دی وی دی ها رو بگیر گفتم دیگه بهش نیاز ندارم خودم میخونم روز شما خوش !
:))

Reza43

Reza
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1401
من با اینکه هنوز سال اولم ولی یه چیزایی میدونم در این باره چون ادمای مختلفیو از نزدیک دیدم ک گرفتن.
حالا من کاری با محتوای اینا ندارم ولی اگه بخواین از این پک های اموزشی بگیرین باید مستمر ببینیدشون و تمرینشون کنین.
مثلا من چند تا از ویدیو های اموزشی زیستو دیدم، به نظرم خیلی خوب بودن ولی بدیشون اینه ک این مطالبی ک میگن فرّاره نسبت ب اینکه خودت بخونی.
حالا همه اینارو بذاریم کنار، عربی حرف اخر اقای واعظی برای جمع بندی توی سال سوم خیلییی خوبه
من ادم دیدم ک عربیش زیاد تعریفی نداشته ولی بعد اینکه عربیو چند ماه اخر مستمر تمرین کرده و دیده، نتیجه خوبی گرفته.
حالا به خودتونم بستگی داره اینکه دوست داشته باشین یا نه...

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
تابع if واسه خرید:
اگه دی‌وی‌دی جامع (مثلا کل یه پایه تو یه پک) و یه جا بود نخرید (فقط مبحثی)
اگه دبیره فقط رو تکنیک تکیه داشت نخرید (کمتر از ۲۰درصد آموزش باید تکنیک و ترفند باشه و چه بهتر که هیچی تکنیک نداشته باشه)
اگه گرون بود نخرید
اگه خریدش تلفنی و از طریق سفارش کلامی بود نخرید
اگه زمانش زیاد بود نخرید
اگه تبلیغاتش زیاد بود نخرید
در کل بهتره نخرید.

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
با سلام!!!
دی وی دی گرفتتن بهتره یا کتاب؟
لطفا بگید عجله دارم:)

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
به نظر من هر یه تستی که حل میکنید خودتون با کلی نکته و تیپ بندی آشنا میشین که بازدهیشون از دی‌وی‌دی خیلی بیشتره

mahs@a

"*"
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1398
بنظرتون واسه ادبیات دی وی دی جوابه؟
کنکور حدود ۳۰ زدم
پایه ام خیلی ضعیفه

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
بنظرتون واسه ادبیات دی وی دی جوابه؟
کنکور حدود ۳۰ زدم
پایه ام خیلی ضعیفه
دی‌وی‌دی واقعا فایده نداره. میتونی کتابای هامون سبطی استفاده کنی که خیلی از پایه درس داده. یا اینکه از ادبیات موضوعی گاج استفاده کنی چون ترتیب تستاش واقعا مناسبه و از آسون به دشوار مرتب شده.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
من نه حال دارم درس رو دوباره گوش بدم نه پول دارم خرج اینا کنم
بنظر من درس رو باید همونجا تو کلاس یاد گرفت البته نظرمه دیگ :D

A.R_S.I.M

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
برا کنکور برید سایت آلاء بهترین دبیرای کشور به خاطر عدالت آموزشی درسا رو رایگان اون تو آموزش دادند برا من که خیلی خوب بود چون از دبیرای مدرسمون بهتر درس می دادند

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
برا کنکور برید سایت آلاء بهترین دبیرای کشور به خاطر عدالت آموزشی درسا رو رایگان اون تو آموزش دادند برا من که خیلی خوب بود چون از دبیرای مدرسمون بهتر درس می دادند
آره زیست دهمش که خیلی خوبه ولی فیزیکش خیلی توضیحای ساده و ابتدایی میده یکم وقت گیره

^N^

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
.

آخرین ویرایش:
بالا