• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دی وی دی آموزشی بگیریم یا نه ؟

• شروع کننده موضوع

کنکورآسان است

کاربر نیمه‌فعال
شهر
تهران
مدال المپیاد
تنها کسی که تونسته تمام المپیاد ها رو با هم شرکت کنه !
دانشگاه
آمریکا
رشته دانشگاه
رازه !
سلام به بچه های کنکوری
اگر دقت کنین واسه کتاب کنکوری حداکثر ۳۰ تومنی ۶۸ تا صفحه پیشنهاد داریم اما واسه دی وی دی های میلیونی یه صفحه هم نداریم !!
بچه های کنکوری شروع کرده یا تازه شروع کرده همین طور می رن جلو تا ابان یا اسفند ..... بعد می بینن ای دل غافل ریاضی و فیزیک و.... هیچ پیشرفتی ندارن مخصوصا منطقه ۳ هااااا یا کسایی که مدرس خوبی ندارن ! بعد با یه تبلیغات ساده خام میشن میفتن تو دام . چند میلیون خرج الکی !
من از کنکوری های سال های قبل خواهش می کنم در مورد خرید دی وی دی های آموزشی موسسات و دبیراشون نظر خودشونو بگن :-?
که این قصه چند ساله و گرفتاری کنکوری ها برطرف بشه .
اما با این شرط که تا یکی گفت من این دی وی دی رو داشتم سریع بچه ها بهش پ خ ندن "خواهش می کنم رایت کن برام بفرستشون" چون شاید بعضی ها که تجربه کردن با این فکر و گرفتاری نطری ندن. اگر طرف خودش نخواست بگه به دوستش بسپاره تا نظرشو اعلام کنه
یا نظرشو به من پ خ کنه تا من بزارم اما بدون نام .

• شروع کننده موضوع

کنکورآسان است

کاربر نیمه‌فعال
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
آمریکا
رشته دانشگاه
رازه !
پاسخ : دی وی دی آموزشی بگیریم یا نه ؟

لیستم با اجازه ی اقا امیر میزارم !
۱- دار و دسته احمدی
۲- ونوس
۳- گزینه دو
۴- موسسه پیروزان (خداییش شمارتو گرفت ول کند نیست مهر ابان ...جمع بندیش ... اردوش... انتخاب رشته .... )
۵- کلی دبیر هم تو سایت konkur.in معرفی شدن !! چه خبره .
۶- مدرسین تهرانی که استان ها هم می رن واسه تدریس .
۷- موسسه ۱۰۰ .
۸-- کانون فرهنگی (همراه ازمون می دن )
۹- دی وی دی های نوروز و اردوی جمع بندی کانون

اگرچه مدرس های خوبی هم هستن .خواهشا اونا رو با دلیل پیشنهاد بدین .

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

من اسم نمیبرم ولی الان چن ساله از اکثر این انتشارات سی دی خریدم.فقط یه مثال میزنم:
شما تبلیغ پودر ماشین لباسشویی شوما رو تو تلویزیون یا جای دیگه دیدین؟در حالی که بیشترین استفاده و طرفدار رو در بین خانوم ها داره.پس چه نیازیه تبلیغ کنن...اگه موسسه ای زیاد از حد تبلیغ کرد بدونین رو دستشون مونده می خوان بفروشن(مخاطبم به بعضی از انتشارات که همه جا رو اسمش گرفته) از بین این موسسه ها هم فقط از انتشارات پیروزان واقعا راضیم.خیلی تبلیغ ندارن و رو مخ آدم نیستن و واقعا هم معلمای تاپی دارن... ;;) ;;) ;;)

• شروع کننده موضوع

کنکورآسان است

کاربر نیمه‌فعال
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
آمریکا
رشته دانشگاه
رازه !

به نقل از kOs@r_A :
من اسم نمیبرم ولی الان چن ساله از اکثر این انتشارات سی دی خریدم.فقط یه مثال میزنم:
شما تبلیغ پودر ماشین لباسشویی شوما رو تو تلویزیون یا جای دیگه دیدین؟در حالی که بیشترین استفاده و طرفدار رو در بین خانوم ها داره.پس چه نیازیه تبلیغ کنن...اگه موسسه ای زیاد از حد تبلیغ کرد بدونین رو دستشون مونده می خوان بفروشن(مخاطبم به بعضی از انتشارات که همه جا رو اسمش گرفته) از بین این موسسه ها هم فقط از انتشارات پیروزان واقعا راضیم.خیلی تبلیغ ندارن و رو مخ آدم نیستن و واقعا هم معلمای تاپی دارن... ;;) ;;) ;;)
ممنون از نظرتون اما کاش اسم دبیراشون رو هم می بردی و می گفتین هر کدوم تو چه سطحین چون نمیشه که کل مدرسینشون خوب باشن ! ببخشین اما این خودش فریب برای فروش کل دی وی دی هاشون مثلا دو تا دبیر خوب دارن کسی فکر میکنه همشون خدای اون کتابن !

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

من حدود 4 ميليون و پانصد هزار تومن پول براي اين DVD ها دادم تقريبا هرچي DVD براي رشته تجربي باشه گرفتم.
تجربه من اينه كه بيش از پنجاه درصد اين محصولات مفت ارزش ندارن مانند :
عربي استاد احمدي و عربي جوكار
ادبيات استاد احمدي و آبان
زيست شناسي عرفان اكبري
شيمي يزداني
و .....

ولي در عوض برخي محصولات ارزش خيلي زيادي داشتن و روي من تاثير مثبتي گذاشتن مثل:
رياضي و فيزيك مسعودي ( نه همون برخي هاشون فقط )‌
زيست شناسي دكتر دادگستري
زيست شناسي دكتر فخري
زيست شناسي دكتر چلاجور
شيمي مهندس بازرگاني
رياضي دكتر اكبري

و ....

كلا توصيه ميكنم اگر كارتون با كتاب راه ميافته دنبال DVD نرين ولي اگه نياز به داشتن يه استاد خوب رو احساس ميكنين ميتونين DVD آموزشي تهيه كنين.

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران

بالایی : کلا بگو ارزشش رو داشت ؟! با کتاب نمیشد حل کرد ؟! سرت کلاه نرفت ؟!
سال کنکور سال خوبی برای دلالی کردن از کنکوری هاست زیرا حاضرند هرکاری بکنند که کنکور قبول شن و آشنایی کمی با کنکور دارند! و دلالانی موفق ترند که کت وشلوار بپوشند قشنگ حرف بزنند و از دانش آموزان رتبه شون حرف بزنند!
گول نخورید , تلاش کنید و حواستونو کامل جمع کنید و بدونید که کنکور آسان نیست ! :D

shzboy1393

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
M5
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شرکت کردم بی نتیجه

من دارم ولی به نظرم به درد نمیخورن :D
خود دانید این پول رو بدید یک معلم خصوصی !
والا! :-<

• شروع کننده موضوع

کنکورآسان است

کاربر نیمه‌فعال
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
آمریکا
رشته دانشگاه
رازه !

اما خودم
۱- دی وی دی های عربی گاج خوب بود . برای کسی که تازه می خواد راه بیفته یا درصد ۶۰ می خواد خوبه !

۲- من اردوی جمع بندی دینی کانون رو داشتم. اومده رو کتاب می خونه میاد زیر متن خط می کشه میگه این مهمه !! خودمم می تونم !!اما نکات آیاتشو با نکات ترکیبیشو پسندیدم . که شاید تو گاج نقره ای هم بود اما اصولا با اینا جمع بندی نمی دونم .... امسال هم اونو کانون به کنکوری های ۹۳پیشنهاد می دن .

۳- دی وی دی همایش ارام فر به نظرم خوب بود . کاش یک ماه قبل از کنکور دیده بودمش . راستی باهاش یه جزوه ای هم داشت که خوب بود .

۵- تدریس عربی واعظی (تو شبکه اموزش خیلی خوب بود . نکات خوبی می گفت . من خودم از مشاور (سرورپور ) و مدرس عربی آموزش استفاده بقیش بی نظم بود و خیلی کم بیشتر تبلیغات برای خودشون

۶- یکی از دوستام (الان شهید بهشتیه ) فیزیک موسسه پیروزان رو داشت . گفت خوبه اما توصیه کرد کسی پایه ای بخونه بهتر یاد می گیره !

دنیا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
جنوب

این تاپیک جاش واقعا خالی بود !

۱- بچه ها نظرتون راجع به جزوه ریای میر حسینی چیه ؟ خوبه بگیرم چون ۷۰ تومنه !

۲- نظرتون راجع به دینی کریمی چیه ؟ پارسال یادمه بچه ها دنبال دی وی دی های گزینه دوش هم بودند اما این مربوط به کلاسشه !
ممنون می شم راهنمایی کنید .

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

كلا من توصيه ميكنم فقط در صورتي كه از كتاب تست نميتونين به خوبي استفاده كنين برين سراغ DVD .
اگر هم چيزي ميخواين بخرين حتما از كسايي كه قبلا خريدنش پرس و جو كنين. من اگه كسي رو داشتم كه ازش در مورد زيست شناسي عرفان اكبري سوا ميپرسيدم 560 تومن كلاه سرم نميرفت :|

دنیا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
جنوب

بچه ها ازتون می خوام قبل از خرید حتما به این سایت سر بزنید konkori1393.blog.com
من چه فکر هایی می کردم و این احمدی چها که نکرده :O

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

بنده هم توصیه میکنم اگه میخاید از محصولات یه موسسه استفاده کنید اول توی سایتها و اطرافتون حسابی تحقیق کنید بعد پولتونو خرج این چیزا کنید....چون بعضا پول خرج چیزی نمیشه.. در واقع مستقیما هدر میشه.....حسابی پرس و جو کنید.

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

من هنوز باورم نميشه به حرف رضا ييزداني گوش دادم و براي زيست شناسي عرفان اكبري 560 تومن حقوق كارگريمو دادم :|

fanoodi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

سلام به همگی
پیشنهاد من اینه که بیخیال این سی دی ها شید چون دو برابر خوندن کتاب وقتتون هدر میره

مثلا 2 ساعت سی دی نیگا می کنید 2 ساعت هم از روش یادداشت ور میدارید آخرشم نصف نکاتی که خودتون میتونید بخونید و کشف کنید رو نگفته اعتقاد دارم اگه نصف اون وقت بذارید خودتون مبتکر فنون تکنیکی تست زنی میشید <D=
در مورد فیزیکفقط میتونم بگم هر مبحثی که اشکال دارید ازش تست زیاد بزنید نکه فوری برید دنبال تکنیک چون حتی اگه یه تکنین محشر هم یاد بگیرید باهاش یه طیف خاص از سوالا رو می تونید حل کنید نه همه رو در ضمن ممکنه تکنیک هایی مثل میلمن و ... فراموش کنید و مصداق اون شعر کتاب ادبیات بشید

عاقبت از خامی خود سوخته

رهروی کبک نیاموخته

کرد فرامش ره و رفتار خویش

ماند غرامت‌زده از کار خویش

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )

نظر منم برا خرید منفیه :(

من خودم به شخصه سودی از این محصولات نبردم :-<

این dvd ها وقت وانرژی زیادی از شما میگیره :(

morche kocholo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت

من تغییره رشته دادم برا کنکور پیشو ریاضی خوندم الان اومدم تجربی.کلاس میرم اما اینطوری نمیتونم مبحثای دیگه ک بعدا درس میدنو تست نزنم.بنظره شما چ دی وی دی هایی بگیرم. گروه استاد هادی چطوره؟

سعید کیا

کاربر فعال
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی

به نقل از morche kocholo :
من تغییره رشته دادم برا کنکور پیشو ریاضی خوندم الان اومدم تجربی.کلاس میرم اما اینطوری نمیتونم مبحثای دیگه ک بعدا درس میدنو تست نزنم.بنظره شما چ دی وی دی هایی بگیرم. گروه استاد هادی چطوره؟
بیخیال دی وی دی شو همشون دزدیه...

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

ببین تو که الان تغییر رشته دادی باید وقتتو تمام کمال بزاری رو دورسه زیست به نطر من گرفتنه دی وی دی کلی وقتتو میگیره چون هی تو باید بزنی عقب و جلو و استوب کنی و چشماتو بزاری رو صفحه کامپیوتر که بعد از یک ساعت چشات درد میگیره و اون بازده ای که تو میخای و نداره وقت رو بزاریرو کتابای اموزشی بهتره :)

morche kocholo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت

مرسی. شیرین جان بعضی درسا ک مشکلن و که کتاب کفاف نمیده چی؟ جای این سوال اینجا نیست ولی چون ادامه بحثم بود اینجا بیان کردم.

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

منم مثل شما بودم DVD ها خيلي بهم كمك كردن (‌ولي بعضي هاشون فقط پولمو بر باد دادن !! ) توصيه ميكنم DVD هاي دكتر دادگستري ( كامل )‌ و دكتر چلاجور (‌ فقط زيست گياهي ) رو تهيه كني واقعا تقويتت ميكنن در زيست شناسي

بالا