• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دی وی دی آموزشی بگیریم یا نه ؟

n siasari

negar.si
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام به همگی ...
اومدم تا از تجربه ی این یه سال استفاده از این دی وی دیا و مراکزشون بگم ...
اول از همه موسسه گیلنا (استاد احمدی)
موسسه گیلنا برای هر رشته سه تا دسته بندی داره ، مثلاً برای تجربی گروه های a,b,c, هستن ،
گروه a: پزشکی دندان و داروعه که یه مشاور دارن با یه پشتیبان که کارای برنامه ریزیشونو انجام میده
گروه b: پرستاریه
گروه c: پیرا پزشکی
در مورد اعضای تیم های b و c اطلاعی ندارم ولی اگه بخواین میپرسم براتون
مشاور من ، دکترای مشاوره داره و برای روحیه دادن خوبه است ، پشتیبانمم دانشجوی پزشکیه مشهده
دی وی دیای تدریس اکثرا خوبن ، من چون تدریس عربی و زبانو ندیدم نمیتونم نظری بدم ، ولی ریاضی و فیزیک استاد مسعودی و شیمی استاد ربیعیانو دوست دارم ، خیلی اوقات چیزای خیلی خیلی ساده رو صد بار میگن و رو‌مخت میرن ولی در کل خوبه
در مورد هزینه که بعضیا پرسیده بودن ، میتونی بسته ی دو ساله یا سه ساله رو با مشاوره ی رایگان بگیری و بعد یه چندتا مصاحبه و اینا اگه جزو بچه های طرح نخبه شدی یه سری تخفیفا هم میگیری ، ولی در کل من دو ساله رو گرفتم با یه تومن تخفیف به نظرم پنج خورده یا شیشو خورده (شرمنده اعداد خوب یادم نمی‌مونه ) شد...
این از این ....
موسسه حرف آخر
اول اینکه هزینه ی حرف آخر خیلیییی بیشتره :/
من مشاورشو نداشتم ولی دی وی دیاش بد نیست ، زیستشو با انیمیشن نشون میدن یه جاهایی خیلی به درد بخوره ولی استاداش خیلی لوسن از من گفتن :/
در کل بد نیست ولی هزینه اش حدود پونزده تومن بود اگه اشتباه نکنم
یه چیزیو یادم رفت موسسه حرف آخر دی وی دیاش خیلی امنیت طوریه :/ رمز میخواد و بعد یه سالم فعال نمیشه دیگه ... همین دیگه :/
یه چیزیم در مورد ونوس بگم ...
خواهر یکی از دوستام از مشاورای ونوس بوده... مامایی دانشگاه زابل میخونه ... دوستم تعریف میکرد می‌گفت خواهرش زنگ میزده به دانش اموزاش میگفته من تورو به رتبه ۱۰۰کنکور وصل میکنم باهاش حرف بزنی روحیه بگیری
بعد با یکی دیگه از مشاوران هماهنگ می‌کرده که حواست باشه مثلاً تو رتبه صد کنکوری :/
دیگه راست و دروغش پای دوستم :/

اگه کسی سوالی در مورد این موسسه ها داشت پ.خ بده ...

آخرین ویرایش:
بالا