• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاهی ها

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی
پاسخ : خوابگاهی ها

به نقل از ParNiaN.D :
من خیلی شک دارم بیام خوابگاه یا نه.
الان تو پانسیونم. خوبیش اینه که تو اتاقم تنهام. بدیش اینه که آدمای اتاقای دیگه اصلا به من نمیخورن. یه فاز دیگن.
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

یکی دو روز ک نیس،بگی خوبیش ب اینه ک تنهام
هیچوقتم پانسیون و خوابگاه دانشگاه رو با هم مقایسه نکن، پانسیون هر مدل ادمی پیدا میشه هرررر مدلی
خوابگاه حتی اگه ده نفره باشه اتاقت باز ب پانسیون می ارزه

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این

یه سوال!شاید بخندید ولی برا من جدن مهمه من الان با. نه نفر دیگه افتادم تو یهاتاق خو بالاخره اختلاف نظر هست تجربه ی شماها تو این مواقع میگه چه کنیم؟

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

ممکنه ی خوابگاه اتاقاش کمد نداشته باشن؟ ^-^

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

مرسی از همه دوستان بابت نظرات تخصصی شون :D اما یه نکته هست ! جدا از امکانات هرخوابگاهی باید به افرادی که تو خوابگاه هم هست

توجه کنیم !

مثلا سوئیت ما الان دوستانه ترین سوئیت کل خوابگاه به شمار میاد طوری که خیلیا رفتن سرپرستی تا بتونن بیان توو سوئیت ما ! روز اول ح

س غریبی می کردیم اما از روز دوم کم کم با هم آشنا شدیم و الان خیلی با هم خوبیم . یه قضیه هماهنگ بودن نظرات بچه هاست !

الان توو خوابگاه وقتی یه قانونی میذاریم بقیه رعایت میکنن و اعتراضی هم نداریم ! مثلا قرار شد

از دستشوئی سوئیت استفاده نکنیم چون با حموم یکیه و از نظر بهداشتی درست نیست !

واسه همین میریم دستشوئی عمومی خوابگاه ! همین قانون رو سوئیت کنار دستی ما میخواست اجرا کنه که دعواشون شد :-"

ولی خب هماهنگ شدن با بقیه یه امر شانسیه !

بچه های سوئیت ما آدمای سوپر نچرالی نیستن! صرفا به صورت شانسی عقیده هامون شبیه همه!

هفته ای 2 شب مهمون داریم از سوئیت های دیگه ! جالبه که به زور میندازیمشون بیرون از بس بهشون خوش میگذره :))

بزن و برقص و اینام داریم ! 5 شنبه شب ها ساعت 11 شب تا 1 فیلم ترسناک میبینیم ! :-s

واسه همین خیلی مهمه که بتونید روابط دوستانه ای با هم خوابگاهی هاتون داشته باشید :D

در مورد عذا :

صبحانه و ناهار رو توو سلف دانشگاه(سلف ما تو ژاپن نماینده سلف ایران بود 8-> ) میخوریم .

شام رو میارن توو خوابگاه میخوریم !

فقط جمعه ها خودمون نوبتی آشپزی میکنیم .

اگه کسی قصد رفتن به خوابگاه رو داره این چیزا رو در نظر بگیره :

بچه ها چه رشته ای میخونن + خوابگاه نت داره ؟ + خود گردان نباشه

*من خودگردان رو نمیپسندم چون زیادی آزادی دارن بچه ها و مشکلات خاص خودش رو به دنبال داره .

بالا