• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رفتگران طبیعت سمپادیا؛ مشهد

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع
پاسخ : رفتگران طبیعت سمپادیا؛ مشهد

به نقل از Fireball.II :
خوب.الان يعني برنامه اينه كه بريم جايي ك شهرداري هميشه تميزش نگه ميداره.و چه ما بريم چه نريم تميز ميمونه.يكو نيم ساعت بگرديم يه سري كيسه رو نصفه و نيمه پر كنيم و بگيم "يسسس ما چقد نايسيم ما محيط زيستو نجات داديم اصن!" بعد به سمت دوربين لبخند بزنيم Vبديم و عكس بندازيم بعدم بريم خونه؟ +اوكي منم ميام "خوش ميگذره!" ولي خوب بدونين در واقع هيچكار مفيدي نكرديم.و هر گروه مردمي ك ميخواد بره طبيعت رو تميز كنه يه جاهايي ميره ك معمولا تميز نميشه. حالا شما يك روز كامل اونجا بگرديد يا يكو نيم ساعت يا نيم ساعت تفاوت خاصي نميكنه.
پس درخواست من اينه حالا ك داريم ميريم اينقد جدي بازي در نيارين.فك نكنين داريم خيلي كار مفيد و بزرگي ميكنيم.:)
دوست عزیز شاید پارک های شهری خیلی کثیف نباشن ولی چن نفر هم که ببینن و عبرت بگیرن که دیگه آشغال نریزن برا ما کافیه!خیلی هم کار باارزش و مفیدیه.قبول که باید بریم خارج از شهر ولی در حال حاضر امکانش برا مون نیس و خونواده ها هم بضیاشون اجازه نمیدن!

خدا کنه منم بتونم بیام. [-o<

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

چقدر مطمئنند كه قراره كسي مارو ببينه و "عبرت بگيره"؟!والا من چشم آب نميخوره حتي همين بچه هايي كه ميان فرداش كه ميرن طبيعت آشغال نريزن.بعد شما ميگيد كسي مارو ميبينه و عبرت ميگيره؟

++من از چند نفر كه جويا شدم گفتن كه هر دو متر يه سطل آشغاله و كلا سطح تميزيش خيلي بالاس.اين لحن جدي تون و اون يكو نيم ساعت اصلا با شرايط موجود هماهنگ نيس و يه حالت ironic ايجاد كرده.

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

ببینین
قراره فردا جمع بشیم یه کار مفید انجام بدیم
قرار هم نیست یه برنامه خشک و خالی زباله جمع کنی صرفِ باشه
حدود 3 ساعت برنامه هست که یک سومش حالت میتینگ داره که برمیگرده به استراحت و شاید خوردن بستنی و ...
بنابراین خوبه که برنامه ها طبق روال پیش بره تا کلا مشکلی پیش نیاد
با توجه به این که تعدادمون هم کم نیست لازمه همه همکاری کنیم تا کار بدون ایراد و وقفه تموم بشه
اگر واقعا از سبک برنامه ناراضی هستین الان اعلام کنید که نمیاید . این خیلی بهتره تا اینکه بریم اونجا و برنامه ریزی ها
به هم بخوره و ...
امیدوارم این میتینگ نصفه و نیمه که نزدیکای سال جدید تحصیلی هم هست ، هم یه روز خوب بسازه و هم به طبیعت کمک کنه

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

بیاین دیگه. :-< :-فوش

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

خوب بود :))
عکسارو بذار

kimia moghadam

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان١
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

به شدت انسان متنبّه و شرمنده ای هستم بابت دیر اومدنم:-"

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

دوستان خسته نباشین همگی!جا بقیه هم که نیومدن خالی واقعا!
به من که خوش گذش!انقد راه رفتیم پام درد میکنه :D
اینم خلاصه ی حرفایی که تو ذهنم جمع شده:
دیر اومدن بضیا :Dلاک پشته و ماموته! هوا خوریه بضیا گروه پشتیبانی!! {-8 ( : من برا آشغال جمع کردن نیومدم!ولی خدایی از همه بیشتر جمع کردا! ) حرکات آکروباتیک! پلاستیکای گیر کرده لای خارا کیسه زباله بوی ماهی گندیده سربالاییا مانتوی خاکیم چرخ خیاطی! عکسامون تاب و سرسره! دستشویی مردانه :-" بادبادک سیاهه آلاچیق دلستر و نحوه ی خوردنش :D دستبند کیمیا چیپس! ون که حالت اختصاصی پیدا کرد! و....
همینا دیگه :D به امید میتینگ هایی با هماهنگی بیشتر به همراه دوستی های صمیمانه تر >:D<

عکسارو بذاااااارین لطفا!

• شروع کننده موضوع

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خب؛ رفتگران طبیعت مشهد هم برگزار شد!

اول حدود ساعت 4:15 اینا که حدود 12 نفرمون دم در پارک خورشید جمع شده بودیم، شروع کردیم به بالا رفتن به طرف پارک. در این بین، 5 نفر دیگه هم رسیدند . جمعا شدیم 17 نفر. به طرف آلاچیق ها رفتیم، دستکش ها مون رو دست مون کردیم و پلاستیک هامون هم دست مون گرفتیم و شروع کردیم به جمع کردن زباله ها.

IMG_1063.jpg

IMG_1066.jpg

IMG_1057.jpg

IMG_1067.jpg

IMG_1081.jpg

حدود ساعت 5:30 که تقریبا پلاستیک هامون پر از زباله شده بود، اون ها رو جمع کردیم، سرشون رو بستیم و کنار و یا داخل سطل آشغال هایی که اونجا بود گذاشتیم. :)

بعد راه افتادیم و رفتیم اون بالای پارک، جایی که شهر دیده میشه و وسایل بازی داره. یکم الا کلنگ و سرسره و تاب بازی! :D و بعد هم رفتیم دست هامون رو شستیم همونجا، بادبادک هایی که اونجا مردم هوا کردند رو دیدیم.

IMG_1104.jpg

دوستان علاقه ی خاصی به مجسمه های اونجا پیدا کرده بودند!

IMG_1123.jpg

بعد هم اومدیم پایین، از یک مغازه کلا هر کی هر چی دلش میخواست ( :-" ) گرفتیم و بعد هم از هم حدود ساعت 7 برنامه تموم شد و خدافظی!

مرسی از دوستانی که اومدند. روز خوبی بود (; به امید اینکه دیگه حداقل از این جمع 17 نفره، هر وقت هر کدوم رفتیم بیرون شهر و کلا هر جایی، زباله هامون رو رو زمین نریزیم :)

IMG_1091.jpg

+ دوستانی که در عکس هستند : ( از راست به چپ) :
امیر رضا ، The Lich King ، نمیشنسم (!) ، mjavads ، حمید رضا ، majids ، (اونی که پشته ) fireball.II ، بی هویت ، جواد ب. ، august msjoseph ، من (!) ، نگار ، k.m.w ، zahra.gh ، asssal ، فیروزه

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

×خب حالا بگید مردم میدیدنتون چیزی نمیگفتن؟ حضوری با ملت حرف نزدید؟ بنری چیز میزی درست نکردین؟
×خدا به سر شاهدِ ( :-" ) میخواستم بیام. اتفاقِ غیرمترقبه افتاد. :-< :/
×کی بیشتر از همه آشغال جمع کرد؟ 8-> :-"

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

خیلی خوب بود خدا اموات باعث و بانیشو بیامرزه :D

فکر کنم یه سری برنامه ها داشتن بعضیاشونم حتی مکتوب بود ولی به دلایل نامعلوم انجام نشد :D

بعضیا راه خودشونو میرفتن به گروه کاری نداشتن ، ولی درکل خوب بود چون هم بار اول بود هم اکثر افراد همدیگه رو نمیشناسن ، وقتی کسی رو نشناسی پس همکاری هم دیگه معنی نمیده طبیعتا

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از فائزه.و :
×خب حالا بگید مردم میدیدنتون چیزی نمیگفتن؟ حضوری با ملت حرف نزدید؟ بنری چیز میزی درست نکردین؟
×خدا به سر شاهدِ ( :-" ) میخواستم بیام. اتفاقِ غیرمترقبه افتاد. :-< :/
×کی بیشتر از همه آشغال جمع کرد؟ 8-> :-"
در کل 10 تا آدم دیدیم یا نه!!خعلی خلوت بود!اولشم گشت ارشاد میخواس بگیرتمون :)) بنر هم نداشتیم!
جاتم خالیه خالی!از همه بیشتر فک کنم یاسمن و خواهرش آشغال جمع کردن! (پسرا هم کلا ... :-" :-" )

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

هو الحق.

با سلام و درود بر محمد و خاندانش و با عرض سلام بر شما.

میخواستم کمال تشکر خود را از دغدغه های دینی دوستان و دوری گزیدن از جنس مخالف تا حد ممکن، اعلام نمایم و برای مالیدن بینی شیطان بر خاک و به کمال رسیدن ذلالتش درخواست کنم که ازین پس میتینگ هارا به صورت تک جنسیتی برگذار کنیم.
حق یارتان!

×خوب من شنیده هام با وضع موجود فرق داشت گویا.عذرخواهم واقعا.
×× تو شهرای دیگه هر چی تعداد میتینگ ها بیشتر میشه صمیمیت بیشتر میشه، اینجا گروهی شدن و فاصله از گروهای دیگه بیشتر میشه.

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام

حیف دارم راه میفتم و گرنه هم عکسا رو می زاشتم، هم یه تعداد موارد هس تعریف می کردم! در اسرع وقت عملی می کنم حتما! :-"

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از The Lich King :
حیف دارم راه میفتم و گرنه هم عکسا رو می زاشتم، هم یه تعداد موارد هس تعریف می کردم! در اسرع وقت عملی می کنم حتما! :-"
از جمله دست عکس جمعی و اینکه محمئ اون اخرش مصمم بود آشنا شیم و ... :))
اره اره بذار

بالا