• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

به یاد موندنی ترین بازی فوتبالی که دیدین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری
پاسخ : به یاد موندنی ترین بازی فوتبالی که دیدین؟

به نقل از آیدا-ق :
راستش دقیق یادم نبود که 3تابود یا 4تا گفتم بگم 3تا نگن الکی زیاد نکن! :-"
مرسی از اینکه گفتی! :)

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )

کلاً بازیهای لیگ اسپانیا مخصوصاً دربیاش (بارسلونا------ رئال) رو نگا میکنم :|

و یکی از بهترین بازیها برد 5-0 بارسا تو دربی بود من بازیشونو دانلود کردم هر وقت فوتبال ایرانو میبینم حالم بد میشه میرم اونو نگا میکنم حالم جا میاد :))

Armator

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Helli II
شهر
Tehran

بازی که مسی جلوی رئال هتریک کرد..

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

بازی که زیاد بود از این مدلا... :D
ولی واقعا همین بازی بایرن-چلسی سوپرکاپ و دورتموند- مالاگا تو لیگ قهرمانان فراموش نشدنین ;;)
و من فهمیدم فوتبال نود دقیقه است + وقت اضافه :>

Armator

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Helli II
شهر
Tehran

البته بازی که مسی به رونالدو لایی زد... :-s
بازی بایرن بارسا که نشون داد تیم ضعیفم می تونه تیم قویو ببره(فوتبال غیر قابل پیش بینیه)متسفانه...

• لایک
امتیازات: Mir

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Armator :
البته بازی که مسی به رونالدو لایی زد... :-s
بازی بایرن بارسا که نشون داد تیم ضعیفم می تونه تیم قویو ببره(فوتبال غیر قابل پیش بینیه)متسفانه...

تیم ضعیف؟؟؟ نه مث این که شما خیلی با بایرن مشکل دارید :D
بابا 7 تا گل که دیگه تیم ضعیف نمیتونه به قوی بزنه!!!!
این بایرن....تاریخی بود P:>

BRX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
96

من عاشق اون بازیم که استقلال 3تا زد به لنگیا :D :D :)) :))

و هم چنین فینال یورو 2012که اسپانیا 4 تا زد به ایتالیا :D

دربی 77ام که دیگه جای خودشو داره :D :)) {-8

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بازی زیاده!

1.سال 2002 بازی المان و برزیل!(فوق العاده بود اون جام جهانی ولی این بازیش خیلی خدا بود)

2.سال 2004 بازی پرتغال - یونان(عالی بود اون بازی اصلا یه وضعی! :D)

3.سال 2005 بازی رویایی میلان - لیورپول (میلانی که 3-0 جلو بود 3تا خورد و در ضربات پنالتی باخت! به جرئت یکی از شاهکار های فوتبال بود، تیم میلانی که با ستاره هایی که داشت رو فرم ترین تیم دنیا بود و کل بازی توی دستاش بود ولی جرارد به بازی برشون گردوند و با سیو های خوبی که داشتن توی دروازه شون باعث شدن ستاره های میلان مث پیرلو و شوچنکو پنالتی هاشون رو خراب کنن)

4.سال 2006 بازی بارسا - ارسنال و بازی بارسا - چلسی(همون که رونالدینیهو پشت محوطه درجا شوت زد و همه بهت زده نگاهش کردن! البته شایدم سال 2005 بوده)

5.سال 2007 بازی بارسا - رئال (همون 6-2 ئه که اتوو و مسی و اگه اشتباه نکنم هانری گل زدن)

6. سال 2008 بازی بارسا - چلسی(گل دقیقه 93 اینیستا و برد تاریخی بارسا) و بازی اسپانیا - المان در یورو 2008

7.سال 2009 و باخت اسفناک بارسا جلوی اینتر!

8.سال 2010 بازی فینال جام جهانی اسپانیا - هلند( خراب کردن گل توسط ارین روبن و سوپر واکنش کاسیاس و گل فوق العاده اینیستا ی بزرگ) و بازی فینال بارسا-منچستر (بازی 3-1 تموم شد و گل دوم بارسا که توسط ناجی بارسا مسی با شوت قدرتمند زده شد) و بازی بارسا -رئال (همون 5 - 0 معروف! :)))

9. سال 2012 بازی برگشت چلسی - بارسا (بازی 2-2 شد و بارسایی که بهت زده به فرصت هاش فکر میکرد و حسرت میخورد)

10. سال 2013 برد بارسا جلو پاریسن ژرمن اونم با مسی مصدوم و باخت بارسا جلوی بایرن و نگاه پر اشگ اینیستا که هر وقت میبینم اشک تو چشمام جمع میشه!

و خیلی های دیگه! بازی ارسنال و لیورپول سال 2005 بود فک کنم! اون استارت خیره کننده هانری از وسط زمین و گرفتن توپ از کرگر و گل زدنش!

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

6 تایی های پرسپولیس و فینال جام جهانی 2010

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

بازیی که ایمون زاید سه گل زد به استقلال

فینال جام جهانی 2010

kimiafb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
12

پرسپولیس3 استقلال 2 \:D/ x: =)) ;))
چون تا دقیقه 82 افسرده بودم گل اولو که زدن بازم ناامید...
گل دوم یه ذره خوشحال...
گل سومو که زدن خونه رو گذاشتم رو سرم بابام فکر میکرد دیوونه شدم بلهههههه یه همچین آدم احساساتی وجوگیری هستم من B-)!!!!!

narsisa

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک
شهر
اراک

بازی ای که هیچ وقت یادم نمیره ،یک چهارم جام جهانی 2010 غنا-اروگوئه ،خیلی هم حساس نبود
ولی اون پنالتی خراب کردن دیقه اخر غنا خیلی بد بود

بازی دورتموند مالاگا :-ss هم که دیگه هیچ وقت یادم نمیره، میخواستم تلویزیونو خاموش کنم که گل زدن \:D/

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

یه بازی بود که پرسپولیس با الغرافه بازی داشت زمانی که فرهاد مجیدی توی الغرافه بود بعداز کارت قرمزی که فرهاد گرفت عدد 4رو نشون داد خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی حاااااال کردم x:

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

4-4 چلسی و لیورپول لیگ قهرمانان
2-3 هلند و اوروگوئه جام جهانی 2010

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

بازی های بیاد موندنی که زیاده؛ جدیدتر، برد 4 - 0 بارسا برابر میلان علیرغم شکستش دربازی رفت ک باعث صعودش شد به مرحله بعد.

..

اما سه بازی خیلی خاص دارم تو ذهنم ..

1) فرانسه 2 .. انگلستان 1 (یورو 2004)

شاهکار تیری آنری عزیزم x: در اون بازی که یه کاشته و یه پنالتی حیاتی رو آخر بازی گرفت + ضربه کاشته بی نظیر زیدان از زیر پای دیوار دفاعی! و گلش از روی پنالتی نیز.

2) لیورپول 3 - آث میلان 3 (فینال لیگ قهرمانان 2004 - 2005 => برتری لیورپول در ضربات پنالتی) . عالی بود این بازی اصن و برگشتن ناگهانی بازی! 8->

اونزمان با اینکه تیم اولم آرسنال بود و بازیکن محبوبم آنری (ک بعدا بخاطر رفتنش، مجبور شدم دو تیمه بشم و بارسا هم اضافه شد!) _ بخاطر استیون جرارد، بازی های لیورپول رو هم نگاه میکردم اغلب.

3) آرسنال 1 - رئال مادرید 0 (لیگ قهرمانان 2005 - 2006)

این بازی هم آرسنال گل کاشت. هنوز یادمه افسوسی که خوردم دقایق آخر بازی که کاسیاس اومده بود جلو، و آنری از زمین خودشون دروازه خالی رئال رو هدف گرفت اما گل نـشد!

..

البته کلی بازی دگ هم بود. سخته گزینش کردن. :-" :-??

_ _ _

پ.ن: ببینید آخه آدمو احساساتی می کنید!!

یاد آرسنال اون سالها افتادم؛ اولین تیم باشگاهی من که .. اون لباس های تیری آنریِ آرسنال و فرانسه که باهش چه گلهایی میزدم حتا در دبستان!

روبرت پیرس، دنیس برکمپ، ینس لمن، فردریک لیونبرگ، پاتریک ویرا، اشلی کول و کلوتوره و فابرگاس و فن پرسی که جوان بودن. خوزه آنتونیو ریس که رئال خریدش از آرسنال و آینده فوتبالیِ بنده خدارو نـابود کرد! و خیلیای دگ ..

.

1870

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
دانشگاه
شاید تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

فکر میکنم یکی از دراماتیک ترین بازیای تاریخ همون لیورپول میلان معروفه که 3-3 شد.ولی من خودم هیچوقت بازی ابومسلم استقلال 7هشت سال پیش که ابومسلم میثاقیان تو 5 دقه 3تا گل خورد یادم نمیره بابام داشت سکته میکرد. سوپرکاپ 2012 اسپانیا هم که ماه رمضون بوذ فوق العاوه بود مورینیو گوش ویلانووا رو کشید.یادم نمیره

SiSiLiii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
shiraz
مدال المپیاد
gharRe TALA BRaaam! :D kidding!!!!!! :P
دانشگاه
shahid beheshT!!!
رشته دانشگاه
medical!

سوپر کاپ 3 سال پیش! با دوستام سفر اصفهان بودیم! کلا اون خوابگاهه رو سرمون بود! خدارو شکر رئال 1-0 برد! کلی شرت بندی رو هم بردم!
یادمه بارسا یه گل زد همه تو خواب و بیداری شروع کردن جشن گرفتن یهو داور گفت افسایده من و دوستم که رئالی بودیم عروسی گرفتیم بقیه هم از جمله معاونمون داشتن حرص می خوردن!
درکل اون فوتباله عالیی بود!

samaooss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 اردبیل
شهر
اردبیل
رشته دانشگاه
ایشاالله پزشکی

بازی رئال مادرید با اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2014

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

1- پرسپولیس استقلال که با هتریک ایمون زاید پرسپولیس 3-2 برد. اینقدر آدرنالین خونم بالا رفته بود داشتم از شدت هیجان خفه میشدم! :))

2- پرسپولیس، سپاهان که دقیقه 96 سپهر حیدری گل زد و قهرمان شد. واقعا بسی حال داد!

3- دورتموند 3- مالاگا 2 این بازی رو متاسفانه به لطف رسانه ی ملی ندیدم ولی بعدا که به صورت غیر زنده دیدمش هم مو به تنم سیخ شد! دورتموند - مالاگا که فکر کنم سوپر دراماتیک ترین بازگشت این چند سال اخیر باشه. من که نتیجه رو میدونستم هم ضربان قلبم رفت بالا و وقتی سانتانا دقیقه 93 گل زد پریدم بالا خوشحالی کردم! :D عجب بازی بود، عجب دورتموندی بود 8->

4- دورتموند رئال دور برگشت UCL امسال. دورتموند سه گل خورده بود تو برنابئو، تو بازی برگشت هم 6 فقط 6 یار اصلیش رو داشت و اینقدر تعداد مصدوم ها و محروم ها زیاد بود که بعضی از بازیکن ها تو پست غیرتخصصی و بعضی ها هم برای اولین بار تو UCL بازی میکردند. ولی اون غیرتِ زنبور ها باعث شد تو نیمه اول دو تا گل بزنه و اگه میختاریان کمی کمتر چلاغ بود شاید امسال رئال باید لادسیما رو تو خواب میدید! آخرش باختیم ولی من هم مثل همه کسایی که تو وستفالن بودن، پا شدم و کف زدم برای تیم. :)

5- بازی هلند- پرتغال تو جام جهانی 2006 که اگه اشتباه نکنم 4 تا اخراجی داشت! :)) بیشتر به خاطر بزن بزن ها یادم مونده و حاشیه ها ولی هیچ وقت یادم نمیره حس و حال اون موقعم رو.

6- ایران - آرژانتین!!!

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

به نقل از No-Enemy :
1- پرسپولیس استقلال که با هتریک ایمون زاید پرسپولیس 3-2 برد. اینقدر آدرنالین خونم بالا رفته بود داشتم از شدت هیجان خفه میشدم! :))

2- پرسپولیس، سپاهان که دقیقه 96 سپهر حیدری گل زد و قهرمان شد. واقعا بسی حال داد!

3- دورتموند 3- مالاگا 2 این بازی رو متاسفانه به لطف رسانه ی ملی ندیدم ولی بعدا که به صورت غیر زنده دیدمش هم مو به تنم سیخ شد! دورتموند - مالاگا که فکر کنم سوپر دراماتیک ترین بازگشت این چند سال اخیر باشه. من که نتیجه رو میدونستم هم ضربان قلبم رفت بالا و وقتی سانتانا دقیقه 93 گل زد پریدم بالا خوشحالی کردم! :D عجب بازی بود، عجب دورتموندی بود 8->

4- دورتموند رئال دور برگشت UCL امسال. دورتموند سه گل خورده بود تو برنابئو، تو بازی برگشت هم 6 فقط 6 یار اصلیش رو داشت و اینقدر تعداد مصدوم ها و محروم ها زیاد بود که بعضی از بازیکن ها تو پست غیرتخصصی و بعضی ها هم برای اولین بار تو UCL بازی میکردند. ولی اون غیرتِ زنبور ها باعث شد تو نیمه اول دو تا گل بزنه و اگه میختاریان کمی کمتر چلاغ بود شاید امسال رئال باید لادسیما رو تو خواب میدید! آخرش باختیم ولی من هم مثل همه کسایی که تو وستفالن بودن، پا شدم و کف زدم برای تیم. :)

5- بازی هلند- پرتغال تو جام جهانی 2006 که اگه اشتباه نکنم 4 تا اخراجی داشت! :)) بیشتر به خاطر بزن بزن ها یادم مونده و حاشیه ها ولی هیچ وقت یادم نمیره حس و حال اون موقعم رو.

6- ایران - آرژانتین!!!

مورد 6 تون رو هستم
واي خدا بازي و گلي كه هنوز من تو شوكم
اخه داشتم راجب يه امتيازي كه گرفتيم حرف ميزدم يهويي اون گل لعنتيييي
هيش وخ فراموش نميشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا