• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H
پاسخ : سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

به نقل از A F S H I N :
چه درس هایی دارین دقیقا ؟
مبانی اگه با ابریشمی دارین که خب احتمالا میان ترم نداره ولی پروژه داره که خیلی مهمه ، جدا از بحث نمره تو یاد گیری خیلی مهمه ،کلا پروژه هارو خیلی جدی بگیرین ، درس نخونین پروژه انجام بدین درس رو یاد میگیرین .
ریاضی و فیزیک 1 رو اگه مرتب بخونین زیاد نمیخواد زمان بزارین ، برای شب امتحان نذارین که جمع نمیشه مخصوصا ریاضی و اگه بیفتین سر یک درس بی ربط مسخره خیلی اذیت میشین ، ترم دوم پاس کردن خیلی سخت از ترم اوله .
درس دیگه بگین بگم چطوریه :D
نه مبانیمون با استاد فضله ! تازه اومدن احتمالا شما نمیشناسیشون! پروژمون مثلن چی میتونه باشه ؟ بچه ها میگفتن گیم و ایناست .
درس دیگه اندیشه اسلامی و ادبیات مثلن :D (# شوخی )
ریاضی با استاد اسماعیل زاده چطوره ؟ به نظر که خیلی سخت گیر میاد . فیزیکم با استاد خزاعی .من الان نمیدونم ازون کتاب به اون گنده ای هالیدی که اون همه مسئله داره چجوری بخونم؟ هرچند که به بخشاش تکراریه کلن

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از قـاصـدکـــ :
پزشکی مشهد نوین نیست دیگه؟ شیوه قدیمیه یعنی؟ کلاً یه کم توضیح بدین چطوریاس؟
+ از ورودیای بهمن پزشکی سال های قبل اگه کسی اینجا هست پ.خ بده چندتا سوال دارم: )
علوم پزشکی مشهد نوین نیست ولی کاملا عادی هم نیست! یه فرقایی داره با دانشگاه های عادی دیگه. مثلا بافت رو دانشگاهای دیگه به عنوان یه درس سه واحدی دارن و تو یک ترم میخوننش ولی مشهد بافت یک و دو داره. آناتومی تنه رو هم مثلا تقسیم کرده به دوتا درس 1.5 واحدی یک ترم پشت و قفسه سینه یک ترم شکم و لگن. فیزیو رو به جای دوتا 4واحدی تو دو ترم، جزئی تر میخونینش و یه سری دیگه تفاوت های اینجوری. عنوان ش عاديه ولی و به دانشگاه های نوین انتقالی نمیده! :D

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

آهان. خب چه خوب، اینکه تقسیم کرده رو میگم. واسه ما راحت تره :D
+ خیلی واقعاً نارحتم از بهمنی بودن: ( خسته شدم: ( این دانشگاهم هرچی برنامه و جشن و اینا بود هِی اس می داد داغ ما رو تازه می کرد. میگم بهمنیای طفلکی وارد شن هیشکی خوشآمد نمیگه بهشون؟: ( خب مگه اونا آدم نیستن خب؟: (

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از u.k band! :
نه مبانیمون با استاد فضله ! تازه اومدن احتمالا شما نمیشناسیشون! پروژمون مثلن چی میتونه باشه ؟ بچه ها میگفتن گیم و ایناست .
درس دیگه اندیشه اسلامی و ادبیات مثلن :D (# شوخی )
ریاضی با استاد اسماعیل زاده چطوره ؟ به نظر که خیلی سخت گیر میاد . فیزیکم با استاد خزاعی .من الان نمیدونم ازون کتاب به اون گنده ای هالیدی که اون همه مسئله داره چجوری بخونم؟ هرچند که به بخشاش تکراریه کلن
پروژه ها معمولا بازی هستن ، از طرح مارو و اسنیک گرفته تا پارسال که شنطرنج بود ، مال خود ما هم برک برکر بود ، عموما این شکل چیز هاست و به طور کلی سر جمع شده ی تمرین ها یکجاست ،یکم فکر و خلاقیت میخواد و باعث میشه دست آدم تو کد نویسی باز بشه و البته هرچی بیشتر یاد بگیرین بهتره .
من خودم ترم خودمون پروژه ی ترم قبل رو هم زم که دستم راه بیفته و خب خداروشکر الان برنامه نویسیم طوری هست که یک حرفی برای زدن دارم .
ریاضی و فیزیک استاد ها جدید شده ولی خب عموما سیستم کار یک شکله ،از کتاب های گنده نترسین هیچ چیزی نداره الکیه :D
حجم دارم عمق زیادی نداره ، برای همینه که میگم کار شب امتحان نیست ، البته میشه پاس کرد ، شب امتحان ریاضی 1 من 12 شب شروع کردم تا 5 صبح بکوب خوندم ، 10 هم شدم ولی ب این نمره افتضاحه .
و جدا از همه ی اینا پیشنهاد میکنم که درگیر پروژه و کار های فوق برنامه بشین چون دانشگاه هیچ چیزی نداره . :D

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H

به نقل از A F S H I N :
پروژه ها معمولا بازی هستن ، از طرح مارو و اسنیک گرفته تا پارسال که شنطرنج بود ، مال خود ما هم برک برکر بود ، عموما این شکل چیز هاست و به طور کلی سر جمع شده ی تمرین ها یکجاست ،یکم فکر و خلاقیت میخواد و باعث میشه دست آدم تو کد نویسی باز بشه و البته هرچی بیشتر یاد بگیرین بهتره .
من خودم ترم خودمون پروژه ی ترم قبل رو هم زم که دستم راه بیفته و خب خداروشکر الان برنامه نویسیم طوری هست که یک حرفی برای زدن دارم .
ریاضی و فیزیک استاد ها جدید شده ولی خب عموما سیستم کار یک شکله ،از کتاب های گنده نترسین هیچ چیزی نداره الکیه :D
حجم دارم عمق زیادی نداره ، برای همینه که میگم کار شب امتحان نیست ، البته میشه پاس کرد ، شب امتحان ریاضی 1 من 12 شب شروع کردم تا 5 صبح بکوب خوندم ، 10 هم شدم ولی ب این نمره افتضاحه .
و جدا از همه ی اینا پیشنهاد میکنم که درگیر پروژه و کار های فوق برنامه بشین چون دانشگاه هیچ چیزی نداره . :D
بعد یه سوال ما اخر ترم درحدی خواهیم بود که بتونیم پروژمونو خودمون انجام بدیم ؟ البته اگر بچه ی خوبی باشیم و درس بخونیم :-[ یا اینکه بازم نیاز هست که از یه استادی یا یکی که بلده کمک بگیریم ؟
یه سوال دیگم هست :D پروژه ها رو گروهی میدن معمولا یا تکی ؟

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از u.k band! :
بعد یه سوال ما اخر ترم درحدی خواهیم بود که بتونیم پروژمونو خودمون انجام بدیم ؟ البته اگر بچه ی خوبی باشیم و درس بخونیم :-[ یا اینکه بازم نیاز هست که از یه استادی یا یکی که بلده کمک بگیریم ؟
یه سوال دیگم هست :D پروژه ها رو گروهی میدن معمولا یا تکی ؟
درس بخونین چیزی یاد نمیگیرین :)))
درس چیزی نداره :-"
تمرین های برنامه نویسی ای که میدن رو انجام بدین حتما میتونین ، هیچ چیز سخت و پیچیده ای نداره ، یک سری تعاریف و ساده ولی خب باید تمرین کنین تا دستتون بیاد که از چی کجا استفاده کنین .

روش کار هر استاد فرق داره ولی خب ترم های اول بیشتر تکی ، ولی ما ترم قبل درس وی اچ دی ال ، یک پروژه تعریف شد برای کل کلاس ، هر 4-5 نفر تقسیم شدن و یک بخش رو انجام دادن و بعد از اون باز تو هر گروه هر نفر یک بخشی رو انجام داد .
کار های گروهی در این حد هم دارین :D

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

دوستان خوابگاهیِ علوم پزشکی مشهد!
تو کدوم خوابگاه هستین؟ بهار ۱ یا ۲ یا ۳ یا چهار؟ اگه انتخاب با خودمون بود کدومو انتخاب کنیم؟ یه توضیخ مختصر راجع به مزایا و معایب هرکدوم بگین ممنون میشم. ضمن اینکه، دوست من دارو پردیسه، هرکدوم از بهارها که جا داشته باشه می‌تونه بیاد؟ چطور می‌تونیم جوری انتخاب کنیم که با هم باشیم؟؟

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

خب جواب سوال شما رو که نمیدونم قاصدک خانوم.اما چون خودم در بازه ی پذیرفته شدنم تو این دانشگاه تا وروردم، از پرسیدن بیخاصیت ترین سوالا دریغ نکردم و هم دانشگاهیان عزیز هم لطف داشتن و بی جوابم نمیذاشتن،احساس دِین میکنم جواب سوالت رو بدم هرچند نمیدونم :D تازه اصن هم دانشگاهی هم نیستیم.اصن اون اول پستت مخاطبتو گفتیا،ولی خب من دوسداشتم الان پاسخگو باشم :D
ضمن اینکه دوست منم این ترم میاد دارو پردیس.خوشحالم چُنان که مپرس.

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از _نسیم_ :
خب جواب سوال شما رو که نمیدونم قاصدک خانوم.اما چون خودم در بازه ی پذیرفته شدنم تو این دانشگاه تا وروردم، از پرسیدن بیخاصیت ترین سوالا دریغ نکردم و هم دانشگاهیان عزیز هم لطف داشتن و بی جوابم نمیذاشتن،احساس دِین میکنم جواب سوالت رو بدم هرچند نمیدونم :D تازه اصن هم دانشگاهی هم نیستیم.اصن اون اول پستت مخاطبتو گفتیا،ولی خب من دوسداشتم الان پاسخگو باشم :D
ضمن اینکه دوست منم این ترم میاد دارو پردیس.خوشحالم چُنان که مپرس.
وای مرسی فدات :-)))))
واقعأ خوشحال شدم یکی جواب داد، هرچند نمی‌دونست :-)
مرسی :-)

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

به نقل از قـاصـدکـــ :
دوستان خوابگاهیِ علوم پزشکی مشهد!
تو کدوم خوابگاه هستین؟ بهار ۱ یا ۲ یا ۳ یا چهار؟ اگه انتخاب با خودمون بود کدومو انتخاب کنیم؟ یه توضیخ مختصر راجع به مزایا و معایب هرکدوم بگین ممنون میشم. ضمن اینکه، دوست من دارو پردیسه، هرکدوم از بهارها که جا داشته باشه می‌تونه بیاد؟ چطور می‌تونیم جوری انتخاب کنیم که با هم باشیم؟؟

سلام....جواب سوال اولتو خودم بت داده بودم قبلا تو تلگرام :D

در مورد دوم هم گفتم ک " نمیدونم" ..اما من چن تا دانشجو بین الملل میشناسم ک اینا اومدن خوایگاه های ما..اما هزینه خیلی بیشتری باید بپردازن..مثلا برا ماها فک کنم ترمی حدود 200 تومنه...اونا برای هر ماه حدود 200 بلکه م بیشتر باید بدن..
و نکته بعدی اینه ک دانشجوهای سراسری در اولویت ن.. بعد بین الملل ها... ولی فک میکنم میشه در کل ک دوستتم بیادش پیشت...ولی چیزی ک هس.. چون ترم بهمن وقتی شما میاین اتاق تماما خالی وجود نداره..و اتاقا یکی دونفر جای خالی داره همیشه شاید نشه این ترم رو باهم بشاین..شاید ها..شاید...
ولی از ترمای بعد میتونین

به نقل از قـاصـدکـــ :
آهان. خب چه خوب، اینکه تقسیم کرده رو میگم. واسه ما راحت تره :D
+ خیلی واقعاً نارحتم از بهمنی بودن: ( خسته شدم: ( این دانشگاهم هرچی برنامه و جشن و اینا بود هِی اس می داد داغ ما رو تازه می کرد. میگم بهمنیای طفلکی وارد شن هیشکی خوشآمد نمیگه بهشون؟: ( خب مگه اونا آدم نیستن خب؟: (

شماها هم جشن مهر رو میتونستین بیاین...کما اینکه بودن بهمنی هایی ک بودن هم توی جشن هم توی اردو ک رفتیم با ترم یکی ها..بهمنی هم بودن...

ولی خب دانشگاه دگ فرصت و بودجه نداره برای اون مراسم بزرگ :-"..حق بده :-"
باو بشون میگیم بیباین برا طبقه 2 اب سردکن بذارین..ما هی از سالن مطالعه 1 یا 2 طبقه پایین نیایم برای اب .. میگن بودجه نداریم :| برین یکیو پیدا کنین ک از این افراد خیر باشه و اب سرد کن اهدا کنه...

اینم اوضاع دانشگاه ماس دگ..
در و دیوار دانشکده رو کلی تیر و تخته شو عوض کردن و جلوی دانشکده رو شروع کردن سنگ هاش همه رو عوض کردن.. کلی آب نما جدید ساختن ... هر هفته گل های باغچه ها از جا درمیارن ی گل دگ جاش میکارن :))
بعد برا اب سرد کن طبقه دوم بودجه ندارن. :rolleyes: :))

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

.

غریبه

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد شماره دار
شهر
خراسون

food_festival.jpg

سلام به دوستان گل سمپادی
لطفا حتما شرکت کنید:)
واسه بخش فراخوان هم در خدمتیم :)

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

FUM_Ferdowsi_Jahesh_FINAL_.jpg

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

آرامگاه شهدای گمنام رو بهتون توصیه میکنم که "تنها" برید حتما.البته هنوز ساخت و سازش تموم نشده ، اما خوبه خیلی.
*جایگاه کتابخونه مرکزی و طبقه‌ ی دومش محفوظه :)

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از _نسیم_ :
آرامگاه شهدای گمنام رو بهتون توصیه میکنم که "تنها" برید حتما.البته هنوز ساخت و سازش تموم نشده ، اما خوبه خیلی.
*جایگاه کتابخونه مرکزی و طبقه‌ ی دومش محفوظه :))
خوب از چه بابت ؟

:-?

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H

به نقل از _نسیم_ :
*جایگاه کتابخونه مرکزی و طبقه‌ ی دومش محفوظه :))
اقا من همیشه کنجکاو بودم ببینم این طبقه دومش چی داره ؟؟

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از امــیـــررضـــا :
خوب از چه بابت ؟

:-?

خوب از این بابت که من امروز بهش پناه بردم خیلی چسبید، هوا هم خوب بود، نسیم میوزید و... یه حال روحانی ای بهم دست داد..جاتان خالی :D
*ینی حوصله دوست و رفیقاتونو نداشتین خواستین تنها باشین، وَخِزِن برید اونجا، خلوت کنید با خودتون :D

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از u.k band! :
اقا من همیشه کنجکاو بودم ببینم این طبقه دومش چی داره ؟؟
دو تا میز بزرگ و دوازده تا صندلی و پنجره های کوچیک رو به زمین چمن پسرا و آقای عبادی و اشترودل داغ رضوی :D

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

سایت دانشگاه زده شروع کلاسها 3 مهر :|
بعد تو بخش آموزش که میرم میزنم برنامه کلاس ها هیچی نشون نمیده :|
جریان چیه؟! :-?

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

خوش اووومدی^^
جریان خاصی نیست. متاسفانه درحالی که شما منتظر یه اطلاعیه ی کوتاه هستید، سخت اطلاعیه میزنن و اصولا ورودیا یه کم نگران میشن از این بابت که نکنه جا بمونن:)
معماری من ندیدم کلاسی تشکیل شه امروز واسه ورودیا. مهندسی رو نمیدونم. ولی وقتی برنامه ندارید کلاسی تشکیل نمیشه قطعا. از طرفی هم هیچ چیزی بعید نیست:))

بالا