سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »
پاسخ : سمپادی های دانشگاه فردوسی

به نقل از نــيما :
کس دیگه ای فردوسی نبود ؟!

نیما .. :-"

منم ورودی 93 صنایع فردوسی هستم .. (;
_____

به نقل از _نسیم_ :
عهههههههه یه نفر جواب داد!سلام :D :D
زوده واقعا!؟!؟ :O باشه،همچنان رفرش کنان منتظر میمونیم! :|
لااقل بگن کی باید بریم آخه...

ثبت نام هرسال حدودای 26-27 امه ظاهرا! کلاسای ما ورودی های جدیدم میره طرفای 4-5 مهر .. پس زوده دگ واقعا هنوز! :D
________

به نقل از cephus :
منم نرم افزار فردوسی .
خیلی داغونه نرم افزار ش ؟ :-<

چرا داغون باشه؟! حالا درسته شریف نـیس، اما برا کارشناسی ش حداقل سطحش خوبه و الکی غصه نـخور :) .. ما هم که دو سه تا از اساتیدشو دیدیم تابستون، خوب بودن بنظر! :-?

پ.ن: یکی از رفقای خودمم نرم افزار فردوسی هس.

.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از _نسیم_ :
عهههههههه یه نفر جواب داد!سلام :D :D
زوده واقعا!؟!؟ :O باشه،همچنان رفرش کنان منتظر میمونیم! :|
لااقل بگن کی باید بریم آخه...

احتمالا اوایل هفته آینده اطلاعیه ثبت نام اینترنتی رو میزنن و بعد برای اعلام زمان ثبت نام حضوری هم از طریق همون سایت دانشگاه اطلاع رسانی میشه . نگران مراحل ثبت نام نباشید . :D

به نقل از cephus :
منم نرم افزار فردوسی .
خیلی داغونه نرم افزار ش ؟ :-<
در مقایسه با شریف و یا دانشگاه های تهران خب طبیعتا از لحاظ سطح علمی ضعیف تر هست . اما خب داغونم محسوب نمیشه واقعا دیگه !!! :| :))
بچه های کامپیوتر ما چه نرم افزار و چه سخت افزار بسیار بسیار فعال هستن ، تیم نکسوس و acm دانشگاه فردوسی مشهد جزو معروف ترین هاست و همه ساله بچه ها دارن توی مسابقات بین المللی مختلفی هم شرکت میکنن . :)

به نقل از Fitz William . Darcy :
نیما .. :-"
منم ورودی 93 صنایع فردوسی هستم .. (;
به سلامتی ، مبارک باشه ! :D

pedana

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

http://reg.um.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=121:sarasari&catid=84:e&lang=fa

http://www.mums.ac.ir/education/fa/RegisterStudent

موفق باشید !!!

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

به نقل از pedana :
http://reg.um.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=121:sarasari&catid=84:e&lang=fa

http://www.mums.ac.ir/education/fa/RegisterStudent

موفق باشید !!!

پس چرا بخش اطلاعیه های سایت خبری دانشگاه ک مسئول اطلاع رسانیِ ایناس ، چیزی نـزده درین باره و آخرین مطلبش همونه ک گفته متعاقبا اعلام میشه؟! :-?

بعد نکته مهمتر اینکه تو این اطلاعیهِ سایت خبررسانی اصلی دانشگاه، گفته تاریخ و نحوه ثبت نام متعاقبا « در همین سایت » اعلام خواهد شد!

پس حکایت این سایت و لینکی ک شما دادی چیه این وسط ؟! :-??

پ.ن: بدبین و شکاک هم خودتونید!! من فقط با توجه به این شواهد و اینکه این لینکِ معرفی شده برا ثبت نام اینترنتی مبلغ برا واریز میخواد و .. ؛ مثل همیشه محتاطم درین زمینه! :-"

پست بعدی م درین تاپیک رو بخونید ک مهمه .. حرفای این پست رو هم اونجا اصلاح کردم !

.

mahboobe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

نمی‌دونید چقد من رو از فردوسی ترسوندن :|
مچکرم ازتون >:D<

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهم! ثبت نام دانشگاه فردوسی مشهد

خب دوستان! من لازم دیدم اصلاح کنم مطالب پست قبلی م رو __ من عاملی احتمالی بنام خواب و بیخیال بودنِ بودنِ دانشگاه رو در نظر نـگرفته بودم!!

با اینکه سایت خبری رسمی دانشگاه، صرفا در اطلاعیه 18 شهریورش برای ما نوشته متعاقبا اعلام میشه نحوه ثبت نام ؛ اما با توجه به اطلاعیه هایی ک برای پذیرفته شدگان ارشد و دکترا زده بوده پیشتر ؛

معلوم شد این سایتِ مدیریت آموزشی واقعا وابسته به دانشگاهه و من حرفمو اصلاح میکنم امشب .
_______

=> علیرغم اینکه سایت اصلی و خبری دانشگاه چیزی از ثبت نام ما کارشناسی ها نگفته هنوز، بنا بر اطلاعیهِ اون سایت مدیریت آموزشی :

ثبت نام اینترنتی در روزهای شنبه 22 و یکشنبه 23 شهریور (فردا و پس فردا !!) انجام خواهد شد. اطلاعیه رو حتما بخونید ..

و خب بنابر اطلاعیه، یکی از مواردی ک باید اسکن کنیم، فرم تعهد هست که در این لینک فرم ها موجوده ؛ و اینطور ک من فهمیدم ،

فرم شماره 4 برای من و سایر دوستان منطقه 1 کنکور ، و فرم 5 برای دوستان منطقه 2 -3 کنکور هستش ک باید پُر کنیم و اسکنش کنیم برا ثبت نام اینترنتیِ مذکور .

همین فعلا! :) نظراتتون رو هم خواستین بگین درین باره مثلا؟! :-?

.

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

امیدوارم فردا زمان ثبت نام حضوریو اعلام کنن..
درسته ک "همه"ی دانشجوهای فردوسی، مشهدین، اما "همه"مشهدی نیسن ک
!! فکر مام باشن... :D :D

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

به نقل از _نسیم_ :
امیدوارم فردا زمان ثبت نام حضوریو اعلام کنن..
درسته ک "همه"ی دانشجوهای فردوسی، مشهدین، اما "همه"مشهدی نیسن ک
!! فکر مام باشن... :D :D

ما همین زمان ثبت نام اینترنتی شو که فردا و پس فرداست، با کلی دردسر و به روش های پیچیده و غیرمستقیم و حل پازل بصورت کارآگاهانه (بشخصه!) فهمیدیم ؛ :-"

دگ از ثبت نام حضوری چه توقعی داری؟! :-? :D

البت من باز برا اطمینان خاطر خودم، صبح قبل رفتن برا کارای اسکن مدارک و .. ؛ احتمالا یه زنگ به بخش های مربوطه دانشگاه بزنم !!

.

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از Fitz William . Darcy :
ما همین زمان ثبت نام اینترنتی شو که فردا و پس فرداست، با کلی دردسر و به روش های پیچیده و غیرمستقیم و حل پازل بصورت کارآگاهانه (بشخصه!) فهمیدیم ؛ :-"

دگ از ثبت نام حضوری چه توقعی داری؟! :-? :D

البت من باز برا اطمینان خاطر خودم، صبح قبل رفتن برا کارای اسکن مدارک و .. ؛ احتمالا یه زنگ به بخش های مربوطه دانشگاه بزنم !!

.
منم قراره زنگ بزنم،اینا هیچ کارشون معلوم نیس.. :-?
شما ک مشهدییییییی...

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

یکی از دوستان من با آموزش تماس گرفته و به‌ش گفته شده واسه رشته‌های مهندسی پسرا 27 و 28 و دخترا 29ام شهریور ثبت‌نام حضوری دارن؛
که البته من از صحت این حرفا مطلع نیستم.

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

فرم تعهد چیه؟! درک نمیکنم... :-" این تعهدات جدیده یا واسه گذشتگانم بوده!؟؟ :-"

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

الان می‌شه دوستانی که ورودی سال‌هایِ گذشته هستن به ما بگن که آیا این پروسه‌یِ ثبت‌نام اینترنتی رو طی کردن یا نه؟ :D

×اول این که منظور از ثبت نام الکترونیکی همون لینک "ثبت‌نام الکترونیکی" رو صفحه‌یِ اصلی‌ست؟
اگه آره، وقتی که باز می‌شه با این روبرو می‌شیم.
که نوشته:"قابل توجه پذيرفته شدگان بدون آزمون سال 1393 (استعدادهای درخشان): جهت ورود از شماره شناسنامه خود بجای شماره داوطلبی استفاده نمایید."
پذیرفته‌شدگان بدون آزمون؟

×دوم این که یعنی واقعن این قدر سیستم اطلاع‌رسانی ضعیفه؟
چندنفر خبر دارن که باید این کار را رو انجام بدن؟
من الان باید به 19، 20 نفر زنگ بزنم و خبر بدم.

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از _نسیم_ :
فرم تعهد چیه؟! درک نمیکنم... :-" این تعهدات جدیده یا واسه گذشتگانم بوده!؟؟ :-"

دانشجو هایی روزانه باید تعهد بدن که بعد از تحصیل تو کشور کار میکنن و از دانششون برای پیشرفت کشور استفاده میکنن ، در غیر این صورت مدرک به اونا داده نمیشه ! :D

به نقل از Mysterious Quéèn :
الان می‌شه دوستانی که ورودی سال‌هایِ گذشته هستن (<به ما بگن که آیا این پروسه‌یِ ثبت‌نام اینترنتی رو طی کردن یا نه؟ :D

×اول این که منظور از ثبت نام الکترونیکی همون لینک "ثبت‌نام الکترونیکی" رو صفحه‌یِ اصلی‌ست؟
اگه آره، وقتی که باز می‌شه با این روبرو می‌شیم.
که نوشته:"قابل توجه پذيرفته شدگان بدون آزمون سال 1393 (استعدادهای درخشان): جهت ورود از شماره شناسنامه خود بجای شماره داوطلبی استفاده نمایید."
پذیرفته‌شدگان بدون آزمون؟

×دوم این که یعنی واقعن این قدر سیستم اطلاع‌رسانی ضعیفه؟
چندنفر خبر دارن که باید این کار را رو انجام بدن؟
من الان باید به 19، 20 نفر زنگ بزنم و خبر بدم.
بعضی دانشجو ها با چیزایی مثل خارزمی یا المپیاد یا امسال این ها ، با شرایط خاص بدون آزمون میان ، درباره ی شما ها که کنکور دادین نیست :D

دانشگاه فردوسی هرسال چند هزار تا دانشجو میگیره ، به نظرتون میشه به همه زنگ بزنه بگه بیان ثبت نام مثلا ؟ کسی که قبول میشه خودش باید بره بگرده ببینه چیکار بیاید بکنه دیگه ! :D

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از A F S H I N :
دانشگاه فردوسی هرسال چند هزار تا دانشجو میگیره ، به نظرتون میشه به همه زنگ بزنه بگه بیان ثبت نام مثلا ؟ کسی که قبول میشه خودش باید بره بگرده ببینه چیکار بیاید بکنه دیگه ! :D
الان ما کجا باید ثبت‌نام کنیم؟

و این که منظور من این نیست که زنگ بزنن، من می‌گم درست اطلاع رسانی کنن، چرا اطلاعاتِ سایتِ اصلی با بخشِ آموزش یکی نیست؟
چرا سایت به روز نمی‌شه؟
حرف‌م اینه! :D

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون سراسری سال 1393 در دانشگاه فردوسي مشهد[/size]
[/color]

ضمن عرض تبريك به مناسبت پذيرفته شدن در مقطع كارشناسي دانشگاه فردوسي مشهد، به اطلاع مي رساند :
تاريخ و نحوه ثبت نام متعاقبا در همين سايت اعلام خواهد شد .خواهشمند است از مراجعه حضوري به دانشگاه قبل از اعلام در سايت خودداري نموده و به اطلاعيه هاي بعدي توجه فرمائيد.مدیریت آموزشی دانشگاه فردوسی
[/size]مشهد
.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بابا سایت دانشگاه که شبانه روزی نیست . طبیعتا یه چیزی وجود داره به اسم تایم اداری و اینکه مسئولین دانشگاه و بخش های مختلف هم کارمند محسوب میشن . از روزی هم که نتایج اعلام شده ، 5 شنبه و جمعه دانشگاه تعطیل بوده و تازه فردا اولین روز کاری هست ! ایشالا قطعا فردا اطلاعیه کامل تری برای نحوه مراحل ثبت نام روی سایت میزارن . مطمئن باشید . :)

+ نگران ثبت نام نباشید . واقعا نیازی به استرس و نگرانی نیست . به موقع وقتی توی سایت اعلام شد ثبت نام اینترنتی تون رو انجام بدید و بعد توی روز هایی که اعلام میشه برای ثبت نام حضوری با مدارکی که انتهای ثبت نام اینترنتی تون اعلام میشه بهتون تشریف بیارید .

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

بله!
اما بخش آموزش چیزایِ دیگه‌ای نوشته؛
الان همین‌هایی که من امشب باشون دارم تماس می‌گیرن، می‌یان و این اطلاعیه رو می‌بینن و می‌گن خب هنوز که چیزی اعلام نشده و الان روزهاست که دارن همین کار رو می‌کنن.
در صورتی که بخشِ آموزش واسه ثبتِ نام اینترنتی زمان مشخص کرده و سایر مسائل.

@نیما: حرف‌تون درسته اما یه ذره هم حق بدین به ورودی‌هایِ جدید، بالاخره محیط جدید استرس‌هایِ خاصِ خودش رو هم داره.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اون لینک بخش آموزش رو اصلا شما از کجا پیدا کردید ؟ :)))
خداییش تاحالا این سایت رو ندیده بودم ! هرچقدر هم توی سایت اصلی دنبال لینک یا پیوندی به این سایت گشتم چیزی پیدا نکردم ! :))

احتمالا دلیلی داشته که هنوز اون رو توی سایت اصلی اعلام نکردن . این سایت آموزش راستش تازه تاسیس هست و شاید یک دلیل اینکه اونجا هم هنوز اعلام نشده همین بوده که هنوز داشتن مطالبش رو تکمیل میکردن . سال خود ما اصلا همچین سایتی نبود و یک سامانه مجزایی برای ثبت نام ورودی های جدید ایجاد کرد بودند . :D

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از نــيما :
اون لینک بخش آموزش رو اصلا شما از کجا پیدا کردید ؟ :)))
خداییش تاحالا این سایت رو ندیده بودم ! هرچقدر هم توی سایت اصلی دنبال لینک یا پیوندی به این سایت گشتم چیزی پیدا نکردم ! :))

احتمالا دلیلی داشته که هنوز اون رو توی سایت اصلی اعلام نکردن . این سایت آموزش راستش تازه تاسیس هست و شاید یک دلیل اینکه اونجا هم هنوز اعلام نشده همین بوده که هنوز داشتن مطالبش رو تکمیل میکردن . سال خود ما اصلا همچین سایتی نبود و یک سامانه مجزایی برای ثبت نام ورودی های جدید ایجاد کرد بودند . :D
دوستان زحمت‌ش رو کشیدن. :D
در موردِ سال‌هایِ گذشته هم از طریق جستجو مطلع شدم که سامانه‌یِ جداگانه‌ای در نظر گرفته می‌شده.
لینک‌ِ ثبت‌نام‌ش برایِ ورودی‌هایِ بدونِ آزمونه.

حالا امیدوارم فردا اطلاعاتِ دقیق قرار بگیره رویِ سایت.

بالا