• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

به نقل از امپراطور استقامت(John Cena) :
من نمیدونم تو غذاهای دانشگاه این کوفته تبریزی رو کی جا داده!!! مگه غذا قحطه....اگه روز اول کوفته بدن مستقیما پرتابش میکنم به سمت هرکی که اونو پخته
اتفاقا جزء غذاهای محبوب دانشگاهه!
به نقل از bee :
با اجازه از استاد فرز من چند تا سوال تخصصی بپرسم!
شماها چقدر قبل از کلاستون پا میشید که برسید؟
اون اوایل که تنها و بی دوست :-" بودید زنگای تفریح :-" چکار می کردید؟
حداکثر تا ساعت چند میتونید بیرون از خوابگاه باشید؟ (توی دانشگاه هم بیرون خوابگاه حساب میشه؟)
خب بستگی به مکان قرار گیری خوابگاه نسبت به دانشگاه داره!
مثلا ما سال اول با سرویس سه ربع تو راه بودیم تا دانشگاه. 1ساعت و ربع قبلش پامیشدیم و 1 ساعت قبل راه می افتادیم. (اساسا خواب رو به صبحانه ترجیح می دادیم:D)
سال دوم 10 دقیقه با سرویس را هبود تا دانشگاه و 35 دقیقه پیاده. شب لقمه نون و پنیر می گرفتیم می ذاشتیم یخچال صبح سه ربع زودتر پا می شدیم و پیاده می رفتیم دانشگاه و پیاده روی می کردیم.صبحانه مونم تو راه می خوردیم.
من از همون اول اصلا تنها نبودم.تو اردوی معارفه با 3تا بچه های همکلاسی دوست شدم که با هم هم اتاق گرفتیم سال اول.واسه همین کلا با ه مبودیم اون اولا.بعدش دیگه کم کم دوستهای دیگه پیدا کردم.

واسه ما قبل از عید تا 9.5 و بعد از عید تا 10.5 می شد بیرون خوابگاه بود. بعد از اونو تاخیر می زدن و زنگ می زدن خونه. بعد از یه تعدادی بیشتر بشه این موردهای تاخیر مثل اینکه کمیته انضباطی آدم رو احضار میکنه.

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

کوفته محبوبه؟؟؟؟؟هرکی همچین حرفی بزنه کوفته من مستقیما به سمت اون نثار میشه.....حالا چند تا میدن؟؟میخام بدونم برای گلوله بازی کافی هست؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

کوفته محبوبه؟؟؟؟؟هرکی همچین حرفی بزنه کوفته من مستقیما به سمت اون نثار میشه.....حالا چند تا میدن؟؟میخام بدونم برای گلوله بازی کافی هست؟
:|
اگه دوست ندارین دلیل نمیشه اینجوری بگین خب!سلیقه آدما با هم فرق داره!!
2تا میدن به ما.

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

نه اتفاقا خیلی هم دوست دارم منتها برای گلوله بازی....هر هفته هم هست دیگه ها؟؟؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

نه اتفاقا خیلی هم دوست دارم منتها برای گلوله بازی....هر هفته هم هست دیگه ها؟؟؟؟
:|
نه هر هفته نیست.جزء غذاهای گاه گاهیه برای ما.مثلا هر 2هفته یه بار

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از bee :
با اجازه از استاد فرز من چند تا سوال تخصصی بپرسم!
شماها چقدر قبل از کلاستون پا میشید که برسید؟
اون اوایل که تنها و بی دوست :-" بودید زنگای تفریح :-" چکار می کردید؟
حداکثر تا ساعت چند میتونید بیرون از خوابگاه باشید؟ (توی دانشگاه هم بیرون خوابگاه حساب میشه؟)

+مگه برای نوشتن پست باید از مدیرا اجازه بگیری؟؟
+.....
در مورد امیرکبیر بگم که نیاز نیست قبل از کلاستون پاشین تا به کلاس برسید :D. به جز خابگاهی که توی خیابون فلسطین و یکی که توی طالقانی هستند، خابگاهای دخترانه تقریبا وسط دانشگاهند! برای همین میشه اگه خاب رو به صبحانه ترجیح میدین 5 دقیقه قبل از کلاس هم بیدار شد.
ساعتای بیرون بودن هم تا اونجایی که میدونم یک ساعت کمتر از دانشگاه تهرانه که مهســــــــــــــــــــا گفت :)

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از مهســـــــــــــا :
ببینین...من دانشگاه که رفتم کلا فهمیدم هرچی فکر میکردم درمورد روابط صمیمانه که مثل خواهر وبرادره و just friend ه و اینا غلط بوده... درحالی که تا قبلش هرچی بهم میگفتن هم میگفتم شما یه سرس آدم متعصب هستین. ولی خب چیزی که دیدم تو دانشگاه خیلی متفاوت بوده...خیلی!

کلا بیخیال این بحث شین!
این یه بحثیه که تا تجربه ش نکنین و از نزدیک نبینین گفتن هیچ فایده ای نداره!

من حالا واقعاَ نمی دونم جو دانشگاه چجوریه ولی اینجوری نبوده که من تجربه ی این قضایا رو نداشته باشم! یعنی من با جنس مخالفم دوست بودم و اکیپی رفتیم بیرون و هیچ مشکلیم نبوده!

به نقل از معصومه :
خواهری و برادری رو خدا وصل میکنه...تعداد خواهر برادراتونم مشخصه مگه این که مادر پدرتون بچه دار شن..

الکی از این حرفا و بهونه ها نیارین..همه ته دلشون میدونن چه خبره..
خیلی حالم بد میشه از کسایی که این جوری میگن و بهونشون اینه..
پسرا میان میگن تو مثل خواهرمی و تو اب نمک نگه میدارن.
اب نمکم که میدونین چیه?یعنی باش تا وقتی حوصلم سر رفت باهات بازی کنم! مثال عینی شو دیدم که میگم

اولاَ جمله اولتو قبول ندارم! یه سری دوستای دبیرستان من واقعاَ احساسم نسبت بهشون در حد داداشمه! و اینکه من این موضوع برادر/خواهر رو گفتم که شفاف سازی کنم راجع به صمیمیت! همون طور که دیدید بعدشم دوست دبیرستان رو گفتم.
از این آدم هایی که گفتی هستن ولی واقعاَ همه اینجوریام نیستن ! اگه من اینجوری بودم نمی گفتم 6-7 سال دیگه ازدواج می کنم ! یا اصلاَ مگه منی که واسه ادامه تحصیل می خوام از کشور خارج شم دیوانم که خودمو وارد روابط احساسی عمیق کنم که بعداَ به دردسر بیافتم!!! :|

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

من نمیدونم تو غذاهای دانشگاه این کوفته تبریزی رو کی جا داده!!! مگه غذا قحطه....اگه روز اول کوفته بدن مستقیما پرتابش میکنم به سمت هرکی که اونو پخته

مگه چشه از خداتم یاشه غذا به این خوبی :D البته مال دانشگاهشو تایید نمی کنم ولی خونگیش خیلی خوبه

به نقل از فَــرز :
کسی نبود ج سوال من رو بده؟! :-<

من واسه همایش شیمی رفته بودم دانشگاه خواجه نصیر که نداشت! در کلم فک نمی کنم داشته باشن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فَــرز :
کسی نبود ج سوال من رو بده؟! :-<
به نقل از فَــرز :
تو بوفه میوه هم مفروشن؟! :-? #جدی

نه :D

به نقل از Stewie Griffin :
من حالا واقعاَ نمی دونم جو دانشگاه چجوریه ولی اینجوری نبوده که من تجربه ی این قضایا رو نداشته باشم! یعنی من با جنس مخالفم دوست بودم و اکیپی رفتیم بیرون و هیچ مشکلیم نبوده!

اولاَ جمله اولتو قبول ندارم! یه سری دوستای دبیرستان من واقعاَ احساسم نسبت بهشون در حد داداشمه! و اینکه من این موضوع برادر/خواهر رو گفتم که شفاف سازی کنم راجع به صمیمیت! همون طور که دیدید بعدشم دوست دبیرستان رو گفتم.
از این آدم هایی که گفتی هستن ولی واقعاَ همه اینجوریام نیستن ! اگه من اینجوری بودم نمی گفتم 6-7 سال دیگه ازدواج می کنم ! یا اصلاَ مگه منی که واسه ادامه تحصیل می خوام از کشور خارج شم دیوانم که خودمو وارد روابط احساسی عمیق کنم که بعداَ به دردسر بیافتم!!! :|
واللا خیلیها اومدن اول دانشگاه از این حرفا زدن...چیزی که ما دیدیم تا حالا حتی یه مورد هم خلافش بهمون نشون داده نشده...
نمیتونمم مثال بزنم چون هرکی رو مثال بزنم یه سری آدم هستن که میشناسنشون!چون خب اکثرا سمپادین!
کلا بیخیال! :) ایشاللا که مسئله ای پیش نمیاد :)

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از مهســـــــــــــا :
نه :D
واللا خیلیها اومدن اول دانشگاه از این حرفا زدن...چیزی که ما دیدیم تا حالا حتی یه مورد هم خلافش بهمون نشون داده نشده...
نمیتونمم مثال بزنم چون هرکی رو مثال بزنم یه سری آدم هستن که میشناسنشون!چون خب اکثرا سمپادین!
کلا بیخیال! :) ایشاللا که مسئله ای پیش نمیاد :)

اگه اینجوری که شما میگید باشه که ما باید کلاَ دور دانشگاه رو خط بکشیم :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: امیدوارم اینجوری نباشه چون این چیزایی که راجع به پسرا میگید تو دخترا هم به صورت متقابل وجود داره!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من چند تا چیز دیگه م بگم و برم بخوابم :D
مخاطبم همه ن دخترها و پسرها!
نرین روز اولی هرکی رو اسمش رو تو حضور و غیاب شنیدین تو فیسبوک اد کنین :D خیلی ضایعه!خیلی!

بعد یه چیزم به خوابگاهیا بگم!
میرین خوابگاه، اینترنت پرسرعت در اختیارتونه(به هرحال نسبت به خونه پرسرعته).نگران هزینه شم نیستین چون مجانیه. بعد این خطرناکه!! معتاد میشین به نت و درس نمیخونین... خلاصه حواستون به اینم باشه (;

به نقل از Stewie Griffin :
اگه اینجوری که شما میگید باشه که ما باید کلاَ دور دانشگاه رو خط بکشیم :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: امیدوارم اینجوری نباشه چون این چیزایی که راجع به پسرا میگید تو دخترا هم به صورت متقابل وجود داره!
نه!من که چیزی نگفتم که! میگم صرفا حواستونو جمع روابطتتون کنین!
ما از بین همین دوستانی که میگفتن خواهر و برادریم و just friend و اینا، دقیقا مشاهده نمودیم که اینا دو به دو هی دچار روابط احساسی شدن... بعد یه مدت افسردگی و اینا...بعد هم به هم خورد رابطه شون سر یه چیز بچگانه مثلا!
حالا کلا میگم که! همه اینا به خود آدم هم بستگی داره! ولی با دید خواهر و برادری لطفا نباشید!همین :)

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود

من یه سوال تخصصی بپرسم شایدم یکم گستاخی باشه ولی در نتیجه خوندن پست ها ایجاد شد
ادم مگه با خواهرش ازدواج میکنه؟ یا دوست میشه؟ یا اصلا باش میره بیرون!!!؟
والا من که خواهر ندارم ولی اگه پسر ها قرار بود جای برادرم بودم عمرا باشون بیرون نمی رفتم!

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از محمد دال :
والا من که خواهر ندارم ولی اگه پسر ها قرار بود جای برادرم بودم عمرا باشون بیرون نمی رفتم!

ادم با خواهر یا برادرش نمیره بیرون؟!

من خودم با این که اسم این روابطو میزارن خواهر بردادری موافق نیستم. همون دوست هیچ اشکالی نداره اگه حد و حدودش حفظ شه تو دانشگاه

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از محمد دال :

نمی دونم یجور حسه! سخته توضیحش! خود آدم شاید با برادر واقعیش رابطه ی خوبیم نداشته باشه ولی دلیل نمیشه که همچین حسیم وجود نداشته باشه واقعاَ نمی تونم توضیحش بدم :-s :-s

====

دقت کردید بدون اسپم به صفحه ی 64 رسیدیم! حالا تصور کنید اسپم ها اگه بودن کجا بودیم! :D این مدیرا خیلی دست و پای آدم رو می بندن :D

===
ادم با خواهر یا برادرش نمیره بیرون؟!

من خودم با این که اسم این روابطو میزارن خواهر بردادری موافق نیستم. همون دوست هیچ اشکالی نداره اگه حد و حدودش حفظ شه تو دانشگاه

من منظورم این نبود که اسم روابطو بذاریم خواهر و برادری و مثلاَ طرف رو خواهرم صدا کنیم :D همون دوستیه ولی خو آدم با بعضیا دوست تره و من صرفاَ خواستم یه مثالی باشه که مردم متوجه شن که میشه هم از یه دوست معمولی صمیمی تر بود و از GF/BF کمتر صمیمی یعنی یه چیزی بین این دو! (;

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از معصومه :
ها ها..فقط من بیدارم...

مثلاَ رفته بودی بخوابی :)) :)) :)) :D منم بیدارم :D

====

راستی این قضیه ی معارفه ی دانشگاهو کسی نمی خواد شفاف سازی کنه :-" :-" :-"

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

رفتم بخوابم یادم اومد یه هفتس درس نخوندم نشستم خوندم عذاب وجدانم کم شه خوابم ببره،،فکر کردین من عین شمام? برو از خدا بترس!من چند روز دیگه علوم پایه دارم..

ما که معارفه ندیدیم..
اما گاها میذارن برای اشنایی

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

اصلا من به این نتیجه رسیدم حالا که داداش نمیشه رفتم یونی میگم به بچه ها یا پاپ (us informal :-" ) صدام کنن یا دایی چیزی بگن بهم :>

هر کیم سر نافرمانی بلند کرد میترکونمش ;;) (با این روند کلا 2 ترم تو یونی نگهم میدارن ;;) )

ولی جدی اخه به یکی مثل من میاد اصلا بخواد سر کسیو گول بزنه ؟ ;;)

چقدر خوب بود واسه بچه های مام فرق کامل بین دوس بودن و جاست فرند بودنو اینا از اول از دبیرستان معلوم بشه :D

و مرزو دقیق بشناسن ...اونایی که دوست و لاون بگن اینو و اونایی هم که فقط در حد دوستی فقطم

بگن اینو :D

ولش کن اصلا من برم هویج بخورم :))

M.Y.B.Q

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4d
شهر
تهران
مدال المپیاد
نپرس!!!!
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
دندون پزشكي:*

به نقل از leila27 :
من کاملا متوجه هستم شما چی می گی اما مشکل اینه که کشور ما عادت نداره به این مسائل و طول خواهد کشید که باهاش کنار بیاد حالا شما تهرانید خیلی بهتر برخورد می شه با این مسائل حالا من نمی گم خوبه یا بد اما شهرای ما خیلی بد برداشت می شه
در کل دانشگاه هم بچه های نسل امروزیه شاید زیاد مشکلی واس ادم پیش نیاد نسل داره عوض می شه
نظر شخصيمه

نسل الان مث قبله...تو خاله زنك بازي و اينا...
پس وقتي خودت اين كارو ميكني عيبي نداره
ولي بقيه واست عيب داره و حر ف...حرف....حرف

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

من و دوستم لقمه نون و پنیر هم می بردیم :)) یه دوتهام هم بود باباش(!!) صبح به صبح واسش لقمه نون و پنیر و سبزی می گرفتن می دادن بیاره :))

اگه این حرکت ضایست که بگین من ترک تحصیل کنم :| به نون پنیر سبزی زنگ تفریحای دبیرستان معتاد بودم و اصلا هم نمخوام ترک کنم :| #جدی :-"

salam123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

برداشت کلی من از این تاپیک این بود که تعداد زیادی از این باید‌ها و نباید‌ها به دانشگاه هر کسی برمی‌گرده.
من توی این سال‌هایی که دانشگاه رفتم خیلی خیلی کم رفتم دانشگاه‌های دیگه و اکثر دوستانم هم با خودم هم‌دانشگاهین در نتیجه خبر زیادی از بقیه دانشگاه‌ها ندارم، ولی این‌طور که از حرف‌های دوستان توی این تاپیک مشخصه خــــــیلی فرق دارن با هم دانشگاه‌ها. به نظرم بهتره برین از سال بالاییای خود دانشگاهتون راجع به خیلی چیزا بپرسین این طور که معلومه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا