• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نامه سمپادیا به ریاست جدید

• شروع کننده موضوع Quf
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی
پاسخ : نامه برای بازگرداندن سمپاد به وضع قبلی

فکر می کنم فیسبوک هم برای جذب یه سری از سمپادی ها خوبه ولی چون تعدادی (نه چندان اندک) ممکنه فیسبوک نداشته باشن و نرن شاید همینجا بهترین جا برای سوالات باشه .
توی فیسبوک طول میکشه تا دور هم جمع بشن بچه ها اینجا سریع تر و راحت تره چون تعداد زیادی جمع هستن .

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

میتونید تو فیس بوک یه page بزنید برای هماهنگی و اعلام اخبار جدید ، همزمان تو سمپادیا میتونید اطلاع رسانی های لازم رو بکنید .

فقط یه مورد ، اگه نامه قراره به دست وزیر برسه ، نمیخواید صبر کنید تا وزیر جدید بیاد سر کار ؟ یا اومده و من بی خبرم ؟ :-" چون بهتره دید و سیاست وزیر جدید رو بفهمیم و با توجه به

نوع تاثیر پذیری که ایشون دارن نامه رو بنویسیم.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از نیرمـا)΄ :
میتونید تو فیس بوک یه page بزنید برای هماهنگی و اعلام اخبار جدید ، همزمان تو سمپادیا میتونید اطلاع رسانی های لازم رو بکنید .

فقط یه مورد ، اگه نامه قراره به دست وزیر برسه ، نمیخواید صبر کنید تا وزیر جدید بیاد سر کار ؟ یا اومده و من بی خبرم ؟ :-" چون بهتره دید و سیاست وزیر جدید رو بفهمیم و با توجه به

لینک فیس بوک صفحه قبل هستش!

در مورد وزیر هم به نظر من قبل از اینکه بیاد سر کار میتونه این برنامه رو تو لیست برنامه کاریش قرار بده !

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از نیرمـا)΄ :

موافقم این نکته ی خوبیه که باید در نظر گرفت :D
هنوز معلوم نیست که وزیر پیشنهادی وزیر بشه یا نه ولی نامه رو الان نمی نویسیم کلا قراره شهریور نوشته بشه .

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

بابا اقا نیرمان 3 ساعت من اینجا جون دادم اقا اگه حرفی هست اینجا نگید اینجا فقط برای اعلام امادگیه
+ یه بار اینم میگم تو فیس بوک اگه بذاریم بچه های زیادی با خبرمیشن کار خیلی سخت تر میشه اما میتونیم برای مدرسه هایی ک نماینده ندارن از فیس بوک نماینده پیدا کنیم + فیس بوک ادمای مختلفی میبینن ک ممکنه مفید نباشه
+ خواهشا دیگه پستی غیر اعلام حضور ندید

nastaran.kt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مدال قهوه ای زیست
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
دارو

بچه ها به نظرم اول بهتره یه نامه کلی بدیم ،بدون مشکلات هر مدرسه....بعد اگه دیدیم که جواب میده و استقبال شد،طی حرکات انتحاری :D

مشکلات هر مدرسه جمع اوری میشه...

میدونین اگه بخوایم همین الان شروع کنیم مشکلاتو نوشتن اگه بخوایم چیز درستی از اب دربیاد باید ۳-۴ماه براش وقت بذاریم،و به نظرم دور از ادبه

اولش همه ی مشکلاتم بفرستیم،اما خ مزیت هایی هم داره،منکر نمیشم :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

ببخشید واقعا ولی جای دیگه نبافتم بپرسم :D

چه مقدار امضا کافیه ؟ مثلا نمیشه از هر کلاس به نمایندگی از چند نفر امضا بگیریم و بقیه اسماشونو بنویسن ؟ متن نامه رو میدین آخرش بدیم بچه ها بخونن دیگه ؟ :D

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود

من برام یه مسائله پارادوکسیکال بوجود اومد!
الان شما ها که می خواید از همه مراکز امضا جمع کنید بعد اونوقت از بچه های مراکز جدید التاسیس هم امضا جمع می کنید؟مثلا از بچه های مراکز ساوه و حلی دو و مهاجران اراک نامه جمع کنیم که توش نوشته ما خواهان تعطیلی این مراکزیم!!
در ضمن ما خواهان برگشتن سمپاد به وضعیت سازمان ملی هستیم
نه اینکه مثل حالا یه مرکز ملی و زیر نظر اموزش و پرورش

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از محمد دال :
من برام یه مسائله پارادوکسیکال بوجود اومد!
الان شما ها که می خواید از همه مراکز امضا جمع کنید بعد اونوقت از بچه های مراکز جدید التاسیس هم امضا جمع می کنید؟مثلا از بچه های مراکز ساوه و حلی دو و مهاجران اراک نامه جمع کنیم که توش نوشته ما خواهان تعطیلی این مراکزیم!!
در ضمن ما خواهان برگشتن سمپاد به وضعیت سازمان ملی هستیم
نه اینکه مثل حالا یه مرکز ملی و زیر نظر اموزش و پرورش
خوب ما نامه رو تنظیم می کنیم به اتفاق بچه هایی که الان اینجا هستن توی سمپادیا بعد که متن آماده شد متن رو به اطلاع هر مرکزی که اعلام آمادگی کرده میرسونیم اونا هم اگر بخوان میتونن نامه رو امضا کنن اگر هم خواهان تعطیلی مرکزشون هستن که باید جدا درخواستشون رو به مسئولانش بگن متوجه نمی شم دقیقا منظورتون چیه
به نقل از sahel_abi :

چه مقدار امضا کافیه ؟ مثلا نمیشه از هر کلاس به نمایندگی از چند نفر امضا بگیریم و بقیه اسماشونو بنویسن ؟ متن نامه رو میدین آخرش بدیم بچه ها بخونن دیگه ؟ :D
مقدار امضا فقط نشون دهنده ی تعداد دانش آموز هاییه که این نظرات رو دارن و باهاش موافقن . اسم نوشتن با امضا کردن چه فرقی داره ؟ :D امضا معمولا حالت رسمی تر موافقت با یه مسئله هست .
متن نامه رو بچه ها قبل از اینکه امضا کنن میتونن بخونن .

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد

به نقل از sahel_abi :

در مورد جای دیگه ای نیافتن به من و بهار و فهیمه و moose پ.خ کنید سوالتونو :D البنه الان ک این سیستم پ.خ ها داغونیده :-"
در مورد سوالتونم بهار جواب داد :D امضا سندیت بیشتری داره، در مورد تعداد امضا بعدا با هم تصمیم گیری می کنیم هنوز خیلی زوده!
+
بچه ها اونایی ک اعلام حضور کردند لظفا اگر کسی رو میشناسند ک برای این کار خوبه تو مدرسه های دیگه ، این موضوع رو باهاش در میون بذارن

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

منم اعلام آمادگی میدارم.....فقط یه چیزی:این کار قراره به دور از چشم مدیرای مرکزامون صورت بگیره؟ :-"اینو پرسیدم تا بدونم موقع امضا جمع کردن بچه هامونو در جریان بذارم یا نه؟

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Believe :
منم اعلام آمادگی میدارم.....فقط یه چیزی:این کار قراره به دور از چشم مدیرای مرکزامون صورت بگیره؟ :-"اینو پرسیدم تا بدونم موقع امضا جمع کردن بچه هامونو در جریان بذارم یا نه؟
پست های قبلی رو بخونی متوجه میشی که بله دور از چشم مدیرا باشه راحتتره...
برای امضا جمع کردن هم به کسایی که میدونی میتونن سریع جمع کنن و تواناییش رو دارن بگو تا کمکت کنن

به نقل از ๖ۣۜĦ@ɱɨƉ 96 :
منم هستم اگه تو نامه خیلی واسه خودمون نوشابه باز نکنیم و صرف اینکه سمپادی هستیم جوگیر نشیم :D
دقیقا یعنی چی نگیم؟

• لایک
امتیازات: zmaa

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

من نخوندم پستای قبلُ :-"

ولی اگه یه نامه درستُ حسابی بنویسید میتونم برسونم به دست آقای محمدعلی نجفی :D

در ضمن ایشون خودشون با مدارس خاص میونه خوبی دارن ظاهرا :D

• لایک
امتیازات: zmaa

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد

به نقل از ๖ۣۜĦ@ɱɨƉ 96 :
منم هستم اگه تو نامه خیلی واسه خودمون نوشابه باز نکنیم و صرف اینکه سمپادی هستیم جوگیر نشیم :D
قرار نیست ک از خودمون تعریف کنیم!
هرچند قبلا گفته شده ولی یه بار دیگه اگر کسی ندیده!
متن نامه شامل مشکلات کلی سمپاد مثل ازمون ورودیش، مثل مدیرفعلی سمپاد، مثل طرج هر ایرانی یک سمپادش ! ، مثل شهریه زیادی ک الکی از خیلی ها میگیرن و هیچ امکاناتی صرفا و.... میشه + مشکلات هر مرکز به طور جداگانه (;
uranuscelona : اگر یه مدیر لایق باشه هیچوقت مدارس جمع نمیشن + اگه وضعیت سیاسی ایران درست شه الان تو انگلیسم همچین مدارسی وجود دارن!
به نقل از uranuscelona :
تو تلوزیون گفت بعد من شنیدم تو کشور های دیگه مدارس خاصشون ازمون نداره میرن ثبت نام می کنند بعد اگه طرف کم اورد میفرستنش یه مدرسه دیگه
بچه ها این بحث جاش اینجا نیست ادامش ندید!
اما در مورد تلویزیون، منبع مطمینی نیست چون دولت قبل همه و همه با تیزهوشان مشکل داشتن بعید نیست اینم گفته باشن ک یه جوی داده باشن اگه موضوع جدی بود خیلی بیشتر میپیچید پس فکرتونو مشغول این نکنید

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

خب،خب!
ایده اگه اجرا بشه و نزنید زیرش ایده‌ی خوبیه.
امّا قبول کنید که تا حالا حرف ی مفیدی زده نشده :D من و شمائم نمیخوایم که این تاپیک فراموش بشه و هیچ‌کاری از پیش برده نشه.
واسه همین از همه‌ی اونایی که میخوان از این به بعد اعلام آمادگی کنن میخوام که اسمشون رو به F@|-|!mEh پ.خ بدن که اینجا شلوغ نشه.بحث رو هم خلاصه میکنم میذارن همینجا . پستهای اعلام آمادگی هم حذف میشه.
فعلاً تاپیک قفل و مهم میشه تا این کارا انجام بشه .بعد که یک تصمیم اساسی و درست درمون گرفته شد اعلام میشه.

banj

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
یه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
cs
پاسخ : سمپاد را نجات دهیم

دکتر نجفی که وزیر نشد ..................
پس اگر واقعا می خواهید کاری کنید و اگر واقعا امیدواری هستید این نامه رو باید به رییس جمهور داد نه وزیر......!
شاید اینطور کارا سخت باشه ولی کسایی که تو این سمج باشند و پیگیری کنند انشاالله نتیجه میگیرن.................
>:D< :))

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از banj :
دکتر نجفی که وزیر نشد ..................
پس اگر واقعا می خواهید کاری کنید و اگر واقعا امیدواری هستید این نامه رو باید به رییس جمهور داد نه وزیر......!
شاید اینطور کارا سخت باشه ولی کسایی که تو این سمج باشند و پیگیری کنند انشاالله نتیجه میگیرن.................
>:D< :))

در نظر اولیه منم همچین چیزی میخواستم ولی به نظرم زمانی که هنوز برنامه ش رو کامل نکرده بود خیلی بهتر بود ، الان نمیدونم چقدر میشه و تاثیر داره .

banj

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
یه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
cs

به نقل از F@|-|!mEh :
در نظر اولیه منم همچین چیزی میخواستم ولی به نظرم زمانی که هنوز برنامه ش رو کامل نکرده بود خیلی بهتر بود ، الان نمیدونم چقدر میشه و تاثیر داره .
درسته
ولی مهم اینه که آموزش و پرورش وزیر نداره پس باید امیدوار بود
اما نه با این بحث های به درد نخور
باید اهل عمل بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از banj :
درسته
ولی مهم اینه که آموزش و پرورش وزیر نداره پس باید امیدوار بود
اما نه با این بحث های به درد نخور
باید اهل عمل بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا اینجا فقط بحث نبوده داشتیم مراحل کار رو شروع میکردیم که متوجه شدیم نجفی رای اعتماد نیورده !
و الان باید ببینیم نظر بقیه چیه تا تصمیممون رو بگیریم که چکار کنیم ...

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود

می خواید کار واقعی کنید؟ بسم ال...
کی با یک فرد سیاسی نسبتا مهم در اموزش و پرورش ارتباط داره؟
کسی هست که خودش یا خانوادش فعال سیاسی باشن و بتونه از طریق افراد حزبی یا رییس های ستاد جناب روحانی یا عارف دیداری با وزیر(احتمالا جناب عبادی همسر مرحومه خانوم ماشینی) اموزش و پرورش ترتیب بده
من خودم داشتم یه کارای می کردم که این اتفاق تلخ افتاد الانم چون کنکوریم و شهرستانی نمی تونم کار مهمی انجام بدم انشاءالله اگر دوستان کاری نکردند سال بعد بعد از کنکورم خودم دست به کار می شم

می تونید با فارق التحصیل های مهم سازمان مثل امیثرخهانی(تنمی دونم چراداغونه نمی تونم ویرایشش کنم! حوصله دوباره نوشتن هم ندارم شما که منظور من را فهمیدید؟)
صحبت کنید تا اونها هم هم فکری و احیانا اقدام کنند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا