• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولین گردهمایی رسمی سمپادیا و بنیاد کودک در مشهد

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
دریافت دعوتنامه صوتی

با حضور محمد مطهری ، مدیر و موسس انجمن سمپادیا
با حضور سایر مدیران و کاربران با سابقه سایت ...
با حضور سرکار خانم تبریزنیا ، مسئول محترم بنیاد کودک مشهد ...
و با حضور شما دوستان عزیز و خانواده های گرامی تون ...
و با برنامه هایی همچون ...
صحبت پیرامون سمپادیا توسط محمد مطهری
معرفی مختصر موسسه بنیاد کودک
معرفی مختصر طرح سمپادیا و بنیاد کودک
اجرای برنامه موسیقی زنده و همنوازی
انجام تردستی و شعبده بازی
برگزاری مسابقه ای مخصوص اعضاء سمپادیا
و ...

از شما دوستان سمپادی عزیز و خانواده های محترمتون دعوت میکنیم تا در نخستین گردهمایی سمپادیا و بنیاد کودک در مشهد شرکت کنید.
اینبار سمپادیا و بنیاد کودک بهونه ای شده تا بتونیم لحظات خوب و خاطره انگیزی رو با هدفی قشنگ و با ارزش درکنارهم باشیم .
برای شرکت در این گردهمایی به هیچ عنوان نیازی به عضویت و یا اطلاعاتی در مورد طرح سمپادیا و بنیاد کودک نیست و تمام دوستان میتونن به اتفاق خانواده ها و یا سایر دوستان سمپادی شون به این گردهمایی بزرگ سمپادی ها تشریف بیارن ...

برای اطلاعات بیشتر و شرکت لطفا حداکثر تا پنجشنبه 24 مرداد ماه به شماره 09105557027 اعلام حضور کنین .

به علت محدودیت ظرفیت سالن در صورت تمایل به شرکت لطفا در اسرع وقت نسبت به اعلام حضور قطعی خود جهت ثبت نام و گرفتن کد پذیرش اقدام فرمایید .

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : گردهمایی سمپادیا و بنیاد کودک در مشهد

یک پیشنهاد !!

هرچند حضور خانواده ها در این گردهمایی اختیاری هست و عزیزان در صورت تمایل میتونن به اتفاق خانواده هاشون و یا به تنهایی تشریف بیارن ، اما ...

اگر خانواده شما هم دید ناخوشایندی نسبت به سمپادیا و فعالیت های شما اینجا دارن ...
اگر به خاطر اوقاتی که شما توی سمپادیا وقتتون رو میگذرونین مدام شما رو سرزنش میکنن یا بهتون غر میزنن ... :D

ما بهتون توصیه میکنیم که این فرصت طلایی رو برای تغییر دید اون ها از دست ندید ...

چرا که قطعا شرکت در این گردهمایی و آشنایی بیشتر با برنامه های مفید و فعالیت های مثبت در حال انجام و برنامه ها و اهداف و دستاورد های سایت و آشنایی نزدیک با مدیران و مسئولین سایت میتونه در نظر اون ها تاثیر بسزایی داشته باشه ! :D

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یک تذکر !!

هرچند قطعا تمام دوستان خودشون به این امر واقف هستند و حواسشون خواهد بود ، اما صرفا جهت تذکر و تاکید باید بگم که باتوجه به حضور مسئولین موسسه بنیاد کودک ، خانواده ها و رسمیت محیط جلسه لطفا در انتخاب پوشش مناسب دقت کنید .
محدودیت خاصی در پوشش ها مد نظر نیست ، اما لطفا از پوشش های نا متعارف و آرایش های تند و مواردی که موجب جلب توجه و ایجاد حساسیت و مشکلات احتمالی بشه خودداری کنید . ممنون .

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دعوت از خانواده ها

در صورتی که بعضی از دوستان برای حضور خانواده هاشون تمایل به این داشتند که بعد از اطلاع از کلیات برنامه ها ، دعوتی به صورت تماس تلفنی و ارائه توضیحاتی بیشتر از طرف ما به خانواده هاشون انجام بشه ، میتونند این درخواست رو مطرح و پیگیری کنند تا برای خانم ها یکی از مسئولین خانم و برای آقایون یکی از مسئولین آقا با خانواده هاشون صحبت کنند و ضمن ارائه توضیحات و جزئیات بیشتر از برنامه ها از اون ها برای شرکت در این گردهمایی دعوت کنند .

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

حضور افراد غیر عضو

هرچند بعضی از برنامه های گردهمایی به انجمن سمپادیا و اعضا اون مرتبط میشه ، اما در صورتی که سایر دوستان سمپادی شما که عضو سایت نیستند هم تمایل داشتن که در این گردهمایی شرکت کنند مانعی نداره و میتونن با اعلام حضورشون از طریق شماره تماس گفته شده ، اون روز ما رو در این گردهمایی بزرگ سمپادی های مشهد همراهی کنن .

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

باتوجه به سوالات دوستان باید اشاره کنم که زمان گردهمایی 31 مرداد ساعت 7 الی 9.5 شب خواهد بود . امکان تغییر روز و ساعت گردهمایی وجود نداره .

دوستانی که به شماره ی گفته شده پیامک میدن و تماس نمیگرن ، لطفا اطلاعات زیر رو توی پیامکشون درج کنن :

نام و نام خانوادگی
حضور و یا عدم حضور خانواده و تعداد نفرات همراه
در صورت عضویت در سایت نام و شماره یوزر

در صورتی که پیامک دادین و ظرف 24 ساعت کد پذیرشی دریافت نکردین حتما از طریق همون شماره تماس مجددا پیگیری کنید .

در صورتی که سوالی داشتید که فکر میکنید میتونه سوال دیگران هم باشه ، میتونید اون رو توی این تاپیک هم مطرح کنید تا پاسخ بدیم .

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

بعدا تهران هم برگزار میشه ؟ :-??

AlirezA.MoradiaN

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
اراك

اراك بگذار كنين باوووووووووو :-/ :-/

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از F@|-|!mEh :
بعدا تهران هم برگزار میشه ؟ :-??

به نقل از AlirezA.MoradiaN :
اراك بگذار كنين باوووووووووو :-/ :-/

در رابطه با برگذاری گردهمایی های رسمی با موضوع یا موضوع های مشابه توی شهر های دیگه فعلا برنامه ی خاصی وجود نداره . اما احتمالش وجود داره و امیدواریم که توی شهر های دیگه ای هم در آینده این اتفاق ها رو ببینیم .... :D

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

من یه پیشنهادی دارم :D [که البته از بابت اینکه جای درستی دارم مطرحش میکنم اطمینانی ندارم :-"]
از اونجایی که این گردهمایی رسمی هست و به احتمال خیلی زیاد جمع زیادی از بچه های سمپادیا و سمپادی توش شرکت میکنن،پیشنهاد من اینه که یه طومار هم توی این گردهمایی امضا کنید و بخواین که از رشد ِ قارچی ِ مدارس سمپاد جلوگیری بشه !
شاید به واسطه‌ی این اجتماع صدامون حداقل یکم بلندتر بشه .

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

این شماره مطمئنه؟نریم یوزر رومون بدیم سو استفاده بشه؟تازه اسم واقعیمونم لو میره.انشاا..اینجا مثل نردبان المپیاد نیست که دخترا نتونن بیان؟

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از fateme12 :
این شماره مطمئنه؟نریم یوزر رومون بدیم سو استفاده بشه؟تازه اسم واقعیمونم لو میره.انشاا..اینجا مثل نردبان المپیاد نیست که دخترا نتونن بیان؟

باید عرض کنم که این شماره هرچند شماره شخصی من نیست و مربوط به طرح سمپادیا و بنیاد کودک میشه اما به نام من هست و مسئولیت پاسخ گوییش هم در حال حاضر به عهده خودم هست .

شماره های دوستان به هیچ عنوان منتشر نمیشه و فقط برای امور گردهمایی در اختیار خودم خواهد بود تا بتونیم در صورت نیاز از این طریق با دوستانی که اعلام حضور میکنند برای اعلام اطلاعیه و یا خبررسانی ها در ارتباط باشیم .

نسبت به خود منم برای اینکه خیالتون راحت تر بشه ، اطلاعات دقیق تری از خودم و سوابق گذشته ام در امور مشابهی که میتونه موجب جلب اعتمادتون نسبت به مساله که مطرح کردید باشه عرض میکنم ...

نیما مجری سازان طوسی - فارغ التحصیل مرکز شهید هاشمی نژاد 1 مشهد - دانشجوی مهندسی مکانیک فردوسی

جزو مسئولین برگزاری همایش ریاضی پژوهان جوان (رضا صادقی) در دوره های 7 و 8 و دسترسی به آرشیو کامل همایش رضا صادقی و لیست اسامی و شماره تماس بیش از 1000 نفر از مدعویین همایش از سراسر ایران در دوره های مختلف
مدیر سایت سمپادیا و دسترسی به فیلد شماره تماس بیش از 1000 نفر از کاربرانی که فیلد شماره تماس موجود در پروفایل هاشون رو تکمیل کردند ...
مسئول طرح سمپادیا و بنیاد کودک و دسترسی به شماره تماس و اطلاعات شخصی بسیاری از اعضای شرکت کننده در این طرح ...
و ...

مخلص کلام میتونم بهتون این اطمینان رو بدم که هیچ سواستفاده ای از مشخصات و شماره تماس و سایر اطلاعات شما نخواهد شد .

شرکت توی این گردهایی هم برای خانم و آقایون سمپادی و خانواده هاشون آزاد هست .

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

من یه پیشنهادی دارم , مسلما از برنامه فیلم برداری میشه دیگه ؟! فیلمش رو بزارید اینجا که بچه های شهر های دیگه هم از برنامه استفاده کنن :-"

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

فیلم برداری هم اگر بشه قطعا حجم فیلم بالا خواهد بود و معولم نیست بشه حتما آپلود بشه کامل .
اما قطعا عکس برداری میشه و اینجا هم تصاویرش رو میزاریم . :D

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از نــيما :
فیلم برداری هم اگر بشه قطعا حجم فیلم بالا خواهد بود و معولم نیست بشه حتما آپلود بشه کامل .
اما قطعا عکس برداری میشه و اینجا هم تصاویرش رو میزاریم . :D

خب فیلم برداری مسلما لازم نیست کل فیلم برنامه از اول تا آخر رو بزارید , میشه پارت پارت کرد هر قسمت برنامه رو که هر کی هر کدومشو خواست ببینه همونو دانلود کنه !

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از نــيما :
باید عرض کنم که این شماره هرچند شماره شخصی من نیست و مربوط به طرح سمپادیا و بنیاد کودک میشه اما به نام من هست و مسئولیت پاسخ گوییش هم در حال حاضر به عهده خودم هست .

شماره های دوستان به هیچ عنوان منتشر نمیشه و فقط برای امور گردهمایی در اختیار خودم خواهد بود تا بتونیم در صورت نیاز از این طریق با دوستانی که اعلام حضور میکنند برای اعلام اطلاعیه و یا خبررسانی ها در ارتباط باشیم .

نسبت به خود منم برای اینکه خیالتون راحت تر بشه ، اطلاعات دقیق تری از خودم و سوابق گذشته ام در امور مشابهی که میتونه موجب جلب اعتمادتون نسبت به مساله که مطرح کردید باشه عرض میکنم ...

نیما مجری سازان طوسی - فارغ التحصیل مرکز شهید هاشمی نژاد 1 مشهد - دانشجوی مهندسی مکانیک فردوسی

جزو مسئولین برگزاری همایش ریاضی پژوهان جوان (رضا صادقی) در دوره های 7 و 8 و دسترسی به آرشیو کامل همایش رضا صادقی و لیست اسامی و شماره تماس بیش از 1000 نفر از مدعویین همایش از سراسر ایران در دوره های مختلف
مدیر سایت سمپادیا و دسترسی به فیلد شماره تماس بیش از 1000 نفر از کاربرانی که فیلد شماره تماس موجود در پروفایل هاشون رو تکمیل کردند ...
مسئول طرح سمپادیا و بنیاد کودک و دسترسی به شماره تماس و اطلاعات شخصی بسیاری از اعضای شرکت کننده در این طرح ...
و ...

مخلص کلام میتونم بهتون این اطمینان رو بدم که هیچ سواستفاده ای از مشخصات و شماره تماس و سایر اطلاعات شما نخواهد شد .

شرکت توی این گردهایی هم برای خانم و آقایون سمپادی و خانواده هاشون آزاد هست .

نه . راست میگه ... من تاییدش میکنم نیمارو :D
فقط یه چیزی که هست اینه که زمانش یکم شاید ناجوره
که البته فکر کنم باز سر نبود ساعت خالیِ سالن مرکزه :|

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستانی که توی سایت عضو هستند و تمایل به شرکت توی این گردهمایی دارن لطفا زودتر اطلاع بدن تا ظرفیت گردهمایی با سایر دوستان سمپادی غیرعضو تکمیل نشه و ما شرمنده شون بشیم .

همونطور که احتمالا در جریان قرار گرفتید چند روزی که بعد از اعلام اون توی سایت و الویت برای اعضای سمپادیا برای اعلام حضور ایجاد کردیم توی فیس بوک اطلاع رسانی های گسترده ای شروع به انجام شده و آمار افرادی که دارن اعلام حضور میکنن رو افزایش داده ...

+ یه چیز جالب هم بگم ، معمولا توی این گردهمایی و این برنامه ها حضور آقایون پررنگ تر بوده ... :D
اما خب تا الان بین اون افرادی که اعلام حضور قطعی کردن و کد پذیرش گرفتن تعداد خانم ها 10 نفر از آقایون بیشتر هست ... :))

پسرا ؟ کوشین پس ؟! :-" :))

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

باتوجه به سوال بعضی از دوستان باید تاکید کنم که به هیچ عنوان این مراسم یک میتینگ نیست و فضا در عین دوستانه بودن و صمیمیت رسمی خواهد بود .

قطعا بدونید به دلیل حضور خانواده ها و مسئولین بنیاد کودک فضا باید متناسب با حضور این عزیزان هم باشه . و همینطور از همه این ها مهم تر ، برای اعتماد نمایندگی سمپاد خراسان رضوی و در اختیار گذاشتن رایگان این سالن ازمون تعهداتی گرفتند و ما ملزم به رعایتشون خواهیم بود .

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از شقایـقツ :
من یه پیشنهادی دارم :D [که البته از بابت اینکه جای درستی دارم مطرحش میکنم اطمینانی ندارم :-"]
از اونجایی که این گردهمایی رسمی هست و به احتمال خیلی زیاد جمع زیادی از بچه های سمپادیا و سمپادی توش شرکت میکنن،پیشنهاد من اینه که یه طومار هم توی این گردهمایی امضا کنید و بخواین که از رشد ِ قارچی ِ مدارس سمپاد جلوگیری بشه !
شاید به واسطه‌ی این اجتماع صدامون حداقل یکم بلندتر بشه .
این ایده به خودی خود خیلی خوبه
اما به این فکر کردی که قراره چه کسانی این طومار رو امضا کنن؟

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی