• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعلام نتایج کنکور 92

حدستون راجع به رتبتون چیه؟(منطقه)

• 1تا10

رای‌ها: 10 9.4%
  • 10 تا 100

رای‌ها: 6 5.7%
  • 100تا500

رای‌ها: 21 19.8%
  • 500-1000

رای‌ها: 21 19.8%
  • 1000تا2000

رای‌ها: 20 18.9%
  • 2000تا5000

رای‌ها: 16 15.1%
  • 5000-10000

رای‌ها: 4 3.8%
  • بالای 10000

رای‌ها: 8 7.5%

• رای‌دهندگان
    106
وضعیت
موضوع بسته شده است.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : اعلام نتایج کنکور 92

به نقل از برانول :
سهميه هيئت علميا كه برداشته شد! اينم...

مطمعنی؟! :-? تا پارسال هم که بود من فک نکنم بردارن! این هیئت علمی دیگه خدای نامردیه! :rolleyes:

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از برانول :
سهميه هيئت علميا كه برداشته شد! اينم...

دقیقا نمی دونم از کجا هی اینو دارن همه جا می گن ...
من چند وقت پیش داشتم تلویزیون می دیدیم گفت که مثلا چند تا سهمی رو برداشتن و تاکید کرد که سهمیه جانبازان و هیئت علمی هستش هنوز ...

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از فَــرز :
الان شما چرا جوگیر میشی!؟ :D
این که 20سال پیش این مرد ها کلی جون کندن از زندگی شون زدن برا ما که الان باشیم بحثی نیس,اینایی که شهید شدن که خونواده هاشون تکلیف خودشون رو میدونن ولی اینایی که جانباز شدن یا موجی شدن واقعا برا خونواده ها سخته! :rolleyes: ولی خب نباید این رو با دانشگاه جبران کرد که! [-( خیلی راست میگن درد هاشون رو دوا کنن
جای شما رو که نگرفتن! صندلی اضافه دادن براشون. حالا اگه شما میخوای این صندلیا اضافه هم بذارن برا شما دیگه پررویی خب :D
سهمیه هیئت علمی هم شایعه شد که برداشتن اما برنداشتن. برین راجب این اعتراض کنین نه جانباز و فلان >:پی

پ.ن: جناب محترم مدیر. ما کون کوری بودیم. الان استرس اعلام نتایج داریم حق داریم اسپم بدیم آروم بگیریم :-" این رتبه 8 آرو که بعضا هی میان اینجا اسپم میدم نهی از منکر کن نه ما رو :-""

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از BUG :
جای شما رو که نگرفتن! صندلی اضافه دادن براشون. حالا اگه شما میخوای این صندلیا اضافه هم بذارن برا شما دیگه پررویی خب :D
سهمیه هیئت علمی هم شایعه شد که برداشتن اما برنداشتن. برین راجب این اعتراض کنین نه جانباز و فلان >:پی

مشکوک شدم ب سهیمه دار بودنت :-"

Sarikhani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شيراز
شهر
شيراز

به نقل از BUG :

پ.ن: جناب محترم مدیر. ما کون کوری بودیم. الان استرس اعلام نتایج داریم حق داریم اسپم بدیم آروم بگیریم :-" این رتبه 8 آرو که بعضا هی میان اینجا اسپم میدم نهی از منکر کن نه ما رو :-""
صندلي اضافه ندادن از سهميه هاي مناطق كم كردن يه سهميه جدا دادن بهشون
هم هيئت علمي زوره هم جانباز واينا
كسي ١٣٧٠٠ منطقه ٣ ميشه دارو سازي مياره چي از كسي كه ٣٠٠٠ ميشه و دارو نمياره بيشتر داره؟

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

شهید خوبه
جانباز خوبه
موجی هم خوبه
درسته خونوادهاشون دارن سختی میکشن
اما اولا:اگه سهمیه هست چرا فقط واسه اینا؟تو پتروشیمی اراک ماهی 3-4 نفر بخاطر انفجار و پخش گاز و... میمیرن.چرا اینا شهید نیستن؟مگه به مملکت خدمت نمیکنن؟مگه حتما باید برن رو مین تا اسمش خدمت به مملکت باشه؟پس اینا هم باید همون سهمیه هارو داشته باشن

دوما:آقا درست.اینا جز کسایی اند که نتونستن بخاطر شرایط به جایی برسن(خونوادشون)اما به قول دوستمون نباید که با دانشگاه جبرانش کنن.باید طور دیگه ای جبرانش کنن.بیان شرایطشون رو خوب کنن.اینکه بیان طرفو تو دانشگاه تهران به این واسطه راه بدن تا دکتراشم الکی الکی نمره بدن بهش چون باباش شهید بود بعد که دکتر شد هیچی بارش نباشه 4 تا دیگرو بکشه که دیگه فاتحه مملکت خوندس مثل الان

شما میگید جای مارو نگرفتن.اتفاقا جا گرفتن زیادی هم جا گرفتن.
واسه دانشگاه-واسه جا-واسه مسابقات مختلف-واسه وام-واسه سرمایه گذاری-واسه صدا سیما-هرجای دیگه ای که بگی....خوبه یخورده یه جا اینکه تو خونه بشینی الکی درس بخونی تو جامعه باشی ببینی چه خبره پسر

من اصلا موافق نیستم با اینکه میگن جانبازا و شهیدارو ول کنیم به اینایی که الان سالمن بچسبیم
اما میگم هرچیزی اصولی داره و تو هر بحثی هم افراط وجود داره هم تفریط
ما باید بیایم عین آدمیزاد با این مسایل برخورد کنیم.نه الکی براساس احساسات نظر بدیم

اگه اینطوری تو خودتم تو مشهدی تو بهترین مدرسشی.خیلیا تو روستان تو بدترین مدرسه.یه اسم سهمیه منطقه 3 واسشون گذاشتنو ولشون کردن امان خدا...چرا به اینا نباید سهمیه بدن؟(حواستون باشه منطقه 3 فقط یه اسمه.بی تاثیر)

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از فَــرز :
مشکوک شدم ب سهیمه دار بودنت :-"

من که از خدام بود داشته باشم :-" از این شانسا ندارم متاسفانه :-"

حالا اگر جای ما رو گرفتن بحث در ظلم بودنش میشه کرد

راجب اولنت که خب به اونا هم برسن. اشتباه میکنن که نمیرسن. این دلیل نمیشه که به ایثارگرای جنگ نرسن که :|
راجب دومنت: فقط اینکه خیلی تند رفتی. شما یک کم با جانبازا میگشتی (من خودم خانوادم دوست اینطوری خیلی زیاد داره) میبینی که فقط یک بنیاد شهید دارن که اونم سالی ی بار میرن خونشون که ببینن زندن یا نه که آمارشون درست باشه. شما ی جوری میگی هر کی ندونه فک میکنه که تو پنت هوس زندگی میکنن و فلان. و اینکه وظیفه مملکته که برسه به این قشر. اگرم تو پنت هوس زندگی کنن حقشونه و باز هم میگم این که به یه سری از افراد نمیرسن دلیل نمیشه به هیچکی نرسن!

در هر صورت این بحثو حداقل تو این تاپیک ادامه ندیم :D

مدیر جانم رسیدگی نکنن اصن :-""" ما از این بحثا نکنیم دعوا و کتک کاری نکنیم فشار روحیمونو چطوری تخلیه کنیم؟ :-"

@پایینی: من الان که اطلاعاتم تکمیل شد قبول میکنم که این کارشون درست نیست.

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

دوست عزیز اولا من نگفتم جانباز و شهید و آزاده بدن.مخلص همه شون هم هستم که رفتن جنگیدن.ولی در قضییه ورود به دانشگاه کلا عدالت زیر پا گذاشته میشه.دولت میتونه بهشون از راههای دیگه امکانات بده.بزار اول دانشگاه قبول بشه بعد براش هتل پنج ستاره به جای خوابگاه بگیر.هیچ کس اعتراض نمیکنه.از نظر بیشتر کارشناسان آموزشی و جامعه شناسان این کار از اساس غلطه.خب طرف رفته جنگیده تا دلت میخاد بهش امکانات بده(که میده البته).نوش جونش.با این کار فقط حق اون بچه هایی خورده میشه که با استعدادن...من نمونه اش رو زیاد دیدم.طرف تو مدرسه به زور قبول شده حالا بهترین دانشگاه بازم داره به زور درس میخونه......البته این بحثا فایده ای نداره و کاریش نمیشه کرد.وضعیت همینه که هست.....به امید اینکه برای نسل آینده رقابت ورود به دانشگاه عادلانه و منصفانه باشه!!!!

sssss

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
شیراز
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-سخت‌افزار.

پارسال رتبه ی 11 هزار تجربی شده بود 8 منطقه شاهد. بعد عکسشو هم میزنن کنار اسم بقیه به عنوان رتبه ی تک رقمی.:|

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

به نقل از sssss :
پارسال رتبه ی 11 هزار تجربی شده بود 8 منطقه شاهد. بعد عکسشو هم میزنن کنار اسم بقیه به عنوان رتبه ی تک رقمی.:|

تکبیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر!!! درود بر بی شرفیشون /m\

ehsanta

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از AraSh_HaShemi :
حواستون باشه منطقه 3 فقط یه اسمه.بی تاثیر)
من نه سهمیه شاهدم نه سهمیه منطقه 3 (منطقه2 ام)
جواب بقیه متنتون رو واگذار می کنم به شما و انصافتون . اما اینکه گفتی منطقه3 فقط یه اسمه و بی تاثیر باید بهت بگم که یخورده مطالعه ات رو زیاد کن.حداقل از 2نفر که میدونن بپرس.
شاید اینطوری نظرت در مورد سهمیه شاهد هم عوض بشه.

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

اگه اینطوری تو خودتم تو مشهدی تو بهترین مدرسشی.خیلیا تو روستان تو بدترین مدرسه.یه اسم سهمیه منطقه 3 واسشون گذاشتنو ولشون کردن امان خدا...چرا به اینا نباید سهمیه بدن؟(حواستون باشه منطقه 3 فقط یه اسمه.بی تاثیر)

من منطقه سه :-"
بی تاثیر که نیس
ولی خب درمقابل سهمیه شاهد بله میشه گفت فقط اسمه :-"

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

شهید خوبه
جانباز خوبه
موجی هم خوبه
درسته خونوادهاشون دارن سختی میکشن
اما اولا:اگه سهمیه هست چرا فقط واسه اینا؟تو پتروشیمی اراک ماهی 3-4 نفر بخاطر انفجار و پخش گاز و... میمیرن.چرا اینا شهید نیستن؟مگه به مملکت خدمت نمیکنن؟مگه حتما باید برن رو مین تا اسمش خدمت به مملکت باشه؟پس اینا هم باید همون سهمیه هارو داشته باشن

دوما:آقا درست.اینا جز کسایی اند که نتونستن بخاطر شرایط به جایی برسن(خونوادشون)اما به قول دوستمون نباید که با دانشگاه جبرانش کنن.باید طور دیگه ای جبرانش کنن.بیان شرایطشون رو خوب کنن.اینکه بیان طرفو تو دانشگاه تهران به این واسطه راه بدن تا دکتراشم الکی الکی نمره بدن بهش چون باباش شهید بود بعد که دکتر شد هیچی بارش نباشه 4 تا دیگرو بکشه که دیگه فاتحه مملکت خوندس مثل الان

شما میگید جای مارو نگرفتن.اتفاقا جا گرفتن زیادی هم جا گرفتن.
واسه دانشگاه-واسه جا-واسه مسابقات مختلف-واسه وام-واسه سرمایه گذاری-واسه صدا سیما-هرجای دیگه ای که بگی....خوبه یخورده یه جا اینکه تو خونه بشینی الکی درس بخونی تو جامعه باشی ببینی چه خبره پسر

من اصلا موافق نیستم با اینکه میگن جانبازا و شهیدارو ول کنیم به اینایی که الان سالمن بچسبیم
اما میگم هرچیزی اصولی داره و تو هر بحثی هم افراط وجود داره هم تفریط
ما باید بیایم عین آدمیزاد با این مسایل برخورد کنیم.نه الکی براساس احساسات نظر بدیم

ارش جان منطقه 3 کجاش بی تاثیره ؟؟؟ برو تو قسمت کارنامه های کانون ببین اونایی که برق شریف قبول شدن از منطقه 3 رتبه کشوریشون چند بوده

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

شما همتون اشتباه اون قسمت رو برداشت کردید
فقط یکیتون تونست بگیره مطلبو
منطقه 3 در مقابل شاهد هیچه فقط یه اسمه
درصورتی که شرایط خیلیا تو منطقه 3 100 برابر بدتر از یه بچه شهیده
به هر حال من خودم یه زمانی منطقه 3 بودم.اونم از نوع خیلی منطقه 3

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

اخه یجور میگی انگار تو تهران یا مشهد یا حالا منطقه 2 مثل ساری بچه ها دست میکنن تو یخچال بازرگان در میاد بیرون شیمی یاد میده :D :-" ...اینجام اکثرا روی پای خودشونن و کتاب کمک اموزشیه...اره حرفت واسه 10 سال پیش درست بود که کتاب کمک اموزشی درست درمون نبود و تو تهران و اصفهان و شیراز بهتر یاد میدادن و معلما بهتر بودن الان والا بخدا ادم از تو کتاب بیشتر یاد میگیره تا از معلم

البته که اینا همش حرفه و کسی گوش نمیکنه به حرف من و تو :D

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

شما همتون اشتباه اون قسمت رو برداشت کردید
فقط یکیتون تونست بگیره مطلبو
منطقه 3 در مقابل شاهد هیچه فقط یه اسمه
درصورتی که شرایط خیلیا تو منطقه 3 100 برابر بدتر از یه بچه شهیده
به هر حال من خودم یه زمانی منطقه 3 بودم.اونم از نوع خیلی منطقه 3
عاقا اصن حس کردم تو حل معما برنده شدم :D 8->
یه دبیری داشتیم نصفه میگفت مطلبو میگفت همتون ادامه بدین کل کلاس نظر میدادن هیچ نمیگفت آخرش میگفت همون اولی درست گفته بود بعدش الکی حرف میزدین

به نقل از Kenji :
اخه یجور میگی انگار تو تهران یا مشهد یا حالا منطقه 2 مثل ساری بچه ها دست میکنن تو یخچال بازرگان در میاد بیرون شیمی یاد میده :D :-" ...اینجام اکثرا روی پای خودشونن و کتاب کمک اموزشیه...اره حرفت واسه 10 سال پیش درست بود که کتاب کمک اموزشی درست درمون نبود و تو تهران و اصفهان و شیراز بهتر یاد میدادن و معلما بهتر بودن الان والا بخدا ادم از تو کتاب بیشتر یاد میگیره تا از معلم
البته که اینا همش حرفه و کسی گوش نمیکنه به حرف من و تو :D

باید بگم همین که معلم گیجت نکنه هم خیلیه :|
باید بگم خیلی از درسا سر کلاس فقط وقتم تلف شد. می اومدم خونه و با بدبختی از اول مبحثو میخوندم :| حالا باز کلاس خصوصی برای یه عده که میرفتن تا حدی جواب میداد
باید بگم دبیر داشتم که سوال کنکور و مسلط نبود که حل کنه :|
میدونم اگر اینو بخونن ناراحت میشن . اما خب در حد خودشون تلاش کرده ان .
خیلی کتابایی که من میخوندم یا تو تاپیک بچه ها سرش بحث میکنن اصن اینجا تو معرفی دبیر و اینا مطرح نیس :| پس کتابفروشیای شهرم نمیاره . پس من پستی میگرفتم.

خیلی مسائل اساسی تر هم بودحتی.
که من با بچه های تبریز و تهران و از طریق پشتیبانام منطقه 1 بودن یه چیزایی میشنیدم و مقایشه و فکم میچسبید زمین واقعا :-" :-"
نتیجه اش میشه خییییییییییییییلی دور و بعیده که من بگم بچه های منطقه 3 بتونن با منطقه یک مثلا رقابت کنن از نظر درصد :-<

رتبه دو رقمی از منطقه یک کلاسایخصوصیش و گفته بود نصفش با مولفای کتابای توپ بود دیگه
نمیدونم خیلی جای بحثش نیس ولی میخوام بگم به طور رسمی یه سری شهرا منطقه 3 هستن. از اینا یه عده خیلی نزدیک کردن سطح اموزشیشون رو به دو و یک. اما واقعا یه گروهی از اینا خیییلی دورن از منطقه 2 و 1
اره ما از برازجون 25 کشورم داشتیم که میگفتیم اول میشه :-" .. سال رستگار رحمانی ... اما تو گرمای تیر اینجا کولر خراب شد سرجلسه اشون
ولی بنظرم اینجا باید با زمان گذاشتن سه برابر به اون نتیجه رسید نسبت به سایر. ;;)

پ ن : یوزرای برازجون این پستو نادیده بگیرید دوستان :-" ^#^
پ ن 2 : هر منطقه ای باشم موافقم که کتاب کمک آموزشی بهتره :-"

yeeganeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
مدیریت صنعتی

از الان میخواین استرسارو سامان دهی کنید ؟؟ تا 12 مرداد؟؟ :-ss :-ss

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از کهکشان -A.R :
عاقا اصن حس کردم تو حل معما برنده شدم :D 8->
یه دبیری داشتیم نصفه میگفت مطلبو میگفت همتون ادامه بدین کل کلاس نظر میدادن هیچ نمیگفت آخرش میگفت همون اولی درست گفته بود بعدش الکی حرف میزدین

باید بگم همین که معلم گیجت نکنه هم خیلیه :|
باید بگم خیلی از درسا سر کلاس فقط وقتم تلف شد. می اومدم خونه و با بدبختی از اول مبحثو میخوندم :| حالا باز کلاس خصوصی برای یه عده تا حدی جواب میداد
باید بگم دبیر داشتم که سوال کنکور و مسلط نبود حل کنه :|
میدونم اگر اینو بخونن ناراحت میشن . اما خب در حد خودشون تلاش کرده ان .
خیلی کتابایی که من میخوندم یا تو تاپیک بچه ها سرش بحث میکنن اصن اینجا تو معرفی دبیر و اینا مطرح نیس :| پس کتابفروشیای شهرم نمیاره . پس من پستی میگرفتم.

خیلی مسائل اساسی تر هم بودحتی.
نتیجه اش میشه خییییییییییییییلی دور و بعیده که من بگم بچه های منطقه 3 بتونن با منطقه یک مثلا رقابت کنن از نظر درصد :-<

رتبه دو رقمی از منطقه یک کلاسایخصوصیش و گفته بود نصفش با مولفای کتابای توپ بود دیگه
نمیدونم خیلی جای بحثش نیس ولی میخوام بگم به طور رسمی یه سری شهرا منطقه 3 هستن. از اینا یه عده خیلی نزدیک کردن سطح اموزشیشون رو به دو و یک. اما واقعا یه گروهی از اینا خیییلی دورن از منطقه 2 و 1
اره ما از برازجون 25 کشورم داشتیم که میگفتیم اول میشه :-" .. سال رستگار رحمانی ... اما تو گرمای تیر اینجا کولر خراب شد سرجلسه اشون
ولی بنظرم اینجا باید با زمان سه برابر به اون نتیجه رسید نسبت به سایر. ;;)

پ ن : یوزرای برازجون این پستو نادیده بگیرید دوستان :-" ^#^

ببین تنها چیزی که میتونم قبول کنم از حرفات نه خود کتابها و تهیشون فقط قیمت کتابهاس چون واقعا کمر شکن قیمتاش , همینو بس ... وگرنه تو همین تهرانم دبیر داریم که هیچی از کنکور درست حسابی یاد نمیده به بچه ها بنظرت مگه چنذتا از مدرسه های یه شهر 13 میلیونی دبیر برترنو و کلا چندتا دانش اموز منطقه 1 یا 2 ای پول دارن برن ساعتی 70 پول کلاس کنکور بدن ؟؟؟ یجوری میگی انگار مثلا ما نشستیم اینجا و بابامونم سلطان سلیمانه و و همینجوری از صندوق کیسه طلا میندازه بیرون ...نه به خدا اصلا از این خبرا نیس

بله اونی که داره الان ظفر حال میکنه اصلا احتیاج به دبیر و اینا نداره میره صندلی میخره تو شریف ...خدایی اینجوری حرف نزنین که دبیرای ما اینجور و اونجور کتاب نیست و اینا ...تا مرکر شهر اصلیتون بری همه چیز هست لیست کتابم تهیه کنی با یه بار یا دوبار رفتن کارت حله

اما اینکه یکی بیاد از منطقه 1 با رتبه 60 نتونه به ارزوش که برق شریفه برسه اما یکی از منطقه 3 با رتبه 1400 کشوری بیاد و بتونه بره زیاد مردونه نیس

حالا بیخیال

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

بچّه‌ها دعوا نکنین دیگه٬ آفرین :D کنکوری‌ها فقط حق دارن اسپم بدن٬ بقیه خیر ( اشاره‌ی خیلی خاص به یه نفر )

آهان صحبت خواب بود٬ من بعد از کنکور یه بار خواب دیدم اونم این بود که کنکور سه مرحله‌ای بود و دوتاش رو داده بودیم داشتیم می‌رفتیم سومیش رو بدیم٬ بعد من اصلاً حال و حوصله‌ش رو نداشتم٬ مدیر کانون اومده‌بود هی بهم روحیه می داد که برو آفرین این آخریشه دیگه. یکی هم قبل کنکور دیده بودم که تعریف کردم سر شیمی خوابم برده‌بود و اینا. توی سال هم یه‌بار خواب دیدم شده بود 299 8-> 8->

بعد این که زننده‌ی این تاپیک رو هم که این‌قد زود این‌تاپیک رو زد نمی بخشایم. :-"

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از Kenji :
ببین تنها چیزی که میتونم قبول کنم از حرفات نه خود کتابها و تهیشون فقط قیمت کتابهاس چون واقعا کمر شکن قیمتاش , همینو بس ... وگرنه تو همین تهرانم دبیر داریم که هیچی از کنکور درست حسابی یاد نمیده به بچه ها بنظرت مگه چنذتا از مدرسه های یه شهر 13 میلیونی دبیر برترنو و کلا چندتا دانش اموز منطقه 1 یا 2 ای پول دارن برن ساعتی 70 پول کلاس کنکور بدن ؟؟؟ یجوری میگی انگار مثلا ما نشستیم اینجا و بابامونم سلطان سلیمانه و و همینجوری از صندوق کیسه طلا میندازه بیرون ...نه به خدا اصلا از این خبرا نیس

بله اونی که داره الان ظفر حال میکنه اصلا احتیاج به دبیر و اینا نداره میره صندلی میخره تو شریف ...خدایی اینجوری حرف نزنین که دبیرای ما اینجور و اونجور کتاب نیست و اینا ...تا مرکر شهر اصلیتون بری همه چیز هست لیست کتابم تهیه کنی با یه بار یا دوبار رفتن کارت حله

اما اینکه یکی بیاد از منطقه 1 با رتبه 60 نتونه به ارزوش که برق شریفه برسه اما یکی از منطقه 3 با رتبه 1400 کشوری بیاد و بتونه بره زیاد مردونه نیس

حالا بیخیال
اگه امارو دقیق گفتی نه نامردیه خب :-" :D
نه منظور صرفا یه شاگرد شاخ تو سمپاد منطقه سه با اون شاگرد شاخ تو فرزانگان 1 تهران یا تیزهوشان تبریزه که باباش هم سلطانه اتفاقا :-" بهترین حالت و بدترینو گفتم صرفا
کتاب نه که ما پشت کوهیم :| میگم چون اونایی که رایجه فرق داره با اینایی که تو سایت میبینی میانگین درکشور رایجه ، نمیارن خب چون مثن فقط من این کتابومیخوام بقیه سی سال کانون برمیدارن ! مثن ! :|
قیمت هم وضع مالی ربط زیادی به منطقه نداره دیگه :| :-" :-" برا 80درصد کمرشکنه برا یه بیس درصدی هم چیزی نیس :)

بله خب من و شمایی هم هستیم که وسطاییم اینجا :-"
اینم بگم که اون بهترین حالتم هم مثلا هس همینجا بینمون میشناسم ;;)
اره بیخیال :D

فقط یه سوژه جدید لازمه تاپیک نخوابه :))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا