• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عاشقی ممنوع

• شروع کننده موضوع یایا
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
پاسخ : عاشقی ممنوع

هر نوع درگیریه ذهنی و آی من جُفتشم میتونم چرت است. :|

این ها صرفن احساساتی هست زود گذر. خنده آور! مسخره حتّی!

بزرگ باید بشویم! :)

کاری نکنیم بعدش بگیم:افسوس!

بعدش بازم چرت ِ محض ِ هرکی میگی من جفتشم میرسونم! :|

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

اقـآ مـن عـآشق شـدم خیلـی وقتـه ... وقتـی ازش بـی خبـرم احسـآس میکنـم یه چـیزی رو گـم کـردم ... عـآشقی بـد دردیـه !!

مـن عـآشق اینتـرنت شـدم ... همـش فکـرم پیشـشه !! :D ... تصـمیم گرفتم بهـش رو نـدم ....
/m\ 8->

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از FaRZANEH15 :
اقـآ مـن عـآشق شـدم خیلـی وقتـه ... وقتـی ازش بـی خبـرم احسـآس میکنـم یه چـیزی رو گـم کـردم ... عـآشقی بـد دردیـه !!

مـن عـآشق اینتـرنت شـدم ... همـش فکـرم پیشـشه !! :D ... تصـمیم گرفتم بهـش رو نـدم ....
/m\ 8->

آخ آخ آخ به خدا این عاشقی از اون عاشقی هم بدتره ... :D
من خودم اینطوری بودم تنها توصیه ای که می تونم بکنم و خودم کردم و جواب داد اینه که تو خونه درس نخونید ... کتابخونه خوبه اگه برید ...

mton

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
چه فرقی داره !؟

من تو فکر اینم خطمو هم عوض کنم و حتی آهنگهایی که ناراحتم میکنن رو پاک کنم از گوشیم :-?

بالایی : پی سی رو حمعش کن کلن جوری که در دسترس نباشه , مسنجر گوشیت هم پاک کن به ماه .
اگه ترک نکردی با من :-"""

کاملن تضمینی منم ترک کردم از همین راه به طوری که به زور واداشتن منو که وصلش کنم ثبت نام خواهرمو انجام بدم :-"""
فردا هم باز جمع میشه ;;)

manbikas

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
ghabrestan

اتفاقا یکی از دوستان امروز به من پیشنهاد میداد که برو هرچی زودتر یکی پیدا کن واسه روحیه دهی خوبه میگفت رسیدی بهمن میفهمی چی میگم و لازمه و اینا :D حالا من هی گفتم نه اینا رو مناسب دبیرستان نمیدونم اون هی گفت لازمه واینا باید خالی شی :D :D

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

راستی دوستان حالا که دوستمون گفتن یه نکته ای رو بگم....
بعضیا می گن ما با آهنگ که درس می خونیم تمرکزمون بیشتره ...
شما اینو از هر کی می خوای بپرس که بزرگترین اشتباه اینه ....
این شاید تمرکز لحظه ای رو حتی بالا ببره ولی در ماندگاری مطالب تاثیری داره که نابودتون می کنه ...
دیدم که می گم نکنید ...

به نقل از manbikas :
اتفاقا یکی از دوستان امروز به من پیشنهاد میداد که برو هرچی زودتر یکی پیدا کن واسه روحیه دهی خوبه میگفت رسیدی بهمن میفهمی چی میگم و لازمه و اینا :D حالا من هی گفتم نه اینا رو مناسب دبیرستان نمیدونم اون هی گفت لازمه واینا باید خالی شی :D :D

اتفاقا این مورد رو هم آشنایی دارم باهاش ... :D
شما هم به ایشون می گفتی رسیدی خرداد می فهمی ما چی می گیم ... :D
خیلی معدود پیش میاد همچین رابطه ای در این برهه زمان مفید باشه ...

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

به نقل از mton :
من تو فکر اینم خطمو هم عوض کنم و حتی آهنگهایی که ناراحتم میکنن رو پاک کنم از گوشیم :-?

بالایی : پی سی رو حمعش کن کلن جوری که در دسترس نباشه , مسنجر گوشیت هم پاک کن به ماه .
اگه ترک نکردی با من :-"""

کاملن تضمینی منم ترک کردم از همین راه به طوری که به زور واداشتن منو که وصلش کنم ثبت نام خواهرمو انجام بدم :-"""
فردا هم باز جمع میشه ;;)

مشکـل من یـآهـو و مسنجـر و اینـآ نیستـ ... هم معتـاد ایـن سآیتم و همـ یـه سـآیت دیگـه ... درضمـن رمـانم زیـاد میخونم !
! :D

• لایک
امتیازات: a17

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از FaRZANEH15 :

مشکـل من یـآهـو و مسنجـر و اینـآ نیستـ ... هم معتـاد ایـن سآیتم و همـ یـه سـآیت دیگـه ... درضمـن رمـانم زیـاد میخونم !
! :D

همون بهترین کارش اینه که بیرون از خونه درس بخونید ...
در ضمن اعتیاد اینترنتی مثل مواد نیست که بخوای ترک کنی بدن درد بگیری ... :D
سه چهار روز خودتو در معرض قرار ندی می بینی دیگه اونطوری معتاد نیستی ...
رمان هم من خیلی می خوندم ولی این خود به خود وقتی تو مسیر درس خوندن حرکت می کنی کم می شه خودش ...
به این فکر کن که بعد کنکور چقدر می تونی رمان بخونی ... :D

• شروع کننده موضوع

یایا

مهمان

خیلیارومیشناسم که بایدبهترین جاها قبول میشدن.اماواسه یک کاربچه گانه آیندشونوبه باددادن

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از یایا :
خیلیارومیشناسم که بایدبهترین جاها قبول میشدن.اماواسه یک کاربچه گانه آیندشونوبه باددادن
:-" :-" :-"
حرف نزنم بهتره...

Sepidd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ژنتيك.

مخالفم با یایا
منم خیلی هارو دیدم که با باهم بودن به جاهای خوبی رسیدن دلیل نمیشه واسه همه یه جور باشه که
به قوله مشاورمون :این به روحیات و ویژگی های شخصیتی ئه اون فرد بستگی داره. بعضی ادما یکی رو نداشته باشن بیشتر ذهنشون مشغوله و برعکس

lady star

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تبریز

به نظر من کسی نمیتونه در مورد احساسات و عواطف بقیه نظر بده یا مثلا اینکه بهش بگه عشق و عاشقی رو بزار کنار،یه جورایی توهین میدونم اینو...
اصولا زندگی هر کسی فقط و فقط به خودش مربوطه!!
میدونم این حرفم شاید یه جورایی شعار محسوب شه اما خب 1 سال قراره کنکوری 93 باشیم علاوه بر اینکه قراره کنکور بدیم معنی دیگه ای هم داره و اون اینه که قراره 1 سال از عمرمون رو بگذرونیم،1 سالی که دیگه قرار نیست مثل هیچکدوم از سالهای زندگیمون تکرار شه و میگذره!!!پس علاوه بر درست درس خوندن بهتره درست هم زندگی کنیم!!!
درست زندگی کردن یه موضوع سلیقه ای و هر کس توی زندگیه شخصی خودش براش معیار ها و تعریف های به خصوصی در نظر داره!
اینکه الان بیایم به فلانی بگیم عاشقی ممنوع معنی خاصی نداره.
من دختر هایی رو میشناسم که وقتی کنکوری بودن هر هفته با دوست پسرشون قرار میزاشتن،رو لاک ناخونشون حساس بودن،به تیپ و قیافشون میرسیدن و ....موفق شدن!!
پسر هایی رو هم میشناسم که دوست دختر داشتن و آخر سر هم جز رتبه های برتر شدن!!
در مقابل دختر و پسر هایی رو میشناسم که دانش آموزان فوق العاده زرنگی بودن اما خب بخاطره این مسئله به شدت دچار افت تحصیلی شدن!!!
منظورم از بیان این حرفا اینه که فقط خود آدمه که میتونه خودشو بشناسه،توانایی های خودش،پتانسیل خودش و ...
مثلا خودم،کسی هستم که به شدت رو روابط اجتماعی و خصوصیش حساسیت داره!!!پس مسلما امسال تمایلی به تشکیل یه رابطه رو ندارم که هیچ،سعی هم میکنم فعلا بعضی از روابطم رو ضمن حفظ کردنشون کمرنگ تر کنم!
اینا به این معنی نیست که من قراره زندگی رو عرض این 1 سال به خودم و اطرافیان زهر کنم!!
اما کسی که درست نقطه ی برعکس منه و بدون داشتن رابطه جونش درمیاد مسلما توانایی انجام این کار ها رو نداره و حتی اگه اینکار ها رو بکنه ممکنه به ضررش باشه!!
پس عاشقی ممنوع برای همه راهکار مناسبی نیست!!!
هر کسی باید خودش با توجه به شرایط و شناختی که از خودش داره برا خودش راهکار انتخاب کنه و به اون عمل کنه تا موفق شه! :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا