• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات کنکوری‌های ۹۳

seulfille

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
پاسخ : سوالات و مشکلات کنکوری‌های ۹۳

من خيلى ميخوابم!مثلا بعد 6-7 ساعت خواب ميشينم پاى درس بعد 4-5 ساعت دووم ميارم باز خوابم ميگيره!جالب اينه که اگه برم سراغ کارى جز درس خواب از سرم ميپره ولى تا باز برگردم سراغ درس خوندن خوابم ميگيره :| من الآن چيکار کنم؟کسى نظرى داره؟؟!

crazyboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
InVisaBle HanD
شهر
کاشان

به نقل از Mahsa.Z :
من خيلى ميخوابم!مثلا بعد 6-7 ساعت خواب ميشينم پاى درس بعد 4-5 ساعت دووم ميارم باز خوابم ميگيره!جالب اينه که اگه برم سراغ کارى جز درس خواب از سرم ميپره ولى تا باز برگردم سراغ درس خوندن خوابم ميگيره :| من الآن چيکار کنم؟کسى نظرى داره؟؟!
خب اول اینکه هر کس به یه مقدار خواب احتیاج داره و اگه اونقدر نخوابه مشکل دار میشه !
مثلا من 8 ساعت میخوابم 4 ساعت میخونم دوباره 1 ساعت میخوابم بعدش 4 ساعت میخونم!

seulfille

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس

به نقل از CrazyBoy :
خب اول اینکه هر کس به یه مقدار خواب احتیاج داره و اگه اونقدر نخوابه مشکل دار میشه !
مثلا من 8 ساعت میخوابم 4 ساعت میخونم دوباره 1 ساعت میخوابم بعدش 4 ساعت میخونم!
خب مشکلم اينجاس که اگه بخوابم کمتر از 4-5ساعت نميشه همين ديشب از 8تا 2 شب خوابيدم بعد تا 6 خوندم ديدم ديگه نميشه گفتم ميخوابم 8-9 بيدار ميشم.خوابيدم 11-12 بيدار شدم در کل اگه هر وقت خسته شدم بخوام بخوابم خيلى ميشه!

crazyboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
InVisaBle HanD
شهر
کاشان

خب ساعت بدنتون به هم ریخته!
شما باید شب سر یه ساعت خاص بخوابید و صبح هم یه ساعت خاص بیدارشید! مثلا 10 شب تا 6 صبح و 2 تا 3 ظهر !
ظهر هم همینطور! از ساعت زنگدار استفاده کنید ! ظهر وقتی 1 ساعت میخوابید بیدار شدنش مشکله ولی اگه به خودتون زحمت بدید و 10 تا آلارم بزارید حتما بیدار میشید!
بعد از بیدار شدن هم ورزش + گرفتن دوش خیلی کمک میکنه!

کنکورآسان است

کاربر نیمه‌فعال
شهر
تهران
مدال المپیاد
تنها کسی که تونسته تمام المپیاد ها رو با هم شرکت کنه !
دانشگاه
آمریکا
رشته دانشگاه
رازه !

با خرید محصولات موسسه ما رتبه ی تک رقمی میشین به خدا به خود قران قسم !
من از بس تو فکر شمام مستقیم اومدم تو سایتتون تبلیغ می کنم چون دوستون دارم ( جیباتونو :D)
طرح جدید امسال ما طرح حکمته . ۱۰۰ نفر ادم ..... تحویل می گیریم ۱۰۰ نفر تک رقمی تحویل می دیم =))
به خدا این احمدی همه رو خر حساب کرده !!!
^#^

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از کنکورآسان است :
با خرید محصولات موسسه ما رتبه ی تک رقمی میشین به خدا به خود قران قسم !
من از بس تو فکر شمام مستقیم اومدم تو سایتتون تبلیغ می کنم چون دوستون دارم ( جیباتونو :D)
طرح جدید امسال ما طرح حکمته . ۱۰۰ نفر ادم ..... تحویل می گیریم ۱۰۰ نفر تک رقمی تحویل می دیم =))
به خدا این احمدی همه رو خر حساب کرده !!!
^#^
اون كه آره؛ تازه يكي از مشاوراشون هست اسمش رضا يزداني؛ همش هم تو راديو تبليغ ميكنه؛ ميگه كه مشاور و برنامه ريز رتبه 1 كنكور بوده در حالي كه خودش دانشگاه آزاد گرمسار قبول شده همون سال :))

ولي خداييش بعضي استاداشون خيلي عالي هستن مسعودي توي فيزيك منو راه انداخت واقعا عاليه محصولاتش دكتر دادگستري هم زيست شناسي هاش خيلي خوبن.

ولي در كل محصولاتشون به نظر من بيشتر تله پول هست من خودم 560 تومنمو مفت سر اين DVD هاي زيست شناسي عرفان اكبري از دست دادم طرف خودش 22 سالشه داره دامپزشكي ميخوننه اومده داره كتاب رو رونويسي ميكنه توي تخته و هيچ توضيحي هم نميده و ميزاره ميره !

فعلا بی هویت

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

به نقل از The Sniper :
اون كه آره؛ تازه يكي از مشاوراشون هست اسمش رضا يزداني؛ همش هم تو راديو تبليغ ميكنه؛ ميگه كه مشاور و برنامه ريز رتبه 1 كنكور بوده در حالي كه خودش دانشگاه آزاد گرمسار قبول شده همون سال :))

ولي خداييش بعضي استاداشون خيلي عالي هستن مسعودي توي فيزيك منو راه انداخت واقعا عاليه محصولاتش دكتر دادگستري هم زيست شناسي هاش خيلي خوبن.

ولي در كل محصولاتشون به نظر من بيشتر تله پول هست من خودم 560 تومنمو مفت سر اين DVD هاي زيست شناسي عرفان اكبري از دست دادم طرف خودش 22 سالشه داره دامپزشكي ميخوننه اومده داره كتاب رو رونويسي ميكنه توي تخته و هيچ توضيحي هم نميده و ميزاره ميره !
تو رادیو و چند تا شبکه استانی که دارن تدریس می کنند از یک ساعت ۵۵ دقیقش فقط تبلیغ می کنند =))
یادمه یه دختری بوده تقریبا کل محصولاتشون رو خریده بود و حتی کل اردوی نوروزی و خردادشون رو هم رفته بود بعد از کنکور ( ازاد قبول شده بود =))) اومده بود علیشون سایت و وبلاگ زد اما با سرعت عجیبی سایت و وبلاگ فیلتر یا بسته می شد :-\
انگار کسی ۲۴ ساعت پشت رایانه نشسته و سایت های ضد خدشونو چک میکنه :-? و یا می بندتشون یا فیلتر :D

هیبرید

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
FarZanEgaN
شهر
thrn

سلام.
من تغییر رشته ایم.
خوندن زیست برام خیلی سخته...:(
کمکم کنین.

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

ا خرید محصولات موسسه ما رتبه ی تک رقمی میشین به خدا به خود قران قسم !
به خدا این احمدی همه رو خر حساب کرده !!! ^#^

یه لحظه فک کردم جدی داری میگی میخاستم به فحش بکشم تاپیکو :>

سلام.
من تغییر رشته ایم.
کمکم کنین.

برای ما هم که تجربیم زیاد آسون نی به خودا..........
اما اول از دوم شروع کن

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از هیبرید :
سلام.
من تغییر رشته ایم.
کمکم کنین.
من خودم تغییر رشته ای بودم
البته من فقط دوم رو ریاضی بودم
نمیدونم شما چند سال ریاضی بودین
اگه دفعه اولتون که میخاید زیست بخونید همراه باهاش تست هم بزنید
شاید به نظر خیلی ها احمقانه باشه ولی من دقیقا این کارو کردم و از دیگران خیلی بهتر یاد گرفتم
من سال سوم 5 نشبه ها که نعطیل بودیم رو به زیست دوم اختصاص داده بودم و هر هفته یه فصل رو دقیق میخوندم و بعدش از روی 5 تا کتاب تست میزدم
اولش اصلا هدف خاصی نداشتم ولی سال پیش فهمیدم چه کار عالی کرده بودم
به هر حال تست کمک میکنه زوایای پنهان و تست خیز کتاب رو بشناسید

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

یه سوال دارم ولی نمیدونم باید اینجا بپرسم یا نه ؟فقط اگه مربوط به اینجا نیس پاک نشه لفطا!
امسال که کنکور آزاد وسراسری یکی شده دیگه به هیچ وجه نمیشه واسه یکی که رشتش ریاضیه کنکور تجربی هم بده؟؟چون تا پارسال داشتیم کسایی که یه رشته مهندسی دانشگاه دولتی میخوندن وکنکور آزاد تجربی داده بودنو یه رشته دیگه مثل داروسازی هم میخوندن!

sarah.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنه دژ (سنندج)
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
شیمی محض

دوستان من یه سوالی داشتم، اگه ممکنه راهنمایی کنید.
با توجه به اینکه امسال تاثیر نمرات امتحان نهایی 25 درصده و تاثیر مستقیم داره روی کنکور و رتبه های برتر ( تک رقمی ) اکثرا معدل نهایی شون بیست یا بیشتر از 19.90 بوده، میخاستم بپرسم امکان داره کسی معدلش 19.65 باشه و رتبه ی تک رقمی بشه؟
یکی از دوستام واقعا توانمند و باهوشه. درصدهای آزمونش همگی بالای 90 هستش ولی به دلایلی نتونست نهایی رو 20 بگیره و 19.65 شد. الان خیلی نگرانه چون نمرات نهایی تاثیر 25 درصدی داره. بنظرتون ممکنه کسی با این معدل رتبه ی تک رقمی بشه؟

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از s H a D i :
یه سوال دارم ولی نمیدونم باید اینجا بپرسم یا نه ؟فقط اگه مربوط به اینجا نیس پاک نشه لفطا!
امسال که کنکور آزاد وسراسری یکی شده دیگه به هیچ وجه نمیشه واسه یکی که رشتش ریاضیه کنکور تجربی هم بده؟؟چون تا پارسال داشتیم کسایی که یه رشته مهندسی دانشگاه دولتی میخوندن وکنکور آزاد تجربی داده بودنو یه رشته دیگه مثل داروسازی هم میخوندن!
نع دیه نمیشه من دوستم میخاس ازاد تجربی بده نشد فقط همون رشته ای که هستید

FoReVer~NeVeR

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Shrz
سال فارغ التحصیلی
1392

دوستان؛نمی دونم جای این سوال اینجاست یا نه......ولی چون جای مناسب تری پیدا نکردم همین جا می پرسم :D :-"
تا به حال کسی از سایت ارزانیک خرید کرده؟معتبر هست؟ :-/
ممنون میشم جواب بدید :)
این هم آدرسش:http://www.arzanic.com/

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از شـــــــــــیرین :
نع دیه نمیشه من دوستم میخاس ازاد تجربی بده نشد فقط همون رشته ای که هستید
از کجا اطلاعات گرفت دوستتون؟؟؟

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از s H a D i :
از کجا اطلاعات گرفت دوستتون؟؟؟
بحث اطلاعات نیس وقتی تو بر اساس رتبه سراسریت توی ریاضی میتونی توی ازاد انتخاب رشته کنی مسلمن نمتونی توی تجربی انتخاب رشته کنی چون اصن کنکور ندادی :)

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از sarah.sh :
دوستان من یه سوالی داشتم، اگه ممکنه راهنمایی کنید.
با توجه به اینکه امسال تاثیر نمرات امتحان نهایی 25 درصده و تاثیر مستقیم داره روی کنکور و رتبه های برتر ( تک رقمی ) اکثرا معدل نهایی شون بیست یا بیشتر از 19.90 بوده، میخاستم بپرسم امکان داره کسی معدلش 19.65 باشه و رتبه ی تک رقمی بشه؟
یکی از دوستام واقعا توانمند و باهوشه. درصدهای آزمونش همگی بالای 90 هستش ولی به دلایلی نتونست نهایی رو 20 بگیره و 19.65 شد. الان خیلی نگرانه چون نمرات نهایی تاثیر 25 درصدی داره. بنظرتون ممکنه کسی با این معدل رتبه ی تک رقمی بشه؟
:))چه ربطی داره؟!!!ممکنه یکی نهایی 20 بگیره ولی کنکورشو خراب کنه یا برعکس!
دوستتونم نگران نباشه! 19.65 که خیلی خوبه برا نهایی!

فعلا بی هویت

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

دوستان کی می دونه بین منتظری و دربندی کدوم بهتر تدریس میکنه ؟ :-?
می خوام الکی هزینه نکنم اگر میشه خیلی سریع منو راهنمایی بکنین .

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا من یه مشکلی دارم.........

اصن نمیتونم عمومی(مخصوصا عربی) بخونم......نه که نخام ....چرا میخام ولی نمیتونم.......مثلا آزمون قبلی کانون فقط دینیشو کامل خوندم و یککم ادبیات.......حالا گفتم برای این آزمون میخونم......حالا نگاه میکنم میبینم فقط دینی خوندم L-: دو روز دیگه هم آزمون داریم......

چه کنم؟؟ عایا اگه عمومی ها رو تو تابستون نخونم (بجز دینی) مشکلی پیش میاد؟؟

لطفا یه کتاب خوب برای عربی پیشنهاد کنید......کتابی که درسنامه هاش خوب باشه ها....قشنگ گفته باشه.......چرت و پرت هم نداشته باشه.....
مثلن من اومدم عربی مبتکرانو بخونم نمیدونم چاپ قدیم بود یا کلا همینجور بود ....کلی چیز اضافه گفته بود......عربی عمومی کنکور گاج اومدم بخونم معلوم نبود چجوری گفته......

بعدا نوشت: البته قرابتو با هامون شروع کردم روزی 3 ربع میخونم

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از HotMe :
آقا من یه مشکلی دارم.........

اصن نمیتونم عمومی(مخصوصا عربی) بخونم......نه که نخام ....چرا میخام ولی نمیتونم.......مثلا آزمون قبلی کانون فقط دینیشو کامل خوندم و یککم ادبیات.......حالا گفتم برای این آزمون میخونم......حالا نگاه میکنم میبینم فقط دینی خوندم L-: دو روز دیگه هم آزمون داریم......

چه کنم؟؟ عایا اگه عمومی ها رو تو تابستون نخونم (بجز دینی) مشکلی پیش میاد؟؟

لطفا یه کتاب خوب برای عربی پیشنهاد کنید......کتابی که درسنامه هاش خوب باشه ها....قشنگ گفته باشه.......چرت و پرت هم نداشته باشه.....

بعدا نوشت: البته قرابتو با هامون شروع کردم روزی 3 ربع میخونم
بعله مشکلی پیش میاد . بشین بخون . مخصوصن عربی مشکل پیش میاد L-: L-: L-: L-:

خیلی سبز صفحه کلیدبا این مشخصات که گفتی.تستاش زیاده براهمین کتاب حجمش زیاده ولی درسنامه هاش طولانی نیستن. رو توی پاسخنامه بخون . حجم کافی و مفیده و کنکوری . البته به شرطی که تو عربی متوسط باشی نه پایین تر از اون :-"
ترجمه یادت نره بخونی توی عربی ;;)

هامون وقتش همین تابستونه نه بعدن <D= <D=. پس ادامه ش بده . ولش نکن /m\

عمومی ها رو تایم روزانه بذار. مثلا نیم ساعت بین دو درس اختصاصی هر روز تاریخ ادب یا لغت عربی :-" و بقیه همینطور
عمومی عالیه یادت باشه خیلی بازدهش سریع تر میتونه باشه
مهربه بعد قدر خوندنشو الان میفهمی
روزانه بخون و کم کم. چون حفظی هستن هررو بخونی موندگارتر مرور میشه تو ذهنت

من اینا بذهنم رسید ;;)

بالا