• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
جوجه

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• کاری که داری انجام می‌دی، خیلی خیلی جذاب و ارزشمنده :‌))
    تشکرات فراوان از شمااا و خسته نباشی کلی ^_^
    چجوری لنز دید بقیه رو تشخیص میدین؟ من الان بعد عمری چجوری بفهمم؟
    یعنی جوجه الان چه شکلیههه؟!😍🥰
    سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام:)
    سلام یکی بود اینجا خیلی دنبالتون میگشت میخواست انگار چیزی بده بهتون ؟
    داد ؟:))
    حقیقتا یوزرش یادم نیست وگرنه میگفتم.
    سلام
    تولدتون مبارک باشه
    امیدوارم همیشه ی همیشه ی همیشه موفق باشین
    امیدوارم منم یه روزی بتونم روانشناس بشم:)
    من كوچولوعم به نسبت شما دیگه،تازه ترم دو بودم. بعد یه مامان بود تو کلاس ـمون به تنهایی عاشقش بودم،هم مشقاشو براش می نوشتم هم جزوه براش می نوشتم که یه ساعتایی بره به دختر کوچولوش برسه و کمتر نگران باشه. اصلا خودم حیران بودم ((: دخترش هم محل چیز بهم نمیداد ولی من باز دوستش داشتم. با پستتون که موافق نبودم دیس دادم،برگ های اراداتم داشت می ریخت اصلا ((: چه قشنگه که اینجا یه مامان هست،چه قشنگه که یه مامانین ^__^ :RedHeart
    • لایک
    امتیازات: جوجه
    hastikhanoom
    hastikhanoom
    با اين دید که دیسلایک یعنی موافق نیستم دیس دادم بعد یادم افتاد چه قدر هربار میخواستم اینا رو بهتون بگم و پیش نمیومده،ببخشید دیگه...
    چه خوشحال شدم،مرسیییی:RedHeart
    جوجه
    جوجه
    :RedHeartلایک کردم ، نه با دید موافقم (که مثلا وای چه خوبه اینو گفتی اینجا) با این دید که خودت چقدر خوبی! می شه معنی دیس لایک ، موافق نبودن با نظر باشه، معنی لایک ، دوست داشتن؟
    hastikhanoom
    hastikhanoom
    بانو انقدر محبت کلامت خوشحالم کرد چند دور خوندم،بعد موندم چی بگم همینقدر قشنگ...:RedHeart
    قرار ِ خوبی ‍‍ه. امیدوارم همینجوری دوست داشته بشم ( :
    خیلی ممنونم که انقدر خوشحالم کردین خب،همینجوری هی خوشحال بشین ایشالا:RedHeart
    چه خوب بود پست شاغل بودنت. خفن بودن واقعی دستاوردای قلمبه داشتن نیست همین تعادل و انعطاف بین جنبه های زندگیه که خیلی قشنگ شرح دادیش.
    جوجه
    جوجه
    از نوع کامنت دادنت هم معلومه روان شناسی تو خونته!
    جوجه
    جوجه
    البته من یه عقیده خطرناکم دارم به خاطر مذهبی بودن، یه وقتایی به نظرم همه جنبه های زندگی هم ریخت به هم، اشکالی نداره، وقتایی که باری روی زمینه که تو برنداری، ضربه محکمی به آدم های زیادی می خوره . این جور وقتا تو تئوری هم همه جنبه ها رو از دست بدی، یه خدا میاد همه شو جبران می کنه. مثل امروز پرستارا
    سلام! سوال دارم:"
    پس این همه حاصل [تلاش] بزرگان واسه نشون دادن دنیای حقیقی و مجازی کشک؟
    • لایک
    امتیازات: منهوک
    جوجه
    جوجه
    چی چی هست حالا تلاششون؟
    • لایک
    امتیازات: A M I N
    A M I N
    A M I N
    گفتن از مضرات مجازی و خوبیای حقیقی مثلا.
    A M I N
    A M I N
    و حقیقتا بودن تو مجازی و حسش و کاراش زمین تا آسمون فرق می کنه
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا